Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roeske Judyta | Połczyno | Polska | Start Główny | opłacono | |
2 | Szulc Julia | Lębork | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | ||
3 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Polska | Start Główny | opłacono | |
4 | POTRZEBOWSKI MICHAŁ | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Start Główny | opłacono | |
5 | Warchoł Łukasz | Warszawa | Polska | Start Główny | ||
6 | Gałka Mikołaj | Lębork | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | ||
7 | Patelczyk FILIP | Lębork | Polska | Start dzieci 13-15 lat (1000m) | ||
8 | Patelczyk DARIA | Lębork | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | ||
9 | Nowak Julia | Charbrowo | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | ||
10 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | Start Główny | opłacono | |
11 | Szelak Zuzanna | Pruszcz Gdański | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | ||
12 | Szelak Julia | Pruszcz Gdański | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | ||
13 | Wojciech Sadowski | Żuromin | Polska | Start Główny | ||
14 | Szelak Mirosław | Nowa Wies Leborska | Polska | Start Główny | opłacono | |
15 | Glapińska Agata | Tomaszów Mazowiecki | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | ||
16 | Matejek Dorota | Elbląg | Polska | Start Główny | ||
17 | Kościowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Start Główny | ||
18 | Drozdzewski Robert | Kolbudy | Polska | Start Główny | opłacono | |
19 | Ropela Aleksander | Pruszcz gdanski | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | ||
20 | Bartosiewicz Jakub | Rumia | Polska | Start Główny | ||
21 | Flis Krzysztof | Rotmanka | Polska | Start Główny | opłacono | |
22 | Pakulska Jagna | Gdynia | Start dzieci do lat 12 (600m) | |||
23 | Gruszka Jakub | Warszawa | Polska | Start Główny | opłacono | |
24 | Gruszka Grzegorz | Warszawa | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | ||
25 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | Start Główny | opłacono | |
26 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | Start Główny | opłacono | |
27 | Skrzypiec Kamil | Pruszcz Gdański | Polska | Start dzieci 13-15 lat (1000m) | ||
28 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | Polska | Start Główny | opłacono | |
29 | Pakulski Milosz | Gdynia | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | ||
30 | Strzałkowski Andrzej | Płońsk | Polska | Start Główny | amator | |
31 | Bogdał Mariusz | Łódź | Polska | Start Główny | amator | |
32 | Łubek Włodzimierz | Kroczewo | Polska | Start Główny | amator | |
33 | Demicki Piotr | Torun | Polska | Start Główny | Amator | opłacono |
34 | oszczyk grzegorz | sobole | Polska | Start Główny | amator | |
35 | Rutkowski Wojciech | Czerwonak | Polska | Start Główny | Czerwonak Biega | opłacono |
36 | Charubin Sławomir | Pisz | Polska | Start Główny | FREESLAVO | |
37 | Litwa Bogumiła | Lębork | Polska | Start Główny | Gazelle Davos Bicycle Team | opłacono |
38 | Filipkowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | Gdańsk | |
39 | Słowik Arkadiusz | Kruklanki | Polska | Start Główny | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | opłacono |
40 | Sylwestrzak Pola | Giżycko | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | Giżycko | |
41 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | Start Główny | Jabra Roller Team | opłacono |
42 | Pawelec Mirosław | Gdańsk | Polska | Start Główny | Jabra Roller Team | |
43 | Filipkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | Start Główny | Jabra RT Friends | opłacono |
44 | Skibicka Marta | Lębork | Polska | Start Główny | Jabra RTF | opłacono |
45 | Konkol Jarosław | Gdańsk | Polska | Start Główny | Jabra RTF | opłacono |
46 | Heinrich Julia | Bydgoszcz | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
47 | Heinrich Marcin | Bydgoszcz | Polska | Start Główny | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
48 | Junka Karolina | Bydgoszcz | Polska | Start Główny | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
49 | Gackowska Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
50 | Kwiatkowski Radoslaw | Grudziadz | Polska | Start Główny | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
51 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | Start Główny | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
52 | Kuś Magdalena | Koronowo | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
53 | Syguła Sandra | Tomaszów Mazowiecki | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | KS Pilica | |
54 | Wojciechowska Hanna | Rozłazino | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | KS Rozłazino | |
55 | Wojciechowski Paweł | Rozłazino | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | KS Rozłazino | |
56 | Adamski Jan | Warszawa | Polska | Start Główny | Legia Warszawa Masters | |
57 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | Start Główny | Legia Warszawa Masters | opłacono |
58 | Chojnacki Bartosz | Warszawa | Polska | Start Główny | Media Creation Mapei Bladeville | |
59 | Kopyt Jan | Konstancin- Jeziorna | Polska | Start Główny | nezrzeszony | |
60 | Koszałka Andrzej | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Start Główny | Novile Team | opłacono |
61 | Borlik Rafał | Nowa Wies Leborska | Polska | Start Główny | Novile Team | |
62 | Miler Łukasz | Poznan | Polska | Start Główny | PLICHWYSCIG.PL | |
63 | Ignaszak Michał | Warszawa | Polska | Start Główny | PLICHWYŚCIG.PL | opłacono |
64 | Sienkowski Tomasz | Mielno | Polska | Start Główny | PLICHWYŚCIG.PL | |
65 | Szumlas Arkadiusz | Mrzezino | Polska | Start Główny | PROLUBE SPEED TEAM | opłacono |
66 | koc marcin koc | toruń | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | przedszkole nr 15 | |
67 | Wojciechowski Michał | Rakownia | Polska | Start Główny | Roll Team Rakownia | opłacono |
68 | Duda Marcin | Toruń | Polska | Start Główny | Rolla Speed Team | |
69 | Frączak Filip | Toruń | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | Rolla Speed Team | |
70 | koc marcin koc | toruń | Polska | Start Główny | Rolla Speed Team Toruń | opłacono |
71 | Krajnik Agata | Toruń | Polska | Start Główny | Rolla Speed Team Toruń | |
72 | Hackert Marek | Chojnice | Polska | Start Główny | ROLLER CHOJNICE | |
73 | Wiktorska Iga | Gdańsk | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | Sp 16 w Gdańsku Oruni | |
74 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | Start Główny | stowarzyszenie wrotkarskie | opłacono |
75 | koc Franek | toruń | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | szkoła nr 15 | |
76 | koc filip | toruń | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | szkoła nr 15 | |
77 | Łabinowicz Szymon | Gdańsk | Polska | Start Główny | Twister Trójmiasto | opłacono |
78 | Łabinowicz Piotr | Gdańsk | Polska | Start Główny | TWISTER TRÓJMIASTO | opłacono |
79 | Kowalski Marek | Gdańsk | Polska | Start Główny | Twister Trójmiasto | opłacono |
80 | Żmudziński Andrzej | Gdańsk | Polska | Start Główny | TWISTER TRÓJMIASTO | opłacono |
81 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | UKS Giżycko | |
82 | Sawicka Zuzanna | Olsztyn | Polska | Start Główny | Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy Olsztyn | |
83 | Chojnacki Mateusz | Tarnowskie Góry | Polska | Start Główny | Zwoleń Team |
Wyświetleń: 7594