Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pogoda Jakub Bytom BIEG GŁÓWNY 10km POGROM opłacono
2 Romański Maciej Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km TRIDIVISION TRIATHLON TEAM opłacono
3 Schlagner Karol Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
4 Derenda Kamil Tarnowskie Góry Bieg dla Młodzieży 3,3 km
5 Noczyńska Jadwiga Boguchwałowice Marsz NW 6,6 km opłacono
6 Noczyński Leon Boguchwałowice Marsz NW 6,6 km opłacono
7 Gajewski Jacek Gliwice BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
8 Pyrek Oskar Tarnowskie Góry Tarnogórska Mila -1,6km (kl. 5 i 6 szkół podstawowych) TOROS DE ESPANA opłacono
9 ŚLĘK ANETA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE BIEG GŁÓWNY 10km
10 Cyl Joanna Nakło Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km UFOKI ŚWIERKLAIEC opłacono
11 Paździorek Adam Mikołów BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
12 Marczewska Iwona Wieluń Marsz NW 6,6 km Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń opłacono
13 Krowicka Halina Zabrze Marsz NW 6,6 km Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń opłacono
14 Wójcik Meik Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
15 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Marsz NW 6,6 km Lecymy Durś opłacono
16 Kosmala Maria Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi opłacono
17 Regulska Emilia Tarnowskie Góry Bieg dla Młodzieży 3,3 km
18 Mandzij Jolanta Tarnowskie Gory Marsz NW 6,6 km opłacono
19 Rachel Artur Miasteczko Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km Studio Kosmetyki Olivia opłacono
20 Rachel Julia Miasteczko Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km Studio Kosmetyki Olivia opłacono
21 Wyleżoł Piotr Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km Srebrni biegacze Tarnowskie Góry opłacono
22 Lar Bartosz Piekary Śląśkie BIEG GŁÓWNY 10km Lecymy Durś opłacono
23 Kuberek Kacper Tarnowskie Góry Bieg dla Młodzieży 3,3 km opłacono
24 Podoba Grzegorz Myślenice BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
25 Jureczko Joanna Bytom BIEG GŁÓWNY 10km BTM Runners/ Lecymy durś opłacono
26 Siwy Sławomir Piekary Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km Lecymy Durś opłacono
27 Borchert Marcin Świętochłowice BIEG GŁÓWNY 10km Chorzowski Klub Rowerowy opłacono
28 Gołofit Dariusz Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km Chór Fresco opłacono
29 Nowak Rafał Gliwice BIEG GŁÓWNY 10km
30 Maćkowiak Marzena Bytom BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
31 Fernes Daniel Bytom BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
32 Drozd Krystyna Bytom Marsz NW 6,6 km opłacono
33 Cyl Mc tarnowskie gory BIEG GŁÓWNY 10km
34 Agdan Krzysztof Czeladź BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
35 Ibrom Jasińska Justyna Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km Angel Art Studio opłacono
36 Jasiński Damian Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km Sestal opłacono
37 Nowakowski Adrian Siemianowice Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
38 Nogalski Szymon Tarnowskie Góry Tarnogórska Mila -1,6km (kl. 5 i 6 szkół podstawowych) Szkoła Podstawowa nr 3 opłacono
39 Szwarc Katarzyna Piekary Śląskie Marsz NW 6,6 km
40 Pyrek Marek Laryszów BIEG GŁÓWNY 10km TOROS DE ESPANA
41 Dziki Marek Rogoznik BIEG GŁÓWNY 10km FarmaBRAIN run 20.00 PLN
42 Łapińska-Turocha Izabela Niezdara Marsz NW 6,6 km opłacono
43 Stacha Paweł Siemianowice Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
44 Nawrot Marek Świętochłowice BIEG GŁÓWNY 10km Bieg z Chrystusem! opłacono
45 Chmielorz Józef Lędziny BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
46 Cyl Michał tarnowskie gory BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
47 Machowska - Lazar Agnieszka Zabrze Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi opłacono
48 Pastuszka Jacek Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
49 Klimowicz Grzegorz Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
50 Tracz Barbara Gliwice BIEG GŁÓWNY 10km ELZAB ACTIVE TEAM opłacono
51 Jankowska Anna Zabrze BIEG GŁÓWNY 10km ELZAB ACTIVE TEAM opłacono
52 Grabara Miłosz Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
53 Szmit Jerzy Siemianowice Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
54 Bujoczek Małgorzata Kraków BIEG GŁÓWNY 10km Bujo My ... opłacono
55 Bujoczek Leszek Kraków BIEG GŁÓWNY 10km Bujo My ... opłacono
56 Mikos Jan Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi opłacono
57 Więzik Wojciech Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
58 Maciejewska Monika Siemianowice Śląskie Marsz NW 6,6 km opłacono
59 Nowicz Mariusz Księży Las Marsz NW 6,6 km opłacono
60 Ćwięczek Maria Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi opłacono
61 Kaczmarek Stefan Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi opłacono
62 Orzeł Ewa Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi opłacono
63 Sikora Joanna Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi opłacono
64 Ilona Szendzielorz Ruda Śląska ul. Konstantego Latki 6d/12 Marsz NW 6,6 km opłacono
65 Jasiurkowska Irena Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi opłacono
66 Olbińska Wioletta Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi opłacono
67 Tomaszek Zbigniew Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi opłacono
68 Tomaszek Daniela Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi opłacono
69 Tasarek Gabriela Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi opłacono
70 Gliszczyńska Janina Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórske Łazęgi opłacono
71 Gliszczyński Mirosław Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km Tarnogórskie Łazęgi opłacono
72 Masiuk Mateusz Zabrze BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
73 Swatek Agnieszka Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
74 Breguła Piotr Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
75 Cofałka Piotr Świerklaniec BIEG GŁÓWNY 10km UFOKI ŚWIERKLANIEC
76 Kozicki Tomasz Bytom BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
77 Rola Sławomir Bytom BIEG GŁÓWNY 10km BTM Runners
78 Dombrowska Renata Bytom BIEG GŁÓWNY 10km BTM Runners opłacono
79 Bigos Grzegorz Jaworzno BIEG GŁÓWNY 10km GRAMMI
80 Zydroń Wiesław Katowice Marsz NW 6,6 km opłacono
81 Puchała Dariusz Zabrze BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
82 Zawadzki Damian Piekary Śląskie BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
83 Kiołbasa Henryk Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km Lecymy Durś opłacono
84 Rapacz Nadia Tarnowskie Góry Bieg dla Młodzieży 3,3 km Szkoła Podstawowa 15 opłacono
85 Just Sylwia Radzioinków Marsz NW 6,6 km Studio Kosmetyki Olivia opłacono
86 Kowolik Andrzej Radzionków BIEG GŁÓWNY 10km Cidry Lotajom opłacono
87 Szarzyńska -Grychnik Jolanta Bytom-Zbrosławice BIEG GŁÓWNY 10km amator opłacono
88 HARWIG MICHAŁ RADZIONKÓW BIEG GŁÓWNY 10km Cidry Lotajom opłacono
89 Bury Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg dla Młodzieży 3,3 km opłacono
90 Blus Marcin Zabrze BIEG GŁÓWNY 10km Elzab Active Team opłacono
91 Kużdżał Karolina Bytom BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
92 Plewnia Aleksandra Tarnowskie Góy BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
93 Zarzyński Krzysztof Zbrosławice BIEG GŁÓWNY 10km Socios Silesia opłacono
94 Kołodziej Aleksandra Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
95 Koziol Oliwia Tarnowskie Góry BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
96 Witkowski Przemysław Chorzów BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
97 Bąk Tatiana Bytom Marsz NW 6,6 km BWM opłacono
98 Bronowski Dariusz Bytom BIEG GŁÓWNY 10km
99 Zając Iwona Bytom BIEG GŁÓWNY 10km opłacono
100 Gaździcki Stanisław Tarnowskie Góry Marsz NW 6,6 km opłacono


Wyświetleń: 17441

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ