Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim - 21km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Okr. 1 Okr. 2 Okr. 3
1 39 MAZUREK SEBASTIAN M 1 M 30-39 1 GDYNIA JABRA ROLLER TEAM 21km 0:39:57 0:13:08 0:26:50 0:39:57
2 112 TATARATA KONRAD M 2 M 20-29 1 GDAŃSK JABRA ROLLER TEAM 21km 0:39:57 0:13:21 0:26:49 0:39:57
3 111 PAWELEC MIROSLAW M 3 M 30-39 2 GDAŃSK JABRA ROLLER TEAM 21km 0:39:57 0:13:21 0:26:49 0:39:57
4 41 SZUMLAS ARKADIUSZ M 4 M 0-19 1 MRZEZINO PROLUBE SPEED TEAM 21km 0:40:10 0:13:02 0:26:50 0:40:10
5 73 KOC MARCIN M 5 M 40-49 1 TORUŃ ROLLA SPEED TEAMTORUŃ 21km 0:40:10 0:13:08 0:26:50 0:40:10
6 20 DUDA MARCIN M 6 M 30-39 3 TORUŃ ROLLA SPEED TEAM 21km 0:40:11 0:13:08 0:26:50 0:40:11
7 138 JARKIEWICZ MARCIN M 7 M 40-49 2 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS 21km 0:40:13 0:13:09 0:26:51 0:40:13
8 142 BUKOWSKI MACIEJ M 8 M 30-39 4 INOWROCŁAW ROLLA SPEED TEAM 21km 0:40:25 0:13:08 0:26:50 0:40:25
9 43 SZUMLAS JACEK M 9 M 40-49 3 MRZEZINO JABRA RTF 21km 0:40:28 0:13:09 0:26:51 0:40:28
10 40 MAZUREK WIESŁAW M 10 M 50-59 1 GDYNIA 21km 0:40:37 0:13:09 0:26:51 0:40:37
11 132 ŁABINOWICZ SZYMON M 11 M 20-29 2 GDAŃSK TWISTER TROJMIASTO 21km 0:40:40 0:13:09 0:26:51 0:40:40
12 140 KSENIAK TOMASZ M 12 M 40-49 4 GDAŃSK TWISTER TRÓJMIASTO 21km 0:41:09 0:13:08 0:26:50 0:41:09
13 22 KOSZAŁKA ANDRZEJ M 13 M 30-39 5 NOWA WIEŚ LĘBORSKA NOVILE TEAM 21km 0:41:59 0:13:09 0:27:00 0:41:59
14 119 SZELAK MIROSŁAW M 14 M 30-39 6 NOWA WIES LEBORSKA 21km 0:42:01 0:13:10 0:27:01 0:42:01
15 131 ŁABINOWICZ PIOTR M 15 M 40-49 5 GDAŃSK TWISTER TROJMIASTO 21km 0:43:42 0:13:09 0:27:11 0:43:42
16 136 SAPIJASZKO ŁUKASZ M 16 M 40-49 6 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS 21km 0:44:29 0:13:14 0:29:33 0:44:29
17 110 SACZUK WOJCIECH M 17 M 50-59 2 GDAŃSK TWISTER TRÓJMIASTO 21km 0:44:30 0:14:29 0:29:32 0:44:30
18 144 HACKERT MAREK M 18 M 50-59 3 CHOJNICE 21km 0:44:30 0:14:29 0:29:32 0:44:30
19 121 KWIATKOWSKI ŁUKASZ M 19 M 30-39 7 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 21km 0:44:30 0:14:30 0:29:33 0:44:30
20 148 BORLIK RAFAŁ M 20 M 30-39 8 NOWA WIES LEBORSKA NOVILE TEAM 21km 0:44:33 0:14:29 0:29:33 0:44:33
21 135 ZDANCEWICZ PAWEŁ M 21 M 40-49 7 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS 21km 0:44:34 0:14:29 0:29:33 0:44:34
22 106 ZIÓŁKOWSKI JULIAN M 22 M 50-59 4 GDAŃSK STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY 21km 0:44:40 0:14:29 0:29:33 0:44:40
23 98 WRÓBEL ANTONI M 23 M 70+ 1 PĘPOWO KARTUSKIE 21km 0:45:14 0:14:29 0:29:32 0:45:14
24 137 PACZUSKI JAROSŁAW M 24 M 50-59 5 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS 21km 0:46:58 0:14:44 0:31:13 0:46:58
25 62 KASPROWICZ DANIEL M 25 M 40-49 8 WĄGROWIEC PLICHWYSCIG.PL 21km 0:47:00 0:15:12 0:31:13 0:47:00
26 139 KOŚCIOWSKA AGNIESZKA K 1 K 30-39 1 GDAŃSK 21km 0:47:06 0:15:12 0:31:13 0:47:06
27 31 KOWALSKI MAREK M 26 M 60-69 1 GDAŃSK TWISTER TRÓJMIASTO 21km 0:47:58 0:16:11 0:32:26 0:47:58
28 120 SKIBICKA MARTA K 2 K 0-19 1 LĘBORK JABRA RTF 21km 0:47:59 0:16:10 0:32:25 0:47:59
29 107 OGONOWSKI JACEK M 27 M 60-69 2 KÓRNIK PLICHWYSCIG.PL 21km 0:48:00 0:16:09 0:32:25 0:48:00
30 100 NOWACZEWSKI JAN M 28 M 20-29 3 ZŁOTÓW 21km 0:48:01 0:15:46 0:32:25 0:48:01
31 42 SZUMLAS DOROTA K 3 K 40-49 1 MRZEZINO JABRA RTF 21km 0:48:02 0:16:09 0:32:25 0:48:02
32 30 FLIS KRZYSZTOF M 29 M 50-59 6 ROTMANKA 21km 0:48:03 0:16:09 0:32:24 0:48:03
33 67 DZIK JAKUB M 30 M 40-49 9 STAROGARD GDAŃSKI 21km 0:48:03 0:15:46 0:32:27 0:48:03
34 37 GOŁECKA BOŻENA K 4 K 50-59 1 BYDGOSZCZ 21km 0:48:07 0:16:09 0:32:25 0:48:07
35 8 JUNKA KAROLINA K 5 K 20-29 1 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 21km 0:48:08 0:16:11 0:32:25 0:48:08
36 129 FILIPKOWSKI MARIUSZ M 31 M 40-49 10 GDAŃSK JABRA RTF 21km 0:48:14 0:16:10 0:32:26 0:48:14
37 90 DROZDZEWSKI ROBERT M 32 M 50-59 7 KOLBUDY 21km 0:49:02 0:15:13 0:32:26 0:49:02
38 32 SADOWSKI WOJCIECH M 33 M 50-59 8 ŻUROMIN 21km 0:49:18 0:15:35 0:32:27 0:49:18
39 60 CHYLIŃSKI-OCHEJ SŁAWEK M 34 M 30-39 9 GDAŃSK 21km 0:50:09 0:16:12 0:33:13 0:50:09
40 99 ZABOROWSKA ZUZIA K 6 K 0-19 2 PRUSZCZ GDAŃSKI 21km 0:50:17 0:16:23 0:33:13 0:50:17
41 123 KOPYT JAN M 35 M 70+ 2 KONSTANCIN- JEZIORNA NEZRZESZONY 21km 0:50:17 0:16:23 0:33:13 0:50:17
42 143 ŁUKASIEWICZ JACEK M 36 M 40-49 11 GDAŃSK 21km 0:50:18 0:16:24 0:33:08 0:50:18
43 36 KRAJNIK JACEK M 37 M 40-49 12 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 21km 0:50:47 0:16:11 0:32:38 0:50:47
44 18 KRAJNIK AGATA K 7 K 0-19 3 TORUŃ ROLLA SPEED TEAM 21km 0:51:02 0:16:10 0:32:25 0:51:02
45 101 NOWACZEWSKI PIOTR M 38 M 40-49 13 ZŁOTÓW 21km 0:51:08 0:16:23 0:33:19 0:51:08
46 79 CYDEJKO JAKUB M 39 M 0-19 2 JUSZKOWO 21km 0:53:17 0:16:24 0:34:15 0:53:17
47 134 FROŁOWICZ TOMASZ M 40 M 50-59 9 MEZOWO 21km 0:53:18 0:16:22 0:35:32 0:53:18
48 126 OSZCZYK GRZEGORZ M 41 M 60-69 3 SOBOLE AMATOR 21km 0:53:22 0:17:48 0:35:50 0:53:22
49 33 BARTOSIEWICZ JAKUB M 42 M 30-39 10 RUMIA 21km 0:53:24 0:16:11 0:33:57 0:53:24
50 84 CYDEJKO KRZYSZTOF M 43 M 40-49 14 JUSZKOWO 21km 0:53:29 0:17:48 0:35:51 0:53:29
51 88 KOCHAŃSKI ANDRZEJ M 44 M 40-49 15 GDYNIA 21km 0:53:45 0:16:44 0:35:32 0:53:45
52 44 STEFANIAK WOJCIECH M 45 M 60-69 4 GDYNIA TWISTER TRÓJMIASTO 21km 0:53:55 0:16:24 0:34:51 0:53:55
53 70 KONIC KATARZYNA K 8 K 20-29 2 POZNAŃ 21km 0:56:08 0:17:49 0:37:01 0:56:08
54 64 POTRZEBOWSKI MICHAŁ M 46 M 40-49 16 STAROGARD GDAŃSKI 21km 0:56:09 0:17:51 0:37:00 0:56:09
55 12 MACIEJEWSKI MARIAN M 47 M 60-69 5 IŁAWA 21km 0:57:13 0:18:34 0:37:45 0:57:13
56 17 SŁOWIK ARKADIUSZ M 48 M 50-59 10 KRUKLANKI GIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIE "CZARNE PANTERY" 21km 0:57:57 0:19:44 0:38:57 0:57:57
57 147 ŻMUDZIŃSKI ANDRZEJ M 49 M 70+ 3 GDAŃSK TWISTER TRÓJMIASTO 21km 0:57:57 0:18:44 0:38:24 0:57:57
58 127 ZGRZYWA AGNIESZKA K 9 K 40-49 2 GDAŃSK JABRA RT FRIENDS 21km 0:58:20 0:17:49 0:37:35 0:58:20
59 58 GROTH MARIOLA K 10 K 50-59 2 TRĄBKI MAŁE 21km 0:58:31 0:19:06 0:38:39 0:58:31
60 38 GWIZDAŁA PAWEŁ M 50 M 40-49 17 SAMOCIĄŻEK KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 21km 1:00:26 0:17:48 0:37:36 1:00:26
61 83 CYDEJKO JOANNA K 11 K 40-49 3 JUSZKOWO 21km 1:00:40 0:19:01 0:39:27 1:00:40
62 71 KOSMALA JAN M 51 M 20-29 4 POZNAŃ 21km 1:01:11 0:20:13 0:40:27 1:01:11
63 145 LEMMLE DARIA K 12 K 0-19 4 GDAŃSK JABRA RT FRIENDS 21km 1:02:37 0:19:05 0:40:46 1:02:37
64 141 GRYCH JAGNA K 13 K 30-39 2 GDAŃSK 21km 1:02:51 0:20:13 0:42:06 1:02:51
65 150 NAGÓRSKA ANNA MARIA K 14 K 30-39 3 GDAŃSK 21km 1:03:17 0:21:00 0:42:29 1:03:17
66 103 STACHOWSKA MONIKA K 15 K 40-49 4 GDAŃSK 21km 1:05:04 0:21:10 0:42:55 1:05:04
67 146 MAKOWSKI ANDRZEJ M 52 M 60-69 6 JABŁÓWKO 21km 1:05:10 0:18:50 0:40:42 1:05:10
68 25 STRZAŁKOWSKI ANDRZEJ M 53 M 50-59 11 PŁOŃSK 21km 1:05:40 0:20:49 0:42:29 1:05:40
69 149 LITWA BOGUMIŁA K 16 K 20-29 3 LĘBORK GAZELLE DAVOS BICYCLE TEAM 21km 1:08:25 0:22:42 0:45:18 1:08:25
70 93 SZREDER MARIOLA K 17 K 40-49 5 REDA 21km 1:13:52 0:22:44 0:47:52 1:13:52
71 46 HERZOG DOROTA K 18 K 30-39 4 GDAŃSK 21km 1:43:40 0:32:09 1:07:08 1:43:40
72 48 HERZOG MAREK M 54 M 30-39 11 GDAŃSK 21km 1:43:43 0:32:06 1:07:09 1:43:43
- 128 KONKOL JAROSŁAW M - M 50-59 - GDAŃSK JABRA RTF 21km DNF 0:15:28 0:00:00 0:00:00

Dziewczęta dystans 600m

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 5 HEINRICH JULIA K 600m BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 0:01:13
2 63 SYGUŁA SANDRA K 600m TOMASZÓW MAZ. 0:01:15
3 55 SOKOŁOWSKA MILENA K 600m PRUSZCZ GDAŃSKI 0:01:19
4 4 GACKOWSKA ZUZANNA K 600m BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 0:01:20
5 3 ŁUKA JAGODA K 600m PRUSZCZ GDAŃSKI ROLL4AL 0:01:21
6 45 PESTKA MARCELINA K 600m PRUSZCZ GDAŃSKI SP NR 4 0:01:23
7 74 ZAGDAŃSKA MARTYNA K 600m PRUSZCZ GDANSKI SP NR 4 W PRUSZCZU GDAŃSKIM 0:01:23
8 26 PATELCZYK DARIA K 600m LĘBORK 0:01:36
9 29 SZULC JULIA K 600m LĘBORK 0:01:38
10 115 SZELAK JULIA K 600m PRUSZCZ GDANSKI 0:01:39
11 99 ZABOROWSKA ZUZIA K 600m PRUSZCZ GDAŃSKI 0:01:42
12 11 KONOPACKA ANIELA K 600m SOPOT SOPOCKA AUTONOMICZNA SP 0:01:44
13 81 WOJCIECHOWSKA HANIA K 600m ROZŁAZINO KS ROZŁAZINO 0:01:46
14 125 CHNIARZ WERONIKA K 600m PRUSZCZ GDAŃSKI 0:01:48
15 69 ŻAGUŃ JULIA K 600m ROKITNICA ZSO 1 0:01:50
16 86 KOC FRANEK M 600m TORUŃ NR 15 0:01:52
17 104 PIEPRZ IGA K 600m PRUSZCZ GDAŃSKI SP NR 1 0:01:53
18 2 WEGIERA JULIA K 600m PRUSZCZ GDAŃSKI ZSP 1 0:01:57
19 77 KARCZEWSKA URSZULA K 600m RADUNICA SP NR 2 PRUSZCZ GDAŃSKI 0:01:58
20 9 GRYCKO JULIA K 600m PRUSZCZ GDAŃSKI MAŁA JEDYNKA 0:02:00
21 82 WERBOWA SYLWIA K 600m PRUSZCZ GDAŃSKI 0:02:00
22 1 NOWAK JULIA K 600m CHARBROWO 0:02:01
23 7 KUŚ MAGDALENA K 600m KORONOWO KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO 0:02:07
24 34 KRAJNIK MILENA K 600m BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 0:02:08
25 133 WIKTORSKA IGA K 600m GDAŃSK 0:02:12
26 51 PIOTRZKOWSKA LIDIA K 600m PRUSZCZ GDAŃSKI PODSTAWOWA NR 4 0:02:13
27 117 MYRCIK MARTYNA K 600m PRUSZCZ GDAŃSKI SP NR 2 0:02:10
28 59 FIBIKOWSKA AMELIA K 600m PRUSZCZ GDAŃSKI 0:02:18
29 118 KORSZAŃSKA ŁUCJA K 600m PRUSZCZ GDAŃSKI PODSTAWOWA NR 2 0:02:19
30 114 PAKULSKA JAGNA K 600m GDYNIA 0:02:36
31 75 KALBARCZYK KAROLINA K 600m LĘBORK 0:02:39
32 102 JAWORSKA AMELIA K 600m PRUSZCZ GDAŃSKI 0:02:45
33 130 STANKIEWICZ MARTA K 600m PRUSZCZ GDAŃSKI 0:03:21
34 116 SZELAK ZUZANNA K 600m PRUSZCZ GDAŃSKI 0:03:21
35 13 SYLWESTRZAK POLA K 600m GIŻYCKO 0:03:27
36 57 KOTWICKA NATALIA K 600m GDAŃSK PRZEDSZKOLE PARKOWE WZGÓRZE 0:03:43

Chłopcy dystans 600m

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 15 SYLWESTRZAK MATEUSZ M GIŻYCKO UKS GIŻYCKO 600m 0:01:12
2 113 PAKULSKI MILOSZ M GDYNIA 600m 0:01:14
3 78 KARCZEWSKI MATEUSZ M RADUNICA SP NR 2 PRUSZCZ GDAŃSKI 600m 0:01:18
4 50 BRAK DANYCH 600m 0:01:18
5 108 SALEWSKI MAKSYMILIAN M GDAŃSK GKS STOCZNIOWIEC 600m 0:01:20
6 89 BRAK DANYCH 600m 0:01:21
7 54 GAŁKA MIKOŁAJ M LĘBORK 600m 0:01:23
8 56 DRYGALSKI MICHAŁ M PRUSZCZ GDAŃSKI PODSTAWOWA NR 3 600m 0:01:24
9 96 JASIŃSKI JAN M PRUSZCZ GDAŃSKI 600m 0:01:26
10 47 BRAK DANYCH 600m 0:01:27
11 87 KOC FILIP M TORUŃ NR 15 600m 0:01:28
12 85 ROPELA ALEKSANDER M PRUSZCZ GDANSKI 600m 0:01:29
13 19 FRĄCZAK FILIP M TORUŃ ROLLA SPEED TEAM 600m 0:01:30
14 76 CYDEJKO ŁUKASZ M PRUSZCZ GDAŃSKI 600m 0:01:40
15 105 BRZESKI DAWID M GDANSK SP61 GDANSK 600m 0:01:49
16 10 KONOPACKI ANTONI M SOPOT SOPOCKA AUTONOMICZNA SP 600m 0:01:52
17 80 WOJCIECHOWSKI PAWEŁ M ROZŁAZINO KS ROZŁAZINO 600m 0:01:57
18 16 WOJCIECHOWICZ DOMINIK M PRUSZCZ GDAŃSKI 600m 0:01:59
19 68 ŻAGUŃ ERYK M ROKITNICA ZSO 1 600m 0:02:00
20 23 KOSZAŁKA FABIAN M NOWA WIEŚ LĘBORSKA NOVILE TEAM 600m 0:02:29
21 91 KOC ANTONI M TORUŃ 600m 0:02:35
22 72 WALENTYNOWICZ FILIP M PRUSZCZ GDANSKI SP NR 4 W PRUSZCZU GDAŃSKIM 600m 0:02:52
23 24 DUDA JULIAN M TORUŃ DOLLA SPEED TEAM 600m 0:03:20
24 94 KADO WIKTOR M ROTMANKA STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY 600m 0:03:47
25 92 JAKUBIEC FABIAN M PRUSZCZ GDAŃSKI 600m 0:04:04

Dzieci dystans 1000m

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Msc. Kat. Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
1 66 SKRZYPIEC KAMIL M 1 PRUSZCZ GDAŃSKI 1000m 0:03:08
2 28 PATELCZYK FILIP M 2 LĘBORK 1000m 0:03:10
PK 63 SYGUŁA SANDRA K PK TOMASZÓW MAZ. 1000m 0:03:40
3 122 WANAGOS ALEKSANDER M 3 ROTMANKA SP ROTKANKA 1000m 0:03:45
4 52 DOŁKOWSKI MATEUSZ M 4 GDAŃSK 1000m 0:03:50
5 75 KALBARCZYK KAROLINA K 1 LĘBORK 1000m 0:03:50
PK 55 SOKOŁOWSKA MILENA K PK PRUSZCZ GDAŃSKI 1000m 0:03:53
6 61 DOŁKOWSKI JAKUB M 5 GDAŃSK 1000m 0:04:04
7 97 LUBIEWSKA KAMILA K 2 PRUSZCZ GDAŃSKI ZSO NR 1 1000m 0:04:15
8 113 PAKULSKI MILOSZ M 6 GDYNIA 1000m 0:04:36
9 96 JASIŃSKI JAN M 7 PRUSZCZ GDAŃSKI SP NR 3 PRUSZCZ GDAŃSKI 1000m 0:04:41
10 108 SALEWSKI MAKSYMILIAN M 8 GDAŃSK GKS STOCZNIOWIEC 1000m 0:04:49

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ