START 10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Tubielewicz Artur Grodno START 10km Sokół opłacono
2 Simanowicz Denis Grodno START 10km Sokół opłacono
3 RADNIKOV Aleksandr Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie opłacono
4 ZUBTSOVA Oksana Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie opłacono
5 MIRONOVA Irina Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie opłacono
6 KNIAZEVA Ekaterina Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie opłacono
7 PASTUSHENKOV Dmitrii Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie opłacono
8 ORESHKO Vladimir Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie opłacono
9 MURAVIEV Viktor Gusiew START 10km Bieganie i Zdrowie opłacono
10 Żabiński Olga Grajewo START 10km KS Maratonka Grajewo
11 Rakowska Iwona Kolno START 10km
12 Borucki Dariusz Gołdap START 10km Łowcy Przygód Gołdap
13 CHALECKI GRZEGORZ SUWAŁKI START 10km opłacono on-line
14 Kopiczko Zbigniew Suwałki START 10km
15 Chrostowski Karol Grajewo START 10km CROSS ELITE GRAJEWO opłacono on-line
16 ZUBOWICZ JANINA Sejny START 10km opłacono on-line
17 Obuchowska Emilia Gołdap START 10km opłacono on-line
18 Choiński Paweł Zambrów START 10km opłacono
19 Matysiewicz Józef Grajewo START 10km opłacono on-line
20 Tombacher Krzysztof Ełk START 10km Miraz race team opłacono
21 Miłowicki Krzysztof Ełk START 10km MIRAZ RACE TEAM opłacono on-line
22 Grygo Pawel Lomza START 10km LŁKS Prefbet Śniadowo-Łomża opłacono on-line
23 Weiland Adrian Slupsk START 10km Nocne wilki
24 Krzyżanowski Karol Rajgród START 10km Maratonka Grajewo opłacono
25 Drężek Krzysztof Grajewo START 10km opłacono
26 Obuchowski Krzysztof Gołdap START 10km Łowcy Przygód Gołdap opłacono on-line
27 Różański Krystian Ełk START 10km Team Kopeć opłacono on-line
28 Pranckunas Petras Vilnius, Litwa START 10km Na, pagauk! opłacono
29 Ciborek Patryk Zawady Oleckie START 10km Olecko Biega opłacono on-line
30 Ostrowierch Tarasij Hajnówka START 10km hajnówka biega opłacono on-line
31 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ START 10km 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW/15GBZ opłacono on-line
32 Mironova Irina Rossija START 10km opłacono on-line
33 Zieniewicz Andrzej Kleosin START 10km Grupa Szalonych Rowerzystów - Białystok
34 Brynda Marcin Olecko START 10km Olecko Biega/Team Kopeć opłacono on-line
35 Lelmacher Andrzej Ełk START 10km opłacono on-line
36 Lelmacher Justyna Ełk START 10km Akademia Marynarki Wojennej opłacono on-line
37 WOJTULEWICZ ANNA BIAŁYSTOK START 10km
38 Szewczak Andrzej Białystok START 10km Masters Białystok opłacono on-line
39 Brzozowski Ireneusz Wysokie Mazowieckie START 10km
40 Pozdrawiam Mariusz Łomża START 10km Biegamy dla Zdrowia
41 Poniatowski Marek Bełda START 10km opłacono
42 Poniatowski Adam Bełda START 10km opłacono
43 Gronski Roman Giżycko START 10km Master
44 Koziejko Stanisław Białystok START 10km Biegam dla Justysi opłacono on-line
45 Skowera Krzysztof Białystok START 10km Pędziwiatr Białystok
46 czopek jaroslaw EŁK START 10km Maratonka
47 Głażewski Mateusz Mońki START 10km opłacono on-line
48 Szycik Waldemar Grajewo START 10km Maratonka Grajewo
49 Grzonka Stanisław Rydzewo START 10km grupa aktywni razem rydzewo opłacono
50 Radomska Janina Rydzewo START 10km grupa aktywni razem rydzewo opłacono
51 Radomski Mirosław Rydzewo START 10km grupa aktywni razem rydzewo opłacono
52 Obrycki Paweł Grajewo START 10km opłacono on-line
53 Gużewski Marian Ełk START 10km opłacono
54 Karniłowicz Dawid Gołdap START 10km LA OSiR Gołdap
55 Gaca Dariusz Bialystok START 10km
56 Dąbrowski Bogumił Ełk START 10km opłacono on-line
57 Myszkowski Paweł Białystok START 10km Białystok Biega Team opłacono on-line
58 Pieńkowski Kamil Łomża START 10km Sk.TEAM
59 LASKOWSKI LESZEK GIŻYCKO START 10km TEAM SZARY WILK.
60 Lipiński Michał Pisz START 10km PISZ/15 Brygada Zmechanizowana Bcz
61 Sakowska Aneta Drozdowo START 10km Maratonka Grajewo
62 Skowera Edward Białystok START 10km Pędziwiatr Białystok opłacono on-line
63 Opara Roman Czarna Wieś START 10km Maratonka Grajewo opłacono on-line
64 Świderski Cezary Wasilków START 10km
65 Łotowska Katarzyna Dzikie START 10km Palę Wrotki
66 Sokół Bartosz Białystok START 10km
67 Sokół Przemysław Białystok START 10km opłacono on-line
68 Miniuk Paweł Białystok START 10km Palę Wrotki opłacono on-line
69 Myszka Marcin Grajewo START 10km Maratonka opłacono on-line


Wyświetleń: 3591

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ