Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bychowiec Joanna | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Tip-Topol | opłacono on-line |
2 | Rachwał Ilona | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Mamy biegamy | opłacono |
3 | Kwiatkowski Marcin | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | opłacono on-line | |
4 | Kwiatkowska Agnieszka | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | opłacono on-line | |
5 | Kolmer Artur | Charbowo | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Team Kolmer | opłacono on-line |
6 | Bloch Monika | Trzemeszno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | opłacono | |
7 | SALITA LECH | GNIEZNO | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | ALTOM GNIEZNO | opłacono on-line |
8 | Sterling Monika | WITKOWO | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Witkowo Biega | opłacono on-line |
9 | Kozłowski Błażej | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | KS Pustachowa | opłacono on-line |
10 | Gorna Halina | Jankowo dolne | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | opłacono on-line | |
11 | Sobczak Tomasz | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Reborn Team Gniezno | opłacono on-line |
12 | Bychowiec Łukasza | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | opłacono on-line | |
13 | Kostrzewski Marek | Osiniec | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Kos-Bud Gniezno | opłacono on-line |
14 | Jagodzińska Anna | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Jagoda Team | opłacono on-line |
15 | Meller Piotr | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Jagoda Team | opłacono on-line |
16 | Dzionek Tomasz | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Czesław Biega Gniezno | opłacono on-line |
17 | Siwińska marzena | Witkowo | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Witkowo Bi | opłacono on-line |
18 | Foltynowicz Marek | Dalki | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | opłacono on-line | |
19 | Ptak Marek | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | opłacono on-line | |
20 | Stypa Michał | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | KS Pustachowa | opłacono on-line |
21 | Zakrzewska Agnieszka | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Mamy-Biegamy | opłacono on-line |
22 | Błachowiak Ania | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Mamy biegamy | opłacono |
23 | Sobczak Dorota | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Mamy-Biegamy | opłacono on-line |
24 | Matlak Lidia | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Mamy-Biegamy | opłacono |
25 | Siekierska Sylwia | Labiszynek | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Zawsze w biegu | opłacono |
26 | Matlak Piotr | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Zawsze w biegu | opłacono on-line |
27 | Kupczyk Amelia | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
28 | Łakomiak Hubert | Czerniejewo | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | Czerniejewo | |
29 | Kawpiszewski Kuba | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | WAKE TEAM GNIEZNO | |
30 | Bychowiec Kacper | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
31 | Bychowiec Wiktor | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
32 | KWAPISZEWSKA Aleksandra | GNIEZNO | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | WAKE TEAM GNIEZNO | |
33 | Suszczewicz bianka | gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
34 | Foltynowicz-Keul Alexsander | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
35 | Wróblewski Oliwier | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
36 | Olejniczak Julia | Gniezno | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | Mamy-Biegamy | ||
37 | Foltynowicz Antoni | Dalki | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
38 | Sobczak Igor | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | Reborn Team Gniezno | |
39 | Foltynowicz Lena | Dalki | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
40 | Foltynowicz Hanna | Dalki | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
41 | Olejniczak Patryk | Gniezno | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | Mamy-Biegamy | ||
42 | Kasprzak Bartek | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | Night Runners Gniezno | |
43 | Julkowski Antoni | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
44 | Kwiatkowska Zuzanna | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
45 | Gorna Kacper | Jankowo dolne | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
46 | Gorna Aleksandra | Jankowo dolne | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
47 | Budzynski Wiktor | Jankowo dolne | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
48 | Swirydowicz Hubert | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
49 | Swirydowicz Robert | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
50 | Kawka Henrtka | Lulkowo | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono | |
51 | Bielińska Edyta | Bydgoszcz | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono | |
52 | Wencel Aneta | Gniezno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono on-line | |
53 | Bieliński Leszek | Bydgoszcz | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono | |
54 | Hoffmann Danuta | Gniezno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | AKTYWNE DALKI | opłacono on-line |
55 | Orzechowska Bogumiła | Gniezno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono | |
56 | Szczudlik małgorzata | trzemeszno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | kijkowe trzemeszno | opłacono |
57 | Rosińska Magdalena | Trzemeszno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
58 | Kasprzak Karolina | Gniezno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | Mamy biegamy | opłacono on-line |
59 | Kędzierska Agnieszka | TRZEMESZNO | Polska | START Nordic Walking (2 km) | Kijkowe Trzemeszno | opłacono |
60 | Kolberg Kamila | Zieleń | Polska | START Nordic Walking (2 km) | Kijkowe Trzemeszno | opłacono |
61 | Kasprzak Grażyna | Strzyżewo Kościelne 41 | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono | |
62 | Ciesielska Hanna | 62-200 Gniezno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | FAST WALKER | opłacono on-line |
63 | Julkowska Barbara | Gniezno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono on-line | |
64 | Kwaśniewska Krystyna | Strzyżewo Kościelne 41 | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono | |
65 | Budzyńska Marta | Jankowo dolne | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 5838