Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Brzezińska Marta Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km opłacono on-line
2 Lada Przemysław Zalesie START Bieg Główny 10 km Stale biegam Nova Trading
3 Kułakowski Krzysztof Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km Run Pasja opłacono on-line
4 Grobelna Monika Kobylarnia START Bieg Główny 10 km opłacono on-line
5 Pilakowska Angelika Łochowo START Bieg Główny 10 km Eltra w biegu opłacono on-line
6 Szulc Andrzej Łochowo START Bieg Główny 10 km Eltra w biegu opłacono on-line
7 Motoczyński Wojciech Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
8 Stankiewicz Jacek Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km RUNADDICTS opłacono on-line
9 Piekarski Marek Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km Restauracja KING FU Bydgoszcz opłacono on-line
10 Łączny Jarosław Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km
11 kujawa mateusz bydgoszcz START Bieg Główny 10 km opłacono on-line
12 Nitka Łukasz Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km opłacono on-line
13 Szyszka Radosław Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km Polonia Bydgoszcz SLA opłacono on-line
14 Sierant Marian Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km opłacono on-line
15 Miętkiewicz Rafał Białośliwie START Bieg Główny 10 km Spójnia Białe Błota
16 Wierski Jarosław Lipniki START Bieg Główny 10 km kujawsko-pomorskie.pl opłacono on-line
17 Renc Patryk Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km Serce Tybetu opłacono on-line
18 Walczak Krzysztof Gdynia START Bieg Główny 10 km Chodzezkijami.pl Elite Team
19 Nalewalska Justyna Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km opłacono on-line
20 Wojtysiak Dorota Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km opłacono on-line
21 Kantorski Zbysław Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km Coca-Cola Runners opłacono on-line
22 Luzak Mirosław Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km MWiK Bydgoszcz opłacono on-line
23 Gralik Jędrzej Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km Bydgoskie Okonie opłacono on-line
24 Włodarski Przemysław Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km friday style opłacono on-line
25 Durczak Jerzy Białe Błota START Bieg Główny 10 km opłacono on-line
26 Gołata Wojciech Dąbrowa Chełmińska START Bieg Główny 10 km Wilcza Wataha opłacono on-line
27 Tucholski Bartłomiej Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km Bydgoskie Okonie opłacono on-line
28 Nurkiewicz Jarosław Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km Kung fu Pandy 3 opłacono on-line
29 Jagodziński Mateusz Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km Bydgoskie Okonie opłacono on-line
30 Olkowski Jurek Świecie START Bieg Główny 10 km THE RUNNERS ŚWIECIE opłacono on-line
31 KOWALSKI Jacek Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km opłacono on-line
32 Szatkowski Marcin Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km opłacono on-line
33 Łojewski Mariusz Solec Kujawski START Bieg Główny 10 km Soleccy biegacze /Brygada logistyczna opłacono on-line
34 Luzak Magdalena Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km Staff Enea Bydgoszcz Triathlon opłacono on-line
35 Mrotek Katarzyna Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km On The Move
36 Szewczykowski Grzegorz Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km Bydgoskie Żółwie
37 Żmich Tomasz Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km opłacono on-line
38 Szenk Artur Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km opłacono on-line
39 Kolmajer Rafał Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km RUN BYDGOSZCZ
40 Jurek Piotr Szubin START Bieg Główny 10 km BBL Szubin opłacono on-line
41 Sztejka Jolanta Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km PGB Sportowa Paczka opłacono on-line
42 Haus Katarzyna Szubin START Bieg Główny 10 km BBL Szubin opłacono on-line
43 Borowiec Wioleta Kowalewo START Bieg Główny 10 km bbl szubin opłacono on-line
44 Żeglicz Marek Białe Błota START Bieg Główny 10 km Spójnia Białe Błota opłacono on-line
45 Rakowski Piotr Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km Bydgoskie Koło Regionalne Stowarzyszenia Żandarm opłacono on-line
46 Zborała Dawid Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km Szkoła Jazdy Tomas opłacono on-line
47 Maćkowski Maciej Bydgoszcz START Bieg Główny 10 km RUNADDICTS opłacono on-line


Wyświetleń: 5255

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ