Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wojciechowski Kacper Mysłowice 400 m (7-10 lat)
2 Szyszkowic Marta Bytom 200 m (dzieci poniżej 7 lat) opłacono
3 Cofałka Maciej Świerklaniec 400 m (7-10 lat) Szkoła Podstawowa nr.1 w Świerklańcu opłacono
4 Cofałka Krzysztof Świerklaniec 800 m (11-14 lat) Szkoła Podstawowa nr.1 w Świerklańcu opłacono
5 Sawicki Błażej Łazy 200 m (dzieci poniżej 7 lat) opłacono
6 Gołębiowski Mikołaj Chorzów 200 m (dzieci poniżej 7 lat) BĘDZIN TEAM opłacono
7 Kaźmierska Nikola Będzin 200 m (dzieci poniżej 7 lat) opłacono
8 Sokołowski Bartosz Siemianowice Śląskie 400 m (7-10 lat) opłacono
9 Sokołowski Marek Siemianowice Śląskie 200 m (dzieci poniżej 7 lat) opłacono
10 Bartosik Dominika Sosnowiec 800 m (11-14 lat) B4 opłacono
11 Bartosik Kamila Sosnowiec 400 m (7-10 lat) B4 opłacono
12 Trutwin Krystian Chorzów 400 m (7-10 lat) Klub Aktywnych Rodzin opłacono
13 Trutwin Gabrysia Chorzów 800 m (11-14 lat) Klub Aktywnych Rodzin opłacono
14 Adamiec- Trutwin Olek Chorzów 200 m (dzieci poniżej 7 lat) Klub Aktywnych Rodzin opłacono
15 Adamiec- Trutwin Dorotka Chorzów 200 m (dzieci poniżej 7 lat) Klub Aktywnych Rodzin opłacono
16 Gajewska Małgorzata Katowice 200 m (dzieci poniżej 7 lat) opłacono
17 Gajewski Mateusz Katowice 400 m (7-10 lat) opłacono
18 Krzemieniewski Cezary Katowice 400 m (7-10 lat) opłacono
19 Krzemieniewski Cyprian Katowice 400 m (7-10 lat) opłacono
20 Lachowska Milena Chorzów 200 m (dzieci poniżej 7 lat) opłacono
21 Probierz Kamila Dąbrowa Górnicza 800 m (11-14 lat) opłacono
22 Węgrzyn Tomasz Ćwiklice 400 m (7-10 lat) opłacono
23 Węgrzyn Karolina Ćwiklice 200 m (dzieci poniżej 7 lat) opłacono
24 Pawliszyn Marek Będzin 200 m (dzieci poniżej 7 lat) KOZAKI BIEGAJĄ opłacono
25 Pawliszyn Marcin Będzin 400 m (7-10 lat) KOZAKI BIEGAJĄ opłacono
26 Pawliszyn Michał Będzin 800 m (11-14 lat) KOZAKI BIEGAJĄ opłacono
27 Szlembarski Miłosz Czeladź 200 m (dzieci poniżej 7 lat) opłacono
28 Rosa Alicja Tychy 200 m (dzieci poniżej 7 lat) opłacono
29 Wachowska Zuzanna Sosnowiec 800 m (11-14 lat) Szkoła Podstawowa nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu opłacono
30 Wachowska Dominika Sosnowiec 800 m (11-14 lat) Szkoła Podstawowa nr 6 im. Juliusza Słowackiego w Sosnowcu opłacono
31 Poloczek Matylda Chorzów 800 m (11-14 lat) opłacono
32 Malinowski Filip Piekary śląskie 400 m (7-10 lat) Lecymy Durś opłacono
33 Chmielorz Zosia Lędziny 200 m (dzieci poniżej 7 lat) opłacono
34 Roj Martyna Katowice 800 m (11-14 lat) opłacono
35 Witor Karolina SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE 200 m (dzieci poniżej 7 lat) MK TEAM opłacono
36 Pałaszewski Miłosz Piekary Śląskie 200 m (dzieci poniżej 7 lat) opłacono
37 Pietrzyk Dawid Katowice 400 m (7-10 lat) opłacono
38 Kandzia Kamil Siemianowice Śląskie 400 m (7-10 lat) SP nr 20 opłacono
39 Kandzia Mateusz Siemianowice Śląskie 400 m (7-10 lat) Przedszkole nr 9 Siemianowice Śląskie opłacono
40 Smolak Kuba Katowice 400 m (7-10 lat) opłacono
41 Tokarz Amelia Piekary Śląskie 200 m (dzieci poniżej 7 lat) Lecymy Durś opłacono
42 Tokarz Aleksandra Piekary Śląskie 400 m (7-10 lat) Lecymy Durś opłacono
43 Fundament Stanisław Siemianowice Śląskie 400 m (7-10 lat) Sp 6 opłacono
44 Rozkrut Julia Katowice 800 m (11-14 lat) opłacono
45 Adamczyk Maja Czyżówka 400 m (7-10 lat) PSP Czyżówka opłacono
46 Liszczyna Alicja Gliwice 200 m (dzieci poniżej 7 lat) opłacono
47 Liszczyna Dawid Gliwice 400 m (7-10 lat) opłacono
48 Biskupek Dominik zabrze 800 m (11-14 lat)
49 Rost Magdalena Świętochłowice 400 m (7-10 lat) SP3 Świony opłacono
50 Mikuśkiewicz Emilia Mikołów 400 m (7-10 lat) UKS Trójka opłacono
51 Majewska Kamila Sosnowiec 200 m (dzieci poniżej 7 lat) opłacono
52 Stolarczyk Emilia Jaworzno 400 m (7-10 lat) Sp 7 Jaworzno opłacono
53 Karlak Amelia Sosnowiec 400 m (7-10 lat) opłacono
54 Sichma Karol Świętochłowice 400 m (7-10 lat) SP3 Świony opłacono
55 Rost Maja Świętochłowice 800 m (11-14 lat) KS Piątka Chorzów opłacono
56 THAMM MICHALINA KATOWICE 800 m (11-14 lat) SP 33 opłacono
57 Nowak Michalina Pszczyna 400 m (7-10 lat) opłacono
58 Nowak Hubert Pszczyna 400 m (7-10 lat) opłacono
59 Duda Kamil Siemianowice Śląskie 800 m (11-14 lat) Sp nr 13 Siemianowice Śląskie opłacono
60 Lachowski Dominik Chorzów 200 m (dzieci poniżej 7 lat) opłacono
61 Chrapek Anna Katowice 400 m (7-10 lat) Szkoła Podstawowa nr 15 Katowice opłacono
62 Pawełczyk Aleksandra Katowice 200 m (dzieci poniżej 7 lat)
63 Pawełczyk Lena Katowice 200 m (dzieci poniżej 7 lat)
64 WILK Dominik PIEKARY ŚLĄSKIE 400 m (7-10 lat) Lecymy Durś opłacono
65 Szewczyk Igor Częstochowa 800 m (11-14 lat) Czewarun TiM opłacono
66 THAMM MALWINA KATOWICE 400 m (7-10 lat) SP 33 opłacono
67 Gęsikowska Julia Ruda Śląska 200 m (dzieci poniżej 7 lat) Miejskie Przedszkole numer 30 Bajkowa Kraina Ruda Śląska opłacono
68 Grudniok Martyna Katowice 200 m (dzieci poniżej 7 lat) Przedszkole nr39 opłacono
69 Gabryś Paulina RUDA ŚLĄSKA 800 m (11-14 lat) Szkoła Podstawowa nr 13 Ruda Śląska opłacono
70 Gabryś Ania RUDA ŚLĄSKA 200 m (dzieci poniżej 7 lat) Miejskie Przedszkole nr 30 Ruda Śląska opłacono
71 Rychlik Patryk Klucze 400 m (7-10 lat) Lisy Pustyni Szkoła Podst Klucze opłacono
72 Raczek Kacper Katowice 800 m (11-14 lat) Biegam bo Lubię opłacono
73 Wydra Anna Katowice 200 m (dzieci poniżej 7 lat) Przedszkole nr 59 opłacono
74 Kazior Tomek Katowice 400 m (7-10 lat) SP nr 66 Katowice opłacono
75 Muszyński Jakub Katowice 400 m (7-10 lat) FlyTeam opłacono
76 Wydra Grzegorz Katowice 400 m (7-10 lat) Sparta Katowice opłacono
77 Stachowicz Maja Chorzów 200 m (dzieci poniżej 7 lat) P29 w Chorzowie opłacono
78 Stachowicz Oliwia Chorzów 400 m (7-10 lat) SP 29 w Chorzowie opłacono
79 Figiel Magdalena katowice 800 m (11-14 lat) sp53Katowice opłacono
80 Guzik Zosia Dąbrowa Górnicza 400 m (7-10 lat) opłacono
81 Guzik Julia Dąbrowa Górnicza 200 m (dzieci poniżej 7 lat) opłacono
82 WALESZ TADEUSZ JAWORZNO 200 m (dzieci poniżej 7 lat) opłacono
83 Skutnik Zuzanna Mysłowice 200 m (dzieci poniżej 7 lat) opłacono
84 Sinkiewicz Zuzanna Chorzów 200 m (dzieci poniżej 7 lat) opłacono
85 Bożek Jan Katowice 400 m (7-10 lat) opłacono
86 Mucha Karolina Siemianowice 200 m (dzieci poniżej 7 lat) opłacono
87 Musioł Amelia Katowice 200 m (dzieci poniżej 7 lat) opłacono
88 WALESZ ZOFIA JAWORZNO 400 m (7-10 lat) SP 16 JAWORZNO opłacono
89 Mucha Adam Siemianowice 200 m (dzieci poniżej 7 lat) opłacono
90 THAMM MILENA Katowice 800 m (11-14 lat) SP 33 opłacono
91 Marekwica Jakub Katowice 800 m (11-14 lat) Mk teamSiemianowice opłacono
92 Kalisz Jakub Bytom 400 m (7-10 lat) opłacono
93 Witor Paulina Siemianowice Śląskie 200 m (dzieci poniżej 7 lat) MK TEAM opłacono
94 Bajor Hanna Żory 400 m (7-10 lat) Rebellion of Free Runners opłacono
95 Bomba Julia Będzin 400 m (7-10 lat) Banda z Placu opłacono
96 Kalisz Maciej Bytom 800 m (11-14 lat) opłacono
97 Kreft Nadis Bytom 400 m (7-10 lat) opłacono
98 WITOR JUDYTA Sosnowiec 400 m (7-10 lat) MK TEAM opłacono
99 Horzela Amelia Katowice 400 m (7-10 lat) SP 34 opłacono
100 WITOR Antonina Sosnowiec 400 m (7-10 lat) MK TEAM opłacono


Wyświetleń: 2876

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ