Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaśkowiak Maciej | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
2 | Raboj Andrzej | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
3 | Lipka Tomasz | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
4 | Piechocka Katarzyna | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
5 | Piechocki Paweł | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
6 | KOWALSKI TOMASZ | OLSZTYN | Polska | START Bieg Główny 10 km | "URWIS" BIEGA | |
7 | Gomulski Marcin Gomulski | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
8 | BĄK PAWEŁ | SĘPOPOL | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
9 | Wisiński Maciej | Szabda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Brodnica Biega | |
10 | Wisiński Piotr | Szbada | Polska | START Bieg Główny 10 km | BRODNICA BIEGA | |
11 | Cetra Łukasz | Rumia | Polska | START Bieg Główny 10 km | 18 Wojskowy Oddział Gospodarczy | opłacono on-line |
12 | Bianga Katarzyna | Trąbki Wielkie | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
13 | Jerszewski Andrzej | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | Są Wolniejsi | opłacono on-line |
14 | Nowakowska Edyta | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
15 | JAKIMOWICZ Iwona | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Brzozowski Team | opłacono on-line |
16 | Szymański Jerzy | Kurzętnik | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
17 | Pokrzywińska-Osior Beata | Wydminy | Polska | START Bieg Główny 10 km | Hummel Team Polska | opłacono on-line |
18 | Osior Bartłomiej | Wydminy | Polska | START Bieg Główny 10 km | Hummel Team Polska | opłacono on-line |
19 | Krupiński Bogumił | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
20 | Laszczak Jerzy | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
21 | Bącik Rafał | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy | opłacono on-line |
22 | Mucha Jan | Wipsowo | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
23 | Bałdyga Piotr | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | BBL Ostróda | opłacono on-line |
24 | Ewert Mariusz | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ostróda Runners | opłacono on-line |
25 | Sanecki Piotr | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | KB Biegam Bo Lubię Pasłęk | opłacono on-line |
26 | SIKORSKI Krystian | Bartoszyce | Polska | START Bieg Główny 10 km | Rant Bartoszyce / Endorfiny | opłacono on-line |
27 | Sumicki Krzysztof | Barczewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
28 | Lis Janusz | Grudziądz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
29 | Dymek Adrian | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
30 | Stankiewicz Adam | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
31 | SZEWCZYK RAFAŁ | OLSZTYN | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
32 | Chodnicki Dariusz | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
33 | Raszewski Marcin | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
34 | Zając Bartosz | Kierzliny | Polska | START Bieg Główny 10 km | BSB Barczewo Biega | opłacono on-line |
35 | mieczkowski tomasz | pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
36 | Rogowski Zbigniew | Bisztynek | Polska | START Bieg Główny 10 km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line |
37 | Kuciński Ireneusz | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | ROZBIEGANY PASŁĘK | opłacono on-line |
38 | Nowak Jerzy | Bartoszyce | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
39 | Grędziszewski Waldemar | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
40 | ZAMORSKI TOMASZ | LIDZBARK WARMIŃSKI | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
41 | Pronobis Beata | Barczewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | BSB Barczewo Biega | opłacono on-line |
42 | Menziński Przemysław | Barczewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | BSB Barczewo Biega/ ASICS FrontRunner Poland | opłacono on-line |
43 | Ołowski Jakub | BISKUPIEC | Polska | START Bieg Główny 10 km | Tri Negu/agrobros.com/Najmowicztriathlon | opłacono on-line |
44 | Siółkowski Wiesław | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | PSP Elbląg | |
45 | Siółkowski Wiesław | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | PSP Elbląg | |
46 | Wójcik Marcin | Bartoszyce | Polska | START Bieg Główny 10 km | Rant Bartoszyce / Endorfiny Bartoszyce | opłacono on-line |
47 | Kopistecki Michał | Lubawa | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
48 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Polska | START Bieg Główny 10 km | Maratończyk - Elbląg | opłacono on-line |
49 | ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW | PASŁĘK | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
50 | Matulewicz Magdalena | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
51 | Wdowiak Wojciech | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | Wdowiak&Friends | opłacono on-line |
52 | Woźniak Kamil | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
53 | Parcheta Andrzej | Stare Jabłonki | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
54 | Sudzińska Mariola | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | AKM Olsztyn | opłacono on-line |
55 | Drozd Wojciech | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
56 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
57 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | START Bieg Główny 10 km | Active Malbork | |
58 | Janowski Piotr | Nowawieś Chełmińska | Polska | START Bieg Główny 10 km | TKKF Chełmno | opłacono on-line |
59 | Nadziak Wioletta | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | Finisz Morąg | opłacono on-line |
60 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | START Bieg Główny 10 km | Active Malbork | opłacono on-line |
61 | Zienkiewicz Piotr | Młynary | Polska | START Bieg Główny 10 km | UKS Gimpas Pasłęk | opłacono on-line |
62 | Siemiński Rajmund | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
63 | Maliszewski Jerzy | Olsztyn Jaroty | Polska | START Bieg Główny 10 km | AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl | |
64 | Wasiak Tomasz | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | Waniewski Coaching | opłacono on-line |
65 | Mejka Mirosław | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
66 | Spustek Marcin | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | MKS "Truso" Elbląg | opłacono on-line |
67 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
68 | Filipczyk Joanna | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ostróda Runners | opłacono on-line |
69 | Stasiak Marzena | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
70 | Makoś paweł | Kętrzyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
71 | Matlewska Marzena | Elblag | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
72 | Mrozowicz Jarosław | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | niezrzeszony | opłacono on-line |
73 | Michalak Krzysztof | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ostróda Runners | opłacono on-line |
74 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | START Bieg Główny 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
75 | Przybyłek Michał | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | Gmina Morąg | opłacono on-line |
76 | Kaśkiewicz Grzegorz | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
77 | Polak Michalina | Opole | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
78 | Lompert Andrzej | Elblag | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
79 | Mironova Irina | Kaliningradskaja oblast | Rosja | START Bieg Główny 10 km | ||
80 | Szejko Wawrzyniec | Ciechanów | Polska | START Bieg Główny 10 km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
81 | Siejka Małgorzata | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
82 | Stankiewicz Krzysztof | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ostróda Runners | opłacono on-line |
83 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
84 | FIGAT Alina | Bartoszyce | Polska | START Bieg Główny 10 km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |
85 | FIGAT Mirosław | Bartoszyce | Polska | START Bieg Główny 10 km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |
86 | Szwęch Marek | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
87 | Bagiński Krzysztof Bagiński | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ostróda Runners | |
88 | Piniewski Robert | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | Pszczółkowski Team | opłacono on-line |
89 | Chrabonszcz Maria | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ostróda | |
90 | Chrabonszcz Jerzy | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ostróda | opłacono on-line |
91 | Rapacka Monika | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | Pasłęk | opłacono on-line |
92 | Rapacki Grzegorz | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | Pasłęk | opłacono on-line |
93 | Szczygłowski Jacek | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | Morążanie Rodzinny Team | opłacono on-line |
94 | Satkiewicz Piotr | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ogrodowa biega / Getin Bank Pasłęk | opłacono on-line |
95 | Waszkiewicz Marcin | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | Są wolniejsi | opłacono on-line |
96 | Osiński Piotr | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Didkowa Grupa | opłacono on-line |
97 | BROJEK Mariusz | Żabi Róg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
98 | Kowalski Karol | Dobrocin | Polska | START Bieg Główny 10 km | Team Kopeć | opłacono on-line |
99 | Możejko Marek | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | Finisz Morąg | opłacono on-line |
100 | Kaczyński Kamil | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | Finisz Morąg | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7440