Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kreft Nadis | Bytom | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
2 | Kalisz Maciej | Bytom | Polska | 800 m (11-14 lat) | opłacono | |
3 | Kalisz Jakub | Bytom | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
4 | Mucha Adam | Siemianowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
5 | Musioł Amelia | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
6 | Mucha Karolina | Siemianowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
7 | Bożek Jan | Katowice | 400 m (7-10 lat) | opłacono | ||
8 | Sinkiewicz Zuzanna | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
9 | Skutnik Zuzanna | Mysłowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
10 | WALESZ TADEUSZ | JAWORZNO | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
11 | Nesteruk Dawid | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
12 | Guzik Julia | Dąbrowa Górnicza | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
13 | Guzik Zosia | Dąbrowa Górnicza | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
14 | Bielec Agnieszka | Zabrze | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
15 | Wróblewski Karol | Tychy | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
16 | Krzak Piotr | Sosnowiec | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
17 | Krzak Hanna | Sosnowiec | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
18 | Urych Martyna | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
19 | Urych Michał | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
20 | Pawełczyk Lena | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | ||
21 | Pawełczyk Aleksandra | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | ||
22 | Pawlik Natalia | Zabrze | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
23 | Pawlik Kacper | Zabrze | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
24 | Lachowski Dominik | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
25 | Nowak Hubert | Pszczyna | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
26 | Nowak Michalina | Pszczyna | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
27 | Stolarska Aleksandra | Czechowiece-Dziedzice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
28 | Karlak Amelia | Sosnowiec | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
29 | piowczyk anastazja | Katowice | Portugalia | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
30 | gallus julia | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
31 | Majewska Kamila | Sosnowiec | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
32 | Biskupek Dominik | zabrze | Polska | 800 m (11-14 lat) | ||
33 | Liszczyna Dawid | Gliwice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
34 | Liszczyna Alicja | Gliwice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
35 | Bartkowiak Oliwia | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
36 | Nowak Alan | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
37 | Hajduk Hanka | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
38 | Szczepański Wojciech | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
39 | Szczepański Maksymilian | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
40 | Pustelnik Jakub | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
41 | Pustelnik Alicja | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
42 | Rozkrut Julia | Katowice | Polska | 800 m (11-14 lat) | opłacono | |
43 | Smolak Kuba | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
44 | MASTEJ DAMIAN | KATOWICE | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
45 | Pietrzyk Dawid | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
46 | Pałaszewski Miłosz | Piekary Śląskie | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
47 | Lalewicz Wojciech | Chorzów | Polska | 800 m (11-14 lat) | opłacono | |
48 | BIELINSKA ANNA | Stanica | Polska | 800 m (11-14 lat) | opłacono | |
49 | Roj Martyna | Katowice | Polska | 800 m (11-14 lat) | opłacono | |
50 | Chmielorz Zosia | Lędziny | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
51 | Strużyna Marcin | Bytom | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
52 | Posz Franciszek | Mysłowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
53 | Poloczek Matylda | Chorzów | Polska | 800 m (11-14 lat) | opłacono | |
54 | Rosa Alicja | Tychy | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
55 | Dyrka Mateusz | Przeczyce | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
56 | Dyrka Bartosz | Przeczyce | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
57 | Dyrka Szymon | Przeczyce | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
58 | Nowak Tomasz | Sosnowiec | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
59 | Szlembarski Miłosz | Czeladź | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
60 | Węgrzyn Karolina | Ćwiklice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
61 | Węgrzyn Tomasz | Ćwiklice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
62 | Jonda Martyna | Stanica | Polska | 800 m (11-14 lat) | opłacono | |
63 | Głąb Amelia | Tychy | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
64 | Głąb Jakub | Tychy | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
65 | Garncarz Filip | Dąbrowa Górnicza | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
66 | Probierz Kamila | Dąbrowa Górnicza | 800 m (11-14 lat) | opłacono | ||
67 | Lachowska Milena | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
68 | Podolska Kamila | Zabrze | 400 m (7-10 lat) | opłacono | ||
69 | Krzemieniewski Cyprian | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
70 | Krzemieniewski Cezary | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
71 | Gil Oliwia | Tychy | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
72 | Gajewski Mateusz | Katowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
73 | Kobylanski Marek | Chorzow | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
74 | Nowacki Grzegorz | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
75 | Gajewska Małgorzata | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
76 | Kozubski Jan | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
77 | Lorek Liwia | Sosnowiec | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
78 | Ochot Błażej | Mysłowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
79 | Jabłońska Maja | Zabrze | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
80 | Haładyn Marta | Miasteczko Śląskie | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
81 | Sokołowski Marek | Siemianowice Śląskie | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
82 | Sokołowski Bartosz | Siemianowice Śląskie | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
83 | Kaźmierska Nikola | Będzin | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
84 | Paks Julian | Ruda Slaska | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
85 | Ćwikliński Mikołaj | Sosnowiec | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
86 | Wieczorek Wiktor | Chorzów | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
87 | Sawicki Błażej | Łazy | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
88 | Jureczko Nina | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
89 | Wnuk Kalina | Łazy | Polska | 400 m (7-10 lat) | opłacono | |
90 | Sobczak Alicja | Katowice | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
91 | Sobczak Julia | Katowice | Polska | 800 m (11-14 lat) | opłacono | |
92 | Kozioł Antonina | Boguszyce | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
93 | Adamska ANTONINA Adamska | Ruda Śląska | Polska | 400 m (7-10 lat) | ||
94 | Adamska KALINA Adamska | Ruda Śląska | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | ||
95 | Szyszkowic Marta | Bytom | Polska | 200 m (dzieci poniżej 7 lat) | opłacono | |
96 | Wojciechowski Kacper | Mysłowice | Polska | 400 m (7-10 lat) | ||
97 | Kania Wiktoria | Sosnowiec | Polska | 800 m (11-14 lat) | Gim. nr 18 | opłacono |
98 | Siegmund Oliwia | Czeladź | Polska | 400 m (7-10 lat) | #czeladzbiega | opłacono |
99 | Błaszczyk Filip | Czeladź | Polska | 400 m (7-10 lat) | #czeladzbiega | opłacono |
100 | Kowalska Anna | Tarnowskie Góry | Polska | 400 m (7-10 lat) | 5.pułk chemiczny | opłacono |
Wyświetleń: 7382