Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hrynek Magda | Gdynia | Polska | START Bieg Główny | ||
2 | Pacek Marcin | Gdynia | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
3 | Karwasz Andrzej | Osieczna | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
4 | Kordecki Paweł | Radziejewo | Polska | START Bieg Główny | Technikum Owidz | |
5 | Zieliński Mateusz | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | Technikum Owidz | |
6 | Petka Patryk | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | Technikum Owidz | |
7 | Szulc Kacper | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | Technikum Owidz | |
8 | Brzuzy Marcin | Lipinki Szlacheckie | Polska | START Bieg Główny | Technikum Owidz | |
9 | Kordecki Kamil | Radziejewo | Polska | START Bieg Główny | Technikum Owidz | |
10 | Gdaniec Jakub | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | Technikum Owidz | |
11 | Butkowski Dominik | Kolincz | Polska | START Bieg Główny | Technikum Owidz | |
12 | Makurat Arkadiusz | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | TREDIS | opłacono on-line |
13 | Karczewska Aleksandra | Tczew | Polska | START Bieg Główny | Flex - Biegniemy z pomocą | opłacono on-line |
14 | Makiła Karol | Dąbrówka | Polska | START Bieg Główny | ||
15 | Sikora Beata | Czersk | Polska | START Bieg Główny | Florian Chojnice | opłacono on-line |
16 | Szarmański Andrzej | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
17 | Szarmańska Wioletta | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
18 | Zaręba Beata | Kaliska | Polska | START Bieg Główny | niezrzeszona | |
19 | Nalborski Miłosz | Pelplin | Polska | START Bieg Główny | Biegajacy rodzice | opłacono on-line |
20 | Nalborska Lucyna | Pelplin | Polska | START Bieg Główny | Biegajacy rodzice | opłacono on-line |
21 | Rulińska Julia | Tczew | Polska | START Bieg Główny | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
22 | Kukuć-Kwapiszewska Anna | Elbląg | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
23 | Kiedrowska Kamila | Kartuzy | Polska | START Bieg Główny | MKS HALICZ Ustrzyki Dolne | opłacono on-line |
24 | Kiedrowski Wojciech | Kartuzy | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
25 | Drawska Klaudia | Pinczyn | Polska | START Bieg Główny | Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku | opłacono on-line |
26 | Orcholski Witold | Toruń | Polska | START Bieg Główny | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono |
27 | Ostrowski Zbigniew | Bietowo | Polska | START Bieg Główny | ||
28 | Kuc Szymon | Owidz | Polska | START Bieg Główny | KM PSP GDAŃSK | opłacono on-line |
29 | Kajzer Tomasz | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
30 | Misiak Alicja | Susz | Polska | START Bieg Główny | ||
31 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
32 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
33 | Buda Małgorzata | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | ||
34 | Buda Antoni | Dąbrówka | Polska | START Bieg Główny | ||
35 | Barnaś Krzysztof | Malbork | Polska | START Bieg Główny | Grupa Malbork | opłacono on-line |
36 | Rożek Paulina | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
37 | Serocki Mieczysław | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
38 | Andrzejczak Rafał | Grudziądz | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
39 | Domkowska Klaudia | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
40 | Bednarek Renata | Tczew | Polska | START Bieg Główny | CrossElite | opłacono on-line |
41 | Bednarek Michal | Tczew | Polska | START Bieg Główny | CrossElite | opłacono on-line |
42 | Marszalec Mateusz | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
43 | Buda Anna | Dąbrówka | Polska | START Bieg Główny | ||
44 | Trygalska Paulina | Pinczyn | Polska | START Bieg Główny | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
45 | KOLINSKI MATEUSZ | KALISKA | Polska | START Bieg Główny | KKB Starogard Gd | opłacono on-line |
46 | Ruliński Przemysław | Gniew | Polska | START Bieg Główny | CzajaTrainingSystem | opłacono on-line |
47 | Rozinska Iwona | Tczew | Polska | START Bieg Główny | CrossElite | opłacono on-line |
48 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
49 | Kubiak Rafał | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | Malinowa Mamba | opłacono on-line |
50 | Witek Adrian | Malbork | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
51 | Milewska Klaudia | Malbork | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
52 | Prokop Mariusz | elbląg | Polska | START Bieg Główny | PROKOPKI | opłacono on-line |
53 | Dębiec Paweł | Tczew | Polska | START Bieg Główny | CrossElite | opłacono on-line |
54 | Pobłocka Bożena | Lębork | Polska | START Bieg Główny | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | opłacono on-line |
55 | Majewska Agnieszka | Elbląg | Polska | START Bieg Główny | Jedyneczka.Elbląg | opłacono on-line |
56 | Pobłocki PIOTR | Lębork | Polska | START Bieg Główny | UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork | opłacono on-line |
57 | Prokop Anna | Elbląg | Polska | START Bieg Główny | PROKOPKI | opłacono on-line |
58 | Pobłocka-Dobrowolska Kamila | Lębork | Polska | START Bieg Główny | UKS Ekonomik Maratończyk Lębork | opłacono on-line |
59 | Szczuka Leszek | Tczew | Polska | START Bieg Główny | CrossElite | opłacono on-line |
60 | Grzonkowski Grzegorz | Czersk | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
61 | Nieżurawski Robert | Czersk | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
62 | Lisowska Karolina | Malbork | Polska | START Bieg Główny | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
63 | Danielewska Magdalena | Stary Targ | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
64 | Szczepaniak Katarzyna | Kokoszkowy | Polska | START Bieg Główny | ZSP Kokoszkowy | opłacono on-line |
65 | Szczepaniak Przemysław | Kokoszkowy | Polska | START Bieg Główny | CrossElite | opłacono on-line |
66 | Żabiński Michał | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
67 | Drząszcz Adrian | Tczew | Polska | START Bieg Główny | CrossElite | opłacono on-line |
68 | Drząszcz Marek | Tczew | Polska | START Bieg Główny | CrossElite | opłacono on-line |
69 | Gendzierski Piotr | Godziszewo | Polska | START Bieg Główny | GAG | opłacono on-line |
70 | Węsierski Krystian | Bytów | Polska | START Bieg Główny | Drutex | opłacono on-line |
71 | Osiński Ryszard | Malbork | Polska | START Bieg Główny | Active Malbork/Biegowa Rodzinka | opłacono on-line |
72 | Bieliński Mariusz | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
73 | Majkowski Ireneusz | Skórcz | Polska | START Bieg Główny | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
74 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | START Bieg Główny | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
75 | Klebba Artur | Gostkowo | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
76 | Miszke Kazimierz | Czersk | Polska | START Bieg Główny | Florian Chojnice | opłacono on-line |
77 | Gelo Patryk | Gniewowo | Polska | START Bieg Główny | Decathlon Rumia | opłacono |
78 | Anus Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
79 | Januszewski Tomasz | Czarna Woda | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
80 | Paradowski Krystian | Kulice | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
81 | Koman Dariusz | Sztum | Polska | START Bieg Główny | 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | opłacono on-line |
82 | Skrzypczak Rafał | Zblewo | Polska | START Bieg Główny | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
83 | Dorotyn Przemysław | Gniew | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
84 | Lubiński Łukasz | Tczew | Polska | START Bieg Główny | #CFTM | opłacono on-line |
85 | Zmudzki Tomasz | Gdansk | Polska | START Bieg Główny | decathlon Kartuska | opłacono |
86 | Zawłocki Daniel | Tczew | Polska | START Bieg Główny | Jasio Team | opłacono on-line |
87 | Gacek Jarosław | Skarszewy | Polska | START Bieg Główny | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
88 | Nowakowski Dominika | Lębork | Polska | START Bieg Główny | LKB im. Braci Petk Lębork / Akademia Biegowa Kiełpino | opłacono on-line |
89 | Walkowski Michał | Malbork | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
90 | Jankowski Mateusz | Nowy Staw | Polska | START Bieg Główny | GODLEWSKI RUNNERS | opłacono on-line |
91 | Jaskot Marek | Malbork | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
92 | Stańczyk Wojciech | Tczew | Polska | START Bieg Główny | Dovista Active Team | opłacono on-line |
93 | Gabryel Zachariasz | Sumin | Polska | START Bieg Główny | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
94 | Wardziński Paweł | Braniewo | Polska | START Bieg Główny | RIM TIM TEAM BRANIEWO | opłacono on-line |
95 | Knobel Anna | Starogard Gdański | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
96 | Muchliński Tadeusz | Piece | Polska | START Bieg Główny | Morsy Zblewo | opłacono on-line |
97 | Tomczak Dorota | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
98 | Jedwabnik Michał | Starogard Gd | Polska | START Bieg Główny | opłacono on-line | |
99 | Kluk Tomasz | Skarszewy | Polska | START Bieg Główny | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
100 | Pachuc Kamila | Nowe Potulice | Polska | START Bieg Główny | RAGE RUN | opłacono on-line |
Wyświetleń: 26341