Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malinowski Wojciech | Lidzbark Warmiński | Polska | START Bieg Główny 10 km | AKB Lidzbark Warmiński | opłacono on-line |
2 | Szczepański Norman | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny 10 km | AS-PL | opłacono on-line |
3 | Bielenica Beata | Wydminy | Polska | START Bieg Główny 10 km | BBL WYDMINY | opłacono on-line |
4 | Clajot Fabian | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | FC Grabowa | opłacono on-line |
5 | Królik Jacek | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
6 | Królik Beata | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
7 | Grendziński Andrzej | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ostróda Runners | opłacono on-line |
8 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
9 | Rowicki Jarosław | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
10 | Żyźniewski Przemysław | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | Finisz Morąg | opłacono on-line |
11 | Pilarczyk Krzysztof | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
12 | Banaś Sebastian | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
13 | Banaś Magdalena | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
14 | Kaczyński Kamil | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | Finisz Morąg | opłacono on-line |
15 | Możejko Marek | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | Finisz Morąg | opłacono on-line |
16 | Kowalski Karol | Dobrocin | Polska | START Bieg Główny 10 km | Team Kopeć | opłacono on-line |
17 | BROJEK Mariusz | Żabi Róg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
18 | Osiński Piotr | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Didkowa Grupa | opłacono on-line |
19 | Waszkiewicz Marcin | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | Są wolniejsi | opłacono on-line |
20 | Satkiewicz Piotr | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ogrodowa biega / Getin Bank Pasłęk | opłacono on-line |
21 | Szczygłowski Jacek | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | Morążanie Rodzinny Team | opłacono on-line |
22 | Rapacki Grzegorz | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | Pasłęk | opłacono on-line |
23 | Rapacka Monika | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | Pasłęk | opłacono on-line |
24 | Chrabonszcz Jerzy | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ostróda | opłacono on-line |
25 | Chrabonszcz Maria | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ostróda | |
26 | Piniewski Robert | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | Pszczółkowski Team | opłacono on-line |
27 | Bagiński Krzysztof Bagiński | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ostróda Runners | |
28 | Szwęch Marek | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
29 | FIGAT Mirosław | Bartoszyce | Polska | START Bieg Główny 10 km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |
30 | FIGAT Alina | Bartoszyce | Polska | START Bieg Główny 10 km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |
31 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
32 | Stankiewicz Krzysztof | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ostróda Runners | opłacono on-line |
33 | Siejka Małgorzata | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
34 | Szejko Wawrzyniec | Ciechanów | Polska | START Bieg Główny 10 km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
35 | Mironova Irina | Kaliningradskaja oblast | Rosja | START Bieg Główny 10 km | ||
36 | Lompert Andrzej | Elblag | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
37 | Polak Michalina | Opole | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
38 | Kaśkiewicz Grzegorz | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
39 | Przybyłek Michał | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | Gmina Morąg | opłacono on-line |
40 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | START Bieg Główny 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
41 | Michalak Krzysztof | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ostróda Runners | opłacono on-line |
42 | Mrozowicz Jarosław | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | niezrzeszony | opłacono on-line |
43 | Matlewska Marzena | Elblag | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
44 | Makoś paweł | Kętrzyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
45 | Stasiak Marzena | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
46 | Filipczyk Joanna | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ostróda Runners | opłacono on-line |
47 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
48 | Spustek Marcin | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | MKS "Truso" Elbląg | opłacono on-line |
49 | Mejka Mirosław | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
50 | Wasiak Tomasz | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | Waniewski Coaching | opłacono on-line |
51 | Maliszewski Jerzy | Olsztyn Jaroty | Polska | START Bieg Główny 10 km | AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl | |
52 | Siemiński Rajmund | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
53 | Zienkiewicz Piotr | Młynary | Polska | START Bieg Główny 10 km | UKS Gimpas Pasłęk | opłacono on-line |
54 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | START Bieg Główny 10 km | Active Malbork | opłacono on-line |
55 | Nadziak Wioletta | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | Finisz Morąg | opłacono on-line |
56 | Janowski Piotr | Nowawieś Chełmińska | Polska | START Bieg Główny 10 km | TKKF Chełmno | opłacono on-line |
57 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | START Bieg Główny 10 km | Active Malbork | |
58 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
59 | Drozd Wojciech | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
60 | Sudzińska Mariola | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | AKM Olsztyn | opłacono on-line |
61 | Parcheta Andrzej | Stare Jabłonki | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
62 | Woźniak Kamil | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
63 | Wdowiak Wojciech | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | Wdowiak&Friends | opłacono on-line |
64 | Matulewicz Magdalena | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
65 | ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW | PASŁĘK | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
66 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Polska | START Bieg Główny 10 km | Maratończyk - Elbląg | opłacono on-line |
67 | Kopistecki Michał | Lubawa | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
68 | Wójcik Marcin | Bartoszyce | Polska | START Bieg Główny 10 km | Rant Bartoszyce / Endorfiny Bartoszyce | opłacono on-line |
69 | Siółkowski Wiesław | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | PSP Elbląg | |
70 | Siółkowski Wiesław | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | PSP Elbląg | |
71 | Ołowski Jakub | BISKUPIEC | Polska | START Bieg Główny 10 km | Tri Negu/agrobros.com/Najmowicztriathlon | opłacono on-line |
72 | Menziński Przemysław | Barczewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | BSB Barczewo Biega/ ASICS FrontRunner Poland | opłacono on-line |
73 | Pronobis Beata | Barczewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | BSB Barczewo Biega | opłacono on-line |
74 | ZAMORSKI TOMASZ | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
75 | Grędziszewski Waldemar | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
76 | Nowak Jerzy | Bartoszyce | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
77 | Kuciński Ireneusz | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | ROZBIEGANY PASŁĘK | opłacono on-line |
78 | Rogowski Zbigniew | Bisztynek | Polska | START Bieg Główny 10 km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line |
79 | mieczkowski tomasz | pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
80 | Zając Bartosz | Kierzliny | Polska | START Bieg Główny 10 km | BSB Barczewo Biega | opłacono on-line |
81 | Raszewski Marcin | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
82 | Chodnicki Dariusz | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
83 | SZEWCZYK RAFAŁ | OLSZTYN | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
84 | Stankiewicz Adam | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
85 | Dymek Adrian | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
86 | Lis Janusz | Grudziądz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
87 | Sumicki Krzysztof | Barczewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
88 | SIKORSKI Krystian | Bartoszyce | Polska | START Bieg Główny 10 km | Rant Bartoszyce / Endorfiny | opłacono on-line |
89 | Sanecki Piotr | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | KB Biegam Bo Lubię Pasłęk | opłacono on-line |
90 | Ewert Mariusz | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ostróda Runners | opłacono on-line |
91 | Bałdyga Piotr | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | BBL Ostróda | opłacono on-line |
92 | Mucha Jan | Wipsowo | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
93 | Bącik Rafał | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy | opłacono on-line |
94 | Laszczak Jerzy | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
95 | Krupiński Bogumił | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
96 | Osior Bartłomiej | Wydminy | Polska | START Bieg Główny 10 km | Hummel Team Polska | opłacono on-line |
97 | Pokrzywińska-Osior Beata | Wydminy | Polska | START Bieg Główny 10 km | Hummel Team Polska | opłacono on-line |
98 | Szymański Jerzy | Kurzętnik | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
99 | JAKIMOWICZ Iwona | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Brzozowski Team | opłacono on-line |
100 | Nowakowska Edyta | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7420