CYKLO Pętla Reja - wyścig szosowy w ramach ENERGA Cyklo Cup

CYKLO Pętla Reja - wyścig szosowy w ramach ENERGA Cyklo Cup - KOBIETY 5 x 5.2 km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x CZAS STARTU 1 OKR. 2 OKR. Punkt 4 Punkt 5
1 1063 SOBOTA AGATA K 1 K 0-29 1 GDAŃSK FTI RACING TEAM 26 0:45:58 #REF! [km/h] 0:09:10 0:09:28 0:09:19 0:09:25 0:08:36
2 511 CHEBANENKO SVITLANA K 2 K 30-39 1 BYDGOSZCZ MI-MI FAMILY 26 0:46:00 #REF! [km/h] 0:09:10 0:09:28 0:09:21 0:09:23 0:08:38
3 431 TOMASZEWSKA KINGA K 3 K 40-49 1 GOWINO FTI RACING TEAM 26 0:46:00 #REF! [km/h] 0:09:10 0:09:28 0:09:20 0:09:24 0:08:38
4 560 SZOTOWICZ MONIKA K 4 K 30-39 2 STARGARD STC STARGARD 26 0:46:01 #REF! [km/h] 0:09:10 0:09:27 0:09:20 0:09:24 0:08:40
5 444 ZIELIŃSKA KINGA K 5 K 0-29 2 GDAŃSK 0 26 0:46:09 #REF! [km/h] 0:09:10 0:09:29 0:09:19 0:09:24 0:08:47
6 1017 GÓRSKA-SIEROŃSKA WIOLETA K 6 K 30-39 3 GDYNIA GAMMAFINANSE.PL 26 0:46:11 #REF! [km/h] 0:09:11 0:09:29 0:09:20 0:09:23 0:08:48
7 611 PATOKA AGNIESZKA K 7 K 0-29 3 GDYNIA ASE TREK 26 0:46:22 #REF! [km/h] 0:09:10 0:09:29 0:09:19 0:09:24 0:09:00
8 1118 KOWALCZYK MAGDALENA K 8 K 30-39 4 GDAŃSK FTI RACIN TEAM 26 0:46:23 #REF! [km/h] 0:09:09 0:09:29 0:09:21 0:09:22 0:09:02
9 523 HALL MARIANNA K 9 K 0-29 4 SOPOT 0 26 0:46:30 #REF! [km/h] 0:09:11 0:09:28 0:09:20 0:09:24 0:09:07
10 574 ANTOSZEWSKA KAROLINA K 10 K 30-39 5 GDYNIA 26 0:46:34 #REF! [km/h] 0:09:11 0:09:28 0:09:20 0:09:24 0:09:11
11 140 MUNDZIA URSZULA K 11 K 0-29 5 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 26 0:47:07 #REF! [km/h] 0:09:11 0:09:32 0:09:18 0:09:28 0:09:38
12 308 BOLSHAKOVA VICTORIA K 12 K 30-39 6 KALININGRAD, RUSSIA 500 WATT 26 0:47:11 #REF! [km/h] 0:09:10 0:09:29 0:09:21 0:09:28 0:09:43
13 233 WIDYŃSKA AGATA K 13 K 0-29 6 GDAŃSK 0 26 0:47:38 #REF! [km/h] 0:09:22 0:09:36 0:09:38 0:09:42 0:09:20
14 522 GROCHOWSKA KATARZYNA K 14 K 30-39 7 KOŚCIELNA JANIA GK STG 26 0:47:40 #REF! [km/h] 0:09:11 0:09:29 0:09:35 0:09:47 0:09:38
15 412 ROMAŃSKA ALEKSANDRA K 15 K 0-29 7 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 26 0:47:40 #REF! [km/h] 0:09:19 0:09:33 0:09:31 0:09:40 0:09:37
16 76 JARMOŁOWICZ BEATA K 16 K 40-49 2 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 26 0:47:40 #REF! [km/h] 0:09:21 0:09:32 0:09:29 0:09:40 0:09:38
17 307 BLADOWSKA MAGDALENA K 17 K 0-29 8 KARTUZY JIT SOLUTIONS 26 0:47:41 #REF! [km/h] 0:09:21 0:09:31 0:09:22 0:09:48 0:09:39
18 608 PIKUŁA-KONIECZKA DOROTA K 18 K 40-49 3 JEŻEWO LUKS OLIMP JEZEWO 26 0:47:47 #REF! [km/h] 0:09:19 0:09:33 0:09:31 0:09:40 0:09:44
19 606 KUCZORSKA KATARZYNA K 19 K 30-39 8 RUMIA 26 0:47:59 #REF! [km/h] 0:09:10 0:09:30 0:09:43 0:09:39 0:09:57
20 411 ROLBIECKA ALICJA K 20 K 30-39 9 REDA LUK CONNECT RACING TEAM 26 0:48:30 #REF! [km/h] 0:09:24 0:09:27 0:09:35 0:09:58 0:10:06
21 309 CELIŃSKA ANNA K 21 K 30-39 10 GDYNIA 0 26 0:50:03 #REF! [km/h] 0:09:20 0:09:46 0:10:12 0:10:27 0:10:18
22 153 OLEJNICZAK MARZENA K 22 K 0-29 9 LUZINO LUK CONNECT RACING TEAM 26 0:50:09 #REF! [km/h] 0:09:25 0:09:39 0:10:15 0:10:25 0:10:25
23 559 SYRYCA NATALIA K 23 K 30-39 11 GDYNIA TEAMBABLO 26 0:50:37 #REF! [km/h] 0:10:23 0:10:13 0:10:10 0:10:05 0:09:46
24 391 NALEŻYTY KATARZYNA K 24 K 0-29 10 GDYNIA BIKE U UP EUROPELL 26 0:50:39 #REF! [km/h] 0:09:56 0:10:02 0:10:19 0:10:30 0:09:52
25 152 OGRODOWSKA MAŁGORZATA K 25 K 30-39 12 GDYNIA WARBUD - WARTO BUDOWAĆ 26 0:50:54 #REF! [km/h] 0:09:42 0:10:16 0:10:23 0:10:26 0:10:07
26 555 STRZELECKA OLA K 26 K 0-29 11 SOLEC KUJAWSKI LPP TEAM 26 0:51:04 #REF! [km/h] 0:09:56 0:10:13 0:10:13 0:10:24 0:10:18
27 573 KUKAWKA AGNIESZKA K 27 K 40-49 4 GDYNIA 0 26 0:51:04 #REF! [km/h] 0:09:54 0:10:03 0:10:25 0:10:14 0:10:28
28 568 ŻUKOWSKA JOANNA K 28 K 30-39 13 GDAŃSK SWRS LIONESSES OF THE NORTH 26 0:51:06 #REF! [km/h] 0:09:38 0:10:23 0:10:20 0:10:25 0:10:20
29 442 WÓDKIEWICZ IWONA K 29 K 50+ 1 WARSZAWA 0 26 0:52:08 #REF! [km/h] 0:09:57 0:10:14 0:10:29 0:10:43 0:10:45
30 557 STUDNIAK ALEKSANDRA K 30 K 0-29 12 GDYNIA SWRS LIONESSES OF THE NORTH 26 0:52:09 #REF! [km/h] 0:09:34 0:10:22 0:10:32 0:10:46 0:10:55
31 284 MATEJA BOŻENA K 31 K 50+ 2 GDAŃSK 0 26 0:52:32 #REF! [km/h] 0:10:23 0:10:22 0:10:37 0:10:23 0:10:47
32 350 JAROSIEWICZ MAŁGORZATA K 32 K 30-39 14 GDAŃSK ANIOŁKI CHARLIEGO 26 0:52:35 #REF! [km/h] 0:10:03 0:10:12 0:10:46 0:10:47 0:10:47
33 119 KWIATKOWSKA BEATA K 33 K 40-49 5 ŚWIECIE LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 26 0:52:56 #REF! [km/h] 0:09:57 0:10:19 0:11:02 0:10:40 0:10:58
34 547 SAMUJŁO BEATA K 34 K 40-49 6 GDAŃSK ANIOŁKI CHARLIEGO 26 0:53:38 #REF! [km/h] 0:10:12 0:10:44 0:11:15 0:10:54 0:10:33
35 486 SZYMAŃSKA ANNA K 35 K 0-29 13 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 26 0:54:19 #REF! [km/h] 0:10:05 0:10:50 0:11:17 0:10:56 0:11:11
36 516 DRABICKA KATARZYNA K 36 K 0-29 14 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 26 0:54:45 #REF! [km/h] 0:09:58 0:10:57 0:11:17 0:11:08 0:11:25
37 610 SANOCKA MAGDALENA K 37 K 30-39 15 GDAŃSK BATHLETE 26 0:54:50 #REF! [km/h] 0:10:22 0:10:55 0:11:15 0:10:46 0:11:32
38 283 RAJKOWSKA KATARZYNA K 38 K 30-39 16 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM 26 0:55:02 #REF! [km/h] 0:10:34 0:10:46 0:11:12 0:11:00 0:11:30
39 374 LEWANDOWSKA NATALIA K 39 K 40-49 7 KARTUZY ROWEROWE KASZUBY 26 0:55:11 #REF! [km/h] 0:10:47 0:11:00 0:10:56 0:11:12 0:11:16
40 357 KOMOSSA ANNA K 40 K 40-49 8 GDAŃSK ANIOŁKI CHARLIEGO 26 0:55:47 #REF! [km/h] 0:10:54 0:11:15 0:11:18 0:11:16 0:11:04
41 134 MELLER EWA K 41 K 40-49 9 NOWA WIEŚ LĘBORSKA 0 26 0:55:49 #REF! [km/h] 0:10:28 0:11:04 0:11:35 0:11:22 0:11:20
42 506 BELOF MAGDALENA K 42 K 0-29 15 GDYNIA SWRS LIONESSES OF THE NORTH 26 0:56:33 #REF! [km/h] 0:10:32 0:11:07 0:11:28 0:11:40 0:11:46
43 535 MELZACKA ANNA K 43 K 30-39 17 GDAŃSK 0 26 0:58:07 #REF! [km/h] 0:11:10 0:11:46 0:11:33 0:11:46 0:11:52
44 383 MICHALAK MARTYNA K 44 K 30-39 18 GDAŃSK VELOGD 26 0:59:02 #REF! [km/h] 0:11:15 0:11:36 0:11:55 0:12:23 0:11:53
45 562 TOMASIŃSKA AGNIESZKA K 45 K 30-39 19 GDYNIA SOBCZAK TEAM 26 1:00:35 #REF! [km/h] 0:11:19 0:11:55 0:12:32 0:12:19 0:12:30
46 252 ŻOGA JOLANTA K 46 K 50+ 3 RUMIA NORDA ACTIVE 26 1:02:14 #REF! [km/h] 0:11:59 0:12:27 0:12:26 0:12:36 0:12:46
47 550 SIKORSKA - WIŚNIEWSKA MAŁGORZATA K 47 K 30-39 20 GDAŃSK VELOGD 26 1:16:21 #REF! [km/h] 0:13:58 0:13:54 0:14:53 0:15:33 0:18:03
- 528 JUREWICZ MARTA K - K 30-39 - GDANSK 0 26 DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 540 POBŁOCKA RENIA K - K 30-39 - REDA NORDA ACTIVE TEAM 26 DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1041 MODLIŃSKA BEATA K - K 40-49 - RUMIA FTI RACING TEAM 26 DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1092 ZINKOWSKA MAGDALENA K - K 30-39 - KOBYLNICA DADELO HUZAR BIKE ACADEMY 26 DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1144 STANKIEWICZ BEATA K - K 40-49 - PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 26 DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00

CYKLO Pętla Reja - wyścig szosowy w ramach ENERGA Cyklo Cup - M5 6 x 5.2km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km CZAS STARTU 1 OKR. 2 OKR. Punkt 4 Punkt 5 Punkt 6
1 1083 BRUNKE LESZEK M 1 M 50-59 1 GDAŃSK 0 31.2 0:50:31 #REF! [km/h] 12:37 0:09:07 0:17:50 0:25:51 0:34:07 0:42:26 0:50:31
2 1091 MIŁOGRODZKI ROBERT M 2 M 50-59 2 TORUŃ TORUŃ 31.2 0:50:43 #REF! [km/h] 12:38 0:09:07 0:17:49 0:25:48 0:34:08 0:42:26 0:50:43
3 472 BLADOWSKI ROMAN M 3 M 50-59 3 GDAŃSK 0 31.2 0:52:25 #REF! [km/h] 12:41 0:09:08 0:17:51 0:26:16 0:34:56 0:43:50 0:52:25
4 469 KULESZA JACEK M 4 M 50-59 4 GDYNIA 0 31.2 0:52:28 #REF! [km/h] 12:41 0:09:08 0:17:50 0:26:16 0:34:56 0:43:50 0:52:28
5 1160 SPECJAŁ ANDRZEJ M 5 M 50-59 5 BYDGOSZCZ KENO-MEBLE 31.2 0:52:53 #REF! [km/h] 12:42 0:09:09 0:17:51 0:26:17 0:35:17 0:44:17 0:52:53
6 1031 KULAS MAREK M 6 M 50-59 6 GDYNIA NEXUS TEAM GDYNIA 31.2 0:53:12 #REF! [km/h] 12:42 0:09:08 0:17:51 0:26:16 0:35:17 0:44:17 0:53:12
7 572 BARTKOWSKI MAREK M 7 M 50-59 7 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES 31.2 0:53:27 #REF! [km/h] 12:43 0:09:19 0:17:53 0:26:49 0:35:42 0:44:31 0:53:27
8 521 GRĄŻAWSKI PIOTR M 8 M 50-59 8 GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY 31.2 0:53:53 #REF! [km/h] 12:44 0:09:20 0:17:53 0:26:50 0:35:49 0:45:02 0:53:53
9 238 WOJCZAK KRZYSZTOF M 9 M 50-59 9 KOBYLNICA OLITE ZERORH+ RACING TEAM 31.2 0:53:53 #REF! [km/h] 12:44 0:09:19 0:17:54 0:26:47 0:35:56 0:45:01 0:53:53
10 1088 PRZYBYLSKI KAZIMIERZ M 10 M 50-59 10 WIĘCBORK JOWE 62 31.2 0:54:00 #REF! [km/h] 12:44 0:09:20 0:17:53 0:26:49 0:35:39 0:44:44 0:54:00
11 571 WOLSKI MAREK M 11 M 50-59 11 31.2 0:54:01 #REF! [km/h] 12:44 0:09:19 0:17:52 0:26:50 0:35:49 0:45:02 0:54:01
12 1149 WIŚNIEWSKI DARIUSZ M 12 M 50-59 12 GDYNIA 0 31.2 0:54:10 #REF! [km/h] 12:44 0:09:19 0:17:57 0:26:50 0:35:53 0:45:02 0:54:10
13 1 PELC TOMASZ M 13 M 50-59 13 GDYNIA NEXUS TEAM 31.2 0:55:30 #REF! [km/h] 12:47 0:09:23 0:17:56 0:26:51 0:36:02 0:45:47 0:55:30
14 127 MACIEJEWSKI SŁAWOMIR M 14 M 50-59 14 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK 31.2 0:55:48 #REF! [km/h] 12:47 0:09:28 0:18:04 0:27:22 0:36:46 0:46:22 0:55:48
15 575 GIANFILIPPO LEGANANI M 15 M 50-59 15 ELBLĄG PATATAS GANG BIKE 31.2 0:57:27 #REF! [km/h] 12:50 0:09:48 0:19:12 0:28:48 0:38:18 0:47:58 0:57:27
16 666 BACZKOWSKI AUGUSTYN M 16 M 50-59 16 WARSZAWA 31.2 0:57:31 #REF! [km/h] 12:51 0:09:20 0:18:14 0:27:46 0:37:42 0:47:56 0:57:31
17 235 WIKA PIOTR M 17 M 50-59 17 REWA 0 31.2 0:57:34 #REF! [km/h] 12:51 0:09:30 0:18:35 0:28:16 0:38:04 0:47:59 0:57:34
18 258 KOPOWSKI STEFAN M 18 M 50-59 18 GDAŃSK 0 31.2 0:57:52 #REF! [km/h] 12:51 0:09:32 0:18:59 0:28:49 0:38:18 0:47:59 0:57:52
19 392 NICKEL WIESŁAW M 19 M 50-59 19 KOŚCIERZYNA 0 31.2 0:58:47 #REF! [km/h] 12:53 0:09:30 0:18:38 0:28:36 0:38:12 0:48:26 0:58:47
20 21 BOŃKOWSKI JAROSŁAW M 20 M 50-59 20 GDAŃSK MH AUTOMATYKA 31.2 0:58:54 #REF! [km/h] 12:53 0:09:41 0:19:08 0:28:49 0:38:35 0:48:47 0:58:54
21 1122 LIPIŃSKI WOJCIECH M 21 M 50-59 21 MAŁKOWO LIPIŃSCY VELO KOLEKTYW 31.2 1:00:49 #REF! [km/h] 12:57 0:09:37 0:19:13 0:29:06 0:39:52 0:50:19 1:00:49
22 279 POBŁOCKI TOMASZ M 22 M 50-59 22 BANINO STC SOKOŁÓW PODLASKI 31.2 1:00:51 #REF! [km/h] 12:57 0:09:48 0:19:22 0:29:37 0:39:55 0:50:12 1:00:51
23 1023 KOLKA ZBIGNIEW M 23 M 50-59 23 GRZYBNO TOP BRAMY HORMANN 31.2 1:01:07 #REF! [km/h] 12:58 0:10:41 0:20:35 0:30:44 0:40:57 0:51:14 1:01:07
24 507 BOĆKOWSKI MACIEJ M 24 M 50-59 24 GDYNIA 0 31.2 1:01:12 #REF! [km/h] 12:58 0:09:58 0:19:52 0:30:00 0:40:24 0:50:54 1:01:12
25 68 HENICZ GRZEGORZ M 25 M 50-59 25 GDYNIA 0 31.2 1:01:31 #REF! [km/h] 12:58 0:10:10 0:20:16 0:30:37 0:40:58 0:51:16 1:01:31
26 1139 RZEŹNIK ANDRZEJ M 26 M 50-59 26 GDAŃSK 0 31.2 1:01:49 #REF! [km/h] 12:59 0:09:53 0:19:56 0:30:07 0:40:32 0:51:14 1:01:49
27 577 MAŚLAK RADOSŁAW M 27 M 50-59 27 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 31.2 1:03:18 #REF! [km/h] 12:02 0:10:26 0:20:37 0:31:02 0:41:46 0:52:35 1:03:18
28 276 GRABOWSKI JANUSZ M 28 M 50-59 28 DĘBNICA KASZUBSKA PIAST SŁUPSK 31.2 1:04:27 #REF! [km/h] 12:04 0:10:08 0:20:22 0:31:13 0:42:04 0:53:19 1:04:27
29 37 CYBULSKI ZBYSZEK M 29 M 50-59 29 GDAŃSK VELOGD 31.2 1:05:00 #REF! [km/h] 12:05 0:09:59 0:20:22 0:30:56 0:42:08 0:53:31 1:05:00
30 184 ROZENKRANZ LEONARD M 30 M 50-59 30 GDAŃSK 0 31.2 1:05:19 #REF! [km/h] 12:06 0:10:17 0:20:48 0:31:53 0:42:49 0:54:04 1:05:19
31 1014 GOIKE SYLWESTER M 31 M 50-59 31 CHARBROWO 0 31.2 1:06:40 #REF! [km/h] 12:08 0:10:55 0:21:38 0:32:31 0:43:28 0:54:59 1:06:40
32 214 SZYMKUN DARIUSZ M 32 M 50-59 32 GDYNIA WATAHA 31.2 1:07:32 #REF! [km/h] 12:10 0:11:00 0:21:56 0:33:07 0:44:22 0:55:47 1:07:32
33 527 JAŃCZEWSKI GRZEGORZ M 33 M 50-59 33 GDYNIA 0 31.2 1:08:31 #REF! [km/h] 12:12 0:10:36 0:21:37 0:33:04 0:44:27 0:56:22 1:08:31
34 207 SYPNIEWSKI MARIUSZ M 34 M 50-59 34 KOTEŻE 0 31.2 1:09:39 #REF! [km/h] 12:55 0:10:30 0:21:37 0:33:20 0:45:03 0:57:18 1:09:39
35 97 KISZKURNO ANDRZEJ M 35 M 50-59 35 GDYNIA 0 31.2 1:13:00 #REF! [km/h] 12:00 0:11:10 0:22:33 0:34:29 0:47:07 1:00:05 1:13:00
- 552 STANISZEWSKI JACEK M - M 50-59 - GDYNIA 0 31.2 DNS - [km/h] 12:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00

CYKLO Pętla Reja - wyścig szosowy w ramach ENERGA Cyklo Cup - M6 66 4 x 5.2km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x 1 OKR. 2 OKR. 3 OKR. 4 OKR.
1 87 JUNAK ZBIGNIEW M 1 M 60-65 1 CHOSZCZNO STC STARGARD 20.8 0:35:38 #REF! [km/h] 0:09:19 0:17:52 0:26:49 0:35:38
2 1042 MOLFA MAREK M 2 M 60-65 2 JUSZKOWO GK GRYF TCZEW 20.8 0:35:38 #REF! [km/h] 0:09:09 0:17:52 0:26:49 0:35:38
3 65 GRABOWSKI EDMUND M 3 M 66+ 1 PSZCZÓŁKI GK GRYF TCZEW 20.8 0:35:42 #REF! [km/h] 0:09:20 0:17:53 0:26:50 0:35:42
4 14 BIELSKI ZBIGNIEW M 4 M 66+ 2 GDAŃSK GK GRYF TCZEW 20.8 0:36:44 #REF! [km/h] 0:09:20 0:18:05 0:27:22 0:36:44
5 1052 PIOTROWIAK ANDRZEJ M 5 M 60-65 3 FROMBORK HOTEL KOPERNIK 20.8 0:36:49 #REF! [km/h] 0:09:31 0:18:28 0:27:45 0:36:49
6 133 MATUSZEWSKI KRZYSZTOF M 6 M 60-65 4 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 20.8 0:36:50 #REF! [km/h] 0:09:30 0:18:27 0:27:44 0:36:50
7 1016 GÓRALSKI WALDEMAR M 7 M 60-65 5 PRUSZCZ GDAŃSKI 0 20.8 0:37:48 #REF! [km/h] 0:09:31 0:18:34 0:28:17 0:37:48
8 255 BOGDZIEWICZ EUGENIUSZ M 8 M 66+ 3 GDAŃSK 0 20.8 0:37:57 #REF! [km/h] 0:09:21 0:18:28 0:28:08 0:37:57
9 1102 BANACH RYSZARD M 9 M 60-65 6 GDANSK BST BANACHBROTHERS 20.8 0:38:00 #REF! [km/h] 0:09:31 0:18:49 0:28:35 0:38:00
10 576 BORYSIEWICZ RYSZARD M 10 M 66+ 4 KOSZALIN 0 20.8 0:38:12 #REF! [km/h] 0:09:28 0:18:38 0:28:35 0:38:12
11 1064 SOLEK MIECZYSŁAW M 11 M 60-65 7 WEJHEROWO NYPEL REDA 20.8 0:39:40 #REF! [km/h] 0:10:07 0:19:55 0:29:53 0:39:40
12 603 TYSARCZYK BOGDAN M 12 M 60-65 8 GDAŃSK 20.8 0:39:47 #REF! [km/h] 0:09:31 0:19:17 0:29:28 0:39:47
13 1002 BORZĘCKI RYSZARD M 13 M 66+ 5 ZIELONA WIES NIEZRZESZONY 20.8 0:39:51 #REF! [km/h] 0:09:51 0:19:22 0:29:37 0:39:51
14 243 WYKA ANDRZEJ M 14 M 66+ 6 GDYNIA 0 20.8 0:40:40 #REF! [km/h] 0:09:38 0:19:44 0:30:19 0:40:40
15 1070 WANAT KAZIMIERZ M 15 M 66+ 7 GDYNIA ŻUCHLIŃSKI ROWERY 20.8 0:40:50 #REF! [km/h] 0:09:52 0:20:12 0:30:44 0:40:50
16 551 SKĄPSKI JACEK M 16 M 60-65 9 SOPOT 0 20.8 0:41:04 #REF! [km/h] 0:09:58 0:19:55 0:30:28 0:41:04
17 514 CZYŻNIEWSKI WŁODZIMIERZ M 17 M 60-65 10 TORUŃ TTC BERETTATORUŃ 20.8 0:42:25 #REF! [km/h] 0:10:08 0:20:35 0:31:13 0:42:25
18 19 BOGALECKI MAREK M 18 M 60-65 11 GDAŃSK SAFE SPORT TEAM 20.8 0:42:53 #REF! [km/h] 0:10:41 0:21:15 0:32:12 0:42:53
19 198 STANISŁAWSKI ANDRZEJ M 19 M 60-65 12 RÓŻYNY SAFE SPORT TEAM 20.8 0:42:55 #REF! [km/h] 0:10:41 0:21:14 0:32:13 0:42:55
20 601 PNIEWSKI JAROSLAW M 20 M 66+ 8 RUMIA 0 20.8 0:44:24 #REF! [km/h] 0:10:56 0:22:21 0:33:29 0:44:24
21 49 EJSMONT PIOTR M 21 M 66+ 9 GDAŃSK PRO-CYCLING.ORG 20.8 0:44:28 #REF! [km/h] 0:11:10 0:22:19 0:33:27 0:44:28
22 605 WÓJCIK ROMAN M 22 M 60-65 13 GDYNIA SWORD 20.8 0:47:47 #REF! [km/h] 0:11:07 0:22:54 0:35:18 0:47:47
23 518 GĄGOL MARIAN M 23 M 60-65 14 CZŁUCHÓW 0 20.8 0:48:29 #REF! [km/h] 0:11:34 0:24:02 0:36:02 0:48:29
- 1074 ZIEMLEWSKI ZBIGNIEW M - M 66+ - NOWAWIEŚ CHEŁMIŃSKA LTM MASTERS TEAM Wyścig1 DNF [km/h] 0:09:21 0:00:00 0:00:00 0:00:00

CYKLO Pętla Reja - wyścig szosowy w ramach ENERGA Cyklo Cup - M2 9 x 5.2km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km 1 OKR. 2 OKR. 3 OKR. 4 OKR. 5 OKR. 6 OKR. 7 OKR. 8 OKR. 9 OKR.
1 612 POLUS PIOTR M 1 M 0-29 1 BYDGOSZCZ WYSEPKA.PL Wyścig1 1:12:39 38.65 [km/h] 12:33 0:08:56 0:17:17 0:25:02 0:33:20 0:41:17 0:48:53 0:56:40 1:04:37 1:12:39
2 1058 SABINASZ GRZEGORZ M 2 M 0-29 2 STAROGARD GDAŃSKI GK STG Wyścig1 1:13:19 38.30 [km/h] 12:34 0:08:56 0:17:16 0:25:07 0:33:18 0:41:08 0:49:16 0:57:24 1:05:36 1:13:19
3 474 KURSZEWSKI DAWID M 3 M 0-29 3 SEMLIN GK STG STAROGARD GDAŃSKI Wyścig1 1:13:19 38.30 [km/h] 12:34 0:08:55 0:17:17 0:25:07 0:33:19 0:41:16 0:49:16 0:57:23 1:05:36 1:13:19
4 341 GRYGORCZYK KRYSTIAN M 4 M 0-29 4 GDAŃSK BIKE U UP Wyścig1 1:13:20 38.29 [km/h] 12:34 0:08:57 0:17:18 0:25:07 0:33:19 0:41:17 0:49:16 0:57:25 1:05:37 1:13:20
5 264 STANKIEIWCZ WIKTOR M 5 M 0-29 5 GDAŃSK TEAM VERGE POLSKA Wyścig1 1:13:20 38.29 [km/h] 12:34 0:08:56 0:17:16 0:25:02 0:33:18 0:41:15 0:49:15 0:57:24 1:05:36 1:13:20
6 1133 PRZEKOP MICHAŁ M 6 M 0-29 6 GDAŃSK THOMSON REUTERS Wyścig1 1:13:21 38.28 [km/h] 12:34 0:08:57 0:17:18 0:25:08 0:33:18 0:41:15 0:49:15 0:57:24 1:05:36 1:13:21
7 72 JANIC ŁUKASZ M 7 M 0-29 7 NOWOGARD STC STARGARD Wyścig1 1:13:22 38.27 [km/h] 12:34 0:08:56 0:17:16 0:25:01 0:33:18 0:41:16 0:49:15 0:57:23 1:05:36 1:13:22
8 1077 NALEŻYTY PAWEŁ M 8 M 0-29 8 GDYNIA BIKE U UP EUROPELL Wyścig1 1:13:25 38.25 [km/h] 12:34 0:08:57 0:17:17 0:25:08 0:33:19 0:41:16 0:49:16 0:57:25 1:05:37 1:13:25
9 524 HOPPE MATEUSZ M 9 M 0-29 9 GDANSK 0 Wyścig1 1:13:30 38.20 [km/h] 12:34 0:08:57 0:17:18 0:25:09 0:33:19 0:41:16 0:49:17 0:57:25 1:05:37 1:13:30
10 604 SĘK IGOR M 10 M 0-29 10 STAROGARD SMS COPERNICUS TORUŃ Wyścig1 1:13:37 38.14 [km/h] 12:34 0:08:56 0:17:16 0:25:02 0:33:19 0:41:08 0:49:16 0:57:24 1:05:36 1:13:37
11 181 RESZKA TOMASZ M 11 M 0-29 11 WILKOWO NOWOWIEJSKIE 0 Wyścig1 1:16:08 36.88 [km/h] 12:38 0:08:56 0:17:18 0:25:08 0:33:20 0:41:17 0:49:24 0:58:17 1:07:18 1:16:08
12 513 CZUBAK ŁUKASZ M 12 M 0-29 12 GDAŃSK 0 Wyścig1 1:16:20 36.79 [km/h] 12:38 0:08:56 0:17:17 0:25:24 0:33:40 0:42:09 0:50:46 0:59:17 1:07:51 1:16:20
13 84 JĘDRZEJEWSKI PIOTR M 13 M 0-29 13 GDAŃSK 0 Wyścig1 1:18:20 35.85 [km/h] 12:40 0:08:57 0:17:19 0:25:35 0:34:29 0:43:16 0:52:09 1:01:07 1:10:00 1:18:20
14 556 STRZYŻEWSKI TOMASZ M 14 M 0-29 14 WEJHEROWO FABRYKA SAMOCHODÓW MAŁOLITRAŻOWYCH Wyścig1 1:18:21 35.84 [km/h] 12:40 0:08:56 0:17:17 0:25:27 0:34:23 0:43:16 0:52:08 1:01:07 1:10:00 1:18:21
15 617 ROMANOWSKI MATEUSZ M 15 M 0-29 15 STARE POLE GK STG Wyścig1 1:18:24 35.82 [km/h] 12:41 0:08:57 0:17:18 0:25:42 0:34:22 0:43:17 0:52:08 1:01:06 1:10:02 1:18:24
16 67 GROCHOWSKI MATEUSZ M 16 M 0-29 16 WEJHEROWO 0 Wyścig1 1:18:24 35.82 [km/h] 12:41 0:08:58 0:17:18 0:25:51 0:34:30 0:43:17 0:52:09 1:01:07 1:10:01 1:18:24
17 501 ADAMOWICZ PAWEŁ M 17 M 0-29 17 GDAŃSK 0 Wyścig1 1:18:24 35.82 [km/h] 12:41 0:08:57 0:17:19 0:25:52 0:34:30 0:43:16 0:52:09 1:01:07 1:10:01 1:18:24
18 128 MALLEK DAWID M 18 M 0-29 18 RYBIENKO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO Wyścig1 1:18:25 35.81 [km/h] 12:41 0:08:58 0:17:18 0:25:18 0:33:41 0:42:47 0:52:11 1:01:08 1:09:35 1:18:25
19 616 ROKOSZ PIOTR M 19 M 0-29 19 GDYNIA Wyścig1 1:18:30 35.77 [km/h] 12:41 0:08:57 0:17:17 0:25:18 0:33:53 0:43:04 0:52:08 1:01:07 1:09:59 1:18:30
20 503 BAŁUT MICHAŁ M 20 M 0-29 20 SOPOT KEMIRA SPORT TEAM Wyścig1 1:18:34 35.74 [km/h] 12:41 0:08:58 0:17:19 0:25:45 0:34:30 0:43:17 0:52:09 1:01:07 1:10:01 1:18:34
21 613 SYKUŁA JAKUB M 21 M 0-29 21 GDYNIA BST Wyścig1 1:18:54 35.59 [km/h] 12:41 0:08:56 0:17:18 0:25:51 0:34:31 0:43:17 0:52:10 1:01:08 1:10:02 1:18:54
22 1156 POPŁAWSKI JAKUB M 22 M 0-29 22 GDAŃSK WETERYNEK.PL/BIKE U UP/TORUS Wyścig1 1:19:10 35.47 [km/h] 12:41 0:08:57 0:17:18 0:25:37 0:34:23 0:43:16 0:52:08 1:01:08 1:10:11 1:19:10
23 584 DĄBROWSKI ANDRZEJ M 23 M 0-29 23 GDYNIA VELOGD Wyścig1 1:22:26 34.06 [km/h] 12:46 0:08:58 0:17:27 0:26:57 0:36:13 0:45:29 0:54:50 1:04:07 1:13:16 1:22:26
24 160 PACZKOWSKI MACIEJ M 24 M 0-29 24 REDA KASZUBSKIE DZIKI SP4 REDA Wyścig1 1:22:26 34.06 [km/h] 12:46 0:09:00 0:17:36 0:26:57 0:36:13 0:45:30 0:54:50 1:04:07 1:13:16 1:22:26
25 583 ŁUKAWSKI DAMIAN M 25 M 0-29 25 GDAŃSK FALA Wyścig1 1:22:59 33.84 [km/h] 12:46 0:09:00 0:17:57 0:26:57 0:36:15 0:45:37 0:54:53 1:04:11 1:13:27 1:22:59
26 549 SIENIEK ŁUKASZ M 26 M 0-29 26 BRODNICA GÓRNA SEKCJA KOLARSTWA GÓRSKIEGO PG Wyścig1 1:24:10 33.36 [km/h] 12:48 0:08:59 0:17:41 0:26:58 0:36:14 0:45:34 0:54:51 1:04:19 1:14:18 1:24:10
27 129 MALLEK PAWEŁ M 27 M 0-29 27 RYBIENKO GRUPA KOLARSKA STOLEM GNIEWINO Wyścig1 1:24:14 33.34 [km/h] 12:48 0:08:57 0:17:23 0:25:52 0:34:38 0:44:07 0:54:02 1:04:07 1:14:10 1:24:14
28 558 STYPUŁKOWSKI KRZYSZTOF M 28 M 0-29 28 GDAŃSK 0 Wyścig1 1:25:13 32.95 [km/h] 12:49 0:08:58 0:17:24 0:26:59 0:36:15 0:45:30 0:54:51 1:04:21 1:14:45 1:25:13
29 614 STYBA-HOLAJN IGNACY M 29 M 0-29 29 WEJHEROWO 0 Wyścig1 1:26:03 32.63 [km/h] 12:50 0:08:58 0:17:52 0:27:11 0:36:33 0:46:35 0:56:33 1:06:24 1:16:29 1:26:03
30 415 RUTKOWSKI TOMASZ M 30 M 0-29 30 GDAŃSK VO2MAX MTB TEAM Wyścig1 1:26:04 32.63 [km/h] 12:50 0:08:57 0:17:51 0:27:06 0:36:32 0:46:39 0:56:54 1:06:47 1:16:47 1:26:04
31 316 CZAPNIK ADAM M 31 M 0-29 31 DARŁOWO BIKE U UP EUROPELL Wyścig1 1:26:22 32.51 [km/h] 12:51 0:09:05 0:18:13 0:27:54 0:37:50 0:47:39 0:57:18 1:06:56 1:16:47 1:26:22
32 515 DERENGOWSKI KONRAD M 32 M 0-29 32 GDAŃSK 0 Wyścig1 1:26:29 32.47 [km/h] 12:51 0:08:59 0:17:47 0:27:18 0:37:17 0:47:21 0:57:11 1:07:09 1:16:48 1:26:29
33 509 BUKOWSKI DARIUSZ M 33 M 0-29 33 SOPOT AZS UG Wyścig1 1:26:36 32.42 [km/h] 12:51 0:09:12 0:18:27 0:28:13 0:38:00 0:47:39 0:57:19 1:07:16 1:16:48 1:26:36
34 536 MIŁOSZ KRZYSZTOF M 34 M 0-29 34 GDAŃSK 0 Wyścig1 1:27:15 32.18 [km/h] 12:52 0:09:00 0:17:52 0:27:00 0:36:19 0:45:53 0:56:03 1:06:34 1:17:09 1:27:15
35 215 SZYMKUN MAREK M 35 M 0-29 35 GDAŃSK 0 Wyścig1 1:28:40 31.67 [km/h] 12:54 0:08:59 0:17:52 0:27:07 0:36:47 0:47:22 0:57:41 1:08:16 1:18:36 1:28:40
36 416 SAWICZ MICHAŁ M 36 M 0-29 36 PĘPOWO BIEGACZ Z PÓŁNOCY / FINISZ MORĄG Wyścig1 1:29:03 31.53 [km/h] 12:54 0:09:14 0:18:55 0:28:59 0:39:04 0:49:12 0:59:05 1:09:12 1:19:17 1:29:03
37 27 BRZESKI ŁUKASZ M 37 M 0-29 37 SŁUPSK MARKOS SPORT TEAM Wyścig1 1:29:26 31.40 [km/h] 12:55 0:09:09 0:18:33 0:28:35 0:38:43 0:49:00 0:58:38 1:08:53 1:19:11 1:29:26
38 209 SZERSZENOWICZ DANIEL M 38 M 0-29 38 PRUSZCZ GDAŃSKI 0 Wyścig1 1:29:26 31.40 [km/h] 12:55 0:09:10 0:18:33 0:28:35 0:38:44 0:49:00 0:58:38 1:08:52 1:19:12 1:29:26
39 491 GRABAN KRZYSZTOF M 39 M 0-29 39 MORZESZCZYN 0 Wyścig1 1:30:13 31.13 [km/h] 12:56 0:09:13 0:18:26 0:28:35 0:38:41 0:48:58 0:59:04 1:09:19 1:19:26 1:30:13
40 378 LORREK PRZEMYSŁAW M 40 M 0-29 40 KOWALE 0 Wyścig1 1:32:36 30.32 [km/h] 12:59 0:09:28 0:19:11 0:29:06 0:39:09 0:49:31 1:00:14 1:11:21 1:22:06 1:32:36
41 581 KRAIŃSKI ADRIAN M 41 M 0-29 41 GRUDZIĄDZ COFFEE RIDERS Wyścig1 1:34:35 29.69 [km/h] 12:01 0:08:59 0:17:28 0:27:28 0:37:50 0:47:55 0:58:13 1:08:46 1:18:55 1:34:35
42 580 KARWASZ BARTOSZ M 42 M 0-29 42 GRUDZIĄDZ COFFEE RIDERS Wyścig1 1:35:32 29.39 [km/h] 12:02 0:09:13 0:19:10 0:29:37 0:40:07 0:50:44 1:01:40 1:12:48 1:23:32 1:35:32
43 546 RYNCEWICZ KRZYSZTOF M 43 M 0-29 43 BIAŁOGARD SUNDAYBIKERS KARLINO TEAM Wyścig1 1:36:35 29.07 [km/h] 12:04 0:09:17 0:19:10 0:29:03 0:39:20 0:51:30 1:02:18 1:13:31 1:24:56 1:36:35
44 61 GOYKE KRZYSZTOF M 44 M 0-29 44 LUBKOWO 0 Wyścig1 1:37:36 28.77 [km/h] 12:05 0:09:31 0:20:00 0:30:31 0:41:17 0:52:06 1:02:31 1:13:50 1:25:27 1:37:36
45 96 KARPIŃSKI MATEUSZ M 45 M 0-29 45 GDAŃSK 0 Wyścig1 1:37:56 28.67 [km/h] 12:06 0:10:08 0:20:37 0:31:25 0:42:24 0:53:27 1:04:48 1:15:53 1:26:38 1:37:56
46 5 BARAN SEWERYN M 46 M 0-29 46 GOŁCZEWO ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA Wyścig1 1:38:46 28.43 [km/h] 12:07 0:10:06 0:20:34 0:31:31 0:42:44 0:53:28 1:04:47 1:16:10 1:27:29 1:38:46
47 38 CZOSKA DAWID M 47 M 0-29 47 LUZINO Wyścig1 1:39:04 28.34 [km/h] 12:07 0:10:09 0:20:31 0:31:27 0:42:16 0:53:28 1:04:47 1:16:09 1:27:29 1:39:04
48 579 GOYKE SEBASTIAN M 48 M 0-29 48 LUBKOWO 0 Wyścig1 1:49:44 25.59 [km/h] 12:21 0:10:10 0:21:23 0:33:45 0:45:30 0:57:32 1:08:53 1:21:30 1:35:09 1:49:44
- 441 WOJEWODA JAN M - M 0-29 - RUMIA 0 Wyścig1 DNF - [km/h] - 0:08:56 0:17:18 0:27:07 0:36:14 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 525 HRONOWSKI DAWID M - M 0-29 - SOPOT 0 Wyścig1 DNF - [km/h] - 0:09:09 0:18:51 0:29:00 0:39:18 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 440 WOJEWODA JAN M - M 0-29 - RUMIA 0 Wyścig1 DNF - [km/h] - 0:27:07 0:36:14 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 251 ŻMUDZKI PAWEŁ M - M 0-29 - LĘBORK LZKA WATAHA LĘBORK Wyścig1 DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 564 WIENSKOWSKI TOMASZ M - M 0-29 - GDYNIA INSIDE CYCLING Wyścig1 DNF - [km/h] - 1:27:07 1:38:49 1:46:39 1:48:15 1:49:47 1:51:18 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 565 WISNIEWSKI DARIUSZ M - M 0-29 - GRUDZIADZ COLCHESTER ROVERS CC Wyścig1 DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1026 KOWALCZYK JAROSŁAW M - M 0-29 - TCZEW GK GRYF TCZEW Wyścig1 DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1073 ZIELIŃSKI ARTUR M - M 0-29 - STAROGARD GDAŃSKI GK STG Wyścig1 DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 161 PAJĄK ADAM M - M 0-29 - PRUSEWO 0 Wyścig1 DNF - [km/h] 12:00 0:10:24 0:22:11 0:34:37 0:47:29 1:00:14 1:13:31 1:28:12 1:42:19 0:00:00
- 273 SŁABOLEPSZY KRYSTIAN M - M 0-29 - BOŻEPOLE WIELKIE 0 Wyścig1 DNF - [km/h] 12:00 0:09:16 0:19:04 0:29:09 0:39:23 0:50:19 1:01:05 1:12:09 1:23:32 0:00:00
- 553 STANISZEWSKI MAKS M - M 0-29 - GDAŃSK STANISZEWSKI RACING TEAM Wyścig1 DNF - [km/h] 12:00 0:08:59 0:18:13 0:28:58 0:40:48 0:53:12 1:05:55 1:18:46 0:00:00 0:00:00
- 618 TYGIELSKI MATEUSZ M - M 0-29 - GDAŃSK NEXUS TEAM Wyścig1 DNF - [km/h] 12:00 0:08:56 0:17:17 0:25:51 0:34:48 0:44:46 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00

CYKLO Pętla Reja - wyścig szosowy w ramach ENERGA Cyklo Cup - M3 8 x 5.2km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x 1 OKR. 2 OKR. 3 OKR. 4 OKR. 5 OKR. 6 OKR. 7 OKR. 8 OKR.
1 1044 OSIŃSKI PIOTR M 1 M 30-39 1 KOLINCZ 0 M3 1:01:24 40.65 [km/h] 0:07:21 0:15:36 0:22:55 0:30:33 0:38:11 0:45:50 0:53:36 1:01:24
2 543 PRZYBYSZ MICHAŁ M 2 M 30-39 2 WARSZAWA 0 M3 1:01:24 40.65 [km/h] 0:07:24 0:15:04 0:22:54 0:30:33 0:38:11 0:45:50 0:53:36 1:01:24
3 1094 DERHELD ŁUKASZ M 3 M 30-39 3 GDYNIA ASE TREK GDYNIA M3 1:04:39 38.61 [km/h] 0:07:21 0:15:38 0:23:26 0:31:28 0:39:49 0:48:11 0:56:38 1:04:39
4 104 KORZENIAK PATRYK M 4 M 30-39 4 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES M3 1:04:42 38.58 [km/h] 0:07:29 0:15:36 0:23:28 0:31:28 0:39:47 0:48:11 0:56:37 1:04:42
5 1072 WOJTAL MARCIN M 5 M 30-39 5 OLSZTYN MICHELIN BLOONNEX TEAM M3 1:04:43 38.57 [km/h] 0:07:29 0:15:36 0:23:27 0:31:28 0:39:47 0:48:11 0:56:37 1:04:43
6 529 KURZYK KAMIL KURZYK M 6 M 30-39 6 GDAŃSK FALA M3 1:04:45 38.55 [km/h] 0:07:30 0:15:36 0:23:27 0:31:30 0:39:48 0:48:10 0:56:36 1:04:45
7 590 KAŹMIERCZAK IGOR M 7 M 30-39 7 WROCŁAW PM RIDER TEAM M3 1:04:45 38.55 [km/h] 0:07:35 0:15:38 0:23:29 0:31:30 0:39:50 0:48:12 0:56:38 1:04:45
8 85 JOKIEL RADOSŁAW M 8 M 30-39 8 GDAŃSK TEAM VERGE POLSKA M3 1:04:45 38.55 [km/h] 0:07:31 0:15:38 0:23:28 0:31:29 0:39:49 0:48:12 0:56:37 1:04:45
9 591 RECZEK KONRAD M 9 M 30-39 9 SZEMUD M3 1:04:45 38.55 [km/h] 0:07:28 0:15:37 0:23:27 0:31:30 0:39:48 0:48:11 0:56:37 1:04:45
10 312 CIBA DAMIAN M 10 M 30-39 10 RUMIA TA KO TEAM M3 1:04:46 38.54 [km/h] 0:07:30 0:15:38 0:23:27 0:31:28 0:39:47 0:48:10 0:56:36 1:04:46
11 124 ŁOMNICKI MICHAŁ M 11 M 30-39 11 KWIDZYN PURELIFE TEAM M3 1:04:47 38.53 [km/h] 0:07:30 0:15:35 0:23:29 0:31:29 0:39:47 0:48:10 0:56:36 1:04:47
12 1033 KUSIOWSKI LESZEK M 12 M 30-39 12 MAŁY RUDNIK LTM MASTERS TEAM M3 1:04:48 38.52 [km/h] 0:07:29 0:15:36 0:23:28 0:31:29 0:39:49 0:48:11 0:56:38 1:04:48
13 7 BARTKOWIAK PRZEMYSŁAW M 13 M 30-39 13 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES M3 1:04:49 38.51 [km/h] 0:07:25 0:15:35 0:23:23 0:31:29 0:39:48 0:48:11 0:56:37 1:04:49
14 323 DOBKE JAN M 14 M 30-39 14 GDYNIA BIKE U UP M3 1:04:52 38.48 [km/h] 0:07:30 0:15:37 0:23:27 0:31:30 0:39:49 0:48:11 0:56:38 1:04:52
15 564 WIENSKOWSKI TOMASZ M 15 M 30-39 15 GDYNIA INSIDE CYCLING M3 1:05:28 38.13 [km/h] 0:07:28 0:15:37 0:23:28 0:31:29 0:39:49 0:48:11 0:56:37 1:05:28
16 596 KONIUSZEWSKI BARTOSZ M 16 M 30-39 16 GDAŃSK WINIARY.COM M3 1:06:50 37.35 [km/h] 0:07:31 0:15:38 0:23:37 0:31:58 0:40:26 0:49:13 0:58:03 1:06:50
17 619 MIKOŁAJCZYK JACEK M 17 M 30-39 17 GDAŃSK M3 1:06:50 37.35 [km/h] 0:07:34 0:15:38 0:23:36 0:31:58 0:40:26 0:49:12 0:58:03 1:06:50
18 534 MAKOWSKI PAWEŁ M 18 M 30-39 18 GDAŃSK AWET GDAŃSK M3 1:06:51 37.34 [km/h] 0:07:38 0:15:38 0:23:38 0:31:59 0:40:33 0:49:13 0:58:03 1:06:51
19 348 IARYGIN PAVEL M 19 M 30-39 19 KALININGRAD 500 WATT M3 1:07:16 37.11 [km/h] 0:07:30 0:15:36 0:23:51 0:32:52 0:41:40 0:50:18 0:58:41 1:07:16
20 166 PIESIK PATRYK M 20 M 30-39 20 GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI M3 1:07:18 37.09 [km/h] 0:07:46 0:15:57 0:24:22 0:33:13 0:42:00 0:50:30 0:59:11 1:07:18
21 197 SOLARSKI JAKUB M 21 M 30-39 21 GDAŃSK BST - BANACH SPORT TEAM M3 1:07:20 37.07 [km/h] 0:07:47 0:15:56 0:24:19 0:33:11 0:41:59 0:50:29 0:59:10 1:07:20
22 1135 RAASZ PAWEŁ M 22 M 30-39 22 GDAŃSK 0 M3 1:07:26 37.01 [km/h] 0:07:47 0:15:50 0:24:21 0:33:11 0:41:59 0:50:29 0:59:10 1:07:26
23 595 KONIUSZEWSKI PIOTR M 23 M 30-39 23 GDAŃSK WINIAAR.COM M3 1:07:38 36.90 [km/h] 0:07:38 0:15:57 0:24:21 0:33:12 0:42:00 0:50:31 0:59:11 1:07:38
24 195 SKRZYCKI ŁUKASZ M 24 M 30-39 24 GDYNIA BIKE U UP EUROPELL M3 1:07:42 36.87 [km/h] 0:07:49 0:15:57 0:24:21 0:33:12 0:42:00 0:50:30 0:59:11 1:07:42
25 345 HABAJ PIOTR M 25 M 30-39 25 GDYNIA NORDA ACTIVE TEAM M3 1:07:43 36.86 [km/h] 0:07:47 0:15:56 0:24:28 0:33:11 0:41:59 0:50:30 0:59:10 1:07:43
26 64 GÓRSKI MACIEJ M 26 M 30-39 26 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M3 1:07:45 36.84 [km/h] 0:07:47 0:15:57 0:24:21 0:33:11 0:41:59 0:50:29 0:59:10 1:07:45
27 151 NOWAK KRYSTIAN M 27 M 30-39 27 RUMIA 0 M3 1:08:37 36.38 [km/h] 0:08:35 0:16:57 0:25:43 0:34:19 0:43:04 0:51:47 1:00:18 1:08:37
28 586 KITA MATEUSZ M 28 M 30-39 28 GDAŃSK FALA M3 1:08:39 36.36 [km/h] 0:07:38 0:15:39 0:24:46 0:34:02 0:42:52 0:51:41 1:00:20 1:08:39
29 443 ZACHARIASIEWICZ TOMASZ M 29 M 30-39 29 GDAŃSK FALA M3 1:08:42 36.33 [km/h] 0:07:49 0:16:33 0:25:16 0:34:02 0:42:51 0:51:41 1:00:20 1:08:42
30 126 MACHNIO ADAM M 30 M 30-39 30 TCZEW GK GRYF TCZEW M3 1:08:42 36.33 [km/h] 0:07:29 0:15:38 0:25:58 0:34:50 0:43:35 0:52:10 1:00:22 1:08:42
31 123 LATAŃSKI RADOSLAW M 31 M 30-39 31 KUSICE 0 M3 1:08:43 36.32 [km/h] 0:07:48 0:15:56 0:24:32 0:33:35 0:42:45 0:51:41 1:00:20 1:08:43
32 1124 ŁYŚ DANIEL M 32 M 30-39 32 REDA NYPEL REDA M3 1:08:43 36.32 [km/h] 0:07:54 0:16:33 0:25:15 0:34:01 0:42:51 0:51:41 1:00:21 1:08:43
33 1051 PIĄTEK PIOTR M 33 M 30-39 33 RUMIA M3 1:08:43 36.32 [km/h] 0:08:09 0:16:33 0:25:16 0:34:01 0:42:51 0:51:41 1:00:19 1:08:43
34 1150 WIŚNIEWSKI PAWEŁ M 34 M 30-39 34 GDAŃSK VELOGD M3 1:08:50 36.26 [km/h] 0:08:09 0:16:33 0:25:14 0:34:01 0:42:52 0:51:42 1:00:20 1:08:50
35 561 TOKARSKI BARTEK M 35 M 30-39 35 CIECHANÓW 0 M3 1:08:50 36.26 [km/h] 0:07:29 0:15:38 0:25:43 0:34:08 0:42:50 0:51:41 1:00:19 1:08:50
36 9 BĄCZKIEWICZ ZBIGNIEW M 36 M 30-39 36 TORUŃ SZTAJFA GOŁAŚ BIKES M3 1:08:51 36.25 [km/h] 0:08:14 0:16:50 0:25:32 0:34:04 0:42:43 0:51:42 1:00:19 1:08:51
37 1027 KOZIEŁ-DWORSKI SZYMON M 37 M 30-39 37 WEJHEROWO CYCLING PLANET M3 1:09:29 35.92 [km/h] 0:07:46 0:16:07 0:25:13 0:34:02 0:42:50 0:51:42 1:00:43 1:09:29
38 597 GLUSZKO KUBA M 38 M 30-39 38 KOSZALIN 0 M3 1:09:29 35.92 [km/h] 0:08:34 0:17:06 0:25:58 0:34:50 0:43:35 0:52:10 1:00:43 1:09:29
39 254 ŻYWUSZKO PATRYK M 39 M 30-39 39 RUMIA 0 M3 1:09:33 35.89 [km/h] 0:08:04 0:16:38 0:25:16 0:34:02 0:42:52 0:51:42 1:00:37 1:09:33
40 221 TYMIŃSKI WOJCIECH M 40 M 30-39 40 STAROGARD GDAŃSKI GK STG M3 1:10:23 35.46 [km/h] 0:07:54 0:16:38 0:25:32 0:34:19 0:43:13 0:52:10 1:01:06 1:10:23
41 145 NEUBAUER ŁUKASZ M 41 M 30-39 41 KALISKA GK STG M3 1:10:30 35.40 [km/h] 0:08:13 0:16:41 0:25:32 0:34:18 0:43:13 0:52:09 1:01:03 1:10:30
42 554 STEFANOVIC NOVAK M 42 M 30-39 42 SOPOT 0 M3 1:10:55 35.20 [km/h] 0:07:32 0:15:37 0:26:27 0:35:10 0:44:03 0:52:59 1:01:46 1:10:55
43 1013 FRYMARK MARCIN M 43 M 30-39 43 REDA NORDA ACTIVE TEAM M3 1:11:33 34.88 [km/h] 0:08:26 0:17:02 0:25:59 0:34:50 0:43:36 0:52:54 1:02:28 1:11:33
44 339 GRUBA PIOTR M 44 M 30-39 44 GDAŃSK LPPTEAM M3 1:11:37 34.85 [km/h] 0:08:26 0:17:06 0:25:59 0:34:51 0:43:35 0:52:26 1:02:06 1:11:37
45 1046 OŚKA PRZEMYSŁAW M 45 M 30-39 45 GDAŃSK SPORTZONE M3 1:11:37 34.85 [km/h] 0:08:14 0:17:02 0:25:59 0:34:51 0:43:48 0:53:11 1:02:28 1:11:37
46 335 GORTAT BOGUMIŁ M 46 M 30-39 46 DOBRZĘCINO OLITE ZERORH+ RACING TEAM M3 1:11:39 34.84 [km/h] 0:08:29 0:17:06 0:25:59 0:34:51 0:43:38 0:53:11 1:02:27 1:11:39
47 437 WIERGOWSKI SZYMON M 47 M 30-39 47 REDA 0 M3 1:12:44 34.32 [km/h] 0:08:49 0:17:35 0:26:44 0:36:07 0:45:23 0:54:42 1:03:59 1:12:44
48 10 BELCZEWSKI DOMINIK M 48 M 30-39 48 STAROGARD GDAŃSKI GK STG M3 1:12:53 34.25 [km/h] 0:08:49 0:17:44 0:26:54 0:36:06 0:45:23 0:54:41 1:03:57 1:12:53
49 589 KORZENIOWSKI DAWID M 49 M 30-39 49 ELBLĄG ELBLĄSKIE USTAWKI SZOSOWE M3 1:12:53 34.25 [km/h] 0:08:00 0:17:00 0:26:19 0:35:48 0:45:23 0:54:41 1:03:57 1:12:53
50 56 GĄGOL ROBERT M 50 M 30-39 50 CZŁUCHÓW 0 M3 1:12:54 34.24 [km/h] 0:08:57 0:17:46 0:26:55 0:36:06 0:45:24 0:54:42 1:03:59 1:12:54
51 230 WEGNER KAMIL M 51 M 30-39 51 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M3 1:13:02 34.18 [km/h] 0:08:27 0:17:12 0:26:18 0:35:43 0:45:07 0:54:42 1:03:57 1:13:02
52 53 FLORCZUK MAREK M 52 M 30-39 52 GDYNIA 0 M3 1:13:04 34.16 [km/h] 0:08:53 0:17:53 0:26:56 0:36:07 0:45:22 0:54:41 1:03:59 1:13:04
53 538 OLECH ARTUR M 53 M 30-39 53 GDYNIA 0 M3 1:13:05 34.15 [km/h] 0:08:44 0:17:42 0:26:50 0:36:09 0:45:23 0:54:40 1:03:58 1:13:05
54 163 PAPELBON ROMAN M 54 M 30-39 54 GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM M3 1:13:24 34.01 [km/h] 0:08:26 0:17:20 0:26:31 0:35:46 0:45:01 0:54:26 1:04:04 1:13:24
55 532 LEWANDOWSKI PAWEŁ M 55 M 30-39 55 GDYNIA TVL MTB M3 1:14:14 33.62 [km/h] 0:08:52 0:17:44 0:26:37 0:36:08 0:45:24 0:54:42 1:04:15 1:14:14
56 587 PUŁKOWSKI ADAM M 56 M 30-39 56 NOWY DWÓR GDAŃSKI LKS ŻUŁAWY M3 1:14:18 33.59 [km/h] 0:10:01 0:19:19 0:28:29 0:37:30 0:46:31 0:55:58 1:05:18 1:14:18
57 593 KUBUSZEWSKI MICHAŁ M 57 M 30-39 57 WEJHEROWO KOMANDO FLAKI M3 1:14:24 33.55 [km/h] 0:08:40 0:17:47 0:26:55 0:36:21 0:45:57 0:55:36 1:05:13 1:14:24
58 194 SKONECZNY KAMIL M 58 M 30-39 58 GDYNIA BIKE U UP EUROPELL M3 1:14:33 33.48 [km/h] 0:08:16 0:17:35 0:27:08 0:36:30 0:46:04 0:55:40 1:05:13 1:14:33
59 565 WISNIEWSKI DARIUSZ M 59 M 30-39 59 GRUDZIADZ COLCHESTER ROVERS CC M3 1:14:38 33.44 [km/h] 0:08:34 0:17:39 0:27:09 0:36:21 0:45:56 0:55:39 1:05:05 1:14:38
60 171 PODOLAK PAWEŁ M 60 M 30-39 60 KOSAKOWO 0 M3 1:14:47 33.38 [km/h] 0:08:56 0:17:52 0:27:05 0:36:30 0:45:57 0:55:36 1:05:13 1:14:47
61 413 RÓŻAŃSKI MARCIN M 61 M 30-39 61 JAGATOWO 0 M3 1:14:49 33.36 [km/h] 0:08:35 0:17:45 0:27:00 0:36:21 0:45:56 0:55:41 1:05:14 1:14:49
62 520 GODZISZ MICHAŁ M 62 M 30-39 62 GDYNIA VELOGD M3 1:14:50 33.35 [km/h] 0:08:44 0:17:45 0:26:56 0:36:23 0:46:00 0:55:40 1:05:11 1:14:50
63 48 DZIĘBOWSKI PIOTR M 63 M 30-39 63 GDYNIA LPPTEAM M3 1:15:03 33.26 [km/h] 0:08:48 0:17:52 0:27:00 0:36:23 0:45:57 0:55:41 1:05:14 1:15:03
64 1101 ANDRZEJEWSKI PIOTR M 64 M 30-39 64 GDAŃSK 4SKATING M3 1:15:14 33.18 [km/h] 0:10:48 0:19:38 0:28:34 0:37:43 0:47:00 0:56:21 1:05:41 1:15:14
65 13 BIBLIW MAREK M 65 M 30-39 65 LĘBORK KLUB KOLARSKI LEW LĘBORK M3 1:16:00 32.84 [km/h] 0:08:25 0:17:35 0:27:08 0:36:39 0:46:31 0:56:20 1:06:16 1:16:00
66 539 PIASECKI FILIP M 66 M 30-39 66 SOPOT ROWEROWE KASZUBY M3 1:16:07 32.79 [km/h] 0:09:24 0:18:23 0:27:40 0:37:27 0:47:00 0:56:40 1:05:59 1:16:07
67 542 PRAGIER ARKADIUSZ M 67 M 30-39 67 GDYNIA MERCURYWEB M3 1:16:34 32.60 [km/h] 0:09:24 0:18:34 0:28:05 0:37:43 0:47:13 0:57:29 1:07:25 1:16:34
68 219 TRZCIŃSKI KAMIL M 68 M 30-39 68 GDAŃSK 0 M3 1:16:47 32.51 [km/h] 0:09:21 0:18:47 0:28:22 0:38:01 0:47:47 0:57:43 1:07:27 1:16:47
69 582 GRZONEK PAWEŁ M 69 M 30-39 69 WARSZAWA MEGA SONIC M3 1:16:48 32.50 [km/h] 0:08:56 0:18:08 0:27:56 0:37:44 0:47:47 0:57:34 1:07:18 1:16:48
70 223 UFNIAK TOMASZ M 70 M 30-39 70 LĘBORK 0 M3 1:16:57 32.44 [km/h] 0:09:26 0:18:52 0:28:38 0:38:08 0:47:47 0:57:44 1:07:28 1:16:57
71 592 WOLANIN JAKUB M 71 M 30-39 71 MALBORK STREFA RUCHU MULITISPORTU M3 1:17:13 32.32 [km/h] 0:09:06 0:18:47 0:28:22 0:38:00 0:47:46 0:57:43 1:07:26 1:17:13
72 320 DEMBEK KRZYSZTOF M 72 M 30-39 72 SOPOT 0 M3 1:17:14 32.32 [km/h] 0:08:48 0:17:52 0:27:20 0:37:18 0:47:23 0:57:34 1:07:32 1:17:14
73 588 STEANIAK MARCIN M 73 M 30-39 73 TORUŃ TTC BERETTA TORUŃ M3 1:17:29 32.21 [km/h] 0:09:20 0:18:48 0:28:21 0:38:00 0:47:47 0:57:43 1:07:29 1:17:29
74 337 GÓRNY BARTŁOMIEJ M 74 M 30-39 74 MALBORK 0 M3 1:17:32 32.19 [km/h] 0:08:55 0:18:01 0:27:45 0:37:42 0:47:28 0:57:43 1:07:24 1:17:32
75 57 GOCAŁ PIOTR M 75 M 30-39 75 GDAŃSK SPB M3 1:19:25 31.43 [km/h] 0:10:02 0:19:36 0:29:37 0:39:54 0:50:09 1:00:11 1:09:33 1:19:25
76 79 JASZEWSKI BORYS M 76 M 30-39 76 GDAŃSK 0 M3 1:19:32 31.38 [km/h] 0:08:56 0:18:32 0:28:34 0:38:48 0:49:15 0:59:21 1:09:33 1:19:32
77 91 KAMIŃSKI RAFAŁ M 77 M 30-39 77 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM M3 1:19:33 31.38 [km/h] 0:10:01 0:19:19 0:28:47 0:39:03 0:49:20 0:59:28 1:09:42 1:19:33
78 505 BELLWON PAWEŁ M 78 M 30-39 78 GDYNIA TEAMBABLO M3 1:19:43 31.31 [km/h] 0:09:49 0:19:38 0:29:22 0:39:19 0:49:18 0:59:25 1:09:37 1:19:43
79 212 SZWARC KRZYSZTOF M 79 M 30-39 79 GDAŃSK SPB M3 1:20:23 31.05 [km/h] 0:10:02 0:19:38 0:29:39 0:39:55 0:50:10 1:00:21 1:10:01 1:20:23
80 541 POMIERSKI MICHAL M 80 M 30-39 80 GDANSK FAJNA RAMA M3 1:20:49 30.88 [km/h] 0:09:31 0:19:05 0:29:06 0:39:19 0:49:32 0:59:43 1:10:09 1:20:49
81 594 KOWALSKI MACIEJ M 81 M 30-39 81 GDYNIA P&P VELO M3 1:20:52 30.87 [km/h] 0:08:34 0:18:22 0:28:22 0:38:28 0:49:33 0:59:26 1:10:17 1:20:52
82 93 KAPTURSKI HUBERT M 82 M 30-39 82 GDYNIA K.S. MISZCZE PŁYTA M3 1:22:55 30.10 [km/h] 0:10:29 0:20:59 0:31:57 0:42:01 0:52:05 1:02:33 1:12:56 1:22:55
83 73 JANKOWSKI ANDRZEJ M 83 M 30-39 83 GDAŃSK 0 M3 1:23:18 29.96 [km/h] 0:09:52 0:19:39 0:29:41 0:40:17 0:51:04 1:01:54 1:12:50 1:23:18
84 183 ROPPEL RAFAŁ M 84 M 30-39 84 GDAŃSK M3 1:24:00 29.71 [km/h] 0:09:27 0:19:17 0:29:27 0:40:01 0:50:28 1:01:22 1:12:52 1:24:00
85 253 ŻYŁKA JAKUB M 85 M 30-39 85 GDAŃSK 0 M3 1:24:31 29.53 [km/h] 0:10:04 0:20:09 0:30:35 0:41:14 0:51:47 1:02:39 1:13:41 1:24:31
86 530 LANGE ŁUKASZ M 86 M 30-39 86 GRUPA TEAM CYPISKI M3 1:24:34 29.52 [km/h] 0:09:44 0:19:51 0:30:31 0:41:14 0:51:50 1:02:39 1:13:42 1:24:34
87 70 JAGODZIŃSKI MICHAŁ M 87 M 30-39 87 ŚWIECIE LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE M3 1:25:30 29.19 [km/h] 0:09:21 0:19:19 0:29:37 0:40:00 0:51:04 1:02:30 1:13:42 1:25:30
88 401 POTOCKI KAROL M 88 M 30-39 88 GDYNIA 0 M3 1:25:44 29.11 [km/h] 0:10:02 0:20:17 0:30:50 0:41:32 0:52:27 1:03:30 1:14:32 1:25:44
89 342 GRZEMSKI JAKUB M 89 M 30-39 89 GDYNIA 0 M3 1:25:52 29.07 [km/h] 0:09:56 0:20:00 0:30:28 0:41:03 0:52:01 1:03:21 1:14:35 1:25:52
90 388 MROSKE ALEKSANDER M 90 M 30-39 90 GDYNIA 0 M3 1:26:55 28.72 [km/h] 0:09:52 0:20:22 0:31:33 0:42:16 0:53:16 1:04:44 1:15:44 1:26:55
91 504 BARAŁKIEWICZ MICHAŁ M 91 M 30-39 91 WARSZAWA 0 M3 1:27:53 28.40 [km/h] 0:10:04 0:20:12 0:31:15 0:42:41 0:53:59 1:05:21 1:16:41 1:27:53
92 108 KOZAK KAROL M 92 M 30-39 92 GDYNIA 0 M3 1:28:09 28.32 [km/h] 0:10:23 0:20:53 0:31:53 0:42:24 0:53:34 1:05:16 1:16:54 1:28:09
93 346 HAJKO KRZYSZTOF M 93 M 30-39 93 TULCE 0 M3 1:28:18 28.27 [km/h] 0:09:20 0:19:34 0:30:58 0:42:23 0:53:59 1:06:02 1:17:22 1:28:18
94 508 BUDZIŃSKI MARCIN M 94 M 30-39 94 GDAŃSK FAJNA RAMA M3 1:28:44 28.13 [km/h] 0:09:57 0:20:09 0:30:41 0:41:53 0:53:18 1:05:05 1:16:52 1:28:44
95 80 JASZEWSKI JACEK M 95 M 30-39 95 GDYNIA SQ2KSW M3 1:29:22 27.93 [km/h] 0:10:23 0:20:54 0:31:52 0:42:44 0:53:58 1:05:31 1:17:09 1:29:22
96 492 WYBORSKI MATEUSZ M 96 M 30-39 96 GDYNIA 0 M3 1:29:41 27.83 [km/h] 0:10:06 0:20:40 0:31:42 0:42:55 0:54:32 1:06:22 1:18:22 1:29:41
97 95 KARPIŃSKI KRZYSZTOF M 97 M 30-39 97 GDAŃSK 0 M3 1:29:52 27.77 [km/h] 0:10:52 0:21:38 0:32:38 0:43:56 0:55:26 1:06:57 1:18:23 1:29:52
98 187 RUC RAFAŁ M 98 M 30-39 98 WEJHEROWO LIQUI MOLY CYCLING TEAM M3 1:30:18 27.64 [km/h] 0:10:31 0:21:14 0:32:28 0:43:40 0:55:08 1:06:39 1:18:31 1:30:18
99 319 DAWIDOWSKI ŁUKASZ M 99 M 30-39 99 GDYNIA ENZO TEAM KOŁOMAŃSKI ROWERY M3 1:32:26 27.00 [km/h] 0:11:50 0:23:11 0:34:20 0:45:40 0:57:08 1:08:55 1:20:39 1:32:26
100 66 GRĄDZIEL MARCIN M 100 M 30-39 100 GDAŃSK 0 M3 1:35:05 26.25 [km/h] 0:11:11 0:22:51 0:34:57 0:46:52 0:58:55 1:10:46 1:22:56 1:35:05
101 150 NOWACZYK TOMASZ M 101 M 30-39 101 GDYNIA 0 M3 1:37:41 25.55 [km/h] 0:10:12 0:21:24 0:32:52 0:45:06 0:57:16 1:09:26 1:22:02 1:37:41
- 130 MARZEC GRZEGORZ M - M 30-39 - PRUSZCZ GDAŃSKI RANT BARTOSZYCE M3 DNF - [km/h] 0:07:29 0:15:37 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 344 GUŻ ANDRZEJ M - M 30-39 - GDAŃSK UNBOUNDED M3 DNF - [km/h] 0:07:34 0:15:37 0:54:35 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 502 ANACZKOWSKI ŁUKASZ M - M 30-39 - MALBORK GK GRYF TCZEW M3 DNF - [km/h] 0:09:09 0:18:37 0:40:59 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 533 ŁĘSZCZAK ROBERT M - M 30-39 - GRODZISK WLKP. KLUB KOLARSKI FALA PARK M3 DNF - [km/h] 0:08:48 0:30:53 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 499 KULIKOWSKI TOBIASZ M - M 30-39 - GDYNIA ZDROWY ROWER M3 DNF - [km/h] 0:07:28 0:15:37 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 11 BEREZA KAMIL M - M 30-39 - SŁUPSK 0 M3 DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 25 BRODACKI MACIEJ M - M 30-39 - SZCZECIN SWIEZAK_TEAM M3 DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 39 DEJNEKA PRZEMYSŁAW M - M 30-39 - GDAŃSK 0 M3 DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 46 DRZEWIECKI MATEUSZ M - M 30-39 - WŁADYSŁAWOWO KLIF MTB TEAM M3 DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 69 HOFFMAN DAMIAN M - M 30-39 - WARSZAWA PGE SYSTEMY M3 DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 82 JEKA KAMIL M - M 30-39 - STARZYNO KLIF MTB TEAM M3 DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 174 POTRYKUS MARIUSZ M - M 30-39 - GDYNIA 0 M3 DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 191 SADOWSKI MATEUSZ M - M 30-39 - BARTOSZYCE RANT BARTOSZYCE M3 DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 202 STOLTMAN SŁAWOMIR M - M 30-39 - BYTÓW 0 M3 DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 226 WAJS ZBIGNIEW M - M 30-39 - GDYNIA ZONAMARYNARZA.PL M3 DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 229 WAWRZYŃSKI TOMASZ M - M 30-39 - GDYNIA PORT GDYNIA SPORT TEAM M3 DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 231 WEJER MATEUSZ M - M 30-39 - SKARSZEWY SKARSZEWY CYCLE TEAM M3 DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 405 PRUSINOWSKI BERNARD M - M 30-39 - GDYNIA 0 M3 DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 490 SKIBA PAWEŁ M - M 30-39 - JUSZKOWO 0 M3 DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1005 DORAWA ARIEL M - M 30-39 - LĘBORK IBD / TRATTORIA POMIDOR M3 DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1104 BIESZKE RAFAŁ M - M 30-39 - GDYNIA WYMIATACZE M3 DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1200 KOLASA ŁUKASZ M - M 30-39 - GDYNIA 0 M3 DNS - [km/h] 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00

CYKLO Pętla Reja - wyścig szosowy w ramach ENERGA Cyklo Cup - M4 7 x 5.2km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km 1 OKR. 2 OKR. 3 OKR. 4 OKR. 5 OKR. 6 OKR. 7 OKR.
1 1084 KRZYWY KRZYSZTOF M 1 M 40-49 1 GDAŃSK NEXUS TEAM 36.4 0:54:26 40.12 [km/h] 12:30 0:07:21 0:15:05 0:23:05 0:30:51 0:38:49 0:46:48 0:54:26
2 1056 RUCIŃSKI JAKUB M 2 M 40-49 2 SOPOT BIKE U UP- EUROPELL 36.4 0:54:26 40.12 [km/h] 12:30 0:07:20 0:15:06 0:23:04 0:30:52 0:38:49 0:46:48 0:54:26
3 1019 KACZOROWSKI TOMASZ M 3 M 40-49 3 GDAŃSK 0 36.4 0:54:40 39.95 [km/h] 12:30 0:07:23 0:15:06 0:23:04 0:30:52 0:38:48 0:46:48 0:54:40
4 1168 KRASZKIEWICZ OLGIERD M 4 M 40-49 4 GDAŃSK WYSEPKA.PL 36.4 0:54:47 39.87 [km/h] 12:30 0:07:27 0:15:07 0:23:05 0:30:52 0:38:49 0:46:53 0:54:47
5 615 ŚWINIARSKI MACIEJ M 5 M 40-49 5 GDAŃSK BIKE UP 36.4 0:54:51 39.82 [km/h] 12:30 0:07:29 0:15:05 0:23:04 0:30:53 0:38:49 0:47:04 0:54:51
6 4 BANACH ROBERT M 6 M 40-49 6 GDAŃSK APTEKA GEMINI BANACH SPORT TEAM 36.4 0:57:03 38.28 [km/h] 12:34 0:07:28 0:15:07 0:23:05 0:30:58 0:39:37 0:48:20 0:57:03
7 247 ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW M 7 M 40-49 7 TCZEW GRUPA KOLARSKA GRYF TCZEW 36.4 0:57:40 37.87 [km/h] 12:35 0:07:29 0:15:11 0:23:33 0:32:02 0:40:41 0:49:28 0:57:40
8 625 PATERKA KRZYSZTOF M 8 M 40-49 8 LESZNO LKK TEAM 36.4 0:57:40 37.87 [km/h] 12:35 0:07:27 0:15:11 0:23:27 0:32:03 0:40:41 0:49:28 0:57:40
9 526 JAMIELUCHA DARIUSZ M 9 M 40-49 9 POZNAŃ ZGRUPKA TEAM 36.4 0:57:41 37.86 [km/h] 12:35 0:07:29 0:15:11 0:23:33 0:32:02 0:40:42 0:49:28 0:57:41
10 585 KOŁODZIEJSKI ADAM M 10 M 40-49 10 STAROGARD GDAŃSKI GK STG STAROGARD GDAŃSKI 36.4 0:57:43 37.84 [km/h] 12:35 0:07:29 0:15:11 0:23:33 0:32:02 0:40:41 0:49:27 0:57:43
11 1075 RADNY DARIUSZ M 11 M 40-49 11 GOWINO LUC CONECT RACING TEAM 36.4 0:58:26 37.38 [km/h] 12:36 0:07:20 0:15:34 0:24:00 0:32:38 0:41:21 0:50:06 0:58:26
12 1001 BERTRAND KRZYSZTOF M 12 M 40-49 12 GDYNIA BERTRAND CYCLING TEAM 36.4 0:58:28 37.35 [km/h] 12:36 0:07:28 0:15:26 0:24:22 0:32:59 0:41:23 0:50:06 0:58:28
13 156 OLSZEWSKI KAROL M 13 M 40-49 13 JEŻEWO LUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIE 36.4 0:58:28 37.35 [km/h] 12:36 0:08:07 0:16:11 0:24:39 0:32:59 0:41:23 0:50:07 0:58:28
14 566 WIŚNIEWSKI MICHAŁ M 14 M 40-49 14 GDAŃSK VELOGD 36.4 0:58:28 37.35 [km/h] 12:36 0:08:03 0:16:17 0:24:38 0:33:00 0:41:23 0:50:06 0:58:28
15 1069 SUCHECKI MACIEJ M 15 M 40-49 15 GDYNIA SEMEKO AQUACENTRUM 36.4 0:58:29 37.34 [km/h] 12:36 0:07:27 0:15:34 0:24:00 0:32:38 0:41:22 0:50:06 0:58:29
16 476 xxx xxx M 16 M 40-49 16 0 0 36.4 0:58:29 37.34 [km/h] 12:36 0:07:27 0:15:35 0:24:15 0:33:00 0:41:22 0:50:06 0:58:29
17 1143 SOBIEŚ RADOSŁAW M 17 M 40-49 17 GDYNIA 0 36.4 0:58:29 37.34 [km/h] 12:36 0:07:46 0:16:11 0:24:38 0:33:00 0:41:21 0:50:06 0:58:29
18 83 JERZYNA JACEK M 18 M 40-49 18 ROZYNY VO2 MAX MTB TEAM 36.4 0:58:44 37.19 [km/h] 12:37 0:08:07 0:16:17 0:24:38 0:32:59 0:41:22 0:50:06 0:58:44
19 631 WNUK PAWEŁ M 19 M 40-49 19 GDYNIA 36.4 0:58:50 37.12 [km/h] 12:37 0:08:01 0:16:19 0:24:39 0:33:01 0:41:31 0:50:07 0:58:50
20 217 TLUSZCZAK RAFAŁ M 20 M 40-49 20 GDYNIA HOTEL CZTERY BRZOZY 36.4 0:58:50 37.12 [km/h] 12:37 0:08:02 0:16:18 0:24:40 0:33:01 0:41:24 0:50:07 0:58:50
21 1153 KUCHARSKI SŁAWOMIR M 21 M 40-49 21 TORUŃ TTC BERETTA 36.4 0:59:03 36.99 [km/h] 12:37 0:08:00 0:16:18 0:24:39 0:33:00 0:41:23 0:50:07 0:59:03
22 1040 MIGOWSKI IRENEUSZ M 22 M 40-49 22 STAROGARD GDAŃSKI GK STG 36.4 0:59:40 36.60 [km/h] 12:38 0:08:01 0:16:19 0:24:38 0:32:59 0:41:31 0:50:30 0:59:40
23 220 TYMIŃSKI JACEK M 23 M 40-49 23 STAROGARD GDAŃSKI 0 36.4 1:01:11 35.70 [km/h] 12:41 0:07:59 0:16:19 0:24:40 0:33:19 0:42:43 0:52:03 1:01:11
24 206 SYKUŁA MARCIN M 24 M 40-49 24 GDYNIA BST 36.4 1:01:11 35.70 [km/h] 12:41 0:08:02 0:16:18 0:24:40 0:33:19 0:42:43 0:52:03 1:01:11
25 621 FAJKS ADAM M 25 M 40-49 25 POGÓRZE 36.4 1:01:12 35.69 [km/h] 12:41 0:08:07 0:16:18 0:24:40 0:33:18 0:42:43 0:52:03 1:01:12
26 321 DEMBEK TOMASZ M 26 M 40-49 26 GDAŃSK 36.4 1:01:45 35.37 [km/h] 12:42 0:08:22 0:17:00 0:25:59 0:35:05 0:44:05 0:53:10 1:01:45
27 168 PLECZYŃSKI MARCIN M 27 M 40-49 27 GDYNIA CZARNY SPECJAL TEAM 36.4 1:02:05 35.18 [km/h] 12:42 0:08:27 0:17:11 0:26:03 0:35:05 0:44:06 0:53:11 1:02:05
28 602 ZACHACZ ANDRZEJ M 28 M 40-49 28 STARGARD STC STARGARD 36.4 1:02:07 35.16 [km/h] 12:42 0:08:02 0:16:32 0:25:41 0:34:53 0:44:05 0:53:10 1:02:07
29 1009 FALKOWSKI MICHAŁ M 29 M 40-49 29 MALBORK 0 36.4 1:02:08 35.15 [km/h] 12:42 0:08:11 0:16:59 0:26:02 0:35:05 0:44:05 0:53:10 1:02:08
30 1032 KUPC ZBIGNIEW M 30 M 40-49 30 GDYNIA FTI RACING TEAM 36.4 1:02:09 35.14 [km/h] 12:42 0:08:28 0:17:12 0:26:03 0:35:06 0:44:06 0:53:11 1:02:09
31 1113 JULKE SŁAWOMIR M 31 M 40-49 31 WARSZAWA 0 36.4 1:02:18 35.06 [km/h] 12:43 0:08:08 0:17:05 0:26:03 0:35:06 0:44:06 0:53:11 1:02:18
32 196 SŁOWIK MICHAŁ M 32 M 40-49 32 GDYNIA YELLOW CARGO EXPRESS 36.4 1:02:18 35.06 [km/h] 12:43 0:08:28 0:17:11 0:26:03 0:35:06 0:44:06 0:53:11 1:02:18
33 548 SERGIEL DAMIAN M 33 M 40-49 33 BYDGOSZCZ SISU OWB-TEAM 36.4 1:03:36 34.34 [km/h] 12:45 0:08:54 0:17:42 0:26:52 0:35:58 0:45:10 0:54:32 1:03:36
34 545 RÓŻALSKI RAFAŁ M 34 M 40-49 34 GDAŃSK NAFTOKOR 36.4 1:03:38 34.32 [km/h] 12:45 0:08:55 0:17:44 0:26:45 0:35:58 0:45:10 0:54:32 1:03:38
35 624 JAŃCZAK TOMASZ M 35 M 40-49 35 GDAŃSK 36.4 1:03:45 34.26 [km/h] 12:45 0:08:56 0:17:46 0:26:33 0:35:57 0:45:17 0:54:34 1:03:45
36 1061 SKAWIŃSKI TOMASZ M 36 M 40-49 36 GDYNIA NEXUS TEAM 36.4 1:03:49 34.22 [km/h] 12:45 0:08:15 0:17:18 0:26:33 0:35:57 0:45:17 0:54:37 1:03:49
37 478 SĘK SYLWESTER M 37 M 40-49 37 STARGARD STC STARGARD 36.4 1:04:16 33.98 [km/h] 12:46 0:08:03 0:16:50 0:26:26 0:35:57 0:45:17 0:54:37 1:04:16
38 537 MYDLARSKI JAROSŁAW M 38 M 40-49 38 GDYNIA 0 36.4 1:04:21 33.94 [km/h] 12:46 0:08:56 0:17:47 0:27:03 0:36:18 0:45:48 0:54:58 1:04:21
39 275 UFNALEWSKI FILIP M 39 M 40-49 39 ELBLĄG TKF.PL 36.4 1:04:21 33.94 [km/h] 12:46 0:08:58 0:17:51 0:27:06 0:36:17 0:45:46 0:55:09 1:04:21
40 544 ROGOWSKI LESZEK M 40 M 40-49 40 GDAŃSK OPRYCHY TEAM 36.4 1:04:23 33.92 [km/h] 12:46 0:08:54 0:17:49 0:27:03 0:36:17 0:45:47 0:55:06 1:04:23
41 158 OSTROWSKI ANDRZEJ M 41 M 40-49 41 SOPOT 0 36.4 1:04:24 33.91 [km/h] 12:46 0:08:35 0:17:47 0:27:03 0:36:19 0:45:48 0:55:06 1:04:24
42 600 WISZECKI ADAM M 42 M 40-49 42 SUCHY DWÓR 36.4 1:04:24 33.91 [km/h] 12:46 0:08:55 0:17:48 0:26:55 0:36:18 0:45:47 0:55:06 1:04:24
43 627 MICHALCZYK PIOTR M 43 M 40-49 43 RÓŻYNY GRUPA KOLARSKA GRYF TCZEW 36.4 1:04:26 33.90 [km/h] 12:46 0:08:27 0:17:31 0:27:04 0:36:19 0:45:49 0:55:06 1:04:26
44 623 GALIŃSKI PATRYK M 44 M 40-49 44 GDAŃSK BST - BANACH SPORT TEAM 36.4 1:04:27 33.89 [km/h] 12:46 0:08:38 0:17:46 0:27:04 0:36:19 0:45:47 0:55:07 1:04:27
45 633 PRZESTRZELSKI PIOTR M 45 M 40-49 45 GDAŃSK BST 36.4 1:04:39 33.78 [km/h] 12:47 0:08:27 0:17:31 0:27:04 0:36:18 0:45:48 0:55:09 1:04:39
46 599 KOZŁOWSKI MAREK M 46 M 40-49 46 ŻNIN 0 36.4 1:04:39 33.78 [km/h] 12:47 0:08:54 0:17:44 0:27:02 0:36:14 0:45:49 0:55:08 1:04:39
47 1090 GAWŁAS TOMASZ M 47 M 40-49 47 GDAŃSK 0 36.4 1:06:02 33.07 [km/h] 12:49 0:08:44 0:17:47 0:27:06 0:36:19 0:45:49 0:55:31 1:06:02
48 272 NOWAK ARTUR M 48 M 40-49 48 GDYNIA A&G CARP TEAM 36.4 1:06:16 32.96 [km/h] 12:49 0:08:59 0:18:01 0:27:23 0:36:57 0:46:30 0:56:08 1:06:16
49 598 OLEWNIK PIOTR M 49 M 40-49 49 ELBLĄG 36.4 1:06:20 32.92 [km/h] 12:49 0:08:57 0:17:46 0:27:09 0:36:59 0:47:03 0:56:59 1:06:20
50 189 RZEŹNIK PIOTR M 50 M 40-49 50 GDAŃSK ZKPIG KOLBUDY 36.4 1:06:24 32.89 [km/h] 12:49 0:08:27 0:17:42 0:27:02 0:36:43 0:46:48 0:56:22 1:06:24
51 475 NOWACZYŃSKI JAN M 51 M 40-49 51 PELPLIN GK STG STAROGARD GDAŃSKI 36.4 1:06:28 32.86 [km/h] 12:50 0:09:04 0:18:21 0:27:52 0:37:24 0:47:03 0:57:04 1:06:28
52 620 SIŁKOWSKI RADOSŁAW M 52 M 40-49 52 GDYNIA 36.4 1:06:49 32.69 [km/h] 12:50 0:09:20 0:18:31 0:28:00 0:37:24 0:47:03 0:56:58 1:06:49
53 440 WOJEWODA ADAM M 53 M 40-49 53 RUMIA NORDA ACTIVE TEAM 36.4 1:06:51 32.67 [km/h] 12:50 0:09:13 0:18:22 0:27:52 0:37:25 0:47:03 0:57:04 1:06:51
54 607 STAROŚCIĆ JACEK M 54 M 40-49 54 ZIELONA GÓRA SEVEN PERCEPTUS 36.4 1:07:44 32.24 [km/h] 12:52 0:08:44 0:18:11 0:28:01 0:37:43 0:47:49 0:57:47 1:07:44
55 228 WASZCZYK MACIEJ M 55 M 40-49 55 SOPOT BANQSOFT 36.4 1:08:36 31.84 [km/h] 12:53 0:09:10 0:18:30 0:28:16 0:38:17 0:48:18 0:58:31 1:08:36
56 1054 RADZKI PIOTR M 56 M 40-49 56 SŁAWNO 0 36.4 1:09:51 31.27 [km/h] 12:55 0:09:19 0:19:14 0:29:33 0:39:49 0:50:09 0:59:49 1:09:51
57 54 GACEK JAROSŁAW M 57 M 40-49 57 SKARSZEWY SKARSZEWY CYCLE TEAM 36.4 1:09:58 31.21 [km/h] 12:55 0:09:21 0:19:19 0:29:33 0:39:50 0:50:08 0:59:49 1:09:58
58 336 GÓRECKI PAWEŁ M 58 M 40-49 58 GDAŃSK LPPTEAM 36.4 1:12:26 30.15 [km/h] 12:59 0:09:54 0:19:27 0:30:59 0:41:08 0:51:12 1:01:55 1:12:26
59 517 FRĄCKOWIAK BARTŁOMIEJ M 59 M 40-49 59 GDAŃSK 0 36.4 1:12:46 30.01 [km/h] 12:00 0:09:29 0:19:29 0:29:54 0:40:37 0:51:13 1:01:59 1:12:46
60 201 STEFANIAK LESZEK M 60 M 40-49 60 GDAŃSK DREAM TRI TEAM 36.4 1:13:20 29.78 [km/h] 12:01 0:09:38 0:19:54 0:30:33 0:41:12 0:51:51 1:02:44 1:13:20
61 1060 SINGER WOJCIECH M 61 M 40-49 61 SKÓRCZ MX SKÓRCZ 36.4 1:13:47 29.60 [km/h] 12:02 0:09:54 0:20:08 0:30:54 0:41:33 0:52:21 1:03:15 1:13:47
62 50 FIJOŁEK JAREK M 62 M 40-49 62 GDAŃSK WWW.OPONY3MIASTO.PL 36.4 1:15:15 29.02 [km/h] 12:04 0:09:19 0:19:14 0:32:03 0:42:23 0:53:10 1:04:16 1:15:15
63 384 MIKOŁAJCZAK MICHAŁ M 63 M 40-49 63 GDAŃSK LPPTEAM 36.4 1:15:26 28.95 [km/h] 12:04 0:10:02 0:20:25 0:30:59 0:41:50 0:52:53 1:04:03 1:15:26
64 632 SELKA TOMASZ M 64 M 40-49 64 PIERWOSZYNO 36.4 1:18:08 27.95 [km/h] 12:09 0:09:52 0:20:20 0:31:23 0:42:44 0:54:20 1:06:06 1:18:08
65 193 SIEKIERZYŃSKI RAFAŁ M 65 M 40-49 65 SKARSZEWY SKARSZEWY CYCLE TEAM 36.4 1:20:01 27.29 [km/h] 12:12 0:10:17 0:21:09 0:32:32 0:44:46 0:56:26 1:08:13 1:20:01
66 159 PACANOWSKI PIOTR M 66 M 40-49 66 WEJHEROWO 0 36.4 1:22:16 26.55 [km/h] 12:16 0:10:34 0:21:52 0:33:29 0:45:27 0:57:31 1:09:47 1:22:16
- 100 KOŁODZIEJ GRZEGORZ M - M 40-49 - NOWE 0 36.4 DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 141 MUŃSKI MARCIN M - M 40-49 - GDAŃSK GK STG 36.4 DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 148 NIETUPSKI MARCIN M - M 40-49 - SOPOT JAMES 36.4 DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 188 RZANNY WOJCIECH M - M 40-49 - GRUDZIĄDZ LTM MASTERS TEAM 36.4 DNS - [km/h] - 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 626 WOJTALEWICZ MARIUSZ M - M 40-49 - GDAŃSK 36.4 DNF - [km/h] 12:00 0:11:26 0:23:58 0:36:52 0:50:10 1:03:48 0:00:00 0:00:00
- 622 KOZŁOWSKI ŁUKASZ M - M 40-49 - NIESTĘPOWO 0 36.4 DNF - [km/h] 12:00 0:10:51 0:22:32 0:34:55 0:58:34 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 216 TADYCH KRZYSZTOF M - M 40-49 - BRZOZÓWKA KOMETA 36.4 DNS - [km/h] 12:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 288 WYSZECKI JACEK M - M 40-49 - RUMIA KOMANDO FLAKI 36.4 DNS - [km/h] 12:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 301 BACHTIAK MARCIN M - M 40-49 - BIAŁOGARD BTC BIAŁOGARD 36.4 DNS - [km/h] 12:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 311 CHOJNACKI BARTOSZ M - M 40-49 - KOSZALIN ROWERY MAŁGOŚKA 36.4 DNS - [km/h] 12:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 512 CHMIELEWSKI MACIEJ M - M 40-49 - STARGARD SZCZECIŃSKI STC STARGARD 36.4 DNS - [km/h] 12:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 519 GLAAS BARTŁOMIEJ M - M 40-49 - GDAŃSK NEXUS TEAM 36.4 DNS - [km/h] 12:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 531 LEO MICHAŁ M - M 40-49 - GDYNIA 0 36.4 DNS - [km/h] 12:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 563 WARZOCHA ANDRZEJ M - M 40-49 - GDAŃSK 0 36.4 DNF - [km/h] 12:00 0:09:04 0:18:37 1:22:18 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 567 ZDROJEWSKI ADRIAN M - M 40-49 - SOPOT 0 36.4 DNF - [km/h] 12:00 0:30:38 0:35:51 0:46:30 0:51:23 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 578 BOROWICKI ROBERT M - M 40-49 - REDA 36.4 DNF - [km/h] 12:00 0:09:54 0:20:20 0:31:23 0:42:58 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1028 KRÓL ROBERT M - M 40-49 - GDAŃSK 0 36.4 DNS - [km/h] 12:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1066 STANDARSKI KAROL M - M 40-49 - GDAŃSK 0 36.4 DNS - [km/h] 12:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00
- 1151 ZWOLAK LESZEK M - M 40-49 - GDAŃSK FTI RACING TEAM 36.4 DNS - [km/h] 12:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00 0:00:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ