Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Papiernik Milena | Sosnowiec | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | Przedszkole nr 5 | opłacono |
2 | Witor Paulina | Siemianowice Śląskie | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | MK TEAM | opłacono |
3 | Mucha Adam | Siemianowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
4 | Musioł Amelia | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
5 | Mucha Karolina | Siemianowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
6 | Sinkiewicz Zuzanna | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
7 | Skutnik Zuzanna | Mysłowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
8 | WALESZ TADEUSZ | JAWORZNO | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
9 | Guzik Julia | Dąbrowa Górnicza | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
10 | LOTKO KAROLINA | BĘDZIN | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | BANDA Z PLACU | opłacono |
11 | Stachowicz Maja | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | P29 w Chorzowie | opłacono |
12 | Wydra Anna | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | Przedszkole nr 59 | opłacono |
13 | Gabryś Ania | RUDA ŚLĄSKA | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | Miejskie Przedszkole nr 30 Ruda Śląska | opłacono |
14 | Grudniok Martyna | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | Przedszkole nr39 | opłacono |
15 | Krzak Hanna | Sosnowiec | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
16 | Gęsikowska Julia | Ruda Śląska | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | Miejskie Przedszkole numer 30 Bajkowa Kraina Ruda Śląska | opłacono |
17 | Pawełczyk Lena | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | ||
18 | Pawełczyk Aleksandra | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | ||
19 | Pawlik Kacper | Zabrze | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
20 | Lachowski Dominik | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
21 | Żydek Julia | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | MK TEAM | opłacono |
22 | Grocki Adam | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | HAZOKI | opłacono |
23 | Stolarska Aleksandra | Czechowiece-Dziedzice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
24 | piowczyk anastazja | Katowice | Portugalia | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
25 | Majewska Kamila | Sosnowiec | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
26 | Liszczyna Alicja | Gliwice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
27 | Bartkowiak Oliwia | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
28 | Hajduk Hanka | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
29 | Szczepański Wojciech | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
30 | Szczepański Maksymilian | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
31 | Pustelnik Jakub | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
32 | Pustelnik Alicja | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
33 | Hamik Krystian | Chełm Śląski | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | Hamster Team | opłacono |
34 | Tokarz Amelia | Piekary Śląskie | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | Lecymy Durś | opłacono |
35 | Suchański Antoni | Świętochłowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego Świętochłowice | opłacono |
36 | MASTEJ DAMIAN | KATOWICE | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
37 | Pałaszewski Miłosz | Piekary Śląskie | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
38 | Witor Karolina | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | MK TEAM | opłacono |
39 | Chmielorz Zosia | Lędziny | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
40 | Posz Franciszek | Mysłowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
41 | Gromadzki Jakub | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | TEAM SILESIA | opłacono |
42 | Rosa Alicja | Tychy | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
43 | Nowak Tomasz | Sosnowiec | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
44 | Szlembarski Miłosz | Czeladź | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
45 | Pawliszyn Marek | Będzin | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | KOZAKI BIEGAJĄ | opłacono |
46 | Węgrzyn Karolina | Ćwiklice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
47 | Garncarz Filip | Dąbrowa Górnicza | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
48 | Lachowska Milena | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
49 | Nowacki Grzegorz | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
50 | Gajewska Małgorzata | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
51 | Adamiec- Trutwin Dorotka | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
52 | Adamiec- Trutwin Olek | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
53 | Kozubski Jan | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
54 | Lorek Liwia | Sosnowiec | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
55 | Jabłońska Maja | Zabrze | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
56 | Sokołowski Marek | Siemianowice Śląskie | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
57 | Kaźmierska Nikola | Będzin | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
58 | Paks Julian | Ruda Slaska | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
59 | Gołębiowski Mikołaj | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | BĘDZIN TEAM | opłacono |
60 | Bogdoł Magdalena | Siemianowice Slaskie | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | DROGADOTOKIO.PL | opłacono |
61 | Wieczorek Wiktor | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
62 | Sawicki Błażej | Łazy | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
63 | Jureczko Nina | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
64 | Sobczak Alicja | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
65 | Kozioł Antonina | Boguszyce | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
66 | Adamska KALINA Adamska | Ruda Śląska | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | ||
67 | Szyszkowic Marta | Bytom | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
68 | Ćwiek Karolina | Ruda Śląska | Polska | 400 m (7-10 lat) | Ekipa Na Kijach | opłacono |
69 | WITOR Antonina | Sosnowiec | Polska | 400 m (7-10 lat) | MK TEAM | opłacono |
70 | Horzela Amelia | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | SP 34 | opłacono |
71 | WITOR JUDYTA | Sosnowiec | Polska | 400 m (7-10 lat) | MK TEAM | opłacono |
72 | Papiernik Zuzanna | Sosnowiec | Polska | 400 m (7-10 lat) | Szkoła nr 8 | opłacono |
73 | Kreft Nadis | Bytom | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
74 | Bomba Julia | Będzin | Polska | 400 m (7-10 lat) | Banda z Placu | opłacono |
75 | Bajor Hanna | Żory | Polska | 400 m (7-10 lat) | Rebellion of Free Runners | opłacono |
76 | Kalisz Jakub | Bytom | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
77 | LOTKO OLIWIER | BĘDZIN | Polska | 400 m (7-10 lat) | BANDA Z PLACU | opłacono |
78 | WALESZ ZOFIA | JAWORZNO | Polska | 400 m (7-10 lat) | SP 16 JAWORZNO | opłacono |
79 | Siegmund Oliwia | Czeladź | Polska | 400 m (7-10 lat) | #czeladzbiega | opłacono |
80 | Bożek Jan | Katowice | 400 m (7-10 lat) | opłacono | ||
81 | Nesteruk Dawid | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
82 | Guzik Zosia | Dąbrowa Górnicza | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
83 | Stachowicz Oliwia | Chorzów | Polska | 400 m (7-10 lat) | SP 29 w Chorzowie | opłacono |
84 | Bielec Agnieszka | Zabrze | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
85 | Wróblewski Karol | Tychy | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
86 | Socha Mateusz | Sosnowiec | Polska | 400 m (7-10 lat) | Szkoła | opłacono |
87 | Wydra Grzegorz | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | Sparta Katowice | opłacono |
88 | Muszyński Jakub | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | FlyTeam | opłacono |
89 | Kazior Tomek | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | SP nr 66 Katowice | opłacono |
90 | Rychlik Patryk | Klucze | Polska | 400 m (7-10 lat) | Lisy Pustyni Szkoła Podst Klucze | opłacono |
91 | Nowak Jakub | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | PORAŻENI SPORTEM | opłacono |
92 | Krzak Piotr | Sosnowiec | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
93 | THAMM MALWINA | KATOWICE | Polska | 400 m (7-10 lat) | SP 33 | opłacono |
94 | WILK Dominik | PIEKARY ŚLĄSKIE | Polska | 400 m (7-10 lat) | Lecymy Durś | opłacono |
95 | Urych Martyna | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
96 | Urych Michał | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
97 | Chrapek Anna | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | Szkoła Podstawowa nr 15 Katowice | opłacono |
98 | Pawlik Natalia | Zabrze | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
99 | Nowak Hubert | Pszczyna | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
100 | Nowak Michalina | Pszczyna | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono |
Wyświetleń: 7366