START 10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tubielewicz Artur Grodno START 10km Sokół opłacono
2 Simanowicz Denis Grodno START 10km Sokół opłacono
3 RADNIKOV Aleksandr Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie opłacono
4 ZUBTSOVA Oksana Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie opłacono
5 MIRONOVA Irina Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie opłacono
6 KNIAZEVA Ekaterina Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie opłacono
7 PASTUSHENKOV Dmitrii Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie opłacono
8 ORESHKO Vladimir Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie opłacono
9 MURAVIEV Viktor Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie opłacono
10 Rakowska Iwona Kolno START 10km
11 CHALECKI GRZEGORZ SUWAŁKI START 10km opłacono on-line
12 Kopiczko Zbigniew Suwałki START 10km
13 ZUBOWICZ JANINA Sejny START 10km opłacono on-line
14 Obuchowska Emilia Gołdap START 10km opłacono on-line
15 Choiński Paweł Zambrów START 10km opłacono
16 Tombacher Krzysztof Ełk START 10km Miraz race team opłacono
17 Miłowicki Krzysztof Ełk START 10km MIRAZ RACE TEAM opłacono on-line
18 Grygo Pawel Lomza START 10km LŁKS Prefbet Śniadowo-Łomża opłacono on-line
19 Weiland Adrian Slupsk START 10km Nocne wilki
20 Krzyżanowski Karol Rajgród START 10km Maratonka Grajewo opłacono
21 Drężek Krzysztof Grajewo START 10km opłacono
22 Obuchowski Krzysztof Gołdap START 10km Łowcy Przygód Gołdap opłacono on-line
23 Różański Krystian Ełk START 10km Team Kopeć opłacono on-line
24 Pranckunas Petras Vilnius, Litwa START 10km Na, pagauk! opłacono
25 Ciborek Patryk Zawady Oleckie START 10km Olecko Biega opłacono on-line
26 Ostrowierch Tarasij Hajnówka START 10km hajnówka biega opłacono on-line
27 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ START 10km 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW/15GBZ opłacono on-line
28 Mironova Irina Rossija START 10km opłacono on-line
29 Zieniewicz Andrzej Kleosin START 10km Grupa Szalonych Rowerzystów - Białystok
30 Brynda Marcin Olecko START 10km Olecko Biega/Team Kopeć opłacono on-line
31 Lelmacher Andrzej Ełk START 10km opłacono on-line
32 Lelmacher Justyna Ełk START 10km Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
33 WOJTULEWICZ ANNA BIAŁYSTOK START 10km
34 Szewczak Andrzej Białystok START 10km Masters Białystok opłacono on-line
35 Brzozowski Ireneusz Wysokie Mazowieckie START 10km
36 Pozdrawiam Mariusz Łomża START 10km Biegamy dla Zdrowia
37 Poniatowski Marek Bełda START 10km opłacono
38 Poniatowski Adam Bełda START 10km opłacono
39 Gronski Roman Giżycko START 10km Master
40 Koziejko Stanisław Białystok START 10km Biegam dla Justysi opłacono on-line
41 Skowera Krzysztof Białystok START 10km Pędziwiatr Białystok
42 czopek jaroslaw EŁK START 10km Maratonka
43 Głażewski Mateusz Mońki START 10km opłacono on-line
44 Szycik Waldemar Grajewo START 10km Maratonka Grajewo
45 Grzonka Stanisław Rydzewo START 10km grupa aktywni razem rydzewo opłacono
46 Radomska Janina Rydzewo START 10km grupa aktywni razem rydzewo opłacono
47 Radomski Mirosław Rydzewo START 10km grupa aktywni razem rydzewo opłacono
48 Karniłowicz Dawid Gołdap START 10km LA OSiR Gołdap
49 Gaca Dariusz Bialystok START 10km
50 Myszkowski Paweł Białystok START 10km Białystok Biega Team opłacono on-line
51 Pieńkowski Kamil Łomża START 10km Sk.TEAM
52 LASKOWSKI LESZEK GIŻYCKO START 10km TEAM SZARY WILK.
53 Lipiński Michał Pisz START 10km PISZ/15 Brygada Zmechanizowana Bcz
54 Sakowska Aneta Drozdowo START 10km Maratonka Grajewo
55 Skowera Edward Białystok START 10km Pędziwiatr Białystok opłacono on-line
56 Opara Roman Czarna Wieś START 10km Maratonka Grajewo opłacono on-line
57 Świderski Cezary Wasilków START 10km
58 Łotowska Katarzyna Dzikie START 10km Palę Wrotki
59 Sokół Bartosz Białystok START 10km
60 Sokół Przemysław Białystok START 10km opłacono on-line
61 Miniuk Paweł Białystok START 10km Palę Wrotki opłacono on-line
62 Myszka Marcin Grajewo START 10km Maratonka opłacono on-line


Wyświetleń: 3430

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ