Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Łakomiak Hubert Czerniejewo START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) Czerniejewo
2 Kasprzak Bartek Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) Night Runners Gniezno
3 Stypa Michał Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) KS Pustachowa opłacono on-line
4 Łukaszewska Aleksandra Dalki START Nordic Walking (2 km)
5 Nowak Agnieszka Mnichowo START Nordic Walking (2 km)
6 Ptak Marek Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) opłacono on-line
7 Foltynowicz Hanna Dalki START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
8 Foltynowicz Lena Dalki START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
9 Foltynowicz Marek Dalki START Bieg przełajowy (5,1 km) opłacono on-line
10 Foltynowicz Antoni Dalki START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
11 Rosińska Magdalena Trzemeszno START Nordic Walking (2 km) Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
12 Siwińska marzena Witkowo START Bieg przełajowy (5,1 km) Witkowo Bi opłacono on-line
13 Dzionek Tomasz Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Czesław Biega Gniezno opłacono on-line
14 Wróblewski Oliwier Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
15 Foltynowicz-Keul Alexsander Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
16 Suszczewicz bianka gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
17 Meller Piotr Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Jagoda Team opłacono on-line
18 Jagodzińska Anna Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Jagoda Team opłacono on-line
19 Kostrzewski Marek Osiniec START Bieg przełajowy (5,1 km) Kos-Bud Gniezno opłacono on-line
20 Bychowiec Wiktor Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
21 Bychowiec Kacper Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
22 Bychowiec Łukasza Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) opłacono on-line
23 Bychowiec Joanna Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Tip-Topol opłacono on-line
24 Budzynski Wiktor Jankowo dolne START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
25 Budzyńska Marta Jankowo dolne START Nordic Walking (2 km) opłacono on-line
26 Julkowski Antoni Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
27 Gorna Halina Jankowo dolne START Bieg przełajowy (5,1 km) opłacono on-line
28 Julkowska Barbara Gniezno START Nordic Walking (2 km) opłacono on-line
29 Gorna Kacper Jankowo dolne START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
30 Gorna Aleksandra Jankowo dolne START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
31 Kozłowski Błażej Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) KS Pustachowa opłacono on-line
32 Kolberg Kamila Zieleń START Nordic Walking (2 km) Kijkowe Trzemeszno opłacono
33 Kędzierska Agnieszka TRZEMESZNO START Nordic Walking (2 km) Kijkowe Trzemeszno opłacono
34 Sterling Monika WITKOWO START Bieg przełajowy (5,1 km) Witkowo Biega opłacono on-line
35 Kasprzak Karolina Gniezno START Nordic Walking (2 km) Mamy biegamy opłacono on-line
36 SALITA LECH GNIEZNO START Bieg przełajowy (5,1 km) ALTOM GNIEZNO opłacono on-line
37 Swirydowicz Robert Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
38 Swirydowicz Hubert Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
39 Bloch Monika Trzemeszno START Bieg przełajowy (5,1 km) opłacono
40 Kolmer Artur Charbowo START Bieg przełajowy (5,1 km) Team Kolmer opłacono on-line
41 Hoffmann Danuta Gniezno START Nordic Walking (2 km) AKTYWNE DALKI opłacono on-line
42 Kwiatkowska Agnieszka Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) opłacono on-line
43 Kwiatkowska Zuzanna Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
44 Kwiatkowski Marcin Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) opłacono on-line
45 Rachwał Ilona Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Mamy biegamy opłacono
46 Błachowiak Ania Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Mamy biegamy opłacono
47 Zakrzewska Agnieszka Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Mamy-Biegamy opłacono on-line
48 Bielińska Edyta Bydgoszcz START Nordic Walking (2 km) opłacono
49 Kupczyk Magdalena Gniezno START Nordic Walking (2 km)
50 Bieliński Leszek Bydgoszcz START Nordic Walking (2 km) opłacono
51 Orzechowska Bogumiła Gniezno START Nordic Walking (2 km) opłacono
52 Szczudlik małgorzata trzemeszno START Nordic Walking (2 km) kijkowe trzemeszno opłacono
53 Siekierska Sylwia Labiszynek START Bieg przełajowy (5,1 km) Zawsze w biegu opłacono
54 Kawka Henrtka Lulkowo START Nordic Walking (2 km) opłacono
55 Kasprzak Grażyna Strzyżewo Kościelne 41 START Nordic Walking (2 km) opłacono
56 Kwaśniewska Krystyna Strzyżewo Kościelne 41 START Nordic Walking (2 km) opłacono
57 Kupczyk Amelia Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m)
58 Hejna Marlena Gniezno START Nordic Walking (2 km)
59 Ciesielska Hanna 62-200 Gniezno START Nordic Walking (2 km) FAST WALKER opłacono on-line
60 Matlak Lidia Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Mamy-Biegamy opłacono
61 Matlak Piotr Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Zawsze w biegu opłacono on-line
62 Olejniczak Kasia Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Mamy-Biegamy
63 Olejniczak Julia Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) Mamy-Biegamy
64 Sobczak Igor Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) Reborn Team Gniezno
65 Olejniczak Patryk Gniezno START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) Mamy-Biegamy
66 Sobczak Tomasz Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Reborn Team Gniezno opłacono on-line
67 Sobczak Dorota Gniezno START Bieg przełajowy (5,1 km) Mamy-Biegamy opłacono on-line


Wyświetleń: 3482

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ