Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kutowski Przemysław | Pruszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
2 | Wiśniewski Wojciech | BYDGOSZCZ | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
3 | Sztejka Damian | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
4 | Wnuk Sławomir | Białe Błota | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
5 | Rybak Remigiusz | Białe Błota | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
6 | Szenk Artur | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
7 | Żmich Tomasz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
8 | Radulski Tomasz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
9 | KAWA MARCIN | BYDGOSZCZ | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
10 | Szatkowski Marcin | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
11 | KOWALSKI Jacek | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
12 | Szatkowska Beata | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
13 | Jędrzejczyk Marzenna | Potulice | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
14 | Jędrzejczyk Mirosław | Potulice | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
15 | Młynarek Wojciech | Łochowo | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
16 | Pilecki Michał | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
17 | Durczak Jerzy | Białe Błota | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
18 | Kieliński Patryk | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
19 | Grązka Ewa | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
20 | Wojtysiak Dorota | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
21 | Nalewalska Justyna | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
22 | Augustynowicz Andrzej | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
23 | włoch sylwester | bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
24 | Czyżewska Justyna | Brzoza | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
25 | Sierant Marian | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
26 | Nitka Łukasz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
27 | kujawa mateusz | bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
28 | Łączny Jarosław | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
29 | Jędrzejczyk Mikołaj | Występ | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
30 | Brzuskiewicz Sławek | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
31 | Grobelna Monika | Kobylarnia | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
32 | Młynarek Piotr | Występ | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
33 | Lewandowski Michał | Kruszyn Krajeński | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
34 | Młynarek Aneta | Występ | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
35 | Jankowska Małgorzata | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
36 | Włodarczyk Wojciech | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
37 | Wyczislok Jakub | Białe Blota | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
38 | SEYDAK EWELINA | BYDGOSZCZ | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
39 | Brzezińska Marta | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
40 | Buhl Wojciech | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
41 | Liwoch Grzegorz | Osielsko | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
42 | Borowiec Wioleta | Kowalewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | bbl szubin | opłacono on-line |
43 | Haus Katarzyna | Szubin | Polska | START Bieg Główny 10 km | BBL Szubin | opłacono on-line |
44 | Jurek Piotr | Szubin | Polska | START Bieg Główny 10 km | BBL Szubin | opłacono on-line |
45 | Rakowski Piotr | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Bydgoskie Koło Regionalne Stowarzyszenia Żandarm | opłacono on-line |
46 | Jagodziński Mateusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Bydgoskie Okonie | opłacono on-line |
47 | Tucholski Bartłomiej | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Bydgoskie Okonie | opłacono on-line |
48 | Gralik Jędrzej | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Bydgoskie Okonie | opłacono on-line |
49 | Szewczykowski Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Bydgoskie Żółwie | |
50 | Tessa Karol | Lisi Ogon | Polska | START Bieg Główny 10 km | Bydgoszcz Fan Maraton | opłacono on-line |
51 | Graczkowska Miroslawa | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Bydgoszcz na Start | opłacono on-line |
52 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | START Bieg Główny 10 km | Chodzezkijami.pl Elite Team | |
53 | Kantorski Zbysław | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Coca-Cola Runners | opłacono on-line |
54 | Bieluszewska Mirela | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Codziennie coraz lżej tracimy kilogramy | opłacono on-line |
55 | Szweda Mirosława | Toruń | Polska | START Bieg Główny 10 km | DRUŻYNA SZPIKU | opłacono on-line |
56 | Priewe Paweł | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Dynamo Skarpa | opłacono on-line |
57 | Szczęsny Arkadiusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Dynamo Skarpa | opłacono on-line |
58 | Szulc Andrzej | Łochowo | Polska | START Bieg Główny 10 km | Eltra w biegu | opłacono on-line |
59 | Pilakowska Angelika | Łochowo | Polska | START Bieg Główny 10 km | Eltra w biegu | opłacono on-line |
60 | Włodarski Przemysław | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | friday style | opłacono on-line |
61 | Gzyl Mikolaj | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Janusze triathlonu 'Exodus' Team | opłacono on-line |
62 | Dobak Staefan | Szamotuły | Polska | START Bieg Główny 10 km | KB Szamotuły | opłacono on-line |
63 | Bąk Dariusz | Osiek nad Notecia | Polska | START Bieg Główny 10 km | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | opłacono on-line |
64 | Filipiak Jakub | Osiek nad Notecią | Polska | START Bieg Główny 10 km | Klub Biegowy TSK Orzeł Osiek | opłacono on-line |
65 | Wierski Jarosław | Lipniki | Polska | START Bieg Główny 10 km | kujawsko-pomorskie.pl | opłacono on-line |
66 | Nurkiewicz Jarosław | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Kung fu Pandy 3 | opłacono on-line |
67 | Radtke Aleksandra | Nakło nad Notecią | Polska | START Bieg Główny 10 km | LUKS START NAKŁO | opłacono on-line |
68 | Luzak Mirosław | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | MWiK Bydgoszcz | opłacono on-line |
69 | Frąckowiak Marek | Nakło nad Notecią | Polska | START Bieg Główny 10 km | NKB | opłacono on-line |
70 | Małecki Janusz | Białe Błota | Polska | START Bieg Główny 10 km | NZS UMK | opłacono on-line |
71 | Mrotek Katarzyna | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | On The Move | |
72 | Sztejka Jolanta | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | PGB Sportowa Paczka | opłacono on-line |
73 | Szyszka Radosław | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Polonia Bydgoszcz SLA | opłacono on-line |
74 | Piekarski Marek | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Restauracja KING FU Bydgoszcz | opłacono on-line |
75 | Lewandowski Andrzej | Kruszwica | Polska | START Bieg Główny 10 km | Rozbiegana Kruszwica | opłacono on-line |
76 | Kolmajer Rafał | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | RUN BYDGOSZCZ | |
77 | Rydlewski Marek | Ciele | Polska | START Bieg Główny 10 km | RUN BYDGOSZCZ | opłacono on-line |
78 | QUAAS Łukasz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | RUN PASJA | opłacono on-line |
79 | Kułakowski Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Run Pasja | opłacono on-line |
80 | BEDNAREK GRAŻYNA | BYDGOSZCZ | Polska | START Bieg Główny 10 km | RUN PASJA | opłacono on-line |
81 | Maćkowski Maciej | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | RUNADDICTS | opłacono on-line |
82 | Stankiewicz Jacek | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | RUNADDICTS | opłacono on-line |
83 | Renc Patryk | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Serce Tybetu | opłacono on-line |
84 | Powalisz Dariusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Siekiera 79 | opłacono on-line |
85 | Łojewski Mariusz | Solec Kujawski | Polska | START Bieg Główny 10 km | Soleccy biegacze /Brygada logistyczna | opłacono on-line |
86 | Żeglicz Marek | Białe Błota | Polska | START Bieg Główny 10 km | Spójnia Białe Błota | opłacono on-line |
87 | Michta Iwona | Murowaniec | Polska | START Bieg Główny 10 km | Spójnia Białe Błota | opłacono on-line |
88 | Moroszczak Bogumił | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | SPÓJNIA BIAŁE BŁOTA | opłacono on-line |
89 | Miętkiewicz Rafał | Białośliwie | Polska | START Bieg Główny 10 km | Spójnia Białe Błota | |
90 | Luzak Magdalena | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Staff Enea Bydgoszcz Triathlon | opłacono on-line |
91 | Lada Przemysław | Zalesie | Polska | START Bieg Główny 10 km | Stale biegam Nova Trading | |
92 | Zborała Mateusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Szkoła Jazdy | opłacono on-line |
93 | Zborała Dawid | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Szkoła Jazdy Tomas | opłacono on-line |
94 | Wenda Dawid | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Szkoła Jazdy TOMAS | opłacono on-line |
95 | Przeracki Mirosław | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | Szoszoni | opłacono on-line |
96 | Maciąg Marian | Grębocin | Polska | START Bieg Główny 10 km | Szoszoni | opłacono on-line |
97 | Olkowski Jurek | Świecie | Polska | START Bieg Główny 10 km | THE RUNNERS ŚWIECIE | opłacono on-line |
98 | Motoczyński Wojciech | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | opłacono on-line |
99 | Stasiewski Mariusz | Bydgoszcz | Polska | START Bieg Główny 10 km | TRISPACE | opłacono on-line |
100 | Gołata Wojciech | Dąbrowa Chełmińska | Polska | START Bieg Główny 10 km | Wilcza Wataha | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7805