Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Głowacka Anna Elbląg Bieg główny IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
2 Sowa Sylwek ELBLĄG Bieg główny IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
3 Potoczek Andrzej Lichnowy Bieg główny PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY opłacono on-line
4 Sowa Renata Elbląg Bieg główny IKS ATAK ELBLĄG opłacono on-line
5 Kaczmarczyk Karol Susz Bieg główny UKS TRS Susz opłacono on-line
6 Osiński Ryszard Malbork Bieg główny Active Malbork/Biegowa Rodzinka opłacono on-line
7 POMAGRUK-MAJEK KAROLINA BRANIEWO Bieg główny Braniewianki opłacono on-line
8 Waszkiewicz Marcin Olsztyn Bieg główny Sa wolniejsi opłacono on-line
9 Tarasiewicz Ryszard BRANIEWO Bieg główny opłacono on-line
10 Koziarska Ania Elbląg Bieg główny opłacono on-line
11 Damps Katarzyna Skrzeszewo Bieg główny Ziaja opłacono on-line
12 Damps Martyna Skrzeszewo Bieg główny Studio S7 Banino opłacono on-line
13 Cybulska Agnieszka Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
14 Pawłowska Dorota Marzęcice Bieg główny Kurzętnik Biega opłacono on-line
15 lipski kamil Elbląg Bieg główny opłacono on-line
16 Komasara Piotr Malbork Bieg główny opłacono on-line
17 Mroczkowski Tomasz Malbork Bieg główny opłacono on-line
18 Stasiak Marzena Pasłęk Bieg główny Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
19 Lipska Bożena Elbląg Bieg główny opłacono on-line
20 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg główny opłacono on-line
21 Michalski Dominik Działdowo Bieg główny opłacono on-line
22 Jurołajć Tomasz Lipowina/Braniewo Bieg główny PIEKARNIA WARMIŃSKA TEAM opłacono on-line
23 Kubiak Tomasz Inowrocław Bieg główny TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono on-line
24 Antoniewicz Marcin Elbląg Bieg główny opłacono on-line
25 Malinowski Tomasz Jegłownik Bieg główny opłacono on-line
26 Misiak Alicja Susz Bieg główny AZS UG opłacono on-line
27 Wodnicki Przemysław Dzierzgoń Bieg główny opłacono on-line
28 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG Bieg główny Mistrz Polski w duatlonie 2018 opłacono on-line
29 Kozłowski Marek Pasłęk Bieg główny opłacono on-line
30 Lenzer Daniel Elbląg Bieg główny JW 4808 opłacono on-line
31 Prokop Wojciech Elbląg Bieg główny Olimpia Elbląg opłacono on-line
32 Banach Andrzej Olsztyn-Pisz Bieg główny opłacono on-line
33 Prokop Mariusz Elbląg Bieg główny PROKOPKI opłacono on-line
34 Wardziński Paweł Braniewo Bieg główny RIM TIM TEAM Runers opłacono on-line
35 Podolska Joanna Elblag Bieg główny Podolscy Team opłacono on-line
36 Podolski Damian Elbląg Bieg główny Podolscy Team opłacono on-line
37 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny opłacono on-line
38 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Bieg główny LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
39 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Bieg główny opłacono on-line
40 MAJEWSKI Ryszard Dzierzgoń Bieg główny opłacono on-line
41 Jurago Tomasz Elbląg Bieg główny opłacono on-line
42 Jurago Karolina Elbląg Bieg główny opłacono on-line
43 Stefański Andrzej ELBLĄG Bieg główny Maratończyk - Elbląg opłacono on-line
44 Deptuła Mirosława Elbląg Bieg główny opłacono on-line
45 Majewski Wojciech Dzierzgon Bieg główny opłacono on-line
46 Grabowski Marek Olsztyn Bieg główny BUDIMEX opłacono on-line
47 jakubowska anna paslek Bieg główny opłacono on-line
48 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Bieg główny opłacono on-line
49 Tuniewicz Tomasz Pasłęk Bieg główny Team Mustang Pasłęk opłacono on-line
50 JASIULEWICZ IZABELA ELBLĄG Bieg główny ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM opłacono on-line
51 Pasierbska Ewa Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
52 Dratwa Kacper Elbląg Bieg główny opłacono on-line
53 Szandrocha Krzysztof Elbląg Bieg główny opłacono on-line
54 Ngeno Isaac KImutai Eldored Bieg główny Benedek Team opłacono on-line
55 Mwetich Silas Eldored Bieg główny Benedek Team opłacono on-line
56 Kacser Zita Debrecen Bieg główny opłacono on-line
57 Źródło Michał Źródło Elbląg Bieg główny opłacono on-line
58 Wojciechowski Bartłomiej Ostróda Bieg główny #BBKTS opłacono on-line
59 Grzonka Kamila Bytonia Bieg główny KS Sokół Zblewo opłacono on-line
60 SOBCZAK ANTONI Nysa Bieg główny Nysa Biega\CrossandActive Nysa opłacono on-line
61 Jakubowska Katarzyna Pasłęk Bieg główny opłacono on-line
62 Rutkowska Katarzyna Bialystok Bieg główny KS Podlasie Białystok opłacono on-line
63 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg główny OSP POGRODZIE opłacono on-line
64 Retecki Krzysztof Ostromecko Bieg główny Bogmar / Presto opłacono on-line
65 Ruchlewicz Natalia Sztum Bieg główny opłacono on-line
66 Zygajdowska Joanna Kwidzyn Bieg główny opłacono on-line
67 Zygajdowski Kazimierz Kwidzyn Bieg główny opłacono on-line
68 Szklarska Alicja Elbląg Bieg główny opłacono on-line
69 Szklarski Andrzej Elbląg Bieg główny opłacono on-line
70 Pokojski Andrzej Braniewo Bieg główny Kropelka opłacono on-line
71 Ulikowski Tomasz Pasłęk Bieg główny KB BiegamBoLubię Pasłęk opłacono on-line
72 Szewczyk Mirosław Milejewo Bieg główny opłacono on-line
73 Barszcz Waldemar Elbląg Bieg główny opłacono on-line
74 Świderski Jan Pasłęk Bieg główny opłacono on-line
75 Kucharski Krystian Elbląg Bieg główny opłacono on-line
76 Chudzik Krzysztof Sztum Bieg główny Sztum Biega opłacono on-line
77 Pulkowski Leszek Zajączkowo Bieg główny opłacono on-line
78 Zając Bartosz Kierzliny Bieg główny BSB Barczewo Biega opłacono on-line
79 Ingielewicz Magda Braniewo Bieg główny Braniewianki opłacono on-line
80 Olejarczyk Piotr Olejarczyk Elbląg Bieg główny opłacono on-line
81 Piątek Justyna Gdańsk Bieg główny Aplitt opłacono on-line
82 Orłowski Piotr Gdynia Bieg główny opłacono on-line
83 Chabowski Tomasz sztum Bieg główny Sztum Biega opłacono on-line
84 Kleszczewski Ryszard Słobity Stacja Bieg główny opłacono on-line
85 Pawłowski Krzysztof Elbląg Bieg główny opłacono on-line
86 Szarko Maciej Elbląg Bieg główny opłacono on-line
87 Fidura Agnieszka Braniewo Bieg główny Braniewianki opłacono on-line
88 Wądołowski Sławomir Braniewo Bieg główny 9 BBKPANC BRANIEWO WOJSKOWA STRAŻ POŻARNA opłacono on-line
89 Rzepka Andrzej Gdańsk Bieg główny opłacono on-line
90 Zdanowicz Paweł Elbląg Bieg główny opłacono on-line
91 Lisak Sebastian Elbląg Bieg główny opłacono on-line
92 pawłoska karolina Elbląg Bieg główny opłacono on-line
93 MARNIK Janusz Pasłęk Bieg główny Rozbiegany Pasłęk opłacono on-line
94 MINDA EWELINA MINDA Elbląg Bieg główny opłacono on-line
95 Kokitko Michał Elbląg Bieg główny opłacono on-line
96 Pańka Marcin Elbląg Bieg główny opłacono on-line
97 Purzycki Michał Pasłęk Bieg główny Piję i biegam opłacono on-line
98 Kaczmarczyk Bartłomiej Elbląg Bieg główny opłacono on-line
99 Zygadłowicz Tomasz Elbląg Bieg główny Piecobudowa Elbląg opłacono on-line
100 Morawek Arkadiusz Gdańsk Bieg główny opłacono on-line


Wyświetleń: 5353

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ