Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Piróg Arkadiusz Sztum zButa PISFAK opłacono
2 kamińska anna starogard gdański zButa ZYGZAK opłacono on-line
3 kamiński jarosław starogard gdański zButa ZYGZAK opłacono on-line
4 Krupa Paweł Ryjewo zButa opłacono on-line
5 Pudełko Mieczysław KRASNA ŁĄKA zButa opłacono on-line
6 Pudełko Joanna KRASNA ŁĄKA zButa opłacono on-line
7 Dylert Arkadiusz Malbork zButa Grupa Malbork opłacono on-line
8 Jędras Przemysław Kwidzyn zButa UMKS Kwidzyn opłacono on-line
9 Frankiewicz Maciej Malbork zButa GRUPA MALBORK opłacono on-line
10 Dramiński Krystian Malbork zButa opłacono
11 Głowala Marek Kwidzyn zButa Traktor team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
12 Głowala Piotr Kwidzyn zButa Traktor team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
13 Kmieć Patryk Malbork zButa opłacono on-line
14 Czarnecki Patryk Prabuty zButa Wyklęci na Powiślu opłacono on-line
15 Guss Jagoda Prabuty zButa Wyklęci na Powiślu opłacono on-line
16 Czarnecki Karol Gdakowo zButa Wyklęci na Powiślu opłacono on-line
17 Rodacka Michalina Malbork zButa AbsofuckinLutely Team opłacono on-line
18 Rychlewski Adriano Czernin zButa zButa opłacono
19 Mikusek Joanna Kwidzyn zButa opłacono on-line
20 Mogielnicki Łukasz Kwidzyn zButa opłacono on-line
21 Krajewski Mirosław Malbork zButa Morsy Malbork opłacono on-line
22 Jasińska Monika Malbork zButa AbsoFuckinLutely Team opłacono on-line
23 Wiśniewski Kamil Malbork zButa AbsofuckinLutely Team limit osiągnięty
24 Kosińska Anna Malbork zButa AbsofuckinLutely Team opłacono on-line
25 Cicherska Paulina Malbork zButa AbsofuckinLutely Team opłacono on-line
26 Rodacka Wiśniewska Martyna Malbork zButa AbsofuckinLutely Team opłacono on-line
27 Wehner Agnieszka Sztum zButa Ulitki opłacono on-line
28 Rudzki Grzegorz Sztum zButa ulitki opłacono on-line
29 Yasynovenko Oleksiy Malbork zButa ulitki opłacono on-line
30 Mikicka Monika Malbork zButa Ulitki opłacono on-line
31 Droń Grzegorz Kwidzyn zButa UMKS Kwidzyn opłacono on-line
32 Lewandowski Piotr Czernin zButa opłacono
33 Sawaniewski Rafał Malbork zButa Jan z Kolna team opłacono on-line
34 Malinowski Marek Malbork zButa Jan z Kolna team opłacono on-line
35 Leoniak Ewa Gdynia zButa DZIERZGOŃ TEAM opłacono on-line
36 Grzymowicz Piotr Brodnica zButa ZenoTeam opłacono on-line
37 Sugalska Beata Brodnica zButa ZenoTeam opłacono on-line
38 Rafalik Sławomir Pogorzała Wieś zButa opłacono on-line
39 Żołnowska Aleksandra Grudziądz zButa opłacono on-line
40 Żołnowski Edward grudziądz zButa opłacono on-line
41 Klonowski Łukasz Iława zButa ZenoTeam opłacono on-line
42 Cherek Małgorzata Osiek zButa opłacono
43 Dudziński Tomasz Sztum zButa opłacono
44 Grabowiecki Zenon Iława zButa ZenoTeam opłacono on-line
45 Wołoszczakiewicz Irena Iława zButa ZenoTeam opłacono on-line
46 Wołoszczakiewicz Zenon Iława zButa ZenoTeam opłacono on-line
47 Kotłowski Krzysztof Iława zButa ZenoTeam opłacono on-line
48 Kosowski Paweł Kwidzyn zButa UMKS Kwidzyn opłacono on-line
49 Stocki Janusz Białe Błota zButa Stare Pierniki opłacono on-line
50 Leoniak Adam Dzierzgoń zButa DZIERZGOŃ TEAM opłacono on-line
51 Kowalski Tomasz Bydgoszcz zButa Stare Pierniki opłacono on-line
52 Kmieć Jacek Malbork zButa Grupa Malbork opłacono on-line


Wyświetleń: 1863

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ