Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wojciechowski Kacper | Mysłowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | ||
2 | Powroźna Milena | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | Sp 12 Katowice | opłacono |
3 | Kołoczek Igor | Czechowice-Dziedzice | Polska | 400 m (7-10 lat) | Rozbiegamy to miasto - Czechowice-Dziedzice | opłacono |
4 | Adamska ANTONINA Adamska | Ruda Śląska | Polska | 400 m (7-10 lat) | ||
5 | Wnuk Kalina | Łazy | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
6 | Cofałka Maciej | Świerklaniec | Polska | 400 m (7-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr.1 w Świerklańcu | opłacono |
7 | Ćwikliński Mikołaj | Sosnowiec | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
8 | Ćwiertnia Kacper | Sosnowiec | Polska | 400 m (7-10 lat) | Szkola | opłacono |
9 | Sokołowski Bartosz | Siemianowice Śląskie | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
10 | Haładyn Marta | Miasteczko Śląskie | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
11 | Ochot Błażej | Mysłowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
12 | Bartosik Kamila | Sosnowiec | Polska | 400 m (7-10 lat) | B4 | opłacono |
13 | Trutwin Krystian | Chorzów | Polska | 400 m (7-10 lat) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
14 | Kobylanski Marek | Chorzow | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
15 | Kowalska Anna | Tarnowskie Góry | Polska | 400 m (7-10 lat) | 5.pułk chemiczny | opłacono |
16 | Gajewski Mateusz | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
17 | Błaszczyk Filip | Czeladź | Polska | 400 m (7-10 lat) | #czeladzbiega | opłacono |
18 | Gil Oliwia | Tychy | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
19 | Krzemieniewski Cezary | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
20 | Krzemieniewski Cyprian | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
21 | Podolska Kamila | Zabrze | 400 m (7-10 lat) | opłacono | ||
22 | Panek Maria | Bieruń | Polska | 400 m (7-10 lat) | Team Papry 20 | opłacono |
23 | Głąb Jakub | Tychy | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
24 | Głąb Amelia | Tychy | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
25 | Węgrzyn Tomasz | Ćwiklice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
26 | Pawliszyn Marcin | Będzin | Polska | 400 m (7-10 lat) | KOZAKI BIEGAJĄ | opłacono |
27 | Dyrka Szymon | Przeczyce | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
28 | Dyrka Bartosz | Przeczyce | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
29 | Dyrka Mateusz | Przeczyce | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
30 | Malinowski Filip | Piekary śląskie | Polska | 400 m (7-10 lat) | Lecymy Durś | opłacono |
31 | Strużyna Marcin | Bytom | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
32 | Pietrzyk Dawid | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
33 | Kandzia Kamil | Siemianowice Śląskie | Polska | 400 m (7-10 lat) | SP nr 20 | opłacono |
34 | Kandzia Mateusz | Siemianowice Śląskie | Polska | 400 m (7-10 lat) | Przedszkole nr 9 Siemianowice Śląskie | opłacono |
35 | Smolak Kuba | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
36 | Tokarz Aleksandra | Piekary Śląskie | Polska | 400 m (7-10 lat) | Lecymy Durś | opłacono |
37 | Skiba Dobrawa | Siemianowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | UKS WODNIK | opłacono |
38 | Fundament Stanisław | Siemianowice Śląskie | Polska | 400 m (7-10 lat) | Sp 6 | opłacono |
39 | Grabowski Piotr | Siemianowice Śl. | Polska | 400 m (7-10 lat) | Sp.20 | opłacono |
40 | Grabowska Dorota | Siemianowice Śl. | Polska | 400 m (7-10 lat) | Sp.20 | opłacono |
41 | Adamczyk Maja | Czyżówka | Polska | 400 m (7-10 lat) | PSP Czyżówka | opłacono |
42 | Nowak Alan | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
43 | Bartlomiejczyk Natan | Chorzow | Polska | 400 m (7-10 lat) | SP | opłacono |
44 | Liszczyna Dawid | Gliwice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
45 | Kania Oliwia | Sosnowiec | Polska | 400 m (7-10 lat) | SP nr 6 Sosnowiec | opłacono |
46 | Rost Magdalena | Świętochłowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | SP3 Świony | opłacono |
47 | Mikuśkiewicz Emilia | Mikołów | Polska | 400 m (7-10 lat) | UKS Trójka | opłacono |
48 | gallus julia | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
49 | Stolarczyk Emilia | Jaworzno | Polska | 400 m (7-10 lat) | Sp 7 Jaworzno | opłacono |
50 | Karlak Amelia | Sosnowiec | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
51 | wojakowska nadia | zabrze | Polska | 400 m (7-10 lat) | K&K RUN | |
52 | Sichma Karol | Świętochłowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | SP3 Świony | opłacono |
53 | Nowak Michalina | Pszczyna | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
54 | Nowak Hubert | Pszczyna | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
55 | Pawlik Natalia | Zabrze | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
56 | Chrapek Anna | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 15 Katowice | opłacono |
57 | Urych Michał | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
58 | Urych Martyna | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
59 | WILK Dominik | PIEKARY ŚLĄSKIE | Polska | 400 m (7-10 lat) | Lecymy Durś | opłacono |
60 | THAMM MALWINA | KATOWICE | Polska | 400 m (7-10 lat) | SP 33 | opłacono |
61 | Krzak Piotr | Sosnowiec | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
62 | Nowak Jakub | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | PORAŻENI SPORTEM | opłacono |
63 | Rychlik Patryk | Klucze | Polska | 400 m (7-10 lat) | Lisy Pustyni Szkoła Podst Klucze | opłacono |
64 | Kazior Tomek | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | SP nr 66 Katowice | opłacono |
65 | Muszyński Jakub | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | FlyTeam | opłacono |
66 | Wydra Grzegorz | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | Sparta Katowice | opłacono |
67 | Socha Mateusz | Sosnowiec | Polska | 400 m (7-10 lat) | Szkoła | opłacono |
68 | Wróblewski Karol | Tychy | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
69 | Bielec Agnieszka | Zabrze | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
70 | Stachowicz Oliwia | Chorzów | Polska | 400 m (7-10 lat) | SP 29 w Chorzowie | opłacono |
71 | Guzik Zosia | Dąbrowa Górnicza | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
72 | Nesteruk Dawid | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
73 | Bożek Jan | Katowice | 400 m (7-10 lat) | opłacono | ||
74 | Siegmund Oliwia | Czeladź | Polska | 400 m (7-10 lat) | #czeladzbiega | opłacono |
75 | WALESZ ZOFIA | JAWORZNO | Polska | 400 m (7-10 lat) | SP 16 JAWORZNO | opłacono |
76 | LOTKO OLIWIER | BĘDZIN | Polska | 400 m (7-10 lat) | BANDA Z PLACU | opłacono |
77 | Kalisz Jakub | Bytom | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
78 | Bajor Hanna | Żory | Polska | 400 m (7-10 lat) | Rebellion of Free Runners | opłacono |
79 | Bomba Julia | Będzin | Polska | 400 m (7-10 lat) | Banda z Placu | opłacono |
80 | Kreft Nadis | Bytom | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
81 | Papiernik Zuzanna | Sosnowiec | Polska | 400 m (7-10 lat) | Szkoła nr 8 | opłacono |
82 | WITOR JUDYTA | Sosnowiec | Polska | 400 m (7-10 lat) | MK TEAM | opłacono |
83 | Horzela Amelia | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | SP 34 | opłacono |
84 | WITOR Antonina | Sosnowiec | Polska | 400 m (7-10 lat) | MK TEAM | opłacono |
85 | Ćwiek Karolina | Ruda Śląska | Polska | 400 m (7-10 lat) | Ekipa Na Kijach | opłacono |
Wyświetleń: 7477