Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drużba Grzegorz | Hajnówka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
2 | Jeglińska-Krupa Małgorzata | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
3 | Anikiej Maciej | Zaścianki | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
4 | Bierć Jarek | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | jestę biegaczę | opłacono on-line |
5 | Fomienko Artur | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Podlaskie Dwa Kółka | opłacono on-line |
6 | Sieliwoniuk Piotr | Hołody | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | OSP Hołody | opłacono on-line |
7 | Sadowski Andrzej | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Wkurw_Team | opłacono on-line |
8 | Kujawa Cezary | Brończany | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
9 | Gołębiewski Wojciech | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | UJB | opłacono on-line |
10 | Papiernik Maciej | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Grupa Szalonych Rowerzystów | |
11 | Stasiewicz Magdalena | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
12 | Parchowska Magdalena | Gdańsk | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
13 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Palę Wrotki | opłacono on-line |
14 | Struk Piotr | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
15 | POTAPO Wojciech | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
16 | GINDOROWICZ ANNA | Wasilków | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Nadaktywni Białystok | opłacono on-line |
17 | Drężek Patryk | Giby | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Pędziwiatr Białystok | opłacono on-line |
18 | Dubowski Henryk | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Biegam bo lubię | opłacono on-line |
19 | Grodzki Łukasz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
20 | Bieluczyk Rafał | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
21 | Czymbur Andrei | Pinsk | Białoruś | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | RUN4FUN.BY | opłacono |
22 | Bykowska Marzena | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
23 | Bykowski Damian | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
24 | Kowalczuk Natalia | Grodno | Białoruś | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | RUN4FUN.BY | opłacono |
25 | Kozlowskaja Waleria | Grodno | Białoruś | 1963 M - BIEG RODZINNY | RUN4FUN.BY | opłacono |
26 | Puciłowski Mirosław | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Nadaktywni | opłacono on-line |
27 | Witczak Jakub | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Nadaktywni | opłacono on-line |
28 | Werpachowski Dawid | Bialystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
29 | Kuchynskaya Katsiaryna | Grodno | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | RUN4FUN.BY | opłacono on-line |
30 | Kochański Krystian | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
31 | Koziejko Stanisław | Białystok | Norwegia | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Biegam dla Justysi | opłacono on-line |
32 | Kawecki Marek | Niewodnica Nargilewska-Kolonia | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Drużyna Konopielki | opłacono on-line |
33 | Kulikowski Dominik | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
34 | Kuźma Izabela | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
35 | Szubzda Alina | Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Białystok Biega Team | |
36 | Szubzda Piotr | Ponikła gm. Dobrzyniewo Duże | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Białystok Biega Team | |
37 | Milczunas Marcin | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
38 | Grabowicz mirosław | Sokółka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
39 | Nowicki Adam | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Biegostok | opłacono on-line |
40 | Sańczyk Katarzyna | Dąbrówki | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | ||
41 | BARANOWSKI ADAM | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
42 | Wasilewska Magdalena | SOKÓŁKA | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Sokólski Klub Kolarski Sokół | opłacono on-line |
43 | Bykowski Mariusz | Sokółka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Sokólski Klub Kolarski Sokół | opłacono on-line |
44 | Zachowicz Adam | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
45 | Dołęga Anna | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Białystok Biega Team/Morsy Białystok | opłacono on-line |
46 | Sieliwoniuk Rafał | Bielsk Podlaski | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
47 | Zabrocki Patryk | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
48 | Gładysz Gracjan | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
49 | Łapiński Krzysztof | Łapy | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | BBL Łapy | opłacono on-line |
50 | Bosiacki Jarosław | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
51 | Gromkowski Wojciech | Nowe Aleksandrowo | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
52 | KAMIEŃSKI CEZARY | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
53 | Pietrowska Patrycja Pietrowska | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |
54 | Koziołkiewicz Krzysztof | Bielsk Podlaski | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | SZYBKI ŻÓŁWIK (kiedyś; teraz..... trochę wolniejszy:)) | opłacono on-line |
55 | CHMIELEWSKI Mariusz | CZARNA BIAŁOSTOCKA | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
56 | Sadowski Wojciech | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
57 | Łotowska Katarzyna | Dzikie | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Pelę Wrotki | |
58 | Wołosik Sławomir | Nowodworce | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
59 | Moczydlowski Marek | Zascianki | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Nadaktywni Białystok | opłacono on-line |
60 | Wołkowycki Maciej | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Białystok | opłacono on-line |
61 | Sidor Tomasz | Bialystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Outdoor Training | opłacono on-line |
62 | Bagińska Olga | Bagińska | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | ||
63 | Macias Łukasz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | JEDNOSTKA STRZELECKA 4034 BIAŁYSTOK | opłacono on-line |
64 | WOŁKOWYCKI Paweł | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Białystok | opłacono on-line |
65 | Pendowski Kamil | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Nadaktywni Białystok | opłacono on-line |
66 | Smuga Karolina Smuga | Piotrków Trybunalski | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
67 | Rydzewski Krzysztof | Klepacze | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
68 | Bałdak Piotr | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
69 | Zieniewicz Andrzej | Kleosin | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Grupa Szalonych Rowerzystów - Białystok | opłacono |
70 | Godlewski Marek | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Nadaktywni | opłacono on-line |
71 | Szerszen' Nikita | Grodno | Białoruś | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | RUN4FUN.BY | opłacono |
72 | Łapińska Paulina | Łapy | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
73 | Kaczanowski Krzysztof | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | opłacono on-line | |
74 | Skaraczyński Sebastian | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
75 | Matorny Uladzimir | Grodno | Białoruś | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | RUN4FUN.BY | opłacono |
76 | Stiepaniuk Magdalena | Bielsk Podlaski | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | Jednostka Strzelecka 1035 Bielsk Podlaski | opłacono |
77 | Kurel Edyta Kurel | Czarna Białostocka | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | opłacono on-line |
78 | Konecki Krzysztof | Białystok | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | ||
79 | Świderski Janusz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
80 | Rybnik Łukasz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
81 | Wasiukowicz Siarhei | Minsk | Białoruś | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Viktoria | opłacono |
82 | Januszkiewicz Wojciech | Supraśl | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
83 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
84 | Rogowska Marta | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Białostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
85 | OSTASZEWSKI IRENEUSZ | BIAŁYSTOK | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | BEZ KLUBU | opłacono on-line |
86 | Dubij Albert | Ogrodniczki | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
87 | Sieliwoniuk Eugeniusz | Bielsk Podlaski | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | KACZOGRÓD:) | |
88 | Użyński Bartłomiej | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono on-line | |
89 | Zalewski Dariusz | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Nadaktywni | opłacono on-line |
90 | Borowska Magdalena | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | House of Poland | opłacono on-line |
91 | Krakowski Darek | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Bialostocka Sekta Biegaczy | opłacono on-line |
92 | Ławida Tomasz | Klepacze | Polska | 1963 M - BIEG RODZINNY | opłacono | |
93 | Derlukiewicz Marek | Bielsk Podlaski | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | opłacono | |
94 | Razumowicz Uliana | Grodno | Białoruś | 1963 M - BIEG RODZINNY | RUN4FUN.BY | opłacono |
95 | Kryworuczko Alesia | Grodno | Białoruś | 1963 M - BIEG RODZINNY | RUN4FUN.BY | opłacono |
96 | Alejnik Aryna | Grodno | Białoruś | 1963 M - BIEG RODZINNY | RUN4FUN.BY | opłacono |
97 | Pilec Ksenia | Grodno | Białoruś | 1963 M - BIEG RODZINNY | RUN4FUN.BY | opłacono |
98 | Maskewicz IWAN | Grodno | Białoruś | 1963 M - BIEG RODZINNY | RUN4FUN.BY | opłacono |
99 | Szalamitskij Jewgenij | Pinsk | Białoruś | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | RUN4FUN.BY | opłacono |
100 | Klimiuk Małgorzata | Białystok | Polska | 10 KM - BIEG GŁÓWNY | Białystok Biega Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 8022