Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | krugiołka grzegorz | pniewy | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
2 | Daroszewska Krystyna | WŁOCŁAWEK | Polska | Nordic walking - 5 km | Serce Nordica Włocławek | opłacono on-line |
3 | Dolata Dorota | Kiekrz | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Kiekrz | opłacono on-line |
4 | Miler Gabriela | Sieraków | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
5 | Miler Patrycja | Sieraków | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
6 | Morawski Bartosz | Rogalinek | Polska | Nordic walking - 5 km | KS idmar | opłacono on-line |
7 | Wyrwa Amelia | Sieraków | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
8 | Wyrwa Aleksandra | Sieraków | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
9 | KAPSA EMILIA | LUBOŃ | Polska | Nordic walking - 5 km | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | opłacono on-line |
10 | LEHMANN DANUTA | POZNAŃ | Polska | Nordic walking - 5 km | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | opłacono on-line |
11 | Rożek Wiktoria | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
12 | Olejniczak Aleksandra | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
13 | Stankowska Marzena | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 10 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
14 | Ewertowska Ewa | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Kiekrz | opłacono on-line |
15 | Kromski Paweł | ROKIETNICA | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Kiekrz | opłacono on-line |
16 | Waligórska-Wowczak Krystyna | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
17 | Wechterowicz Magdalena | Międzychód | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
18 | JÓŹWIAK DOMINIK | WŁOCŁAWEK | Polska | Nordic walking - 10 km - osoby niepełnosprawne | Serce Nordica Włocławek | |
19 | JÓŹWIAK ŁUKASZ | WŁOCŁAWEK | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Serce Nordica Włocławek | opłacono on-line |
20 | Kruszka Arleta | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
21 | Balachowska Jadwiga | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | MarszPoZdrowie | opłacono on-line |
22 | JÓŹWIAK MARIANNA | WŁOCŁAWEK | Polska | Nordic walking - 10 km | Serce Nordica Włocławek | opłacono on-line |
23 | Molik Tomasz | Międzychód | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
24 | Szymańska-Kierzynka Lidia Szymańska-Kierzynka | Miedzychód | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
25 | Wild Ewa Wild | Oława | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
26 | Wild Arek Wild | Oława | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
27 | Iwańczuk Łukasz | Sędzinko | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | SZYBCIORY W DECHĘ | opłacono on-line |
28 | Kontusz-Iwańczuk Beata | Sędzinko | Polska | Nordic walking - 5 km | SZYBCIORY W DECHĘ | opłacono on-line |
29 | Iwańczuk Arkadiusz | Sędzinko | Polska | Nordic walking - 5 km | SZYBCIORY W DECHĘ | opłacono on-line |
30 | Fot Krzysztof | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono |
31 | Sokołowska Dorota | Gościcino | Polska | Nordic walking - 5 km | TEAM GWE | opłacono on-line |
32 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Polska | Nordic walking - 10 km | TEAM GWE | opłacono on-line |
33 | Orywał Aleksandra | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | opłacono on-line |
34 | Tomczyk Edward | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
35 | Bromber Jakub | Międzychód | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | Warta Międzychód | |
36 | Oleszczuk Teresa | Barlinek | Polska | Nordic walking - 10 km | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
37 | Łazęcka Magdalena | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
38 | Kulpa Hanna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
39 | Bunda Adrianna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
40 | Baranowska Paulina | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
41 | Baranowska Martyna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
42 | Staszewska Nikola | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
43 | Granowska Kinga | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
44 | Łazęcki Jakub (Kuba) | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
45 | Picz Damian | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
46 | Kuk Dawid | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
47 | Więczkowski Konrad | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
48 | Michalak Jacek | lubasz | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
49 | Graczyk Mirosława | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
50 | Postek Danuta | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
51 | Zgrzebnicki Krzysztof | Polkowice | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
52 | Zgrzebnicka Agnieszka | Polkowice | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
53 | Kamińska-Sokół Marzena | Lubasz | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
54 | Fiałkowska Katarzyna | Lubasz | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
55 | Zmysłowski Zygmunt | Lubasz | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Nordic Walking Lubasz | opłacono on-line |
56 | Wojnarowska Ewa | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono |
57 | Wojnarowski Błażej | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono |
58 | Kolmetz Katarzyna | Gościcino | Polska | Nordic walking - 10 km | POLIPACK | opłacono on-line |
59 | Rybałtowski Paweł | Oborniki Śląskie | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
60 | Kliczka Kamil | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Sanprobi Szczecin | opłacono on-line |
61 | Kietrys Grażyna | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie | opłacono on-line |
62 | Sowińska Grażyna Sowińska | Poznań- Skórzewo | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
63 | Marchwicki Przemysław | Sady | Polska | Nordic walking - 10 km | Nordic Walking Kiekrz | opłacono on-line |
64 | Niezgódka Iwona | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
65 | Posłuszny Kamil | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
66 | Posłuszny Paweł | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
67 | Posłuszny Przemek | Oborniki | Polska | Nordic walking - 10 km | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
68 | Posłuszna Gosia | Oborniki | Polska | Nordic walking - 10 km | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
69 | Wawrzyniak Krystyna | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono |
70 | Badecki Ryszard | Nieszczyce | Polska | Nordic walking - 10 km | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
71 | Wasiak Rafał | Dąbrówka | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
72 | Kuczyńska Anna | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Kiekrz | opłacono on-line |
73 | TROCHA SERGIUSZ | KAMIONNA | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
74 | PIECZEK Sandra | KAMIONNA | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
75 | Skrzypczak Patryk Skrzypczak | Trzciel | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
76 | Kop Wiesław | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
77 | Krawczyk Dorota | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km | Czarne Pantery Piła | opłacono on-line |
78 | Pawelec Joanna | MIĘDZYCHÓD | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | Szkoła podstawowa nr 1 w Międzychodzie | |
79 | Długołecka Sylwia | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | UKS Gimnazjon Suchy Las | opłacono on-line |
80 | NAKONIECZNY Grzegorz | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
81 | Kuczyńska Karolina | Pniewy | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | KK Poland | opłacono on-line |
82 | Wołk Beata | Trzcianka | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Trzcianka | opłacono on-line |
83 | Zawisła Stanisław | Plewiska | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
84 | Stanisławski Jan | Poznan | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
85 | Grodzki Ireneusz | Gorzów wlkp. | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
86 | Przybyłek Marysia | ŚMIGIEL | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
87 | Sosnowska Magdalena | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
88 | Rudawski Maciej | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
89 | Bojanowski Marcin | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
90 | Janik Dorota | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
91 | Kolberg Kamila | Zieleń | Polska | Nordic walking - 10 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
92 | Kaczmarek-Kanold Małgorzata Anna | Poznan | Polska | Nordic walking - 5 km | MarszPoZdrowie | opłacono on-line |
93 | Jurdziński Edmund | Przezmierowo | Polska | Nordic walking - 5 km | UKS Gimnazjon Suchy Las | opłacono on-line |
94 | Szulc-Andrzejczak Bożena | Skwierzyna | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | ||
95 | Wojtysiak Anna | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
96 | Michałowska Monika | Luboń | Polska | Nordic walking - 10 km | Long Step Team | opłacono on-line |
97 | Płachcińska Angelika | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 10 km | kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
98 | Karczyńska Grażyna | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
99 | Zabrzeska Hanna | Kiekrz | Polska | Nordic walking - 5 km | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | opłacono on-line |
100 | Urban Jacek | Leszno | Polska | Nordic walking - 5 km | Stowarzyszenie | opłacono |
Wyświetleń: 18495