Manhattan RUN
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna start 20:20 TRI Starogard Gdański opłacono on-line
2 Grigorian Monika Gdańsk start 20:20 opłacono on-line
3 Janczak Agata Gdańsk start 20:20 Padł Na Ryj Team opłacono on-line
4 Woźnowska Aleksandra Elbląg start 20:30 Chłopak mi kazał opłacono on-line
5 Łapkowski Patryk Elbląg start 20:30 opłacono on-line
6 Smyk Sławomir Gdynia start 22:10 BigYellowFoot Adventure Team opłacono
7 Szczęsny Tomasz Gdańsk start 22:10 TIGER GYM
8 Rychter Krzysztof Gdańsk start 21:50 opłacono on-line
9 Namiel Patrycja Gdakowo start 22:00 opłacono on-line
10 Belczyński Piotr Belczyński Gdańsk start 21:50 T-MOBILE RUNNING TEAM opłacono on-line
11 Kurowski Wojciech Gdańsk start 20:20 Gdańsk opłacono on-line
12 Gibas Jacek Czarlin start 20:40 Biegający Tczew opłacono on-line
13 Iefymenko Oleksandr Sopot start 19:50 opłacono on-line
14 Jastrzębowska Natalia Gdynia start 22:10 BigYellowFoot AdventureTeam opłacono
15 Kukulak Michał Gdańsk start 22:00 opłacono on-line
16 Juszczak Dominika Gdańsk start 22:00 opłacono on-line
17 Więcielewska Joanna Gdynia start 21:10 BigYellowFoot AdventureTeam opłacono
18 Stosik Tomasz Gdynia start 22:00 opłacono on-line
19 Lemanowicz Łukasz Gdynia start 22:00 opłacono on-line
20 Kolwicz Damian Gdansk start 21:10 BigYellowFoot Adventure Team opłacono
21 Nikodemczyk Patrycja Gdynia start 20:40 BigYellowFoot Adventure Team opłacono
22 Baranowski Michal Wejherowo start 20:40 BigYellowFoot Adventure team opłacono
23 Gątarska Hanna Gdańsk start 20:20 opłacono on-line
24 Ramczyk Kamil Gdańsk start 20:20 opłacono on-line
25 Szandrocha Krzysztof Elbląg start 19:50 opłacono on-line
26 Jakubowska Katarzyna Pasłęk start 19:50 opłacono on-line
27 Mordasiewicz Adrian Rumia start 20:40 BigYellowFoot Adventure team opłacono
28 Jagoda Anna Rumia start 20:40 BigYellowFoot Adventure team opłacono
29 Motyka Oliwia Strzebielino Morskie start 21:10 BigYellowFoot Adventure Team opłacono
30 Szulcek Patryk Linia start 21:10 BigYellowFoot Adventure Team opłacono
31 Przybyś Mariusz Łęgowo start 19:50 KRYZYS WIEKU ŚREDNIEGO opłacono on-line
32 Kopczyńska Monika Gdansk start 21:30 opłacono on-line
33 Pyż Sławomir Gdańsk start 21:30 Gait Nie Marnuj Tlenu opłacono on-line
34 Kujawa Katarzyna Gdynia start 22:00 Kurczak Team Crow opłacono on-line
35 Bieganowski Jacek Gdańsk start 22:00 opłacono on-line
36 Kobylarczyk Piotr Gdańsk start 19:40 Piękni i Bestie opłacono on-line
37 Kozioł Krzysztof Gdańsk start 19:40 opłacono on-line
38 Ćwikowski Kamil Augustów start 19:40 opłacono on-line
39 Pełszyński Bogusław Gdańsk start 20:10 URODZINOWE BIEGANIE PEŁSZYŃSKICH opłacono on-line
40 Pełszyński Piotrek Gdańsk start 20:10 URODZINOWE BIEGANIE PEŁSZYŃSKICH opłacono
41 Pełszyński Tomek Gdańsk start 20:10 URODZINOWE BIEGANIE PEŁSZYŃSKICH opłacono
42 Pełszyński Marek Gdańsk start 20:10 URODZINOWE BIEGANIE PEŁSZYŃSKICH opłacono on-line
43 Pełszyński Jacek Pełszyński Gdańsk start 20:10 URODZINOWE BIEGANIE PEŁSZYŃSKICH opłacono on-line
44 Sroczynski Wojciech Mogilno start 19:40 Husaria Race Team opłacono on-line
45 Barczak Anna Mogilno start 19:40 Husaria Race Team opłacono on-line
46 Gładkowski Grzegorz Reda start 21:10 BigYellowFoot Adventure team opłacono
47 Kośka Tomasz Sopot start 20:30 Kolonia Prabuty opłacono on-line
48 Brzeski Robert Tczew start 20:20 CrossElite opłacono on-line
49 Woźniak Mariusz Gdańsk start 21:50 T-MOBILE RUNNING TEAM opłacono on-line
50 Wnuk Damian Wielki Klincz start 20:30 opłacono on-line
51 Krajewska Magdalena Malbork start 19:30 Piękni i Bestie opłacono on-line
52 Drywa Jacek Drywa Gdańsk start 19:30 opłacono on-line
53 Tracz Olgierd Gdańsk start 19:50 Dolina Noteci Racing Team opłacono on-line
54 Nadolski Marcin Gdańsk start 20:10 Co mówi Miii :D opłacono on-line
55 Czapla Natalia Malbork start 19:40 opłacono on-line
56 Rojewska Angelika Malbork start 19:40 RUSZSIĘZBETI opłacono on-line
57 Kruszyńska Celina Żukowo start 19:40 opłacono on-line
58 Czapran Marek Gdańśk start 19:20 xRunners opłacono on-line
59 Paszkowski Paweł Gdańsk start 19:20 opłacono on-line
60 Walkowicz Karolina Gdynia start 19:10 opłacono on-line
61 Gitner Marcin Gdynia start 19:30 Piękni i Bestie opłacono on-line
62 Stepnowska Agata Gdańsk start 19:20 opłacono on-line
63 Urbaniak Paweł Gdańsk start 19:20 Trochę inny tata opłacono on-line
64 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk start 19:20 opłacono on-line
65 Witkowski Adrian Bolszewo start 19:10 Running To HELL opłacono on-line
66 Adamczewski Bartłomiej Gdańsk start 19:40 Białe Lwy opłacono
67 Kulczycki Jan GDAŃSK start 19:20 opłacono on-line
68 Dądelewska Joanna Malbork start 19:30 Piękni i Bestie opłacono on-line
69 Dądelewska Oliwia Malbork start 19:30 Piękni i Bestie opłacono on-line
70 Kowalski Waldemar Borkowo start 19:30 Leasing Polski Team opłacono on-line
71 de Virion Aleksandra Gdańsk start 20:10 Koty3! opłacono on-line
72 de Virion Wiktoria Gdańsk start 20:10 Koty3! opłacono on-line
73 Sowiński Patryk Tczew start 20:30 Reebok Run Crew opłacono
74 Czerski Krzysztof Chłapowo start 20:10 Greif Team Władysławowo opłacono on-line
75 Boza Beata Gdynia start 20:10 Greif Team Władysławowo opłacono on-line
76 Woźniak Michał Brodnica Górna start 22:00 opłacono on-line
77 Krusiński Mirosław Sztum start 21:00 opłacono on-line
78 Majkowski Tomasz Skórcz start 19:00 Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
79 JANIK Roman KWIDZYN start 19:10 KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
80 Michlewicz Artur Świecie start 21:00 BigYellowFoot AdventureTeam opłacono on-line
81 Matysiak Ewa Gdańsk start 19:10 SRS Szansa-Start Gdańsk opłacono on-line
82 Nijak Jolanta Gdańsk start 21:00 opłacono on-line
83 Zalewski Mateusz Gdańsk start 21:00 opłacono on-line
84 Pappe Agnieszka Gdańsk start 21:00 opłacono on-line
85 Brzeziński Kamil Łódź start 21:00 Gdansk Flying Sharks opłacono on-line
86 Żuk Jarosław Gdańsk start 19:00 opłacono on-line
87 Kowalewska Aleksandra Rumia start 19:10 Running To HELL opłacono on-line
88 Kopicka Eliza Gdańsk start 19:00 Kopiki opłacono on-line
89 Stawski Bartosz Gdańsk start 19:50 opłacono on-line
90 Stencel Żemełka Karolina Chwaszczyno start 19:30 opłacono on-line
91 Matyskiel Anita Poland start 19:30 IREK i rak - Maraton o życie opłacono on-line
92 Kulpaczyński Patryk Gdańsk start 22:00 Goggle PAE Team opłacono on-line
93 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK start 19:10 ATLAS RUNNING TEAM opłacono on-line
94 Szoska Sławmir Tczew start 20:20 CrossElite opłacono on-line
95 Abryszyńska Karolina Tczew start 20:20 CrossElite opłacono on-line
96 Lauda Mariusz Gdańsk start 19:10 opłacono on-line
97 Dolny Kamil Gdańsk start 19:20 ParaMoralni opłacono on-line
98 Lehmann Dawid Gdańsk start 19:00 opłacono on-line
99 Boguslaw Monika Gdansk start 20:20 opłacono on-line
100 Walas Damian Tczew start 20:20 CrossElite opłacono on-line


Wyświetleń: 9963

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ