TROPEM WILCZYM. BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Drużba Grzegorz Hajnówka 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
2 Jeglińska-Krupa Małgorzata Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białystok Biega Team opłacono dotpay
3 Bierć Jarek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY jestę biegaczę opłacono dotpay
4 Sadowski Andrzej Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Wkurw_Team opłacono dotpay
5 Kujawa Cezary Brończany 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
6 Papiernik Maciej Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Szalonych Rowerzystów
7 Parchowska Magdalena Gdańsk 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
8 Miniuk Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Palę Wrotki opłacono dotpay
9 Struk Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
10 GINDOROWICZ ANNA Wasilków 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni Białystok opłacono dotpay
11 Drężek Patryk Giby 10 KM - BIEG GŁÓWNY Pędziwiatr Białystok opłacono dotpay
12 Grodzki Łukasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono
13 Bieluczyk Rafał Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono
14 Puciłowski Mirosław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono dotpay
15 Kochański Krystian Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
16 Koziejko Stanisław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegam dla Justysi opłacono dotpay
17 Kulikowski Dominik Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
18 Kuźma Izabela Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
19 Szubzda Alina Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże 1963 M - BIEG RODZINNY Białystok Biega Team
20 Szubzda Piotr Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże 1963 M - BIEG RODZINNY Białystok Biega Team
21 Milczunas Marcin Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
22 Grabowicz mirosław Sokółka 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
23 Nowicki Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Biegostok opłacono dotpay
24 Sańczyk Katarzyna Dąbrówki 1963 M - BIEG RODZINNY
25 BARANOWSKI ADAM BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
26 Wasilewska Magdalena SOKÓŁKA 10 KM - BIEG GŁÓWNY Sokólski Klub Kolarski Sokół opłacono dotpay
27 Bykowski Mariusz Sokółka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Sokólski Klub Kolarski Sokół opłacono dotpay
28 Zachowicz Adam Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
29 Dołęga Anna Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białystok Biega Team/Morsy Białystok opłacono dotpay
30 Sieliwoniuk Rafał Bielsk Podlaski 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
31 Gładysz Gracjan Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
32 Bosiacki Jarosław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
33 KAMIEŃSKI CEZARY Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
34 Pietrowska Patrycja Pietrowska Czarna Białostocka 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka
35 Koziołkiewicz Krzysztof Bielsk Podlaski 10 KM - BIEG GŁÓWNY SZYBKI ŻÓŁWIK (kiedyś; teraz..... trochę wolniejszy:)) opłacono dotpay
36 CHMIELEWSKI Mariusz CZARNA BIAŁOSTOCKA 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono dotpay
37 Łotowska Katarzyna Dzikie 10 KM - BIEG GŁÓWNY Pelę Wrotki
38 Moczydlowski Marek Zascianki 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni Białystok opłacono dotpay
39 Sidor Tomasz Bialystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Outdoor Training opłacono dotpay
40 Bagińska Olga Bagińska 10 KM - BIEG GŁÓWNY
41 WOŁKOWYCKI Paweł Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Białystok opłacono dotpay
42 Pendowski Kamil Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni Białystok opłacono dotpay
43 Bałdak Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
44 Zieniewicz Andrzej Kleosin 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Szalonych Rowerzystów - Białystok opłacono
45 Łapińska Paulina Łapy 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
46 Skaraczyński Sebastian Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
47 Konecki Krzysztof Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY
48 Januszkiewicz Wojciech Supraśl 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
49 Sokół Przemysław Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
50 Rogowska Marta Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białostocka Sekta Biegaczy opłacono dotpay
51 OSTASZEWSKI IRENEUSZ BIAŁYSTOK 10 KM - BIEG GŁÓWNY BEZ KLUBU opłacono dotpay
52 Dubij Albert Ogrodniczki 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białystok Biega Team opłacono dotpay
53 Sieliwoniuk Eugeniusz Bielsk Podlaski 10 KM - BIEG GŁÓWNY KACZOGRÓD:)
54 Zalewski Dariusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono dotpay
55 Borowska Magdalena Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY House of Poland opłacono dotpay
56 Krakowski Darek Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Bialostocka Sekta Biegaczy opłacono dotpay
57 Klimiuk Małgorzata Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białystok Biega Team opłacono dotpay
58 Zakrzewski Mateusz Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Speed Masters opłacono dotpay
59 Zakrzewski Tomasz Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Speed Masters opłacono dotpay
60 Ostrowski Marian Bielsk Podlaski 10 KM - BIEG GŁÓWNY Kaczogród :) opłacono dotpay
61 Kowalewicz Emilia Maria Lewickie 1963 M - BIEG RODZINNY Speed Masters opłacono dotpay
62 Romańczuk Filip Klepacze 1963 M - BIEG RODZINNY Speed Masters opłacono dotpay
63 Romańczuk Tomasz Klepacze 1963 M - BIEG RODZINNY Speed Masters opłacono dotpay
64 Matejczyk Filip Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Speed Masters opłacono dotpay
65 Matejczyk Zuzia Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Speed Masters opłacono dotpay
66 Matejczyk Magda Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Speed Masters opłacono dotpay
67 Matejczyk Artur Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY Speed Masters opłacono dotpay
68 Gaiński Tomasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białostocka Sekta Biegaczy opłacono dotpay
69 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
70 Kondraciuk Iza Białystok 1963 M - BIEG RODZINNY opłacono dotpay
71 Kondraciuk Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
72 Chmielewski Karol Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY opłacono dotpay
73 Papiernik Elżbieta Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Grupa Szalonych Rowerzystów opłacono
74 Bajda Marcin Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białostocka Sekta Biegaczy opłacono dotpay
75 Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni Białystok opłacono dotpay
76 Omieliańczyk Kacper Nowodworce 1963 M - BIEG RODZINNY Nadaktywni Białystok opłacono dotpay
77 Rudnik Sławomir Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni Białystok opłacono dotpay
78 Krauze-Romejko Katarzyna Niewodnica Korycka 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
79 Jackiewicz Łukasz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY LZS Krynki opłacono dotpay
80 Dawidek Mariusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
81 Matejczyk Marcin Lewickie 10 KM - BIEG GŁÓWNY Nadaktywni opłacono dotpay
82 Zdanuczyk Krzysztof Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Białystok Biega Team opłacono dotpay
83 Stankiewicz Piotr Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY Podlaskie Dziki opłacono dotpay
84 Walesiuk Monika Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY IPN opłacono dotpay
85 Witos Mateusz Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay
86 Kantsavy Artsiom Białystok 10 KM - BIEG GŁÓWNY opłacono dotpay


Wyświetleń: 4699

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ