Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Mieszkańców Gminy Polkowice | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prałat Grażyna | Żakowo | Polska | 5 km (Nordic Walking od 16 lat!) | Stowarzyszenie "Azymut" | M | NIE | opłacono |
2 | Barański Paweł | Wiechlice | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | L | NIE | opłacono on-line | |
3 | Bartków Łukasz | Lubin | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | Ratownicy ZG Rudna | M | NIE | opłacono |
4 | Bednarek Dariusz | Lubin | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | L | NIE | opłacono on-line | |
5 | Belgrau Tobiasz | Lubin | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | MLKS Sokół Lubin | M | NIE | opłacono on-line |
6 | Bobowski Piotr | Polkowice | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | XL | TAK | opłacono on-line | |
7 | Brzeziński Leszek | Żary | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | Parkrun Żary | S | NIE | opłacono on-line |
8 | Budziak Kamil | Polkowice | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | Olimpiady Specjalne "Polkowicki Olimpijczyk" | M | TAK | opłacono on-line |
9 | Chmiel Monika | Głogów | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | Biegam bo lubię Głogów | M | NIE | opłacono |
10 | Chmielewski Wojciech Chmielewski | Obora | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | Stowarzyszenie Madness | L | NIE | opłacono on-line |
11 | Cieślak Filip | Gaworzyce | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | S | NIE | opłacono on-line | |
12 | Cybulska Agnieszka | Polkowice | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | M | TAK | opłacono on-line | |
13 | Dobrzańska Wioletta | Modła | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW | XL | NIE | opłacono on-line |
14 | Domowicz MICHAŁ | Bolesławiec | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | Cyklosport | S | NIE | opłacono on-line |
15 | Dudek Leszek | Głogów | Polska | 5 km (Nordic Walking od 16 lat!) | ZG RUN | L | NIE | opłacono on-line |
16 | FENDORF-RÓG AGNIESZKA | CHOCIANÓW | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | Biegam z mężem. | M | NIE | opłacono on-line |
17 | Freus Agnieszka | Wrocław | Polska | 5 km (Nordic Walking od 16 lat!) | RightWay | XL | NIE | |
18 | Golonka Paweł | Nowa Sól | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | S | NIE | opłacono on-line | |
19 | Grzegorzewski Krzysztof | Lubin | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | CrossFit Lubin | L | NIE | opłacono on-line |
20 | Herba Szymon | Polkowice | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | PeBeKa SA | XL | TAK | opłacono on-line |
21 | Hryńko Kamil | Lubin | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | L | NIE | opłacono on-line | |
22 | Iglińska Maria | Goniembice gmina Lipno | Polska | 5 km (Nordic Walking od 16 lat!) | Stowarzyszenie "Azymut" | S | NIE | opłacono |
23 | Jackiewicz Andrzej | Ogrodzisko | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | Ogrodzisko | L | NIE | opłacono on-line |
24 | Jagodzińska Bożena | WROCŁAW | Polska | 5 km (Nordic Walking od 16 lat!) | L | NIE | opłacono | |
25 | Jagodziński Andrzej | WROCŁAW | Polska | 5 km (Nordic Walking od 16 lat!) | XL | NIE | opłacono | |
26 | Jakubowczak Robert | Legnica | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | L | NIE | opłacono on-line | |
27 | Janas Andrzej | Radwanice | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | M | TAK | opłacono on-line | |
28 | Jankowski Grzegorz | Jaczów | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | ZG RUN | S | NIE | opłacono on-line |
29 | Jaś Jola | Leszno | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | Stowarzyszenie "Azymut" | S | NIE | opłacono |
30 | Jaśkiewicz Krzysztof | Lubin | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | CrossFit Lubin | L | TAK | opłacono on-line |
31 | JUREK ADAM | Lubin | Polska | 5 km (Nordic Walking od 16 lat!) | KS Metraco Polkowice | L | NIE | |
32 | Juszczak Kacper | Jędrzychów | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | Olimpiady Specjalne "Polkowicki Olimpijczyk" | M | TAK | |
33 | Juszczak Maciej | Polkowice | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | Olimpiady Specjalne "Polkowicki Olimpijczyk" | M | TAK | opłacono on-line |
34 | Kaczanowska Magdalena Kaczanowska | Lubin | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | S | NIE | opłacono on-line | |
35 | Kaliczak-Szwaja Monika | Szprotawa | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | Drużyna Chrobrego | S | NIE | opłacono on-line |
36 | Kalinowska Małgorzata | Legnica | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | Legnicka Grupa Głuchych | M | NIE | opłacono on-line |
37 | Kamińska Marietta | Polkowice | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | S | TAK | opłacono on-line | |
38 | Kapiec Robert | Lubin | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | parkrun Lubin | M | NIE | opłacono on-line |
39 | Karamucki Jacek | Polkowice | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | L | TAK | opłacono on-line | |
40 | Karczewski Grzegorz | Polkowice | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | M | TAK | opłacono on-line | |
41 | Kasińska-Machajek Krystyna | Polkowice | Polska | 5 km (Nordic Walking od 16 lat!) | AKS WYBIEGANI POLKOWICE | S | TAK | opłacono on-line |
42 | Katarzyna Skrycka | Lubin | Polska | 5 km (Nordic Walking od 16 lat!) | S | NIE | opłacono on-line | |
43 | Kędra Zbigniew | Chojnów | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | L | NIE | opłacono on-line | |
44 | Kochmańska Izabela | Lubin | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | S | NIE | opłacono on-line | |
45 | kosmala jaroslaw | polkowice | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | L | TAK | opłacono on-line | |
46 | Kostanowicz Marek | Lubin | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | ZG Rudna | M | NIE | opłacono on-line |
47 | kramer leszek | Oleśnica | Polska | 5 km (Nordic Walking od 16 lat!) | olesnicka strefa nordic walking | L | NIE | opłacono |
48 | Krawczyk Piotr Krawczyk | Goscieszowice | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | S | NIE | opłacono on-line | |
49 | Krzeszowski Michał | Polkowice | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | Olimpiady Specjalne "Polkowicki Olimpijczyk" | XL | TAK | opłacono on-line |
50 | kucab andrzej | lubin | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | XL | NIE | opłacono | |
51 | Kurek Krzysztof | Miłkowice | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | JKB Miłkowice | M | NIE | opłacono on-line |
52 | Kurzawska Jolanta | Lubin | Polska | 5 km (Nordic Walking od 16 lat!) | KS Metraco Polkowice | M | NIE | opłacono |
53 | Kuźmiak Emilia | Głogów | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW | S | NIE | |
54 | Kwiecień Elżbieta | Wrocław | Polska | 5 km (Nordic Walking od 16 lat!) | XL | NIE | opłacono | |
55 | LEBIT-MIKINIK MAŁGORZATA | JERZMANOWA | Polska | 5 km (Nordic Walking od 16 lat!) | M | NIE | opłacono on-line | |
56 | Leśniak Barbara | Wleń | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | MLKS Rakowice | L | NIE | opłacono on-line |
57 | Leśniak Łukasz | Złotoryja | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | RUNATTACK | M | NIE | opłacono on-line |
58 | LOZOWSKA Ewelina | Lubin | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | M | NIE | opłacono on-line | |
59 | Machajek Krzysztof | Polkowice | Polska | 5 km (Nordic Walking od 16 lat!) | Stowarzyszenie Transplantacji Serca Zabrze | L | TAK | opłacono on-line |
60 | Machoń Justyna | Chocianów | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | KB Zdyszaaani Chocianów | M | NIE | opłacono on-line |
61 | Marek Michał | Parchów | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | XL | NIE | opłacono on-line | |
62 | Markulak Marcin | Lubin | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | L | NIE | opłacono on-line | |
63 | Mazur Agnieszka | Polkowice | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | Drużyna Szpiku SITECH | L | TAK | opłacono on-line |
64 | Mędrak Alicja | Wrocław | Polska | 5 km (Nordic Walking od 16 lat!) | L | NIE | opłacono | |
65 | Mikołajczak Jan | Legnica | Polska | 5 km (Nordic Walking od 16 lat!) | L | NIE | opłacono on-line | |
66 | Miller Tomek | Lubin | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | XL | NIE | opłacono on-line | |
67 | Moc Marzena | Polkowice | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | M | TAK | opłacono on-line | |
68 | Mostkowski Łukasz | Polkowice | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | M | TAK | opłacono on-line | |
69 | Mucha Joanna | Lubin | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | Morsy Lubin | M | NIE | opłacono on-line |
70 | Oborski Adam | Lubin | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | XL | NIE | opłacono on-line | |
71 | Oborski Piotr | Lubin | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | L | NIE | opłacono on-line | |
72 | Odachowska Magdalena | Lubin | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | S | NIE | opłacono | |
73 | Olejnik Monika | Głogów | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | M | NIE | opłacono on-line | |
74 | Owczarek Marcin | Lubin | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | L | NIE | opłacono on-line |
75 | Pacyna Helena | Polkowice | Polska | 5 km (Nordic Walking od 16 lat!) | KS Metraco Polkowice | M | TAK | opłacono on-line |
76 | Pacyniak Ewa | Lubin | Polska | 5 km (Nordic Walking od 16 lat!) | XL | NIE | opłacono on-line | |
77 | Palej Elżbieta | Lubin | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | KB Lew Legnica | S | NIE | opłacono on-line |
78 | Paprocki Krzysztof | POLKOWICE | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | L | TAK | opłacono on-line | |
79 | PASTERNAK Roman | Sobin | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | RATOWNICY ZG RUDNA / ZG RUN | XL | TAK | opłacono on-line |
80 | Piasecki Radosław | GŁOGÓW | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | Biegam bo lubię Głogów | M | NIE | opłacono on-line |
81 | Piątkowska Małgorzata | Polkowice | Polska | 5 km (Nordic Walking od 16 lat!) | KS Metraco Polkowice | M | TAK | opłacono on-line |
82 | PIĄTKOWSKI JÓZEF | POLKOWICE | Polska | 5 km (Nordic Walking od 16 lat!) | KS METRACO POLKOWICE | M | TAK | opłacono on-line |
83 | Piotrowski Paweł | Ruszowice | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | S | NIE | opłacono on-line | |
84 | Piskorz Robert | Polkowice | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | Volkswagen Motor Polska | M | TAK | opłacono on-line |
85 | Plok Aleksandra | Polkowice | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | Team Plok | S | TAK | opłacono |
86 | Plok Krzysztof | Polkowice | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | Team Plok | XL | TAK | opłacono |
87 | Plok Szymon | Polkowice | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | Team Plok | S | TAK | opłacono |
88 | Podkowska Karolina | Lubin | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | M | NIE | opłacono |
89 | Pólkowski Grzegorz | Polkowice | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | Olimpiady Specjalne "Polkowicki Olimpijczyk" | L | TAK | opłacono on-line |
90 | Proska Martyna | Wleń | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | MLKS Rakowice | M | NIE | opłacono on-line |
91 | Rabiej-Olszewska Hanna | Chojnów | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | L | NIE | opłacono on-line | |
92 | Rakowska Agnieszka | Legnica | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | Legnicka Grupa Głuchych | XL | NIE | opłacono on-line |
93 | Róg Krzysztof | Chocianów | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | VWMP Polkowice | M | NIE | opłacono on-line |
94 | Róg Stanisław | CHOCIANÓW | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | Chocianów | L | NIE | opłacono on-line |
95 | Rogoźnicki Paweł | Lubin | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | S | NIE | opłacono on-line | |
96 | Roś-Brzezińska Ewa | Żary | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | Parkrun Żary | M | NIE | opłacono on-line |
97 | Ściubidło Adrian | Chocianów | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | S | NIE | opłacono on-line | |
98 | Sekuła Paweł | Lubin | Polska | 5 km (Bieg od 16 lat!) | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | M | NIE | opłacono on-line |
99 | Sierkiewicz Kamil | Jerzmanowa | Polska | 10 km (Bieg od 16 lat!) | XL | NIE | opłacono on-line | |
100 | Siwak Piotr | Rudna | Polska | 5 km (Nordic Walking od 16 lat!) | KS Metraco Polkowice | L | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 14219