Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kazimierowicz Jarosław sztumskie pole zButa opłacono on-line
2 Piróg Arkadiusz Sztum zButa PISFAK opłacono
3 kamińska anna starogard gdański zButa ZYGZAK opłacono on-line
4 kamiński jarosław starogard gdański zButa ZYGZAK opłacono on-line
5 Krupa Paweł Ryjewo zButa opłacono on-line
6 Pudełko Mieczysław KRASNA ŁĄKA zButa opłacono on-line
7 Pudełko Joanna KRASNA ŁĄKA zButa opłacono on-line
8 Dylert Arkadiusz Malbork zButa Grupa Malbork opłacono on-line
9 Jędras Przemysław Kwidzyn zButa UMKS Kwidzyn opłacono on-line
10 Frankiewicz Maciej Malbork zButa GRUPA MALBORK opłacono on-line
11 Dramiński Krystian Malbork zButa opłacono
12 Głowala Marek Kwidzyn zButa Traktor team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
13 Dobrzyńska Adriana Sztum zButa GdzieButyPoniosą opłacono on-line
14 Głowala Piotr Kwidzyn zButa Traktor team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
15 Kmieć Patryk Malbork zButa opłacono on-line
16 Czarnecki Patryk Prabuty zButa Wyklęci na Powiślu opłacono on-line
17 Guss Jagoda Prabuty zButa Wyklęci na Powiślu opłacono on-line
18 Czarnecki Karol Gdakowo zButa Wyklęci na Powiślu opłacono on-line
19 Rodacka Michalina Malbork zButa AbsofuckinLutely Team opłacono on-line
20 Rychlewski Adriano Czernin zButa zButa opłacono
21 Mikusek Joanna Kwidzyn zButa opłacono on-line
22 Mogielnicki Łukasz Kwidzyn zButa opłacono on-line
23 Krajewski Mirosław Malbork zButa Morsy Malbork opłacono on-line
24 Jasińska Monika Malbork zButa AbsoFuckinLutely Team opłacono on-line
25 Wiśniewski Kamil Malbork zButa AbsofuckinLutely Team limit osiągnięty
26 Kosińska Anna Malbork zButa AbsofuckinLutely Team opłacono on-line
27 Cicherska Paulina Malbork zButa AbsofuckinLutely Team opłacono on-line
28 Rodacka Wiśniewska Martyna Malbork zButa AbsofuckinLutely Team opłacono on-line
29 Wehner Agnieszka Sztum zButa Ulitki opłacono on-line
30 Bień Aleksandra Sztum zButa GdzieButyPoniosą opłacono on-line
31 Bień Robert Sztum zButa GdzieButyPoniosą opłacono on-line
32 Rudzki Grzegorz Sztum zButa ulitki opłacono on-line
33 Yasynovenko Oleksiy Malbork zButa ulitki opłacono on-line
34 Mikicka Monika Malbork zButa Ulitki opłacono on-line
35 Droń Grzegorz Kwidzyn zButa UMKS Kwidzyn opłacono on-line
36 Lewandowski Piotr Czernin zButa opłacono
37 Sawaniewski Rafał Malbork zButa Jan z Kolna team opłacono on-line
38 Malinowski Marek Malbork zButa Jan z Kolna team opłacono on-line
39 Leoniak Ewa Gdynia zButa DZIERZGOŃ TEAM opłacono on-line
40 Grzymowicz Piotr Brodnica zButa ZenoTeam opłacono on-line
41 Sugalska Beata Brodnica zButa ZenoTeam opłacono on-line
42 Rafalik Sławomir Pogorzała Wieś zButa opłacono on-line
43 Żołnowska Aleksandra Grudziądz zButa opłacono on-line
44 Żołnowski Edward grudziądz zButa opłacono on-line
45 Klonowski Łukasz Iława zButa ZenoTeam opłacono on-line
46 Cherek Małgorzata Osiek zButa opłacono
47 Dudziński Tomasz Sztum zButa opłacono
48 Grabowiecki Zenon Iława zButa ZenoTeam opłacono on-line
49 Wołoszczakiewicz Irena Iława zButa ZenoTeam opłacono on-line
50 Wołoszczakiewicz Zenon Iława zButa ZenoTeam opłacono on-line
51 Kotłowski Krzysztof Iława zButa ZenoTeam opłacono on-line
52 Kosowski Paweł Kwidzyn zButa UMKS Kwidzyn opłacono on-line
53 Stocki Janusz Białe Błota zButa Stare Pierniki opłacono on-line
54 Leoniak Adam Dzierzgoń zButa DZIERZGOŃ TEAM opłacono on-line
55 Kowalski Tomasz Bydgoszcz zButa Stare Pierniki opłacono on-line
56 Kmieć Jacek Malbork zButa Grupa Malbork opłacono on-line


Wyświetleń: 2030

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ