Wyniki Półmaraton

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 64 ŁABINOWICZ SZYMON M 1 M OPEN 1 GDAŃSK TWISTER TRÓJMIASTO 21km 0:55:16 22.80 [km/h]
2 62 KOSZAŁKA ANDRZEJ M 2 M OPEN 2 NOWA WIEŚ LĘBORSKA 21km 0:55:17 22.79 [km/h]
3 54 KWIATKOWSKI ŁUKASZ M 3 M OPEN 3 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 21km 0:55:18 22.78 [km/h]
4 63 BORLIK RAFAŁ M 4 M OPEN 4 NOWA WIES LEBORSKA NOVILE TEAM 21km 1:02:00 20.32 [km/h]
5 61 SZCZEPAŃSKI ADAM M 5 M OPEN 5 GDANSK SW GDANSKIE LWY 21km 1:02:11 20.26 [km/h]
6 60 DROŻDŻEWSKI ROBERT M 6 M OPEN 6 0 21km 1:02:18 20.22 [km/h]
7 51 BARTOSIEWICZ JAKUB M 7 M OPEN 7 RUMIA 21km 1:05:04 19.36 [km/h]
8 67 SKIERA KRZYSZTOF M 8 M OPEN 8 BYDGOSZCZ PLICH WYSCIG 21km 1:05:30 19.24 [km/h]
9 21 SIENKOWSKI TOMASZ M 9 M OPEN 9 MIELNO PLICHWYŚCIG.PL 21km 1:11:08 17.71 [km/h]
10 24 STEFANIAK WOJCIECH M 10 M OPEN 10 GDYNIA TWISTER TRÓJMIASTO 21km 1:11:54 17.52 [km/h]
11 66 ZGRZYWA AGNIESZKA K 1 K OPEN 1 GDAŃSK JABRA RT FRIENDS 21km 1:19:23 15.87 [km/h]
12 53 KOSZAŁKA ZBIGNIEW M 11 M OPEN 11 NOWA WIES 21km 1:24:09 14.97 [km/h]
13 58 STACHOWSKA MONIKA K 2 K OPEN 2 GDAŃSK 21km 1:27:33 14.39 [km/h]
14 65 KUŁACH LESŁAW M 12 M OPEN 12 WOLA RADZISZOWSKA 21km 1:27:49 14.35 [km/h]
15 57 NAGÓRSKA ANNA MARIA K 3 K OPEN 3 GDAŃSK 21km 1:29:11 14.13 [km/h]
16 52 BRZEZIŃSKA-GOŁĘBIEBIEWSKA KATARZYNA K 4 K OPEN 4 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 21km 1:29:11 14.13 [km/h]
17 68 GOŁĘBIEWSKI HUBERT M 13 M OPEN 13 BYDGOSZCZ 21km 1:29:26 14.09 [km/h]
18 55 LITWA BOGUMIŁA K 5 K OPEN 5 LĘBORK 21km 1:34:17 13.36 [km/h]
19 59 GOŁĘBIEWSKI HUBERT M 14 M OPEN 14 BYDGOSZCZ 21km 2:24:05 14.09 [km/h]

Wyniki Maraton

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. Kategoria OPEN M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS x Wynik Prędkość km/h x
1 18 PAWELEC MIROSŁAW M 1 M 30-39 w OPEN M 1 GDAŃSK JABRA ROLLER TEAM 42km [km/h] 1:31:15 27.62 [km/h]
2 14 MAZUREK SEBASTIAN M 2 M 30-39 w OPEN M 2 GDYNIA JABRA ROLLER TEAM 42km [km/h] 1:31:15 27.62 [km/h]
3 40 TATARATA KONRAD M 3 M 0-29 w OPEN M 1 GDANSK JABRA ROLLER TEAM 42km [km/h] 1:31:15 27.62 [km/h]
4 6 IGNASZAK MICHAŁ M 4 M 30-39 w OPEN M 3 WARSZAWA PLICHWYŚCIG.PL 42km [km/h] 1:39:19 25.37 [km/h]
5 28 SZUMLAS JACEK M 5 M 40-49 w OPEN M 1 MRZEZINO JABRA RTF 42km [km/h] 1:40:10 25.16 [km/h]
6 7 JARKIEWICZ MARCIN M 6 M 40-49 w OPEN M 2 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS 42km [km/h] 1:41:36 24.80 [km/h]
7 38 DUDA MARCIN M 7 M 30-39 w OPEN M 4 TORUŃ ROLLA SPEED TEAM 42km [km/h] 1:42:14 24.65 [km/h]
8 33 CHARUBIN SŁAWOMIR M 8 M 50-59 w OPEN M 1 PISZ FREESLAVO 42km [km/h] 1:42:23 24.61 [km/h]
9 15 MAZUREK WIESŁAW M 9 M 50-59 w OPEN M 2 GDYNIA 42km [km/h] 1:42:28 24.59 [km/h]
10 36 ŁABINOWICZ PIOTR M 10 M 40-49 w OPEN M 3 GDAŃSK TWISTER TRÓJMIASTO 42km [km/h] 1:47:42 23.40 [km/h]
11 13 KWIATKOWSKI RADOSLAW M 11 M 30-39 w OPEN M 5 GRUDZIADZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ / GRUDZIĄDZ 42km [km/h] 1:49:12 23.08 [km/h]
12 31 ZDANCEWICZ PAWEŁ M 12 M 40-49 w OPEN M 4 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS 42km [km/h] 1:52:18 22.44 [km/h]
13 37 KOŚCIOWSKA AGNIESZKA K 1 K 30-39 w OPEN K 1 GDANSK 42km [km/h] 1:52:25 22.42 [km/h]
14 12 KOWALSKI MAREK M 13 M 60-69 w OPEN M 1 GDAŃSK TWISTER TRÓJMIASTO 42km [km/h] 1:52:25 22.42 [km/h]
15 32 ZIÓŁKOWSKI JULIAN M 14 M 50-59 w OPEN M 3 GDAŃSK STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE 42km [km/h] 1:52:31 22.40 [km/h]
16 29 WRÓBEL ANTONI M 15 M 70+ w OPEN M 1 PĘPOWO KARTUSKIE TWISTER TRÓJMIASTO 42km [km/h] 1:55:50 21.76 [km/h]
17 39 FLIS KRZYSZTOF M 16 M 50-59 w OPEN M 4 ROTMANKA 42km [km/h] 1:57:39 21.42 [km/h]
18 22 SKIBICKA MARTA K 2 K 0-29 w OPEN K 1 LĘBORK JABRA RTF 42km [km/h] 1:57:45 21.40 [km/h]
19 35 KOPYT JAN M 17 M 70+ w OPEN M 2 42km [km/h] 1:57:46 21.40 [km/h]
20 3 FILIPKOWSKI MARIUSZ M 18 M 40-49 w OPEN M 5 GDAŃSK JABRA RTF 42km [km/h] 1:58:42 21.23 [km/h]
21 34 BIEKSA ZILVINAS M 19 M 40-49 w OPEN M 6 LITWA RIEDUCIU AKADEMIJA 42km [km/h] 2:01:46 20.70 [km/h]
22 16 OGONOWSKI JACEK M 20 M 60-69 w OPEN M 2 KÓRNIK PLICHWYSCIG.PL 42km [km/h] 2:03:46 20.36 [km/h]
23 1 BLUMA TOMASZ M 21 M 30-39 w OPEN M 6 SŁUPSK 42km [km/h] 2:12:03 19.08 [km/h]
24 4 FROŁOWICZ TOMASZ M 22 M 50-59 w OPEN M 5 MEZOWO 42km [km/h] 2:13:25 18.89 [km/h]
25 19 POTRZEBOWSKI MICHAŁ M 23 M 40-49 w OPEN M 7 STAROGARD GDAŃSKI 42km [km/h] 2:16:14 18.50 [km/h]
26 11 KOSTRUBIEC ADAM M 24 M 40-49 w OPEN M 8 GDAŃSK GOLDENBA TEAM 42km [km/h] 2:20:14 17.97 [km/h]
27 17 OSZCZYK GRZEGORZ M 25 M 60-69 w OPEN M 3 SOBOLE AMATOR 42km [km/h] 2:23:27 17.57 [km/h]
28 23 SŁOWIK ARKADIUSZ M 26 M 50-59 w OPEN M 6 KRUKLANKI GIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIE "CZARNE PANTERY" 42km [km/h] 2:24:05 17.49 [km/h]
- 20 SACZUK WOJCIECH M - M 50-59 w OPEN M - GDAŃSK 42km [km/h] DNF - [km/h]

Wyniki 500m

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 100 SYLWESTRZAK MATEUSZ M 1 M 0-12 GIŻYCKO UKS GIŻYCKO 500m 0:02:01 14.88 [km/h]
2 101 SYGUŁA SANDRA K 1 K 0-12 TOMASZÓW MAZOWIECKI KS PILCA 500m 0:02:08 14.06 [km/h]
3 118 DOŁKOWSKI JAKUB M 2 M 0-12 GDAŃSK 500m 0:02:21 12.77 [km/h]
4 111 JAŻDŻEWSKA ANTONINA K 2 K 0-12 CHOCZEWO SZKOŁA PODSTAWOWA CHOCZEWO 500m 0:02:23 12.59 [km/h]
5 117 DOŁKOWSKI MATEUSZ M 3 M 0-12 GDAŃSK 500m 0:02:25 12.41 [km/h]
6 115 FILIPKOWSKI MATEUSZ M 4 M 0-12 GDAŃSK GDAŃSK 500m 0:02:28 12.16 [km/h]
7 113 GAŁKA MIKOŁAJ M 5 M 0-12 LĘBORK 500m 0:02:28 12.16 [km/h]
8 102 ROPELA ALEKSANDER M 6 M 0-12 PRUSZCZ GDANSKI 500m 0:02:41 11.18 [km/h]
9 110 JAŻDŻEWSKA LENA K 3 K 0-12 CHOCZEWO 500m 0:02:42 11.11 [km/h]
10 114 FRĄCZAK FILIP M 7 M 0-12 TORUŃ ROLLA SPEED TEAM 500m 0:02:51 10.53 [km/h]
11 98 SZULC JULIA K 4 K 0-12 LĘBORK 500m 0:02:52 10.47 [km/h]
12 104 PATELCZYK DARIA K 5 K 0-12 LĘBORK 500m 0:02:59 10.06 [km/h]
13 97 WOJCIECHOWSKA HANIA K 6 K 0-12 ROZŁAZINO KS ROZŁAZINO 500m 0:03:02 9.89 [km/h]
14 103 PAWŁOWSKI MICHAŁ M 8 M 0-12 GOSTYNIN U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM 500m 0:03:03 9.84 [km/h]
15 73 CYLKOWSKA ZOFIA K 7 K 0-12 KĘTRZYNO 500m 0:03:09 9.52 [km/h]
16 80 KLOTZKE POLA K 8 K 0-12 GDANSK 500m 0:03:27 8.70 [km/h]
17 72 NOWAK JULIA K 9 K 0-12 CHARBOWO 500m 0:03:31 8.53 [km/h]
18 77 SIUTA BOLESŁAW M 9 M 0-12 KOPALINO CHOCZEWO 500m 0:03:55 7.66 [km/h]
19 71 MARKUSZEWSKA ZUZANNA K 10 K 0-12 KOPALINO 500m 0:04:05 7.35 [km/h]
20 76 KOSZAŁKA FABIAN M 10 M 0-12 NOWA WIES LEBORSKA 500m 0:04:33 6.59 [km/h]
21 74 SKRZYPKOWSKA MALWINA K 11 K 0-12 LUBIATOWO CHOCZEWO 500m 0:05:06 5.88 [km/h]
22 116 DUDA JULIAN M 11 M 0-12 TORUŃ ROLLA SPEED TEAM 500m 0:05:50 5.14 [km/h]
23 99 SYLWESTRZAK POLA K 12 K 0-12 GIŻYCKO 500m 0:06:18 4.76 [km/h]

Wyniki 1000m

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 90 SKRZYPIEC KAMIL M 1 M 13-16 PRUSZCZ GDAŃSKI 1000m 0:02:58
2 92 PATELCZYK FILIP M 2 M 13-16 LĘBORK 1000m 0:02:59
PK 101 SYGUŁA SANDRA K 1 K 0-12 TOMASZÓW MAZOWIECKI KS PILCA 500m 0:03:29
4 91 PAWŁOWSKA WIKTORIA K 2 K 13-16 GOSTYNIN SP 5 GOSTYNIN 1000m 0:03:34
5 93 KALBARCZYK KAROLINA K 3 K 13-16 LĘBORK 1000m 0:03:40
6 94 DOŁKOWSKI MATEUSZ M 3 M 13-16 GDAŃSK 1000m 0:03:43
7 81 WANAGOS ALEKSANDER M 4 M 13-16 ROTMANKA SP ROTMANKA 1000m 0:03:47
8 75 DOERING DANIEL M 5 M 13-16 WEJHEROWO 1000m 0:03:48
9 95 DOŁKOWSKI JAKUB M 6 M 13-16 GDAŃSK 1000m 0:04:12
10 78 KOSZAŁKA AGATA K 4 K 13-16 LĘBORK SZKOŁA PODST. NOWA WIES LEBORSKA 1000m 0:04:29
11 79 WARZECHA KAROLINA K 5 K 13-16 LĘBORK NOWA WIES LEBORSKA 1000m 0:04:44
PK 98 SZULC JULIA K 6 K 0-12 LĘBORK 500m 0:05:13
PK 104 PATELCZYK DARIA K 7 K 0-12 LĘBORK 500m 0:05:59

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ