Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bącik Rafał | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy | opłacono on-line |
2 | Bagiński Krzysztof Bagiński | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ostróda Runners | |
3 | BĄK PAWEŁ | SĘPOPOL | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
4 | Banaś Magdalena | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
5 | Banaś Sebastian | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
6 | Bałdyga Piotr | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | BBL Ostróda | opłacono on-line |
7 | Bianga Katarzyna | Trąbki Wielkie | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
8 | Bielenica Beata | Wydminy | Polska | START Bieg Główny 10 km | BBL WYDMINY | opłacono on-line |
9 | BROJEK Mariusz | Żabi Róg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
10 | Cetra Łukasz | Rumia | Polska | START Bieg Główny 10 km | 18 Wojskowy Oddział Gospodarczy | opłacono on-line |
11 | Chodnicki Dariusz | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
12 | Chrabonszcz Jerzy | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ostróda | opłacono on-line |
13 | Chrabonszcz Maria | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ostróda | |
14 | Clajot Fabian | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | FC Grabowa | opłacono on-line |
15 | Drozd Wojciech | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
16 | Dymek Adrian | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
17 | Ewert Mariusz | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ostróda Runners | opłacono on-line |
18 | FIGAT Alina | Bartoszyce | Polska | START Bieg Główny 10 km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |
19 | FIGAT Mirosław | Bartoszyce | Polska | START Bieg Główny 10 km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | |
20 | Filipczyk Joanna | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ostróda Runners | opłacono on-line |
21 | Gomulski Marcin Gomulski | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
22 | Grędziszewski Waldemar | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
23 | Grendziński Andrzej | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ostróda Runners | opłacono on-line |
24 | Hapke Tomasz | Wilkowo | Polska | START Bieg Główny 10 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
25 | JAKIMOWICZ Iwona | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Brzozowski Team | opłacono on-line |
26 | Janowski Piotr | Nowawieś Chełmińska | Polska | START Bieg Główny 10 km | TKKF Chełmno | opłacono on-line |
27 | Jaśkowiak Maciej | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
28 | Jerszewski Andrzej | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | Są Wolniejsi | opłacono on-line |
29 | Kaczyński Kamil | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | Finisz Morąg | opłacono on-line |
30 | Kaśkiewicz Grzegorz | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
31 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | START Bieg Główny 10 km | Active Malbork | |
32 | Kopistecki Michał | Lubawa | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
33 | Kowalski Karol | Dobrocin | Polska | START Bieg Główny 10 km | Team Kopeć | opłacono on-line |
34 | KOWALSKI TOMASZ | OLSZTYN | Polska | START Bieg Główny 10 km | "URWIS" BIEGA | |
35 | Królik Beata | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
36 | Królik Jacek | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
37 | Krupiński Bogumił | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
38 | Kuciński Ireneusz | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | ROZBIEGANY PASŁĘK | opłacono on-line |
39 | Laszczak Jerzy | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
40 | Lipka Tomasz | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
41 | Lis Janusz | Grudziądz | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
42 | Lompert Andrzej | Elblag | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
43 | Makoś paweł | Kętrzyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
44 | Malinowski Wojciech | Lidzbark Warmiński | Polska | START Bieg Główny 10 km | AKB Lidzbark Warmiński | opłacono on-line |
45 | Maliszewski Jerzy | Olsztyn Jaroty | Polska | START Bieg Główny 10 km | AKM Olsztyn/sklepbiegacza.pl | |
46 | Markiewicz Paweł | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
47 | MARNIK Janusz | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | Rozbiegany Pasłęk | opłacono on-line |
48 | Matlewska Marzena | Elblag | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
49 | Matulewicz Magdalena | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
50 | Mejka Mirosław | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
51 | Menziński Przemysław | Barczewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | BSB Barczewo Biega/ ASICS FrontRunner Poland | opłacono on-line |
52 | Michalak Krzysztof | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ostróda Runners | opłacono on-line |
53 | mieczkowski tomasz | pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
54 | Mironova Irina | Kaliningradskaja oblast | Rosja | START Bieg Główny 10 km | ||
55 | Możejko Marek | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | Finisz Morąg | opłacono on-line |
56 | Mrozowicz Jarosław | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | niezrzeszony | opłacono on-line |
57 | Mucha Jan | Wipsowo | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
58 | Nadziak Wioletta | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | Finisz Morąg | opłacono on-line |
59 | Nowak Jerzy | Bartoszyce | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
60 | Nowakowska Edyta | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
61 | Osiński Piotr | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Didkowa Grupa | opłacono on-line |
62 | Osior Bartłomiej | Wydminy | Polska | START Bieg Główny 10 km | Hummel Team Polska | opłacono on-line |
63 | Ołowski Jakub | BISKUPIEC | Polska | START Bieg Główny 10 km | Tri Negu/agrobros.com/Najmowicztriathlon | opłacono on-line |
64 | Ołowski Kamil | Dzierzgoń | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
65 | Parcheta Andrzej | Stare Jabłonki | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
66 | Piechocka Katarzyna | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
67 | Piechocki Paweł | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
68 | Pilarczyk Krzysztof | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
69 | Piniewski Robert | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | Pszczółkowski Team | opłacono on-line |
70 | Pokrzywińska-Osior Beata | Wydminy | Polska | START Bieg Główny 10 km | Hummel Team Polska | opłacono on-line |
71 | Polak Michalina | Opole | Polska | START Bieg Główny 10 km | ||
72 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | START Bieg Główny 10 km | Active Malbork | opłacono on-line |
73 | Pronobis Beata | Barczewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | BSB Barczewo Biega | opłacono on-line |
74 | Przybyłek Michał | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | Gmina Morąg | opłacono on-line |
75 | Raboj Andrzej | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
76 | Rapacka Monika | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | Pasłęk | opłacono on-line |
77 | Rapacki Grzegorz | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | Pasłęk | opłacono on-line |
78 | Raszewski Marcin | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
79 | Rogowski Zbigniew | Bisztynek | Polska | START Bieg Główny 10 km | Bartoszycka Grupa Biegowa Endorfiny | opłacono on-line |
80 | Rowicki Jarosław | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
81 | Sanecki Piotr | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | KB Biegam Bo Lubię Pasłęk | opłacono on-line |
82 | Satkiewicz Piotr | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ogrodowa biega / Getin Bank Pasłęk | opłacono on-line |
83 | Siejka Małgorzata | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
84 | Siemiński Rajmund | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
85 | SIKORSKI Krystian | Bartoszyce | Polska | START Bieg Główny 10 km | Rant Bartoszyce / Endorfiny | opłacono on-line |
86 | Siółkowski Wiesław | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | PSP Elbląg | |
87 | Siółkowski Wiesław | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | PSP Elbląg | |
88 | ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW | PASŁĘK | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
89 | Spustek Marcin | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | MKS "Truso" Elbląg | opłacono on-line |
90 | Stankiewicz Adam | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
91 | Stankiewicz Krzysztof | Ostróda | Polska | START Bieg Główny 10 km | Ostróda Runners | opłacono on-line |
92 | Stasiak Marzena | Pasłęk | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
93 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Polska | START Bieg Główny 10 km | Maratończyk - Elbląg | opłacono on-line |
94 | Sudzińska Mariola | Olsztyn | Polska | START Bieg Główny 10 km | AKM Olsztyn | opłacono on-line |
95 | Sumicki Krzysztof | Barczewo | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
96 | Szczepański Norman | Gdańsk | Polska | START Bieg Główny 10 km | AS-PL | opłacono on-line |
97 | Szczygłowski Jacek | Morąg | Polska | START Bieg Główny 10 km | Morążanie Rodzinny Team | opłacono on-line |
98 | Szejko Wawrzyniec | Ciechanów | Polska | START Bieg Główny 10 km | KB TKKF Promyk Ciechanów | |
99 | SZEWCZYK RAFAŁ | OLSZTYN | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line | |
100 | Szwęch Marek | Elbląg | Polska | START Bieg Główny 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7419