Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szreder Mariola | Reda | Polska | START Główny | ||
2 | Gałka Mikołaj | Lębork | Polska | START Młodzieżowy | ||
3 | Flejszer Łukasz | Gostynin | Polska | START Główny | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | |
4 | Wiwatowski Wiesław | Gdynia | Polska | START Główny | ||
5 | Bondarenko Dorota | Gdynia | Polska | START Główny | ||
6 | Filipkowski Mateusz | Gdańsk | Polska | START Młodzieżowy | Gdańsk | |
7 | Szwarc Paweł | Wejherowo | Polska | START Główny | opłacono | |
8 | Żmudziński Andrzej | Gdańsk | Polska | START Główny | TWISTER TRÓJMIASTO | opłacono |
9 | Szwarc Bartłomiej | Wejherowo | Polska | START Główny | opłacono | |
10 | Borlik Rafał | Nowa Wies Leborska | Polska | START Główny | Novile Team | opłacono |
11 | Kseniak Zofia | Gdańsk | Polska | START Główny | ||
12 | Kseniak Tomasz | Gdańsk | Polska | START Główny | Twister Trójmiasto | |
13 | Ciezki Pawel | Krakow | Polska | START Główny | PlichWyscig.pl Mercateo.com.pl | opłacono |
14 | Miler Łukasz | Poznan | Polska | START Główny | PLICHWYSCIG.PL | opłacono |
15 | Pawłowski Michał | Gostynin | Polska | START Młodzieżowy | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | |
16 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | START Główny | TWISTER TRÓJMIASTO | opłacono |
17 | Jażdżewska Lena | Choczewo | START Młodzieżowy | |||
18 | Jażdżewska Antonina | Choczewo | Polska | START Młodzieżowy | ||
19 | Szulc Julia | Lębork | Polska | START Młodzieżowy | Szkoła Podstawowa nr3 w Lęborku im. Olimpijczyków Polskich | |
20 | Hackert Marek | Chojnice | Polska | START Główny | ROLLER CHOJNICE | opłacono |
21 | Ogonowski Jacek | Kórnik | Polska | START Główny | PLICHWYSCIG.pl | opłacono |
22 | Adamski Jan | Warszawa | Polska | START Główny | Legia Warszawa Masters | opłacono |
23 | Priebe Jacek | Gniezno | Polska | START Główny | Roll4life Plichwyscig.pl | opłacono |
24 | Mazurek Wiesław | Gdynia | Polska | START Główny | opłacono | |
25 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | START Główny | Jabra Roller Team | opłacono |
26 | PAWŁOWSKI JACEK | GDYNIA | Polska | START Główny | BULWAR GDYNIA | |
27 | Majorczyk- Norek Katarzyna | Poznań | Polska | START Główny | PLICHWYSCIG.pl | opłacono |
28 | Kuś Magdalena | Koronowo | Polska | START Młodzieżowy | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
29 | Kwiatkowski Radoslaw | Grudziadz | Polska | START Główny | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz / Grudziądz | opłacono |
30 | oszczyk grzegorz | sobole | Polska | START Główny | amator | |
31 | Duda Marcin | Toruń | Polska | START Główny | Rolla Speed Team | opłacono |
32 | Łabinowicz Szymon | Gdańsk | Polska | START Główny | TWISTER TRÓJMIASTO | opłacono |
33 | Łabinowicz Piotr | Gdańsk | Polska | START Główny | TWISTER TRÓJMIASTO | opłacono |
34 | POTRZEBOWSKI MICHAŁ | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | START Główny | opłacono | |
35 | Konic Katarzyna | Poznań | Polska | START Główny | opłacono | |
36 | Kosmala Jan | Poznań | Polska | START Główny | opłacono | |
37 | Szelak Julia | Pruszcz Gdanski | Polska | START Młodzieżowy | ||
38 | Szelak Mirosław | Nowa Wies Leborska | Polska | START Główny | ||
39 | Kalbarczyk Karolina | Lębork | Polska | START Młodzieżowy | ||
40 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | START Główny | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
41 | naczk Wiktoria | lębork | Polska | START Młodzieżowy | Kreativ sport Dynamic Lębork | |
42 | Strzałkowski Andrzej | Płońsk | Polska | START Główny | ||
43 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | Polska | START Główny | opłacono | |
44 | Kopyt Jan | Konstancin- Jeziorna | Polska | START Główny | nezrzeszony | |
45 | Charubin sławomir | Pisz | Polska | START Główny | opłacono | |
46 | Dzik Jakub | Starogard Gdański | Polska | START Główny | opłacono | |
47 | Michalska Maja | Białotarsk | Polska | START Młodzieżowy | UKS Zwoleń Team | |
48 | Tyszkiewicz Klaudia | Jaworek | Polska | START Młodzieżowy | UKS Zwoleń Team | |
49 | Kafarska Adrianna | Górki Pierwsze | Polska | START Młodzieżowy | UKS Zwoleń Team | |
50 | Szumlas Dorota | MRZEZINO | Polska | START Główny | JABRA RTF | opłacono |
51 | Szumlas Arkadiusz | Mrzezino | Polska | START Główny | opłacono | |
52 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | START Główny | JABRA RTF | opłacono |
53 | Frączak Filip | Toruń | Polska | START Młodzieżowy | ||
54 | Bartosiewicz Jakub | Rumia | Polska | START Główny | opłacono | |
55 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | START Główny | Legia Warszawa Masters | opłacono |
56 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | START Młodzieżowy | UKS sekcja łyżwiarsko-wrotkarska przy MOSiR w Giżycku | |
57 | Sylwestrzak POLA | Giżycko | Polska | START Młodzieżowy | ||
58 | Lachowicz Leszek | Giżycko | Polska | START Główny | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | opłacono |
59 | Kowalski Marek | Gdańsk | Polska | START Główny | Twister Trójmiasto | opłacono |
60 | Filipski Wojciech | Gdynia | Polska | START Młodzieżowy | HEKATE / WYMIATACZE | |
61 | Filipska Ewa | Gdynia | Polska | START Główny | HEKATE / WYMIATACZE | opłacono |
62 | Klasa Wiktoria | Mosty | Polska | START Główny | opłacono | |
63 | Koiszewska Monika | Lębork | Polska | START Główny | opłacono | |
64 | Pawelec Zbigniew | Juszkowo | Polska | START Główny | Jabra RT Friends | opłacono |
65 | Dymiszkiewicz Aniela | Elblag | Polska | START Główny | PLICHWYSCIG.pl | opłacono |
66 | Bagiński Dariusz | Gdańsk | Polska | START Główny | opłacono | |
67 | Stefaniak Wojciech Stefaniak | Gdynia | Polska | START Główny | TWISTER TRÓJMIASTO | opłacono |
68 | Saczuk Wojciech | Gdańsk | Polska | START Główny | TWISTER TRÓJMIASTO | opłacono |
69 | Makowski Andrzej | Jabłówko | Polska | START Główny | opłacono | |
70 | Ropela Aleksander | Pruszcz gdanski | Polska | START Młodzieżowy | ||
71 | Filipkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | START Główny | Jabra RT Friends | opłacono |
72 | Konkol Jarosław | Gdańsk | Polska | START Główny | Jabra RTF | |
73 | Tomaszewski Adam | Zalasewo | Polska | START Główny | Roll4life Plichwyscig.pl | opłacono |
74 | Wojciechowski Paweł | Rozłazino | Polska | START Młodzieżowy | KS Rozłazino | |
75 | Wojciechowska Justyna | Rozłazino | Polska | START Młodzieżowy | KS Rozłazino | |
76 | Wojciechowska Hanna | Rozłazino | Polska | START Młodzieżowy | KS Rozłazino | |
77 | Patelczyk DARIA | Lębork | Polska | START Młodzieżowy | ||
78 | Patelczyk FILIP | Lębork | Polska | START Młodzieżowy | ||
79 | Słowik Arkadiusz | Kruklanki | Polska | START Główny | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | opłacono |
80 | Kasprowicz Daniel | Wągrowiec | Polska | START Główny | PLICHWYSCIG.pl | opłacono |
81 | Skibicka Marta | Lębork | Polska | START Główny | Jabra RTF | opłacono |
82 | Flis Krzysztof | Rotmanka | Polska | START Główny | opłacono | |
83 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | START Główny | opłacono | |
84 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | START Główny | stowarzyszenie wrotkarskie | opłacono |
Wyświetleń: 6126