Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szyszkowic Marta | Bytom | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
2 | Adamska KALINA Adamska | Ruda Śląska | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | ||
3 | Kozioł Antonina | Boguszyce | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
4 | Sobczak Alicja | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
5 | Jureczko Nina | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
6 | Sawicki Błażej | Łazy | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
7 | Wieczorek Wiktor | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
8 | Bogdoł Magdalena | Siemianowice Slaskie | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | DROGADOTOKIO.PL | opłacono |
9 | Gołębiowski Mikołaj | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | BĘDZIN TEAM | opłacono |
10 | Paks Julian | Ruda Slaska | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
11 | Kaźmierska Nikola | Będzin | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
12 | Sokołowski Marek | Siemianowice Śląskie | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
13 | Jabłońska Maja | Zabrze | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
14 | Lorek Liwia | Sosnowiec | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
15 | Kozubski Jan | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
16 | Adamiec- Trutwin Olek | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
17 | Adamiec- Trutwin Dorotka | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
18 | Gajewska Małgorzata | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
19 | Nowacki Grzegorz | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
20 | Lachowska Milena | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
21 | Garncarz Filip | Dąbrowa Górnicza | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
22 | Węgrzyn Karolina | Ćwiklice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
23 | Pawliszyn Marek | Będzin | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | KOZAKI BIEGAJĄ | opłacono |
24 | Szlembarski Miłosz | Czeladź | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
25 | Nowak Tomasz | Sosnowiec | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
26 | Rosa Alicja | Tychy | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
27 | Gromadzki Jakub | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | TEAM SILESIA | opłacono |
28 | Posz Franciszek | Mysłowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
29 | Chmielorz Zosia | Lędziny | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
30 | Witor Karolina | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | MK TEAM | opłacono |
31 | Pałaszewski Miłosz | Piekary Śląskie | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
32 | MASTEJ DAMIAN | KATOWICE | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
33 | Suchański Antoni | Świętochłowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Świętochłowice | opłacono |
34 | Tokarz Amelia | Piekary Śląskie | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | Lecymy Durś | opłacono |
35 | Hamik Krystian | Chełm Śląski | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | Hamster Team | opłacono |
36 | Pustelnik Alicja | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
37 | Pustelnik Jakub | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
38 | Szczepański Maksymilian | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
39 | Szczepański Wojciech | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
40 | Hajduk Hanka | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
41 | Bartkowiak Oliwia | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
42 | Liszczyna Alicja | Gliwice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
43 | Majewska Kamila | Sosnowiec | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
44 | piowczyk anastazja | Katowice | Portugalia | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
45 | Stolarska Aleksandra | Czechowiece-Dziedzice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
46 | Grocki Adam | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | HAZOKI | opłacono |
47 | Żydek Julia | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | MK TEAM | opłacono |
48 | Lachowski Dominik | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
49 | Pawlik Kacper | Zabrze | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
50 | Pawełczyk Aleksandra | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | ||
51 | Pawełczyk Lena | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | ||
52 | Gęsikowska Julia | Ruda Śląska | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | Miejskie Przedszkole numer 30 Bajkowa Kraina Ruda Śląska | opłacono |
53 | Krzak Hanna | Sosnowiec | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
54 | Grudniok Martyna | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | Przedszkole nr39 | opłacono |
55 | Gabryś Ania | RUDA ŚLĄSKA | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | Miejskie Przedszkole nr 30 Ruda Śląska | opłacono |
56 | Wydra Anna | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | Przedszkole nr 59 | opłacono |
57 | Stachowicz Maja | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | P29 w Chorzowie | opłacono |
58 | LOTKO KAROLINA | BĘDZIN | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | BANDA Z PLACU | opłacono |
59 | Guzik Julia | Dąbrowa Górnicza | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
60 | WALESZ TADEUSZ | JAWORZNO | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
61 | Skutnik Zuzanna | Mysłowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
62 | Sinkiewicz Zuzanna | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
63 | Mucha Karolina | Siemianowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
64 | Musioł Amelia | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
65 | Mucha Adam | Siemianowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
66 | Witor Paulina | Siemianowice Śląskie | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | MK TEAM | opłacono |
67 | Papiernik Milena | Sosnowiec | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | Przedszkole nr 5 | opłacono |
Wyświetleń: 7535