Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wittkamp Karolina Starogard Gdański START Bieg główny (7,5 km) opłacono on-line
2 Giembicki Jan Sztum START Bieg główny (7,5 km) LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
3 Petka Lucyna Starogard Gdański START Bieg główny (7,5 km) SKL Filippides/BBL Starogard Gd opłacono on-line
4 Cichon Jakub Skórcz START Bieg główny (7,5 km) opłacono on-line
5 Główczewski Grzegorz Tczew START Bieg główny (7,5 km) Akademia Biegowa Kiełpino opłacono on-line
6 Rzepka Ewa Wielki Głęboczek START Bieg główny (7,5 km) Team Brzozie
7 Rzepka Andrzej wielki głęboczek START Bieg główny (7,5 km) Team Brzozie
8 Glazik Marcin Skórcz START Bieg główny (7,5 km) BODY BOX CROSS GYM SKÓRCZ opłacono on-line
9 Kajut Sylwester Wielbrandowo START Bieg główny (7,5 km) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
10 Szmyt Dawid Starogard Gdański START Bieg główny (7,5 km) opłacono on-line
11 Wójcicki Kuba Smetowo START Bieg główny (7,5 km) PSP BOBOWO opłacono on-line
12 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice START Bieg główny (7,5 km) opłacono on-line
13 Baranowski Krzysztof Skarszewy START Bieg główny (7,5 km) opłacono on-line
14 Głąb Sławomir Kamionka START Bieg główny (7,5 km) niezrzeszony opłacono on-line
15 Puckowski Grzegorz Starogard Gdański START Bieg główny (7,5 km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
16 Puckowska Katarzyna Starogard Gdański START Bieg główny (7,5 km) TRI Starogard Gdański opłacono on-line
17 Janowski Piotr Nowawieś Chełmińska START Bieg główny (7,5 km) opłacono on-line
18 Lis Janusz Grudziądz START Bieg główny (7,5 km) opłacono on-line
19 Grycner Paweł Warszawa START Bieg główny (7,5 km) Shakalaka Boom Boom opłacono on-line
20 Hartuna zenon Piece START Bieg główny (7,5 km) Florian Chojnice opłacono on-line
21 Wnuk Stanislaw Wielki klincz START Bieg główny (7,5 km)
22 Karwasz Andrzej Osieczna START Bieg główny (7,5 km) opłacono on-line
23 Stosik Artur Pączewo START Bieg główny (7,5 km) opłacono on-line
24 Grycner Piotr Starogard Gdański START Bieg główny (7,5 km) ROCOCO opłacono on-line
25 Tarkowska-Fanslau Jolanta Starogard Gdański START Bieg główny (7,5 km) opłacono on-line
26 Fanslau Marek Starogard Gdański START Bieg główny (7,5 km) opłacono on-line
27 Kolassa Ryszard Skórcz START Bieg główny (7,5 km) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
28 Kujawska Małgorzata GNIEW START Bieg główny (7,5 km) opłacono on-line
29 Czaja Leszek STAROGARD GDAŃSKI START Bieg główny (7,5 km) KOCIEWSKI KLUB BIEGACZA opłacono on-line
30 Wesołowska Beata Skórcz START Bieg główny (7,5 km) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
31 Wesołowski Zbigniew Skórcz START Bieg główny (7,5 km) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
32 Kołtonowska Agnieszka Gniew START Bieg główny (7,5 km)
33 Noga Grzegorz Skórcz START Bieg główny (7,5 km)
34 Piórkowska Natalia Gdańsk START Bieg główny (7,5 km) opłacono on-line
35 Piórkowski Mariusz Gdańsk START Bieg główny (7,5 km) opłacono on-line
36 Tokarski Krzysztof Gdańsk START Bieg główny (7,5 km) S K S opłacono on-line
37 Szachta Piotr Skórcz START Bieg główny (7,5 km) opłacono on-line
38 Szachta Marta Skórcz START Bieg główny (7,5 km) opłacono on-line
39 Malinowski Seweryn Grudziądz START Bieg główny (7,5 km) opłacono on-line
40 Malinowska Żaneta Grudziądz START Bieg główny (7,5 km) opłacono on-line
41 Mechliński Mateusz Starogard Gdański START Bieg główny (7,5 km) BODY BOX CROSS GYM SKÓRCZ opłacono on-line
42 Sowiński Zbigniew Skórcz START Bieg główny (7,5 km) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
43 Łącka Katarzyna Osieczna START Bieg główny (7,5 km) opłacono on-line
44 Mykowski Tomasz Skórcz START Bieg główny (7,5 km) opłacono on-line
45 Ludwik Andrzej Sztum START Bieg główny (7,5 km) LKS ZANTYR SZTUM
46 Gruszeczka Patryk Grudziadz START Bieg główny (7,5 km) opłacono on-line
47 KOŁPAK JAN Sztum START Bieg główny (7,5 km) ZANTYR LKS opłacono on-line
48 Gawin Rafał kościerzyna START Bieg główny (7,5 km) opłacono on-line
49 Stachowicz Karolina Skórcz START Bieg główny (7,5 km) SKL Filippides/BBL Starogard Gd opłacono on-line
50 Żardecki Dawid Starogard Gdański START Bieg główny (7,5 km) opłacono on-line
51 Tocha Zbigniew Skórcz START Bieg główny (7,5 km) Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
52 CELEGRAT Andrzej GRUPA START Bieg główny (7,5 km) opłacono on-line
53 Malek Andrzej Koscierzyna START Bieg główny (7,5 km) Pozytywna Endorfina
54 Zaborowska Beata Drzycim START Bieg główny (7,5 km) biegam bo lubie opłacono on-line
55 Węsiora Mariusz Drzycim START Bieg główny (7,5 km) biegam bo chce
56 Klin Anna Skórcz START Bieg główny (7,5 km) UMK w Toruniu
57 Grzonka Kamila Bytonia START Bieg główny (7,5 km) BBL Starogard Gdański opłacono on-line
58 Cebula Bogdan Sztum START Bieg główny (7,5 km) LKS Zantyr Sztum opłacono on-line


Wyświetleń: 2197

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ