Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
2 | Bohdankiewicz Dorota | Gryfino | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
3 | Bohdankiewicz Robert | Gryfino | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
4 | Przymusiński Piotr | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
5 | Pałka Grzegorz | Tulce | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
6 | Jędrzejczyk Tomasz | Gorzów Wielkopolski | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
7 | Szulc Hanna | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
8 | Rybarczyk Iwona | Dopiewo | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
9 | Pietrzkiewicz Małgorzata | Drezdenko | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
10 | Humbla Kazimierz | Poznań | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
11 | Humbla Emilia | Poznań | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
12 | Wróbel Marzena Wróbel | Pszczew | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
13 | Humbla Zbigniew | Poznań | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
14 | PIDEK-SZCZECH JOLA | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
15 | Sytek Maciej | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono | |
16 | Masłowska Magdalena | GORZÓW WLKP | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
17 | Rojewska Agnieszka | Lubosz | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
18 | Rojewski Błazej | Lubosz | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
19 | Klimczak Adam | Warszawa | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
20 | Pidek Daria | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
21 | Karczyńska Monika | Poznań | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
22 | Puszkarska Małgorzata | Warszawa | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
23 | Bieszke Paweł | Wojcieszyce | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
24 | Bławat Krzysztof | Kwilcz | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
25 | Jasiłek Przemysław | Radawnica | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
26 | Jasiłek Kama | Radawnica | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
27 | Szulc-Andrzejczak Bożena | Skwierzyna | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | ||
28 | Bojanowski Marcin | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
29 | Rudawski Maciej | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
30 | Grodzki Ireneusz | Gorzów wlkp. | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
31 | PIECZEK Sandra | KAMIONNA | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
32 | TROCHA SERGIUSZ | KAMIONNA | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
33 | Rybałtowski Paweł | Oborniki Śląskie | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
34 | Zgrzebnicka Agnieszka | Polkowice | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
35 | Zgrzebnicki Krzysztof | Polkowice | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
36 | Michalak Jacek | lubasz | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
37 | Wild Arek Wild | Oława | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
38 | Wild Ewa Wild | Oława | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
39 | Szymańska-Kierzynka Lidia Szymańska-Kierzynka | Miedzychód | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
40 | Molik Tomasz | Międzychód | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
41 | Wechterowicz Magdalena | Międzychód | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
42 | Wyrwa Aleksandra | Sieraków | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
43 | Wyrwa Amelia | Sieraków | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
44 | Miler Patrycja | Sieraków | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
45 | Miler Gabriela | Sieraków | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
46 | krugiołka grzegorz | pniewy | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
47 | Zaworski Adam | Wilkowyja | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | 10x10 PL SW | opłacono on-line |
48 | Więczkowski Konrad | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
49 | Kuk Dawid | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
50 | Picz Damian | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
51 | Łazęcki Jakub (Kuba) | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
52 | Granowska Kinga | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
53 | Staszewska Nikola | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
54 | Baranowska Martyna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
55 | Baranowska Paulina | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
56 | Bunda Adrianna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
57 | Kulpa Hanna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
58 | Łazęcka Magdalena | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
59 | Oleszczuk Teresa | Barlinek | Polska | Nordic walking - 10 km | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
60 | Mierzyński Rafał | Zelów | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Bieging Team Zelów | opłacono |
61 | Mierzyński Sebastian | Poznań | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | BTZ | opłacono on-line |
62 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | Chodzę z kijami pl. Elite Team | opłacono on-line |
63 | Dymkowski Krzysztof | Piła | Polska | Nordic walking - 10 km | CZARNE PANTERY PIŁA | |
64 | Krawczyk Dorota | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km | Czarne Pantery Piła | opłacono on-line |
65 | Kop Wiesław | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
66 | Gurajdowski Michał | Poznań | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Drużyna JEZUSA | |
67 | Badziąg Waldemar | Słupsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Dwa Kije Słupsk | opłacono on-line |
68 | Paliwoda Kasia | Mierzyn | Polska | Nordic walking - 10 km | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SCZECIN | opłacono |
69 | Golus Urszula | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
70 | Golus Lech | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
71 | Lener Sławomir | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
72 | Szymska Małgorzata | Szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
73 | ŻOŁNO MAGDA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
74 | CETERA JANUSZ | DZIWNÓWEK | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
75 | Gabert Beata | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
76 | MAKOCKA HALINA | szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | |
77 | NAKONIECZNY Grzegorz | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono |
78 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | Face Nordic Walking Team | |
79 | Królikiewicz Joanna Świder-Królikiewicz | Pniewy | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | JSK Ja kontra Ja | opłacono on-line |
80 | Mądry Grzegorz | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 10 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
81 | Szczudlik Małgorzata | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
82 | Płachcińska Angelika | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 10 km | kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
83 | Kolberg Kamila | Zieleń | Polska | Nordic walking - 10 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
84 | Sosnowska Magdalena | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
85 | Stankowska Marzena | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 10 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
86 | Olejniczak Aleksandra | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
87 | Rożek Wiktoria | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
88 | Kuczyńska Karolina | Pniewy | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | KK Poland | opłacono on-line |
89 | Morawski Bartosz | Rogalinek | Polska | Nordic walking - 5 km | KS idmar | opłacono on-line |
90 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | Nordic walking - 5 km | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
91 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Polska | Nordic walking - 5 km | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
92 | Frąckowiak Mateusz | Wieleń | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
93 | Badecki Ryszard | Nieszczyce | Polska | Nordic walking - 10 km | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
94 | Zwolenkiewicz Joanna | Gasawa | Polska | Nordic walking - 10 km | KS SOKÓŁ GĄSAWA | |
95 | Michałowska Monika | Luboń | Polska | Nordic walking - 10 km | Long Step Team | opłacono on-line |
96 | SZULC Mariola | BYDGOSZCZ | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
97 | SZULC Jarosław | BYDGOSZCZ | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
98 | Wujek Tomasz | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
99 | Trzaskowska Magda | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
100 | Karczyńska Grażyna | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
Wyświetleń: 18477