Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Łukaszewska Aleksandra Dalki START Nordic Walking (2 km)
2 Nowak Agnieszka Mnichowo START Nordic Walking (2 km)
3 Siwińska marzena Witkowo START Bieg przełajowy (5,1 km) Witkowo Bi opłacono dotpay
4 Wróblewski Oliwier Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
5 Foltynowicz-Keul Alexsander Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
6 Bychowiec Joanna Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Tip-Topol opłacono dotpay
7 Kozłowski Błażej Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) KS Pustachowa opłacono dotpay
8 Kolberg Kamila Zieleń START Nordic Walking (2 km) Kijkowe Trzemeszno opłacono
9 Kędzierska Agnieszka TRZEMESZNO START Nordic Walking (2 km) Kijkowe Trzemeszno opłacono
10 Sterling Monika WITKOWO START Bieg przełajowy (5,1 km) Witkowo Biega opłacono dotpay
11 SALITA LECH GNIEZNO START Bieg przełajowy (5,1 km) ALTOM GNIEZNO opłacono dotpay
12 Swirydowicz Robert Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
13 Swirydowicz Hubert Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
14 Bloch Monika Trzemeszno START Bieg przełajowy (5,1 km) opłacono
15 Kolmer Artur Charbowo START Bieg przełajowy (5,1 km) Team Kolmer opłacono dotpay
16 Hoffmann Danuta Gniezno START Nordic Walking (2 km) AKTYWNE DALKI opłacono dotpay
17 Kwiatkowska Agnieszka Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) opłacono dotpay
18 Kwiatkowska Zuzanna Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
19 Kwiatkowski Marcin Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) opłacono dotpay
20 Rachwał Ilona Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Mamy biegamy opłacono
21 Błachowiak Ania Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Mamy biegamy opłacono
22 Kupczyk Magdalena Gniezno START Nordic Walking (2 km)
23 Orzechowska Bogumiła Gniezno START Nordic Walking (2 km) opłacono
24 Szczudlik małgorzata trzemeszno START Nordic Walking (2 km) kijkowe trzemeszno opłacono
25 Siekierska Sylwia Labiszynek START Bieg przełajowy (5,1 km) Zawsze w biegu opłacono
26 Kawka Henrtka Lulkowo START Nordic Walking (2 km) opłacono
27 Kasprzak Grażyna Strzyżewo Kościelne 41 START Nordic Walking (2 km) opłacono
28 Kwaśniewska Krystyna Strzyżewo Kościelne 41 START Nordic Walking (2 km) opłacono
29 Kupczyk Amelia Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
30 Hejna Marlena Gniezno START Nordic Walking (2 km)
31 Matlak Lidia Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Mamy-Biegamy opłacono
32 Olejniczak Kasia Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Mamy-Biegamy
33 Olejniczak Julia Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) Mamy-Biegamy
34 Sobczak Igor Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) Reborn Team Gniezno
35 Olejniczak Patryk Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) Mamy-Biegamy
36 Sobczak Tomasz Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Reborn Team Gniezno opłacono dotpay
37 Sobczak Dorota Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Mamy-Biegamy opłacono dotpay


Wyświetleń: 2857

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ