START 10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tubielewicz Artur Grodno START 10km Sokół opłacono
2 Simanowicz Denis Grodno START 10km Sokół opłacono
3 RADNIKOV Aleksandr Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie opłacono
4 ZUBTSOVA Oksana Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie opłacono
5 MIRONOVA Irina Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie opłacono
6 KNIAZEVA Ekaterina Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie opłacono
7 PASTUSHENKOV Dmitrii Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie opłacono
8 ORESHKO Vladimir Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie opłacono
9 MURAVIEV Viktor Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie opłacono
10 Rakowska Iwona Kolno START 10km
11 CHALECKI GRZEGORZ SUWAŁKI START 10km opłacono dotpay
12 Kopiczko Zbigniew Suwałki START 10km
13 ZUBOWICZ JANINA Sejny START 10km opłacono dotpay
14 Choiński Paweł Zambrów START 10km opłacono
15 Grygo Pawel Lomza START 10km LŁKS Prefbet Śniadowo-Łomża opłacono dotpay
16 Weiland Adrian Slupsk START 10km Nocne wilki
17 Krzyżanowski Karol Rajgród START 10km Maratonka Grajewo opłacono
18 Drężek Krzysztof Grajewo START 10km opłacono
19 Pranckunas Petras Vilnius, Litwa START 10km Na, pagauk! opłacono
20 Ciborek Patryk Zawady Oleckie START 10km Olecko Biega opłacono dotpay
21 Ostrowierch Tarasij Hajnówka START 10km hajnówka biega opłacono dotpay
22 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ START 10km 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW/15GBZ opłacono dotpay
23 Zieniewicz Andrzej Kleosin START 10km Grupa Szalonych Rowerzystów - Białystok
24 Brynda Marcin Olecko START 10km Olecko Biega/Team Kopeć opłacono dotpay
25 Lelmacher Andrzej Ełk START 10km opłacono dotpay
26 Lelmacher Justyna Ełk START 10km Akademia Marynarki Wojennej opłacono dotpay
27 Szewczak Andrzej Białystok START 10km Masters Białystok opłacono dotpay
28 Brzozowski Ireneusz Wysokie Mazowieckie START 10km
29 Pozdrawiam Mariusz Łomża START 10km Biegamy dla Zdrowia
30 Poniatowski Marek Bełda START 10km opłacono
31 Poniatowski Adam Bełda START 10km opłacono
32 Koziejko Stanisław Białystok START 10km Biegam dla Justysi opłacono dotpay
33 Skowera Krzysztof Białystok START 10km Pędziwiatr Białystok
34 czopek jaroslaw EŁK START 10km Maratonka
35 Głażewski Mateusz Mońki START 10km opłacono dotpay
36 Karniłowicz Dawid Gołdap START 10km LA OSiR Gołdap
37 Gaca Dariusz Bialystok START 10km
38 Lipiński Michał Pisz START 10km PISZ/15 Brygada Zmechanizowana Bcz
39 Sakowska Aneta Drozdowo START 10km Maratonka Grajewo
40 Skowera Edward Białystok START 10km Pędziwiatr Białystok opłacono dotpay
41 Świderski Cezary Wasilków START 10km
42 Łotowska Katarzyna Dzikie START 10km Palę Wrotki
43 Sokół Bartosz Białystok START 10km
44 Sokół Przemysław Białystok START 10km opłacono dotpay
45 Miniuk Paweł Białystok START 10km Palę Wrotki opłacono dotpay
46 Myszka Marcin Grajewo START 10km Maratonka opłacono dotpay


Wyświetleń: 3004

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ