Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Brzezińska Marta Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km opłacono dotpay
2 Lada Przemysław Zalesie START Bieg Główny 10 km Stale biegam Nova Trading
3 Grobelna Monika Kobylarnia START Bieg Główny 10 km opłacono dotpay
4 Pilakowska Angelika Łochowo START Bieg Główny 10 km Eltra w biegu opłacono dotpay
5 Szulc Andrzej Łochowo START Bieg Główny 10 km Eltra w biegu opłacono dotpay
6 Motoczyński Wojciech Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono dotpay
7 Stankiewicz Jacek Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km RUNADDICTS opłacono dotpay
8 Łączny Jarosław Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km
9 kujawa mateusz bydgoszcz START Bieg Główny 10 km opłacono dotpay
10 Szyszka Radosław Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km Polonia Bydgoszcz SLA opłacono dotpay
11 Sierant Marian Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km opłacono dotpay
12 Miętkiewicz Rafał Białośliwie START Bieg Główny 10 km Spójnia Białe Błota
13 Renc Patryk Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km Serce Tybetu opłacono dotpay
14 Walczak Krzysztof Gdynia START Bieg Główny 10 km Chodzezkijami.pl Elite Team
15 Nalewalska Justyna Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km opłacono dotpay
16 Wojtysiak Dorota Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km opłacono dotpay
17 Kantorski Zbysław Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km Coca-Cola Runners opłacono dotpay
18 Luzak Mirosław Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km MWiK Bydgoszcz opłacono dotpay
19 Gralik Jędrzej Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km Bydgoskie Okonie opłacono dotpay
20 Durczak Jerzy Białe Błota START Bieg Główny 10 km opłacono dotpay
21 Tucholski Bartłomiej Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km Bydgoskie Okonie opłacono dotpay
22 Nurkiewicz Jarosław Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km Kung fu Pandy 3 opłacono dotpay
23 Jagodziński Mateusz Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km Bydgoskie Okonie opłacono dotpay
24 Olkowski Jurek Świecie START Bieg Główny 10 km THE RUNNERS ŚWIECIE opłacono dotpay
25 KOWALSKI Jacek Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km opłacono dotpay
26 Luzak Magdalena Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km Staff Enea Bydgoszcz Triathlon opłacono dotpay
27 Szewczykowski Grzegorz Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km Bydgoskie Żółwie
28 Żmich Tomasz Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km opłacono dotpay
29 Szenk Artur Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km opłacono dotpay
30 Kolmajer Rafał Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km RUN BYDGOSZCZ
31 Jurek Piotr Szubin START Bieg Główny 10 km BBL Szubin opłacono dotpay
32 Haus Katarzyna Szubin START Bieg Główny 10 km BBL Szubin opłacono dotpay
33 Borowiec Wioleta Kowalewo START Bieg Główny 10 km bbl szubin opłacono dotpay
34 Żeglicz Marek Białe Błota START Bieg Główny 10 km Spójnia Białe Błota opłacono dotpay
35 Rakowski Piotr Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km Bydgoskie Koło Regionalne Stowarzyszenia Żandarm opłacono dotpay
36 Maćkowski Maciej Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km RUNADDICTS opłacono dotpay


Wyświetleń: 5110

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ