Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stypa Michał Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) KS Pustachowa opłacono on-line
2 Łukaszewska Aleksandra Dalki START Nordic Walking (2 km)
3 Nowak Agnieszka Mnichowo START Nordic Walking (2 km)
4 Ptak Marek Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) opłacono on-line
5 Foltynowicz Hanna Dalki START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
6 Foltynowicz Lena Dalki START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
7 Foltynowicz Marek Dalki START Bieg przełajowy (5,1 km) opłacono on-line
8 Foltynowicz Antoni Dalki START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
9 Rosińska Magdalena Trzemeszno START Nordic Walking (2 km) Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
10 Siwińska marzena Witkowo START Bieg przełajowy (5,1 km) Witkowo Bi opłacono on-line
11 Dzionek Tomasz Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Czesław Biega Gniezno opłacono on-line
12 Wróblewski Oliwier Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
13 Foltynowicz-Keul Alexsander Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
14 Suszczewicz bianka gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
15 Meller Piotr Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Jagoda Team opłacono on-line
16 Jagodzińska Anna Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Jagoda Team opłacono on-line
17 Kostrzewski Marek Osiniec START Bieg przełajowy (5,1 km) Kos-Bud Gniezno opłacono on-line
18 Bychowiec Wiktor Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
19 Bychowiec Kacper Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
20 Bychowiec Łukasza Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) opłacono on-line
21 Bychowiec Joanna Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Tip-Topol opłacono on-line
22 Budzynski Wiktor Jankowo dolne START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
23 Budzyńska Marta Jankowo dolne START Nordic Walking (2 km) opłacono on-line
24 Julkowski Antoni Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
25 Gorna Halina Jankowo dolne START Bieg przełajowy (5,1 km) opłacono on-line
26 Julkowska Barbara Gniezno START Nordic Walking (2 km) opłacono on-line
27 Gorna Kacper Jankowo dolne START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
28 Gorna Aleksandra Jankowo dolne START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
29 Kozłowski Błażej Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) KS Pustachowa opłacono on-line
30 Kolberg Kamila Zieleń START Nordic Walking (2 km) Kijkowe Trzemeszno opłacono
31 Kędzierska Agnieszka TRZEMESZNO START Nordic Walking (2 km) Kijkowe Trzemeszno opłacono
32 Sterling Monika WITKOWO START Bieg przełajowy (5,1 km) Witkowo Biega opłacono on-line
33 SALITA LECH GNIEZNO START Bieg przełajowy (5,1 km) ALTOM GNIEZNO opłacono on-line
34 Swirydowicz Robert Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
35 Swirydowicz Hubert Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
36 Bloch Monika Trzemeszno START Bieg przełajowy (5,1 km) opłacono
37 Kolmer Artur Charbowo START Bieg przełajowy (5,1 km) Team Kolmer opłacono on-line
38 Hoffmann Danuta Gniezno START Nordic Walking (2 km) AKTYWNE DALKI opłacono on-line
39 Kwiatkowska Agnieszka Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) opłacono on-line
40 Kwiatkowska Zuzanna Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
41 Kwiatkowski Marcin Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) opłacono on-line
42 Rachwał Ilona Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Mamy biegamy opłacono
43 Błachowiak Ania Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Mamy biegamy opłacono
44 Zakrzewska Agnieszka Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Mamy-Biegamy opłacono on-line
45 Bielińska Edyta Bydgoszcz START Nordic Walking (2 km) opłacono
46 Kupczyk Magdalena Gniezno START Nordic Walking (2 km)
47 Bieliński Leszek Bydgoszcz START Nordic Walking (2 km) opłacono
48 Orzechowska Bogumiła Gniezno START Nordic Walking (2 km) opłacono
49 Szczudlik małgorzata trzemeszno START Nordic Walking (2 km) kijkowe trzemeszno opłacono
50 Siekierska Sylwia Labiszynek START Bieg przełajowy (5,1 km) Zawsze w biegu opłacono
51 Kawka Henrtka Lulkowo START Nordic Walking (2 km) opłacono
52 Kasprzak Grażyna Strzyżewo Kościelne 41 START Nordic Walking (2 km) opłacono
53 Kwaśniewska Krystyna Strzyżewo Kościelne 41 START Nordic Walking (2 km) opłacono
54 Kupczyk Amelia Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
55 Hejna Marlena Gniezno START Nordic Walking (2 km)
56 Matlak Lidia Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Mamy-Biegamy opłacono
57 Matlak Piotr Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Zawsze w biegu opłacono on-line
58 Olejniczak Kasia Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Mamy-Biegamy
59 Olejniczak Julia Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) Mamy-Biegamy
60 Sobczak Igor Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) Reborn Team Gniezno
61 Olejniczak Patryk Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) Mamy-Biegamy
62 Sobczak Tomasz Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Reborn Team Gniezno opłacono on-line
63 Sobczak Dorota Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Mamy-Biegamy opłacono on-line


Wyświetleń: 3295

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ