Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ganz Marcin | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
2 | Pogoda Jakub | Bytom | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | POGROM | opłacono |
3 | Romański Maciej | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | TRIDIVISION TRIATHLON TEAM | opłacono |
4 | Schlagner Karol | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
5 | Jajonek Joanna | Tarnowskie Gory | Polska | Marsz NW 6,6 km | opłacono | |
6 | Noczyńska Jadwiga | Boguchwałowice | Polska | Marsz NW 6,6 km | opłacono | |
7 | Noczyński Leon | Boguchwałowice | Polska | Marsz NW 6,6 km | opłacono | |
8 | Gajewski Jacek | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
9 | Pyrek Oskar | Tarnowskie Góry | Polska | Tarnogórska Mila -1,6km (kl. 5 i 6 szkół podstawowych) | TOROS DE ESPANA | opłacono |
10 | Cyl Joanna | Nakło Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | UFOKI ŚWIERKLAIEC | opłacono |
11 | Paździorek Adam | Mikołów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
12 | Marczewska Iwona | Wieluń | Polska | Marsz NW 6,6 km | Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń | opłacono |
13 | Krowicka Halina | Zabrze | Polska | Marsz NW 6,6 km | Sekcja Cyklistów RELAKS Wieluń | opłacono |
14 | Wójcik Meik | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
15 | Tokarz Joanna | Piekary Śląskie | Polska | Marsz NW 6,6 km | Lecymy Durś | opłacono |
16 | Kosmala Maria | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | opłacono |
17 | Mandzij Jolanta | Tarnowskie Gory | Polska | Marsz NW 6,6 km | opłacono | |
18 | Karcz Adam | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
19 | Rachel Artur | Miasteczko Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Studio Kosmetyki Olivia | opłacono |
20 | Rachel Julia | Miasteczko Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Studio Kosmetyki Olivia | opłacono |
21 | Adamek Zbigniew | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg dla Młodzieży 3,3 km | opłacono | |
22 | Adamek Emilia | Tarnowskie Góry | Polska | Tarnogórska Mila -1,6km (kl. 5 i 6 szkół podstawowych) | opłacono | |
23 | Kucharczyk Anna | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | KU AZS UP LUBLIN | opłacono |
24 | Adamek Dariusz | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
25 | Bodora Jacek | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Triathlomaniak | opłacono |
26 | Wyleżoł Piotr | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Srebrni biegacze Tarnowskie Góry | opłacono |
27 | Lar Bartosz | Piekary Śląśkie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Lecymy Durś | opłacono |
28 | Kuberek Kacper | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg dla Młodzieży 3,3 km | opłacono | |
29 | Podoba Grzegorz | Myślenice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
30 | Jureczko Joanna | Bytom | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | BTM Runners/ Lecymy durś | opłacono |
31 | Siwy Sławomir | Piekary Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Lecymy Durś | opłacono |
32 | Borchert Marcin | Świętochłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Chorzowski Klub Rowerowy | opłacono |
33 | Myrcik Bernard | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
34 | Ciach Łukasz | Tarnowskie góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
35 | Gołofit Dariusz | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Chór Fresco | opłacono |
36 | Maćkowiak Marzena | Bytom | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
37 | Fernes Daniel | Bytom | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
38 | Drozd Krystyna | Bytom | Polska | Marsz NW 6,6 km | opłacono | |
39 | Agdan Krzysztof | Czeladź | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
40 | Szeja Jakub | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Śląski Uniwersytet Medyczny | opłacono |
41 | Ibrom Jasińska Justyna | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Angel Art Studio | opłacono |
42 | Jasiński Damian | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Sestal | opłacono |
43 | Nowakowski Adrian | Siemianowice Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
44 | Nogalski Szymon | Tarnowskie Góry | Polska | Tarnogórska Mila -1,6km (kl. 5 i 6 szkół podstawowych) | Szkoła Podstawowa nr 3 | opłacono |
45 | Łapińska-Turocha Izabela | Niezdara | Polska | Marsz NW 6,6 km | opłacono | |
46 | Celary Sebastian | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
47 | Stacha Paweł | Siemianowice Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
48 | Nawrot Marek | Świętochłowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Bieg z Chrystusem! | opłacono |
49 | Chmielorz Józef | Lędziny | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
50 | Cyl Michał | tarnowskie gory | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
51 | Abel Błażej | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
52 | Machowska - Lazar Agnieszka | Zabrze | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | opłacono |
53 | Kowalik Wojciech | Nowe Chechło | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
54 | Janus Adam | Piekary Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
55 | Pastuszka Jacek | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
56 | Kauf Damian | Zbrosławice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
57 | Rysz Robert | Zabrze | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
58 | Klimowicz Grzegorz | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
59 | Tracz Barbara | Gliwice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | ELZAB ACTIVE TEAM | opłacono |
60 | Jankowska Anna | Zabrze | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | ELZAB ACTIVE TEAM | opłacono |
61 | Grabara Miłosz | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
62 | Szmit Jerzy | Siemianowice Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
63 | Bujoczek Małgorzata | Kraków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Bujo My ... | opłacono |
64 | Bujoczek Leszek | Kraków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Bujo My ... | opłacono |
65 | Mikos Jan | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | opłacono |
66 | Więzik Wojciech | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
67 | Maciejewska Monika | Siemianowice Śląskie | Polska | Marsz NW 6,6 km | opłacono | |
68 | Sosada Nicol | ZBROSŁAWICE | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | ista biegAmy | opłacono |
69 | Nowicz Mariusz | Księży Las | Polska | Marsz NW 6,6 km | opłacono | |
70 | Urbanek Martin | Sierakowice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | ista biegAmy | opłacono |
71 | Kucharczyk Benedykt | Boronów | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Jedność Boronów | opłacono |
72 | Ćwięczek Maria | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | opłacono |
73 | Kaczmarek Stefan | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | opłacono |
74 | Orzeł Ewa | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | opłacono |
75 | Sikora Joanna | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | opłacono |
76 | Ilona Szendzielorz | Ruda Śląska ul. Konstantego Latki 6d/12 | Polska | Marsz NW 6,6 km | opłacono | |
77 | Jasiurkowska Irena | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | opłacono |
78 | Olbińska Wioletta | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | opłacono |
79 | Tomaszek Zbigniew | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | opłacono |
80 | Tomaszek Daniela | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | opłacono |
81 | Tasarek Gabriela | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | opłacono |
82 | Gliszczyńska Janina | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórske Łazęgi | opłacono |
83 | Gliszczyński Mirosław | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | Tarnogórskie Łazęgi | opłacono |
84 | Masiuk Mateusz | Zabrze | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
85 | Swatek Agnieszka | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
86 | Breguła Piotr | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
87 | Rudzka Stanisława | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW 6,6 km | opłacono | |
88 | Kozicki Tomasz | Bytom | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
89 | Dombrowska Renata | Bytom | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | BTM Runners | opłacono |
90 | Adamus Piotr | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
91 | Zydroń Wiesław | Katowice | Polska | Marsz NW 6,6 km | opłacono | |
92 | Puchała Dariusz | Zabrze | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
93 | Zawadzki Damian | Piekary Śląskie | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | opłacono | |
94 | Kiołbasa Henryk | Tarnowskie Góry | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Lecymy Durś | opłacono |
95 | Rapacz Nadia | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg dla Młodzieży 3,3 km | Szkoła Podstawowa 15 | opłacono |
96 | Just Sylwia | Radzioinków | Polska | Marsz NW 6,6 km | Studio Kosmetyki Olivia | opłacono |
97 | Kowolik Andrzej | Radzionków | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Cidry Lotajom | opłacono |
98 | Szarzyńska -Grychnik Jolanta | Bytom-Zbrosławice | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | amator | opłacono |
99 | HARWIG MICHAŁ | RADZIONKÓW | Polska | BIEG GŁÓWNY 10km | Cidry Lotajom | opłacono |
100 | Bury Aleksandra | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg dla Młodzieży 3,3 km | opłacono |
Wyświetleń: 25219