Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jędrzejewski Daniel | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | start 20:20 | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
2 | Grigorian Monika | Gdańsk | Polska | start 20:20 | opłacono on-line | |
3 | Janczak Agata | Gdańsk | Polska | start 20:20 | Padł Na Ryj Team | opłacono on-line |
4 | Woźnowska Aleksandra | Elbląg | Polska | start 20:30 | Chłopak mi kazał | opłacono on-line |
5 | Łapkowski Patryk | Elbląg | Polska | start 20:30 | opłacono on-line | |
6 | Smyk Sławomir | Gdynia | Polska | start 22:10 | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono |
7 | Jarocka Aneta | Gdańsk | Polska | start 22:00 | ||
8 | Szczęsny Tomasz | Gdańsk | Polska | start 22:10 | TIGER GYM | |
9 | Rychter Krzysztof | Gdańsk | Polska | start 21:50 | opłacono on-line | |
10 | Namiel Patrycja | Gdakowo | Polska | start 22:00 | opłacono on-line | |
11 | Belczyński Piotr Belczyński | Gdańsk | Polska | start 21:50 | T-MOBILE RUNNING TEAM | opłacono on-line |
12 | Kurowski Wojciech | Gdańsk | Polska | start 20:20 | Gdańsk | opłacono on-line |
13 | Gibas Jacek | Czarlin | Polska | start 20:40 | Biegający Tczew | opłacono on-line |
14 | Świeżyńska Aleksandra | Gdynia | Polska | start 20:40 | Pani | opłacono |
15 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Polska | start 19:50 | opłacono on-line | |
16 | Jastrzębowska Natalia | Gdynia | Polska | start 22:10 | BigYellowFoot AdventureTeam | opłacono |
17 | Kukulak Michał | Gdańsk | Polska | start 22:00 | opłacono on-line | |
18 | Juszczak Dominika | Gdańsk | Polska | start 22:00 | opłacono on-line | |
19 | Więcielewska Joanna | Gdynia | Polska | start 21:10 | BigYellowFoot AdventureTeam | opłacono |
20 | Stosik Tomasz | Gdynia | Polska | start 22:00 | opłacono on-line | |
21 | Lemanowicz Łukasz | Gdynia | Polska | start 22:00 | opłacono on-line | |
22 | Kolwicz Damian | Gdansk | Polska | start 21:10 | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono |
23 | Nikodemczyk Patrycja | Gdynia | Polska | start 20:40 | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono |
24 | Baranowski Michal | Wejherowo | Polska | start 20:40 | BigYellowFoot Adventure team | opłacono |
25 | Gątarska Hanna | Gdańsk | Polska | start 20:20 | opłacono on-line | |
26 | Ramczyk Kamil | Gdańsk | Polska | start 20:20 | opłacono on-line | |
27 | Szandrocha Krzysztof | Elbląg | Polska | start 19:50 | opłacono on-line | |
28 | Jakubowska Katarzyna | Pasłęk | Polska | start 19:50 | opłacono on-line | |
29 | Mordasiewicz Adrian | Rumia | Polska | start 20:40 | BigYellowFoot Adventure team | opłacono |
30 | Jagoda Anna | Rumia | Polska | start 20:40 | BigYellowFoot Adventure team | opłacono |
31 | Motyka Oliwia | Strzebielino Morskie | Polska | start 21:10 | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono |
32 | Szulcek Patryk | Linia | Polska | start 21:10 | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono |
33 | Przybyś Mariusz | Łęgowo | Polska | start 19:50 | KRYZYS WIEKU ŚREDNIEGO | opłacono on-line |
34 | Kopczyńska Monika | Gdansk | Polska | start 21:30 | opłacono on-line | |
35 | Pyż Sławomir | Gdańsk | Polska | start 21:30 | Gait Nie Marnuj Tlenu | opłacono on-line |
36 | Kujawa Katarzyna | Gdynia | Polska | start 22:00 | Kurczak Team Crow | opłacono on-line |
37 | Bieganowski Jacek | Gdańsk | Polska | start 22:00 | opłacono on-line | |
38 | Nowak Bartosz | Gdańsk | Polska | start 19:50 | KS Przygoda Gdańsk | opłacono on-line |
39 | Kobylarczyk Piotr | Gdańsk | Polska | start 19:40 | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
40 | Kozioł Krzysztof | Gdańsk | Polska | start 19:40 | opłacono on-line | |
41 | Ćwikowski Kamil | Augustów | Polska | start 19:40 | opłacono on-line | |
42 | Pełszyński Bogusław | Gdańsk | Polska | start 20:10 | URODZINOWE BIEGANIE PEŁSZYŃSKICH | opłacono on-line |
43 | Pełszyński Piotrek | Gdańsk | Polska | start 20:10 | URODZINOWE BIEGANIE PEŁSZYŃSKICH | opłacono |
44 | Pełszyński Tomek | Gdańsk | Polska | start 20:10 | URODZINOWE BIEGANIE PEŁSZYŃSKICH | opłacono |
45 | Pełszyński Marek | Gdańsk | Polska | start 20:10 | URODZINOWE BIEGANIE PEŁSZYŃSKICH | opłacono on-line |
46 | Pełszyński Jacek Pełszyński | Gdańsk | Polska | start 20:10 | URODZINOWE BIEGANIE PEŁSZYŃSKICH | opłacono on-line |
47 | Sroczynski Wojciech | Mogilno | Polska | start 19:40 | Husaria Race Team | opłacono on-line |
48 | Barczak Anna | Mogilno | Polska | start 19:40 | Husaria Race Team | opłacono on-line |
49 | Gładkowski Grzegorz | Reda | Polska | start 21:10 | BigYellowFoot Adventure team | opłacono |
50 | Kośka Tomasz | Sopot | Polska | start 20:30 | Kolonia Prabuty | opłacono on-line |
51 | Brzeski Robert | Tczew | Polska | start 20:20 | CrossElite | opłacono on-line |
52 | Woźniak Mariusz | Gdańsk | Polska | start 21:50 | T-MOBILE RUNNING TEAM | opłacono on-line |
53 | Wnuk Damian | Wielki Klincz | Polska | start 20:30 | opłacono on-line | |
54 | Bartosiewicz Adam | Gryfino | Polska | start 22:00 | opłacono on-line | |
55 | Krajewska Magdalena | Malbork | Polska | start 19:30 | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
56 | Drywa Jacek Drywa | Gdańsk | Polska | start 19:30 | opłacono on-line | |
57 | Tracz Olgierd | Gdańsk | Polska | start 19:50 | Dolina Noteci Racing Team | opłacono on-line |
58 | Nadolski Marcin | Gdańsk | Polska | start 20:10 | Co mówi Miii :D | opłacono on-line |
59 | Czapla Natalia | Malbork | Polska | start 19:40 | opłacono on-line | |
60 | Rojewska Angelika | Malbork | Polska | start 19:40 | RUSZSIĘZBETI | opłacono on-line |
61 | Kruszyńska Celina | Żukowo | Polska | start 19:40 | opłacono on-line | |
62 | Burda Robert | Gdańsk | Polska | start 21:00 | opłacono | |
63 | Czapran Marek | Gdańśk | Polska | start 19:20 | xRunners | opłacono on-line |
64 | Paszkowski Paweł | Gdańsk | Polska | start 19:20 | opłacono on-line | |
65 | Walkowicz Karolina | Gdynia | Polska | start 19:10 | opłacono on-line | |
66 | Gitner Marcin | Gdynia | Polska | start 19:30 | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
67 | Stepnowska Agata | Gdańsk | Polska | start 19:20 | opłacono on-line | |
68 | Urbaniak Paweł | Gdańsk | Polska | start 19:20 | Trochę inny tata | opłacono on-line |
69 | Rezmer-Urbaniak Sylwia | Gdańsk | Polska | start 19:20 | opłacono on-line | |
70 | Witkowski Adrian | Bolszewo | Polska | start 19:10 | Running To HELL | opłacono on-line |
71 | Grala Filip | Gdańsk | Polska | start 19:40 | Białe Lwy | opłacono |
72 | Pawelec Magda | Gdańsk | Polska | start 19:40 | Białe Lwy | opłacono |
73 | Gancarz Arek | Gdańsk | Polska | start 19:40 | Białe Lwy | opłacono |
74 | Adamczewski Bartłomiej | Gdańsk | Polska | start 19:40 | Białe Lwy | opłacono |
75 | Piotrowski Daniel | Gdynia | Polska | start 20:10 | opłacono on-line | |
76 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | start 19:20 | opłacono on-line | |
77 | Dądelewska Joanna | Malbork | Polska | start 19:30 | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
78 | Dądelewska Oliwia | Malbork | Polska | start 19:30 | Piękni i Bestie | opłacono on-line |
79 | Kowalski Waldemar | Borkowo | Polska | start 19:30 | Leasing Polski Team | opłacono on-line |
80 | de Virion Aleksandra | Gdańsk | Polska | start 20:10 | Koty3! | opłacono on-line |
81 | de Virion Wiktoria | Gdańsk | Polska | start 20:10 | Koty3! | opłacono on-line |
82 | Sowiński Patryk | Tczew | Polska | start 20:30 | Reebok Run Crew | opłacono |
83 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | Polska | start 20:10 | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
84 | Boza Beata | Gdynia | Polska | start 20:10 | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
85 | Woźniak Michał | Brodnica Górna | Polska | start 22:00 | opłacono on-line | |
86 | Krusiński Mirosław | Sztum | Polska | start 21:00 | opłacono on-line | |
87 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | start 19:00 | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
88 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | start 19:10 | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
89 | Michlewicz Artur | Świecie | Polska | start 21:00 | BigYellowFoot AdventureTeam | opłacono on-line |
90 | Kitowska Iwona | Juszkowo | Polska | start 21:10 | opłacono on-line | |
91 | Zieliński Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | start 21:10 | opłacono on-line | |
92 | Matysiak Ewa | Gdańsk | Polska | start 19:10 | SRS Szansa-Start Gdańsk | opłacono on-line |
93 | Nijak Jolanta | Gdańsk | Polska | start 21:00 | opłacono on-line | |
94 | Zalewski Mateusz | Gdańsk | Polska | start 21:00 | opłacono on-line | |
95 | Pappe Agnieszka | Gdańsk | Polska | start 21:00 | opłacono on-line | |
96 | Brzeziński Kamil | Łódź | Polska | start 21:00 | Gdansk Flying Sharks | opłacono on-line |
97 | Żuk Jarosław | Gdańsk | Polska | start 19:00 | opłacono on-line | |
98 | Jachimowski Kamil | Gdańsk | Polska | start 19:20 | AKK GDAKK | opłacono on-line |
99 | Kowalewska Aleksandra | Rumia | Polska | start 19:10 | Running To HELL | opłacono on-line |
100 | Kopicka Eliza | Gdańsk | Polska | start 19:00 | Kopiki | opłacono on-line |
Wyświetleń: 21817