Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skrzypiec kamil | pruszcz gdański | Polska | Bieg dzieci 13-15 lat (1000m) | ||
2 | Mazurek Wiesław | Gdynia | Polska | Start Maraton | opłacono | |
3 | Nagórska Anna Maria | Gdańsk | Polska | Start Półmaraton | opłacono | |
4 | Szumlas Arkadiusz | MRZEZINO | Polska | Start Maraton | opłacono | |
5 | Konic Katarzyna | Poznań | Polska | Start Maraton | opłacono | |
6 | Kułach Lesław | Wola Radziszowska | Polska | Start Półmaraton | ||
7 | Makowski Andrzej | Jabłówko | Polska | Start Półmaraton | opłacono | |
8 | POTRZEBOWSKI MICHAŁ | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Start Maraton | opłacono | |
9 | Sylwestrzak POLA | Giżycko | Polska | Bieg dzieci do lat 12 (500m) | ||
10 | Sylwestrzak Marcin | Giżycko | Polska | Start Półmaraton | opłacono | |
11 | Gołębiewski Hubert | Bydgoszcz | Polska | Start Półmaraton | ||
12 | Szulc Julia | Lębork | Polska | Bieg dzieci do lat 12 (500m) | ||
13 | Żmudziński Andrzej | Gdańsk | Polska | Start Półmaraton | opłacono | |
14 | Pakulska Jagna | Gdynia | Bieg dzieci do lat 12 (500m) | |||
15 | Kosmala Jan | Poznań | Polska | Start Maraton | opłacono | |
16 | Gałka Mikołaj | Lębork | Polska | Bieg dzieci do lat 12 (500m) | ||
17 | Patelczyk FILIP | Lębork | Polska | Bieg dzieci 13-15 lat (1000m) | ||
18 | Patelczyk DARIA | Lębork | Polska | Bieg dzieci do lat 12 (500m) | ||
19 | Zabawa Andrzej | Słupsk | Polska | Start Maraton | opłacono | |
20 | Bolda Nikodem | Wejherowo | Polska | Bieg dzieci do lat 12 (500m) | ||
21 | Bolda Hubert | Wejherowo | Polska | Bieg dzieci do lat 12 (500m) | ||
22 | Bluma Tomasz | Słupsk | Polska | Start Maraton | opłacono | |
23 | Pakulski Milosz | Gdynia | Polska | Bieg dzieci do lat 12 (500m) | ||
24 | Dołkowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci do lat 12 (500m) | ||
25 | Dołkowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci do lat 12 (500m) | ||
26 | Dołkowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 13-15 lat (1000m) | ||
27 | Dołkowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci 13-15 lat (1000m) | ||
28 | Bartosiewicz Jakub | Rumia | Polska | Start Półmaraton | opłacono | |
29 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | Polska | Start Maraton | opłacono | |
30 | Koszałka Andrzej | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Start Półmaraton | ||
31 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | Start Półmaraton | opłacono | |
32 | Koszałka Zbigniew Koszałka | Nowa Wies | Polska | Start Półmaraton | opłacono | |
33 | Ropela Aleksander | Pruszcz gdanski | Polska | Bieg dzieci do lat 12 (500m) | ||
34 | Flis Krzysztof | Rotmanka | Polska | Start Maraton | ||
35 | Koszałka Fabian | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Bieg dzieci do lat 12 (500m) | ||
36 | Saczuk Wojciech | GDAŃSK | Polska | Start Maraton | opłacono | |
37 | Jażdżewska Lena | Choczewo | Bieg dzieci do lat 12 (500m) | |||
38 | Jażdżewska Antonina | Choczewo | Bieg dzieci do lat 12 (500m) | |||
39 | Kalbarczyk Karolina | Lębork | Polska | Bieg dzieci 13-15 lat (1000m) | ||
40 | Litwa Bogumiła | Lębork | Polska | Start Półmaraton | opłacono | |
41 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | Bieg dzieci do lat 12 (500m) | UKS GIŻYCKO | |
42 | oszczyk grzegorz | sobole | Polska | Start Maraton | amator | opłacono |
43 | Strzałkowski Andrzej | Płońsk | Polska | Start Maraton | amator | opłacono |
44 | Charubin sławomir | Pisz | Polska | Start Maraton | FREESLAVO | |
45 | Filipkowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg dzieci do lat 12 (500m) | Gdańsk | |
46 | Słowik Arkadiusz | Kruklanki | Polska | Start Maraton | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | opłacono |
47 | Kostrubiec Adam | Gdańsk | Polska | Start Maraton | Goldenba Team | opłacono |
48 | Pawelec Mirosław | Gdańsk | Polska | Start Maraton | Jabra Roller Team | opłacono |
49 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | Start Maraton | Jabra Roller Team | opłacono |
50 | Pawelec Zbigniew | Juszkowo | Polska | Start Półmaraton | Jabra RT Friends | |
51 | Zgrzywa Agnieszka | Gdańsk | Polska | Start Półmaraton | Jabra RT Friends | |
52 | Filipkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | Start Maraton | Jabra RTF | opłacono |
53 | Szumlas Dorota | MRZEZINO | Polska | Start Maraton | Jabra RTF | opłacono |
54 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | Start Maraton | JABRA RTF | opłacono |
55 | Skibicka Marta | Lębork | Polska | Start Maraton | Jabra RTF | opłacono |
56 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | Start Półmaraton | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
57 | Brzezińska-Gołębiebiewska Katarzyna | Bydgoszcz | Polska | Start Półmaraton | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
58 | Kwiatkowski Radoslaw | Grudziadz | Polska | Start Maraton | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz / Grudziądz | opłacono |
59 | Syguła Sandra | Tomaszów Mazowiecki | Polska | Bieg dzieci do lat 12 (500m) | KS Pilca | |
60 | Wojciechowska Hania | Rozłazino | Polska | Bieg dzieci do lat 12 (500m) | KS Rozłazino | |
61 | Wojciechowski Paweł | Rozłazino | Polska | Bieg dzieci do lat 12 (500m) | KS Rozłazino | |
62 | Jarkiewicz Marcin | Warszawa | Polska | Start Maraton | Legia Warszawa Masters | opłacono |
63 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | Start Maraton | Legia Warszawa Masters | opłacono |
64 | Adamski Jan | Warszawa | Polska | Start Maraton | Legia Warszawa Masters | |
65 | Borlik Rafał | Nowa Wies Leborska | Polska | Start Półmaraton | Novile Team | |
66 | Ogonowski Jacek | Kórnik | Polska | Start Maraton | PLICHWYSCIG.pl | opłacono |
67 | Sienkowski Tomasz | Mielno | Polska | Start Maraton | PLICHWYŚCIG.PL | opłacono |
68 | Ignaszak Michał | Warszawa | Polska | Start Maraton | Plichwyścig.pl | opłacono |
69 | Duda Julian | Toruń | Polska | Bieg dzieci do lat 12 (500m) | Rolla Speed Team | |
70 | Duda Marcin | Toruń | Polska | Start Maraton | Rolla Speed Team | |
71 | Frączak Filip | Toruń | Polska | Bieg dzieci do lat 12 (500m) | Rolla Speed Team | |
72 | Bukowski Maciej | Inowrocław | Polska | Start Maraton | Rolla Speed Team | opłacono |
73 | koc marcin koc | toruń | Polska | Start Maraton | Rolla Speed TeamToruń | opłacono |
74 | Hackert Marek | Chojnice | Polska | Start Maraton | ROLLER CHOJNICE | opłacono |
75 | Pawłowska Wiktoria | Gostynin | Polska | Bieg dzieci 13-15 lat (1000m) | Sp 5 Gostynin | |
76 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | Start Maraton | stowarzyszenie wrotkarskie | opłacono |
77 | Jażdżewska Antonina | choczewo | Polska | Bieg dzieci do lat 12 (500m) | Szkoła Podstawowa Choczewo | |
78 | Łabinowicz Piotr | Gdańsk | Polska | Start Maraton | TWISTER TRÓJMIASTO | |
79 | Łabinowicz Szymon | Gdańsk | Polska | Start Półmaraton | TWISTER TRÓJMIASTO | |
80 | Stefaniak Wojciech Stefaniak | Gdynia | Polska | Start Maraton | Twister Trójmiasto | opłacono |
81 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | Start Maraton | TWISTER TRÓJMIASTO | opłacono |
82 | Kowalski Marek | Gdańsk | Polska | Start Maraton | Twister Trójmiasto | opłacono |
83 | Pawłowski Michał | Gostynin | Polska | Bieg dzieci do lat 12 (500m) | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM |
Wyświetleń: 7050