Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
2 | Syguła Sandra | TOMASZÓW MAZ. | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
3 | Ropela Aleksander | Pruszcz gdanski | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
4 | Kalbarczyk Karolina | Lębork | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 15. roku życia) 1000m | ||
5 | Kuszyńska Martyna | Pruszcz Gdański | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
6 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
7 | Szulc Julia | Lębork | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
8 | Bartosiewicz Jakub | Rumia | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
9 | Maliszewski Zdzisław | Gizycko | Polska | START Półmaraton Rolkarski | ||
10 | Gałka Mikołaj | Lębork | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
11 | Dzik Jakub | Starogard Gdański | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
12 | Mazurek Wiesław | Gdynia | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
13 | Hackert Marek | Chojnice | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
14 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
15 | Grych Jagna | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
16 | WENCEL WERONIKA | GDAŃSK | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
17 | WENCEL MARTYNA | GDAŃSK | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
18 | Pakulski Milosz | Gdynia | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
19 | Pakulska Jagna | Gdynia | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | |||
20 | Strzałkowski Andrzej | Płońsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
21 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
22 | Drozdzewski Robert | Kolbudy | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
23 | Nowaczewski Piotr | Złotów | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
24 | Nowaczewski Jan | Złotów | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
25 | Makowski Andrzej | Jabłówko | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
26 | Patelczyk FILIP | Lębork | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 15. roku życia) 1000m | ||
27 | Patelczyk DARIA | Lębork | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
28 | Skrzypiec Kamil | Pruszcz Gdański | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 15. roku życia) 1000m | ||
29 | Flis Krzysztof | Rotmanka | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
30 | Dołkowski Jakub | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
31 | Dołkowski Mateusz | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
32 | Szelak Mirosław | Nowa Wies Leborska | Polska | START Półmaraton Rolkarski | ||
33 | Szelak Julia | Pruszcz Gdanski | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
34 | Szelak Zuzanna | Pruszcz Gdański | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
35 | Gołecka Bożena | Bydgoszcz | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
36 | Maciejewski Marian | Iława | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
37 | Szreder Mariola | Reda | Polska | START Półmaraton Rolkarski | ||
38 | Zaborowska Zuzia | Pruszcz Gdański | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
39 | Groth Mariola | Trąbki Małe | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
40 | Nagórska Anna Maria | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
41 | Skrzypiec Kinga | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
42 | Sylwestrzak POLA | Giżycko | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
43 | Chyliński-Ochej Sławek | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
44 | Kosmala Jan | Poznań | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
45 | Cydejko Joanna | Juszkowo | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
46 | Konic Katarzyna | Poznań | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
47 | Cydejko Krzysztof | Juszkowo | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
48 | Cydejko Jakub | Juszkowo | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
49 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | UKS GIŻYCKO | |
50 | oszczyk grzegorz | sobole | Polska | START Półmaraton Rolkarski | amator | opłacono on-line |
51 | Litwa Bogumiła | Lębork | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Gazelle Davos Bicycle Team | opłacono on-line |
52 | Filipkowski Mateusz | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | Gdańsk | |
53 | Słowik Arkadiusz | Kruklanki | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | opłacono on-line |
54 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Jabra Roller Team | opłacono on-line |
55 | Tatarata Konrad | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski | JABRA ROLLER TEAM | opłacono on-line |
56 | Pawelec Miroslaw | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski | JABRA ROLLER TEAM | opłacono on-line |
57 | Zgrzywa Agnieszka | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Jabra RT Friends | opłacono on-line |
58 | Skibicka Marta | Lębork | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Jabra RTF | opłacono on-line |
59 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Jabra RTF | opłacono on-line |
60 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Jabra RTF | opłacono on-line |
61 | Filipkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Jabra RTF | opłacono on-line |
62 | Konkol Jarosław | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Jabra RTF | opłacono on-line |
63 | Gabryszak Marek | Kętrzyn | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Kętrzyn | |
64 | Krajnik Jacek | Bydgoszcz | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono on-line |
65 | Krajnik Milena | Bydgoszcz | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
66 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono on-line |
67 | Junka Karolina | Bydgoszcz | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono on-line |
68 | Gackowska Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
69 | GWIZDAŁA PAWEŁ | SAMOCIĄŻEK | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono on-line |
70 | Heinrich Julia | Bydgoszcz | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
71 | Kuś Magdalena | Koronowo | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
72 | Wojciechowska Hania | Rozłazino | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | KS Rozłazino | |
73 | Wojciechowski Paweł | Rozłazino | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | KS Rozłazino | |
74 | Sapijaszko Oliwia | Warszawa | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | Legia Warszawa | |
75 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line |
76 | Paczuski Jarosław | Warszawa | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line |
77 | Jarkiewicz Marcin | Warszawa | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line |
78 | Sapijaszko Łukasz | Warszawa | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line |
79 | Kopyt Jan | Konstancin- Jeziorna | Polska | START Półmaraton Rolkarski | nezrzeszony | opłacono on-line |
80 | Borlik Rafał | Nowa Wies Leborska | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Novile Team | opłacono on-line |
81 | Koszałka Andrzej | Nowa Wieś Lęborska | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Novile Team | opłacono on-line |
82 | Koszałka Fabian | Nowa Wieś Lęborska | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | Novile Team | |
83 | Kasprowicz Daniel | Wągrowiec | Polska | START Półmaraton Rolkarski | PLICHWYSCIG.pl | opłacono on-line |
84 | Sienkowski Tomasz | Mielno | Polska | START Półmaraton Rolkarski | PLICHWYSCIG.pl | |
85 | Ogonowski Jacek | Kórnik | Polska | START Półmaraton Rolkarski | PLICHWYSCIG.pl | opłacono on-line |
86 | Szumlas Arkadiusz | Mrzezino | Polska | START Półmaraton Rolkarski | PROLUBE SPEED TEAM | opłacono on-line |
87 | KRAJEWSKI GRZEGORZ | GRÓJEC | Polska | START Półmaraton Rolkarski | rolkigrojec.pl | |
88 | Frączak Filip | Toruń | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | Rolla Speed Team | |
89 | Bukowski Maciej | Inowrocław | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Rolla Speed Team | opłacono on-line |
90 | Duda Marcin | Toruń | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Rolla Speed Team | opłacono on-line |
91 | Krajnik Agata | Toruń | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Rolla Speed Team | opłacono on-line |
92 | koc marcin | toruń | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Rolla Speed TeamToruń | opłacono on-line |
93 | Kanjerski Jerzy | Bydgoszcz | Polska | START Półmaraton Rolkarski | RollaSpeed Team Bydgoszcz | |
94 | Kachniarz Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | SP nr 2 Pruszcz Gdański | |
95 | Karczewski Mateusz | Radunica | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | SP nr 2 Pruszcz Gdański | |
96 | Karczewska Urszula | Radunica | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | SP nr 2 Pruszcz Gdański | |
97 | Jasiński Jan | Pruszcz Gdański | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | SP nr 3 Pruszcz Gdański | |
98 | Walentynowicz Filip | Pruszcz Gdanski | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
99 | Zagdańska Martyna | Pruszcz Gdanski | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
100 | Pyśko Zuzanna | Pruszcz Gdański | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim |
Wyświetleń: 7009