Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kazimierowicz Jarosław sztumskie pole zButa opłacono on-line
2 Zieliński Karol Iława zButa PTTK Iława opłacono on-line
3 Kujawski Edward Iława zButa PTTK Iława opłacono on-line
4 Piróg Arkadiusz Sztum zButa PISFAK opłacono
5 Truszczyński Krzysztof Iława zButa PTTK Iława opłacono on-line
6 kamińska anna starogard gdański zButa ZYGZAK opłacono on-line
7 kamiński jarosław starogard gdański zButa ZYGZAK opłacono on-line
8 Krupa Paweł Ryjewo zButa opłacono on-line
9 Pudełko Mieczysław KRASNA ŁĄKA zButa opłacono on-line
10 Pudełko Joanna KRASNA ŁĄKA zButa opłacono on-line
11 Dylert Arkadiusz Malbork zButa Grupa Malbork opłacono on-line
12 Jędras Przemysław Kwidzyn zButa UMKS Kwidzyn opłacono on-line
13 Frankiewicz Maciej Malbork zButa GRUPA MALBORK opłacono on-line
14 Dramiński Krystian Malbork zButa opłacono
15 Głowala Marek Kwidzyn zButa Traktor team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
16 Dobrzyńska Adriana Sztum zButa GdzieButyPoniosą opłacono on-line
17 Głowala Piotr Kwidzyn zButa Traktor team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
18 Kmieć Patryk Malbork zButa opłacono on-line
19 Czarnecki Patryk Prabuty zButa Wyklęci na Powiślu opłacono on-line
20 Guss Jagoda Prabuty zButa Wyklęci na Powiślu opłacono on-line
21 Czarnecki Karol Gdakowo zButa Wyklęci na Powiślu opłacono on-line
22 Rodacka Michalina Malbork zButa AbsofuckinLutely Team opłacono on-line
23 Rychlewski Adriano Czernin zButa zButa opłacono
24 Mikusek Joanna Kwidzyn zButa opłacono on-line
25 Mogielnicki Łukasz Kwidzyn zButa opłacono on-line
26 Krajewski Mirosław Malbork zButa Morsy Malbork opłacono on-line
27 Jasińska Monika Malbork zButa AbsoFuckinLutely Team opłacono on-line
28 Wiśniewski Kamil Malbork zButa AbsofuckinLutely Team limit osiągnięty
29 Kosińska Anna Malbork zButa AbsofuckinLutely Team opłacono on-line
30 Cicherska Paulina Malbork zButa AbsofuckinLutely Team opłacono on-line
31 Rodacka Wiśniewska Martyna Malbork zButa AbsofuckinLutely Team opłacono on-line
32 Wehner Agnieszka Sztum zButa Ulitki opłacono on-line
33 Bień Aleksandra Sztum zButa GdzieButyPoniosą opłacono on-line
34 Bień Robert Sztum zButa GdzieButyPoniosą opłacono on-line
35 Rudzki Grzegorz Sztum zButa ulitki opłacono on-line
36 Yasynovenko Oleksiy Malbork zButa ulitki opłacono on-line
37 Mikicka Monika Malbork zButa Ulitki opłacono on-line
38 Droń Grzegorz Kwidzyn zButa UMKS Kwidzyn opłacono on-line
39 Lewandowski Piotr Czernin zButa opłacono
40 Sawaniewski Rafał Malbork zButa Jan z Kolna team opłacono on-line
41 Malinowski Marek Malbork zButa Jan z Kolna team opłacono on-line
42 Leoniak Ewa Gdynia zButa DZIERZGOŃ TEAM opłacono on-line
43 Grzymowicz Piotr Brodnica zButa ZenoTeam opłacono on-line
44 Sugalska Beata Brodnica zButa ZenoTeam opłacono on-line
45 Rafalik Sławomir Pogorzała Wieś zButa opłacono on-line
46 Żołnowska Aleksandra Grudziądz zButa opłacono on-line
47 Żołnowski Edward grudziądz zButa opłacono on-line
48 Klonowski Łukasz Iława zButa ZenoTeam opłacono on-line
49 Cherek Małgorzata Osiek zButa opłacono
50 Dudziński Tomasz Sztum zButa opłacono
51 Grabowiecki Zenon Iława zButa ZenoTeam opłacono on-line
52 Wołoszczakiewicz Irena Iława zButa ZenoTeam opłacono on-line
53 Wołoszczakiewicz Zenon Iława zButa ZenoTeam opłacono on-line
54 Kotłowski Krzysztof Iława zButa ZenoTeam opłacono on-line
55 Kosowski Paweł Kwidzyn zButa UMKS Kwidzyn opłacono on-line
56 Stocki Janusz Białe Błota zButa Stare Pierniki opłacono on-line
57 Leoniak Adam Dzierzgoń zButa DZIERZGOŃ TEAM opłacono on-line
58 Kowalski Tomasz Bydgoszcz zButa Stare Pierniki opłacono on-line
59 Kmieć Jacek Malbork zButa Grupa Malbork opłacono on-line


Wyświetleń: 2295

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ