Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kupczyk Amelia | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
2 | Kwaśniewska Krystyna | Strzyżewo Kościelne 41 | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono | |
3 | Kasprzak Grażyna | Strzyżewo Kościelne 41 | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono | |
4 | Kawka Henrtka | Lulkowo | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono | |
5 | Orzechowska Bogumiła | Gniezno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono | |
6 | Bieliński Leszek | Bydgoszcz | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono | |
7 | Bielińska Edyta | Bydgoszcz | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono | |
8 | Kwiatkowski Marcin | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | opłacono on-line | |
9 | Kwiatkowska Zuzanna | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
10 | Kwiatkowska Agnieszka | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | opłacono on-line | |
11 | Bloch Monika | Trzemeszno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | opłacono | |
12 | Swirydowicz Hubert | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
13 | Swirydowicz Robert | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
14 | Gorna Aleksandra | Jankowo dolne | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
15 | Gorna Kacper | Jankowo dolne | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
16 | Julkowska Barbara | Gniezno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono on-line | |
17 | Gorna Halina | Jankowo dolne | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | opłacono on-line | |
18 | Julkowski Antoni | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
19 | Budzyńska Marta | Jankowo dolne | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono on-line | |
20 | Budzynski Wiktor | Jankowo dolne | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
21 | Bychowiec Łukasza | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | opłacono on-line | |
22 | Bychowiec Kacper | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
23 | Bychowiec Wiktor | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
24 | Suszczewicz bianka | gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
25 | Foltynowicz-Keul Alexsander | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
26 | Wróblewski Oliwier | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
27 | Foltynowicz Antoni | Dalki | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
28 | Foltynowicz Marek | Dalki | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | opłacono on-line | |
29 | Foltynowicz Lena | Dalki | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
30 | Foltynowicz Hanna | Dalki | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | ||
31 | Ptak Marek | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | opłacono on-line | |
32 | Wencel Aneta | Gniezno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | opłacono on-line | |
33 | Hoffmann Danuta | Gniezno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | AKTYWNE DALKI | opłacono on-line |
34 | SALITA LECH | GNIEZNO | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | ALTOM GNIEZNO | opłacono on-line |
35 | Łakomiak Hubert | Czerniejewo | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | Czerniejewo | |
36 | Dzionek Tomasz | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Czesław Biega Gniezno | opłacono on-line |
37 | Ciesielska Hanna | 62-200 Gniezno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | FAST WALKER | opłacono on-line |
38 | Jagodzińska Anna | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Jagoda Team | opłacono on-line |
39 | Meller Piotr | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Jagoda Team | opłacono on-line |
40 | Szczudlik małgorzata | trzemeszno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | kijkowe trzemeszno | opłacono |
41 | Kędzierska Agnieszka | TRZEMESZNO | Polska | START Nordic Walking (2 km) | Kijkowe Trzemeszno | opłacono |
42 | Kolberg Kamila | Zieleń | Polska | START Nordic Walking (2 km) | Kijkowe Trzemeszno | opłacono |
43 | Rosińska Magdalena | Trzemeszno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
44 | Kostrzewski Marek | Osiniec | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Kos-Bud Gniezno | opłacono on-line |
45 | Kozłowski Błażej | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | KS Pustachowa | opłacono on-line |
46 | Stypa Michał | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | KS Pustachowa | opłacono on-line |
47 | Błachowiak Ania | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Mamy biegamy | opłacono |
48 | Rachwał Ilona | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Mamy biegamy | opłacono |
49 | Kasprzak Karolina | Gniezno | Polska | START Nordic Walking (2 km) | Mamy biegamy | opłacono on-line |
50 | Sobczak Dorota | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Mamy-Biegamy | opłacono on-line |
51 | Olejniczak Patryk | Gniezno | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | Mamy-Biegamy | ||
52 | Olejniczak Julia | Gniezno | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | Mamy-Biegamy | ||
53 | Matlak Lidia | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Mamy-Biegamy | opłacono |
54 | Zakrzewska Agnieszka | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Mamy-Biegamy | opłacono on-line |
55 | Kasprzak Bartek | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | Night Runners Gniezno | |
56 | Sobczak Tomasz | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Reborn Team Gniezno | opłacono on-line |
57 | Sobczak Igor | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | Reborn Team Gniezno | |
58 | Kolmer Artur | Charbowo | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Team Kolmer | opłacono on-line |
59 | Bychowiec Joanna | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Tip-Topol | opłacono on-line |
60 | KWAPISZEWSKA Aleksandra | GNIEZNO | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | WAKE TEAM GNIEZNO | |
61 | Kawpiszewski Kuba | Gniezno | Polska | START dzieci i młodzież (od 100 do 1000 m) | WAKE TEAM GNIEZNO | |
62 | Siwińska marzena | Witkowo | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Witkowo Bi | opłacono on-line |
63 | Sterling Monika | WITKOWO | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Witkowo Biega | opłacono on-line |
64 | Matlak Piotr | Gniezno | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Zawsze w biegu | opłacono on-line |
65 | Siekierska Sylwia | Labiszynek | Polska | START Bieg przełajowy (5,1 km) | Zawsze w biegu | opłacono |
Wyświetleń: 5836