Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Szulc Lilla GDYNIA Morsowanie 1963
2 Kiełbowska Małgorzata Gdynia Morsowanie REWA 12.15 1981
3 Lip Violetta Reda Morsowanie REWA 12.15 1967
4 Zwolińska Beata Gdynia Morsowanie 1967
5 Wojdyła Aleksandra Dzierżoniów Morsowanie 1988
6 SETZKE ARTUR ŻUKOWO Morsowanie POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 1993
7 NIEWIADOMSKA NATALIA CHWASZCZYNO Morsowanie POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 2008
8 NIEWIADOMSKI JAROSŁAW CHWASZCZYNO Morsowanie POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 2008
9 pazdziora justyna piława dolna Morsowanie 1982
10 Wudarski Woody Arkadiusz Toruń Morsowanie Toruńskie Morsy 1973
11 Sosnowska Lidia Gdynia Morsowanie 1989
12 Dziwnik Jolanta Gdansk Morsowanie GDAŃSKI KLUB MORSÓW 1964
13 rogala krzysztof susz Morsowanie Lwy Morskie Susz 1979
14 BACH MIREK KIELNO Morsowanie Bojano Biega 1974
15 BULMAN IWONA KOLECZKOWO Morsowanie Bojano Biega 1978
16 BULMAN DANIEL KOLECZKOWO Morsowanie Bojano Biega 1976
17 BIANKOWSKI PIOTR Rumia Morsowanie 1975
18 Brojakowska Justyna Wejherowo Morsowanie 1970
19 Marzec Leszek Dudyńce Morsowanie 1979
20 Baran Hanna Rumia Morsowanie REWA 12:15 1964
21 Baran Dariusz Rumia Morsowanie REWA 12:15 1962
22 Skrobot Piotr Gniewowo Morsowanie Wejherowski Klub Morsów 1980
23 Szymańska Anna Gdańsk Morsowanie 1971
24 Sobierajska Adriana Koleczkowo Morsowanie 1983
25 springer Wieslawa Gniezno Morsowanie Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy 1955
26 Figarska Anna Sopot Morsowanie 1983
27 Zakszewski Krzysztof Rozgarty Morsowanie 1981
28 Bobko Joanna Gdańsk Morsowanie Wild Morsy 1982
29 Kamiński Marek Gdańsk Morsowanie 1988
30 SZYŁEJKO RAFAŁ CHWASZCZYNO Morsowanie POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 1973
31 BANACZKOWSKI MICHAŁ CHWASZCZYNO Morsowanie POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 1973
32 LIDZBARSKA MARIA CHWASZCZYNO Morsowanie POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 1968
33 SIEWERT ALEKSANDRA CHWASZCZYNO Morsowanie POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 2002
34 Dettlaff Adam kielno Morsowanie 1974
35 SIEWEERT MAREK CHWASZCZYNO Morsowanie POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 1974
36 Dettlaff Beata kielno Morsowanie 1973
37 SIWCKI PIOTR CHWASZCZYNO Morsowanie POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 1977
38 LIPIŃSKA JOANNA CHWASZCZYNO Morsowanie POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 1969
39 LIPIŃSKI ROMAN CHWASZCZYNO Morsowanie POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 2005
40 Hemlich Alicja Hel Morsowanie Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy 1976
41 LIHS RAFAŁ CHWASZCZYNO Morsowanie POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 1993
42 LIPIŃSKA SYLWIA CHWASZCZYNO Morsowanie POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 1979
43 SEROKA SŁAWOMIRA CHWASZCZYNO Morsowanie POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 1966
44 NIEWIADOMSKI JAROSŁAW CHWASZCZYNO Morsowanie POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 1969
45 Kasprzyk Katarzyna Gdańsk Morsowanie Babskie schadzki 1974
46 Malinowska Marta Gdańsk Morsowanie Wild Morsy 1982
47 Borowski Mateusz Gdańsk Morsowanie Wild Morsy 1988
48 Bartyzel Wioletta Bolszewo Morsowanie 1976 1967
49 Kalisz Małgorzata Chełmża Morsowanie MAK Biega 1967
50 KALISZ Andrzej Chełmża Morsowanie MAK Biega 1964
51 Kos Michał Domatówko Morsowanie Morsy Puck 1979
52 Matusiak Adam Władysławowo Morsowanie Morsy Puck 1979
53 Wyszecki Jacek Rumia Morsowanie Komando Flaki 1973
54 Halman Adam Luzino Morsowanie 1972
55 Halman Mirosława Luzino Morsowanie 1976
56 Szot-Czetowicz Marzena Elbląg Morsowanie ELBLĄSKIE MORSY 1984
57 IDZI-JAROMIJ ANGELIKA GDYNIA Morsowanie 1975
58 Zmarzły Zosia Bojano Morsowanie Bojano Biega 1951
59 Zmarzły Ryszard Bojano Morsowanie Bojano Biega 1950
60 IDZI-JAROMIJ EDWARD IDZI-JAROMIJ GDYNIA Morsowanie Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie 1977
61 Łuksza-Surmak Joanna Gdańsk Morsowanie Wild Morsy 1961
62 Zawiliński Jarosław Gdansk Morsowanie Wild Morsy 1990
63 Nosal Katarzyna Gdańsk Morsowanie Wild Morsy 1988
64 Kusielewska Magdalena Gdańsk Morsowanie Wild Morsy 1975
65 Kuniński Andrzej Toruń Morsowanie 1983
66 Kleban Anna Gdańsk Morsowanie Wild Morsy 1961
67 Wilk Mateusz Sopot Morsowanie 1993
68 Jakubowska Katarzyna Gdańsk Morsowanie Wild Morsy 1975
69 Klapka Piotr Gdynia Morsowanie 1974
70 Karolewska Anna Wejherowo Morsowanie 1981
71 Strąk Marcin Płock Morsowanie 1980
72 Kiszko Roman Elbląg Morsowanie ELBLĄSKIE MORSY 1957
73 Rzepka Beata Elbląg Morsowanie 1969
74 Szymanowska Łucja Rumia Morsowanie Rewa 12:15 1955
75 Wronka Sławomir Wybcz Morsowanie Toruńskie Morsy 1970
76 Deruś Stanisław Biskupice Morsowanie Toruńskie Morsy 1963
77 molo olo venice Morsowanie 1990
78 Maluska Monika Gdansk Morsowanie 1994
79 Rohde Monika Gdansk Morsowanie 1975
80 Dziadosz Beata Ustka Morsowanie 1993
81 Gorski Bartosz Lomza Morsowanie 1990
82 Jaworski Adam Gdynia Morsowanie Rewa 12:15 1979
83 Kijewski Stefan Toruń Morsowanie Toruńskie Morsy 1959
84 Łaszewska Lucyna Rumia Morsowanie 1988
85 Lipiński Jarosław Wejherowo Morsowanie 1968
86 Schwertfeger Andrzej Ruda Morsowanie Morsy z Grudziadza 1974
87 Schwertfeger Katarzyna Ruda Morsowanie Morsy z Grudziadza 1978
88 Podgórski Sławomir Chwaszczyno Morsowanie 1972
89 Kwas Arleta Ala Elblag Morsowanie Malborskie Morsy 1970
90 kwas mariusz elblag Morsowanie Malborskie Morsy 1967
91 Burda Katarzyna Malbork Morsowanie Malborskie Morsy 1986
92 Sulewski Marek wejherowo Morsowanie Rewa 12:15 1963
93 Skibowska Dorota Stegna Morsowanie - 1981
94 sulewska Bożena wejherowo Morsowanie Rewa 12:15 1960
95 Maliszewski Paweł Pigża Morsowanie 1984
96 Mularewicz Kamila Ustka Morsowanie 1995
97 Domagała Aleksandra Toruń Morsowanie 1986
98 Janik Marzena Rumia Morsowanie 1973
99 Urwan Anna Łomża Morsowanie MORSY ŁOMŻA 1967
100 Chrystofiak Paweł Borkowo Morsowanie 1978


Wyświetleń: 4732

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ