Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Woźniak Michał | Brodnica Górna | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
2 | Makarski Michał | Gdynia | Polska | Start biegu 5km | ||
3 | Zabrocka Anna | Lipusz | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
4 | Formella Sławomir | Kościerzyna | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
5 | Juszczak Dominika | Gdańsk | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
6 | Formela Mirosław | Kiełpino | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
7 | Gruchała Monika | Kiełpino | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
8 | Klein Kamil | Egiertowo | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
9 | Klein Radosław | Egiertowo | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
10 | Grandzicki Sławomir | Egiertowo | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
11 | Brzeski Dariusz | Kiełpino | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
12 | Potrykus Piotr | Somonino | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
13 | Formela Bożena | Kiełpino | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
14 | Lipiński Tomasz | Rybaki | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
15 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
16 | Kalinowska Paulina | Kiełpino | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
17 | Gruchała Paweł | Kiełpino | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
18 | Rzyszczak Damian | Kielpino | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
19 | Neubauer Szymon | Borowo | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
20 | wielgórski piotr | gdańsk | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
21 | Damps Danuta | Skrzeszewo | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
22 | Singer Wiesław | Połęczyno | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
23 | Szwaba Marian | Mezowo | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
24 | Wicka Ania | Kartuzy | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
25 | Sitterlee Weronika | kiełpino | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
26 | Zinka Maciej | Łubiana | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
27 | LUBIŃSKA IZABELA | KOŚCIERZYNA | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
28 | Labuda Marek | Lębork | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
29 | Stolzenburg Honorata | Lębork | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
30 | SMENTOCH Mariusz | LIPUSZ | Polska | Start biegu 5km | opłacono on-line | |
31 | Michalik Tomasz | Gdańsk | Polska | Start biegu 5km | 4plusMOPS | |
32 | Cirocki Wojciech | Kiełpino | Polska | Start biegu 5km | Akademia Biegowa Kiełpino | opłacono on-line |
33 | Rejter Dawid | Glinno | Polska | Start biegu 5km | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line |
34 | Miłejko Arkadiusz | Grzybno | Polska | Start biegu 5km | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line |
35 | Miłejko Karolina | Grzybno | Polska | Start biegu 5km | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line |
36 | Labuda Anna | Prokowo | Polska | Start biegu 5km | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line |
37 | Miotk Klaudia | Kartuzy | Polska | Start biegu 5km | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line |
38 | Szreder Barbara | Kartuzy | Polska | Start biegu 5km | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line |
39 | KRAUZA BEATA | KARTUZY | Polska | Start biegu 5km | Akademia Biegowa Kartuzy | opłacono on-line |
40 | Brzeska Małgorzata | Kamela | Polska | Start biegu 5km | Akademia Biegowa Kiełpino | opłacono on-line |
41 | Dawidowski Mariusz | Kiełpino | Polska | Start biegu 5km | Akademia Biegowa Kiełpino | opłacono on-line |
42 | Dorocińska Kinga | Somonino | Polska | Start biegu 5km | Akademia Biegowa Kiełpino | opłacono on-line |
43 | Klasa Jakub | Mściszewice | Polska | Start biegu 5km | Akademia Biegowa Kiełpino | opłacono on-line |
44 | Klasa Ania | Mściszewice | Polska | Start biegu 5km | Akademia Biegowa Kiełpino | opłacono on-line |
45 | Knitter-Klasa Edyta | Mściszewice | Polska | Start biegu 5km | Akademia Biegowa Kiełpino | opłacono on-line |
46 | Wojtacki Sławomir | Jankowo Gdańskie | Polska | Start biegu 5km | Akademia Biegowa Kiełpino | opłacono on-line |
47 | Klasa Michał | Mściszewice | Polska | Start biegu 5km | Akademia Biegowa Kiełpino | opłacono on-line |
48 | Kwidzińska Elwira | Łubiana | Polska | Start biegu 5km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line |
49 | Tomaszewska Lucyna | Kościerzyna | Polska | Start biegu 5km | Akademia Biegowa Kościerzyna | opłacono on-line |
50 | Gruchała Julia | Goręczyno | Polska | Start biegu 5km | Akademia Biegowa w Kiełpinie | opłacono on-line |
51 | Gruchała Agnieszka | Goręczyno | Polska | Start biegu 5km | Akademia Biegowa w Kiełpinie | opłacono on-line |
52 | Gruchała Przemysław | Goręczyno | Polska | Start biegu 5km | Akademia Biegowa w Kiełpinie | opłacono on-line |
53 | Klawikowska Paulina | Goręczyno | Polska | Start biegu 5km | Akademia Biegowa w Kiełpinie | opłacono on-line |
54 | STENCEL GRZEGORZ | SOMONINO | Polska | Start biegu 5km | Akademia Biegowa w Kiełpinie | opłacono on-line |
55 | STENCEL KATARZYNA | SOMONINO | Polska | Start biegu 5km | Akademia Biegowa w Kiełpinie | opłacono on-line |
56 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Start biegu 5km | Aktywni Kociewiacy | |
57 | Kłos Klaudiusz | Skórcz | Polska | Start biegu 5km | Aktywni Kociewiacy | opłacono |
58 | Pasierbska Ewa | Gdańsk | Polska | Start biegu 5km | Gdański Uniwersytet Medyczny | opłacono on-line |
59 | Wnuk Stanislaw | Wielki klincz | Polska | Start biegu 5km | Maratończyk Wielki Klincz | |
60 | Okrój-Sitterlee Mariola | Zgorzałe | Polska | Start biegu 5km | Morsy Stężyca, Metrożercy | opłacono on-line |
61 | Sitterlee Piotr | Zgorzałe | Polska | Start biegu 5km | Morsy Stężyca,Metrożercy | opłacono on-line |
62 | Antoniewicz Natan | Dzierżążno | Polska | Start biegu 5km | Need for Speed | opłacono on-line |
63 | Ropela Andrzej | Kiełpino | Polska | Start biegu 5km | OSNIP ACTIV TEAM | opłacono on-line |
64 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | Start biegu 5km | Pozytywna Endorfina | opłacono on-line |
65 | Naczke Beata | Garcz | Polska | Start biegu 5km | Rowerowe Kaszuby | opłacono on-line |
66 | Ziemba Dominik | Somonino | Polska | Start biegu 5km | Rowerowe Kaszuby | opłacono on-line |
67 | Bobrowski Artur | Kartuzy | Polska | Start biegu 5km | Rowerowe Kaszuby | opłacono on-line |
68 | Robert Lewandowski | Kartuzy | Polska | Start biegu 5km | Rowerowe Kaszuby | opłacono on-line |
69 | Ziemba Martyna | Somonino | Polska | Start biegu 5km | Rowerowe Kaszuby | opłacono on-line |
70 | Lewandowska Natalia | Kartuzy | Polska | Start biegu 5km | Rowerowe Kaszuby | opłacono on-line |
71 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Start biegu 5km | Sp.24 Gdańsk | opłacono on-line |
72 | Andryskowski Marek | Lębork | Polska | Start biegu 5km | Stowarzyszenie 42.2 Lębork | opłacono on-line |
73 | Koseda Robert | KARTUZY | Polska | Start biegu 5km | Team Honey Badger | opłacono on-line |
Wyświetleń: 5374