Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chojnacki Mateusz | Tarnowskie Góry | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Zwoleń Team | |
2 | Stefaniak Wojciech | Gdynia | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Twister Trójmiasto | opłacono on-line |
3 | Żmudziński Andrzej | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski | TWISTER TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
4 | Kseniak Tomasz | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Twister Trójmiasto | opłacono on-line |
5 | Kowalski Marek | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Twister Trójmiasto | opłacono on-line |
6 | Saczuk Wojciech | GDAŃSK | Polska | START Półmaraton Rolkarski | TWISTER TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
7 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | opłacono on-line |
8 | kado Wiktor | Rotmanka | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | stowarzyszenie wrotkarskie GDAŃSKIE LWY | |
9 | Brzeski Dawid | Gdansk | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | SP61 GDANSK | |
10 | Walentynowicz Filip | Pruszcz Gdanski | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
11 | Zagdańska Martyna | Pruszcz Gdanski | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
12 | Pyśko Zuzanna | Pruszcz Gdański | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | SP nr 4 w Pruszczu Gdańskim | |
13 | Jasiński Jan | Pruszcz Gdański | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | SP nr 3 Pruszcz Gdański | |
14 | Kachniarz Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | SP nr 2 Pruszcz Gdański | |
15 | Karczewski Mateusz | Radunica | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | SP nr 2 Pruszcz Gdański | |
16 | Karczewska Urszula | Radunica | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | SP nr 2 Pruszcz Gdański | |
17 | Kanjerski Jerzy | Bydgoszcz | Polska | START Półmaraton Rolkarski | RollaSpeed Team Bydgoszcz | |
18 | koc marcin | toruń | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Rolla Speed TeamToruń | opłacono on-line |
19 | Frączak Filip | Toruń | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | Rolla Speed Team | |
20 | Bukowski Maciej | Inowrocław | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Rolla Speed Team | opłacono on-line |
21 | Duda Marcin | Toruń | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Rolla Speed Team | opłacono on-line |
22 | Krajnik Agata | Toruń | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Rolla Speed Team | opłacono on-line |
23 | KRAJEWSKI GRZEGORZ | GRÓJEC | Polska | START Półmaraton Rolkarski | rolkigrojec.pl | |
24 | Szumlas Arkadiusz | Mrzezino | Polska | START Półmaraton Rolkarski | PROLUBE SPEED TEAM | opłacono on-line |
25 | Kasprowicz Daniel | Wągrowiec | Polska | START Półmaraton Rolkarski | PLICHWYSCIG.pl | opłacono on-line |
26 | Sienkowski Tomasz | Mielno | Polska | START Półmaraton Rolkarski | PLICHWYSCIG.pl | |
27 | Ogonowski Jacek | Kórnik | Polska | START Półmaraton Rolkarski | PLICHWYSCIG.pl | opłacono on-line |
28 | Borlik Rafał | Nowa Wies Leborska | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Novile Team | opłacono on-line |
29 | Koszałka Andrzej | Nowa Wieś Lęborska | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Novile Team | opłacono on-line |
30 | Koszałka Fabian | Nowa Wieś Lęborska | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | Novile Team | |
31 | Kopyt Jan | Konstancin- Jeziorna | Polska | START Półmaraton Rolkarski | nezrzeszony | opłacono on-line |
32 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line |
33 | Paczuski Jarosław | Warszawa | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line |
34 | Jarkiewicz Marcin | Warszawa | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line |
35 | Sapijaszko Łukasz | Warszawa | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Legia Warszawa Masters | opłacono on-line |
36 | Sapijaszko Oliwia | Warszawa | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | Legia Warszawa | |
37 | Wojciechowska Hania | Rozłazino | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | KS Rozłazino | |
38 | Wojciechowski Paweł | Rozłazino | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | KS Rozłazino | |
39 | Kuś Magdalena | Koronowo | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
40 | Krajnik Jacek | Bydgoszcz | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono on-line |
41 | Krajnik Milena | Bydgoszcz | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
42 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono on-line |
43 | Junka Karolina | Bydgoszcz | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono on-line |
44 | Gackowska Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
45 | GWIZDAŁA PAWEŁ | SAMOCIĄŻEK | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono on-line |
46 | Heinrich Julia | Bydgoszcz | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
47 | Gabryszak Marek | Kętrzyn | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Kętrzyn | |
48 | Skibicka Marta | Lębork | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Jabra RTF | opłacono on-line |
49 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Jabra RTF | opłacono on-line |
50 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Jabra RTF | opłacono on-line |
51 | Filipkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Jabra RTF | opłacono on-line |
52 | Konkol Jarosław | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Jabra RTF | opłacono on-line |
53 | Zgrzywa Agnieszka | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Jabra RT Friends | opłacono on-line |
54 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Jabra Roller Team | opłacono on-line |
55 | Tatarata Konrad | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski | JABRA ROLLER TEAM | opłacono on-line |
56 | Pawelec Miroslaw | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski | JABRA ROLLER TEAM | opłacono on-line |
57 | Słowik Arkadiusz | Kruklanki | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | opłacono on-line |
58 | Filipkowski Mateusz | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | Gdańsk | |
59 | Litwa Bogumiła | Lębork | Polska | START Półmaraton Rolkarski | Gazelle Davos Bicycle Team | opłacono on-line |
60 | oszczyk grzegorz | sobole | Polska | START Półmaraton Rolkarski | amator | opłacono on-line |
61 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | UKS GIŻYCKO | |
62 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
63 | Syguła Sandra | TOMASZÓW MAZ. | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
64 | Ropela Aleksander | Pruszcz gdanski | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
65 | Kalbarczyk Karolina | Lębork | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 15. roku życia) 1000m | ||
66 | Kuszyńska Martyna | Pruszcz Gdański | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
67 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
68 | Szulc Julia | Lębork | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
69 | Bartosiewicz Jakub | Rumia | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
70 | Maliszewski Zdzisław | Gizycko | Polska | START Półmaraton Rolkarski | ||
71 | Gałka Mikołaj | Lębork | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
72 | Dzik Jakub | Starogard Gdański | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
73 | Mazurek Wiesław | Gdynia | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
74 | Hackert Marek | Chojnice | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
75 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
76 | Grych Jagna | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
77 | WENCEL WERONIKA | GDAŃSK | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
78 | WENCEL MARTYNA | GDAŃSK | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
79 | Pakulski Milosz | Gdynia | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
80 | Pakulska Jagna | Gdynia | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | |||
81 | Strzałkowski Andrzej | Płońsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
82 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
83 | Drozdzewski Robert | Kolbudy | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
84 | Nowaczewski Piotr | Złotów | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
85 | Nowaczewski Jan | Złotów | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
86 | Makowski Andrzej | Jabłówko | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
87 | Patelczyk FILIP | Lębork | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 15. roku życia) 1000m | ||
88 | Patelczyk DARIA | Lębork | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
89 | Skrzypiec Kamil | Pruszcz Gdański | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 15. roku życia) 1000m | ||
90 | Flis Krzysztof | Rotmanka | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
91 | Dołkowski Jakub | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
92 | Dołkowski Mateusz | Gdańsk | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
93 | Szelak Mirosław | Nowa Wies Leborska | Polska | START Półmaraton Rolkarski | ||
94 | Szelak Julia | Pruszcz Gdanski | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
95 | Szelak Zuzanna | Pruszcz Gdański | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
96 | Gołecka Bożena | Bydgoszcz | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
97 | Maciejewski Marian | Iława | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line | |
98 | Szreder Mariola | Reda | Polska | START Półmaraton Rolkarski | ||
99 | Zaborowska Zuzia | Pruszcz Gdański | Polska | START Półmaraton Rolkarski (dzieci do 12. roku życia) 600m | ||
100 | Groth Mariola | Trąbki Małe | Polska | START Półmaraton Rolkarski | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7026