IX BIEG WOKÓŁ PASŁĘCKICH MURÓW OBRONNYCH - 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x
1 53 MWETICH SILAS M 1 M 20-29 ELDORED BENEDEK TEAM 10km 0:31:18 19.28 [km/h]
2 118 OKSENIUK SERGII M 2 M 30-39 LUCK MK LUCHESK-LKB RUDNIK 10km 0:33:10 18.20 [km/h]
3 125 LEOŃCZUK ANDRZEJ M 3 M 20-29 BIAŁYSTOK - 10km 0:33:22 18.09 [km/h]
4 54 NGENO ISAAC KIMUTAI M 4 M 30-39 ELDORED BENEDEK TEAM 10km 0:33:40 17.93 [km/h]
5 121 GARSKI DAWID M 5 M 20-29 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 10km 0:35:11 17.16 [km/h]
6 77 RUTKOWSKA KATARZYNA K 1 K 20-29 BIALYSTOK KS PODLASIE BIAŁYSTOK 10km 0:35:36 16.96 [km/h]
7 119 PAWŁOWSKI MARIUSZ M 6 M 40-49 MARZĘCICE KURZĘTNIK BIEGA 10km 0:35:50 16.84 [km/h]
8 124 SUPIŃSKI ADAM M 7 M 20-29 1 BIAŁYSTOK PĘDZIWIATR 10km 0:36:20 16.61 [km/h]
9 114 SOSNOWSKI WIESŁAW M 8 M 40-49 1 GNISZEWO ACTIVE-MALBORK 10km 0:36:27 16.56 [km/h]
10 98 WARDZIŃSKI PAWEŁ M 9 M 30-39 1 BRANIEWO RIM TIM TEAM RUNERS 10km 0:36:34 16.51 [km/h]
11 117 OKSENIUK OKSANA K 2 K 30-39 LUCK 10km 0:36:56 16.34 [km/h]
12 27 KACSER ZITA K 3 K 30-39 DEBRECEN 10km 0:37:40 16.02 [km/h]
13 56 OŁOWSKI KAMIL M 10 M 30-39 2 DZIERZGOŃ 10km 0:39:14 15.38 [km/h]
14 120 ZIENKIEWICZ PIOTR M 11 M 40-49 2 MŁYNARY UKS GIMPAS PASŁĘK 10km 0:39:24 15.32 [km/h]
15 80 SANECKI PATRYK M 12 M 20-29 2 PASŁĘK KB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘK 10km 0:39:33 15.26 [km/h]
16 59 OSIŃSKI RYSZARD M 13 M 50-59 1 MALBORK ACTIVE MALBORK/BIEGOWA RODZINKA 10km 0:39:53 15.13 [km/h]
17 70 POTOCZEK ANDRZEJ M 14 M 30-39 3 LICHNOWY PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 10km 0:39:59 15.10 [km/h]
18 36 KUBIAK TOMASZ M 15 M 40-49 3 INOWROCŁAW TG SOKÓŁ GNIEWKOWO 10km 0:39:59 15.10 [km/h]
19 87 STEFAŃSKI ANDRZEJ M 16 M 50-59 2 ELBLĄG MARATOŃCZYK - ELBLĄG 10km 0:40:20 14.97 [km/h]
20 113 MAJKOWSKI TOMASZ M 17 M 20-29 3 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:40:43 14.82 [km/h]
21 123 MISIAK ALICJA K 4 K 20-29 SUSZ AZS UG 10km 0:41:13 14.64 [km/h]
22 63 PAWŁOWSKA DOROTA K 5 K 30-39 MARZĘCICE KURZĘTNIK BIEGA 10km 0:41:33 14.53 [km/h]
23 115 ORZOŁ KAMIL M 18 M 30-39 4 GDYNIA WILD ROE DEER WILIMY 10km 0:41:41 14.48 [km/h]
24 16 GRZONKA KAMILA K 6 K 30-39 BYTONIA KS SOKÓŁ ZBLEWO 10km 0:42:05 14.34 [km/h]
25 68 POKOJSKI ANDRZEJ M 19 M 30-39 5 BRANIEWO KROPELKA 10km 0:42:33 14.19 [km/h]
26 24 JUROŁAJĆ TOMASZ M 20 M 40-49 4 LIPOWINA/BRANIEWO PIEKARNIA WARMIŃSKA TEAM 10km 0:42:34 14.18 [km/h]
27 72 PROKOP WOJCIECH M 21 M 0-19 1 ELBLĄG OLIMPIA ELBLĄG 10km 0:42:43 14.13 [km/h]
28 97 ULIKOWSKI TOMASZ M 22 M 30-39 6 PASŁĘK KB BIEGAMBOLUBIĘ PASŁĘK 10km 0:43:05 14.01 [km/h]
29 43 MAJEWSKI RYSZARD M 23 M 50-59 3 DZIERZGOŃ 10km 0:43:18 13.94 [km/h]
30 29 KACZMARCZYK KAROL M 24 M 20-29 4 SUSZ UKS TRS SUSZ 10km 0:43:21 13.92 [km/h]
31 108 ZYGADŁOWICZ TOMASZ M 25 M 40-49 5 ELBLĄG PIECOBUDOWA ELBLĄG 10km 0:43:33 13.86 [km/h]
32 111 ŹRÓDŁO MICHAŁ M 26 M 20-29 5 ELBLĄG 10km 0:43:44 13.80 [km/h]
33 75 RETECKI KRZYSZTOF M 27 M 40-49 6 OSTROMECKO BOGMAR / PRESTO 10km 0:43:59 13.72 [km/h]
34 5 CHABOWSKI TOMASZ M 28 M 50-59 4 SZTUM SZTUM BIEGA 10km 0:44:06 13.69 [km/h]
35 42 LISOWSKI TOMASZ M 29 M 30-39 7 GDAŃSK 10km 0:44:43 13.50 [km/h]
36 89 SZARKO MACIEJ M 30 M 40-49 7 ELBLĄG 10km 0:44:44 13.49 [km/h]
37 76 RUCHLEWICZ NATALIA K 7 K 20-29 1 SZTUM 10km 0:44:59 13.42 [km/h]
38 34 KOZIARSKA ANIA K 8 K 30-39 1 ELBLĄG 10km 0:45:05 13.39 [km/h]
39 35 KOZŁOWSKI MAREK M 31 M 20-29 6 PASŁĘK 10km 0:45:29 13.27 [km/h]
40 90 SZEWCZYK MIROSŁAW M 32 M 40-49 8 MILEJEWO 10km 0:45:29 13.27 [km/h]
41 106 ZAJĄC BARTOSZ M 33 M 20-29 7 KIERZLINY BSB BARCZEWO BIEGA 10km 0:45:37 13.23 [km/h]
42 48 MICHALSKI DOMINIK M 34 M 20-29 8 DZIAŁDOWO 10km 0:45:50 13.17 [km/h]
43 79 RZEPKA ANDRZEJ M 35 M 20-29 9 GDAŃSK 10km 0:45:51 13.16 [km/h]
44 47 MARNIK JANUSZ M 36 M 40-49 9 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10km 0:45:54 13.15 [km/h]
45 103 WICZYŃSKI WOJCIECH M 37 M 30-39 8 ANIOŁOWO TEAM ANIOŁOWO 10km 0:45:59 13.13 [km/h]
46 102 WICZYŃSKI KRZYSZTOF M 38 M 50-59 5 ANIOŁOWO TEAM ANIOŁOWO 10km 0:46:07 13.09 [km/h]
47 12 DRATWA KACPER M 39 M 0-19 2 ELBLĄG 10km 0:46:12 13.06 [km/h]
48 17 INGIELEWICZ MAGDA K 9 K 30-39 2 BRANIEWO BRANIEWIANKI 10km 0:46:34 12.96 [km/h]
49 99 WASZKIEWICZ MARCIN M 40 M 30-39 9 OLSZTYN SA WOLNIEJSI 10km 0:46:39 12.94 [km/h]
50 44 MAJEWSKI WOJCIECH M 41 M 30-39 10 DZIERZGON 10km 0:46:48 12.90 [km/h]
51 96 TUNIEWICZ TOMASZ M 42 M 40-49 10 PASŁĘK TEAM MUSTANG PASŁĘK 10km 0:47:08 12.81 [km/h]
52 107 ZDANOWICZ PAWEŁ M 43 M 20-29 10 ELBLĄG 10km 0:47:25 12.73 [km/h]
53 22 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW M 44 M 50-59 6 MALBORK LKS ZANTYR SZTUM 10km 0:47:37 12.68 [km/h]
54 52 MROCZKOWSKI TOMASZ M 45 M 30-39 11 MALBORK 10km 0:47:56 12.59 [km/h]
55 40 LIPSKI KAMIL M 46 M 20-29 11 ELBLĄG 10km 0:48:06 12.55 [km/h]
56 83 SOBCZAK ANTONI M 47 M 40-49 11 NYSA NYSA BIEGA\CROSSANDACTIVE NYSA 10km 0:48:30 12.45 [km/h]
57 49 MINDA EWELINA MINDA K 10 K 20-29 2 ELBLĄG 10km 0:49:28 12.20 [km/h]
58 41 LISAK SEBASTIAN M 48 M 30-39 12 ELBLĄG 10km 0:49:28 12.20 [km/h]
59 112 KLIN ANNA K 11 K 20-29 3 SKÓRCZ AKTYWNI KOCIEWIACY 10km 0:49:38 12.16 [km/h]
60 126 MUDRYK KATARZYNA K 12 K 30-39 3 ELBLĄG - 10km 0:49:49 12.12 [km/h]
61 67 PODOLSKI DAMIAN M 49 M 30-39 13 ELBLĄG PODOLSCY TEAM 10km 0:50:26 11.97 [km/h]
62 61 PASIERBSKA EWA K 13 K 20-29 4 GDAŃSK 10km 0:50:36 11.93 [km/h]
63 93 ŚLĘZAK ADAM M 50 M 20-29 12 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE 10km 0:50:52 11.87 [km/h]
64 65 PIĄTEK JUSTYNA K 14 K 20-29 5 GDAŃSK APLITT 10km 0:50:52 11.87 [km/h]
65 94 ŚWIDERSKI JAN M 51 M 50-59 7 PASŁĘK 10km 0:51:17 11.77 [km/h]
66 58 OSIECKI GRZEGORZ M 52 M 60+ 1 14-220 KISIELICE 10km 0:51:45 11.66 [km/h]
67 66 PODOLSKA JOANNA K 15 K 30-39 4 ELBLAG PODOLSCY TEAM 10km 0:51:59 11.61 [km/h]
68 51 MORAWEK ARKADIUSZ M 53 M 40-49 12 GDAŃSK 10km 0:52:01 11.60 [km/h]
69 71 PROKOP MARIUSZ M 54 M 40-49 13 ELBLĄG PROKOPKI 10km 0:52:28 11.50 [km/h]
70 32 KOMASARA PIOTR M 55 M 20-29 13 MALBORK 10km 0:52:31 11.49 [km/h]
71 39 LIPSKA BOŻENA K 16 K 50-59 1 ELBLĄG 10km 0:52:44 11.45 [km/h]
72 100 WAŚNIEWSKI RAFAŁ M 56 M 40-49 14 ELBLĄG 10km 0:52:46 11.44 [km/h]
73 69 POMAGRUK-MAJEK KAROLINA K 17 K 30-39 5 BRANIEWO BRANIEWIANKI 10km 0:52:47 11.44 [km/h]
74 10 DAMPS MARTYNA K 18 K 0-19 1 SKRZESZEWO STUDIO S7 BANINO 10km 0:52:47 11.44 [km/h]
75 9 DAMPS KATARZYNA K 19 K 40-49 1 SKRZESZEWO ZIAJA 10km 0:53:33 11.27 [km/h]
76 104 WODNICKI PRZEMYSŁAW M 57 M 0-19 3 DZIERZGOŃ 10km 0:53:35 11.26 [km/h]
77 38 LENZER DANIEL M 58 M 30-39 14 ELBLĄG JW 4808 10km 0:53:40 11.25 [km/h]
78 45 MALINOWSKI TOMASZ M 59 M 40-49 15 JEGŁOWNIK 10km 0:54:00 11.18 [km/h]
79 55 OLEJARCZYK PIOTR M 60 M 50-59 8 ELBLĄG 10km 0:54:03 11.17 [km/h]
80 33 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 61 M 40-49 16 LASOWICE WIELKIE 10km 0:54:10 11.14 [km/h]
81 86 STASIAK MARZENA K 20 K 40-49 2 PASŁĘK ROZBIEGANY PASŁĘK 10km 0:54:11 11.14 [km/h]
82 25 JUREWICZ ADAM M 62 M 40-49 17 ELBLĄG ELBAŻANT 10km 0:55:02 10.97 [km/h]
83 13 FIDURA AGNIESZKA K 21 K 40-49 3 BRANIEWO BRANIEWIANKI 10km 0:55:04 10.96 [km/h]
84 129 SZARSZUNOWICZ MARIUSZ M 63 M 40-49 18 PASŁĘK - 10km 0:55:19 10.91 [km/h]
85 128 SZARSZUNOWICZ ANNA K 22 K 30-39 6 PASŁĘK - 10km 0:55:19 10.91 [km/h]
86 15 GRABOWSKI MAREK M 64 M 50-59 9 OLSZTYN BUDIMEX 10km 0:55:27 10.89 [km/h]
87 4 BUDKA TOMASZ M 65 M 30-39 15 MARZEWO 10km 0:55:35 10.86 [km/h]
88 105 WOJCIECHOWSKI BARTŁOMIEJ M 66 M 30-39 16 OSTRÓDA #BBKTS 10km 0:56:09 10.75 [km/h]
89 92 SZKLARSKI ANDRZEJ M 67 M 40-49 19 ELBLĄG 10km 0:56:13 10.74 [km/h]
90 73 PULKOWSKI LESZEK M 68 M 60+ 2 ZAJĄCZKOWO 10km 0:56:20 10.71 [km/h]
91 62 PAWŁOSKA KAROLINA K 23 K 30-39 7 ELBLĄG 10km 0:56:36 10.66 [km/h]
92 101 GAWDZIK ARKADIUSZ M 69 M 40-49 20 - - 10km 0:56:55 10.60 [km/h]
93 95 TARASIEWICZ RYSZARD M 70 M 60+ 3 BRANIEWO 10km 0:56:57 10.60 [km/h]
94 1 ANTONIEWICZ MARCIN M 71 M 30-39 17 ELBLĄG 10km 0:57:25 10.51 [km/h]
95 57 ORŁOWSKI PIOTR M 72 M 30-39 18 GDYNIA 10km 0:57:52 10.43 [km/h]
96 21 JAŻDŻEWSKA IWONA K 24 K 40-49 4 MALBORK 10km 0:58:08 10.38 [km/h]
97 2 BANACH ANDRZEJ M 73 M 20-29 14 OLSZTYN-PISZ 10km 0:58:41 10.29 [km/h]
98 7 CYBELIUS ROBERT M 74 M 40-49 21 DŁUGOBÓR 10km 0:58:49 10.26 [km/h]
99 6 CHUDZIK KRZYSZTOF M 75 M 20-29 15 SZTUM SZTUM BIEGA 10km 0:59:45 10.10 [km/h]
100 30 KLESZCZEWSKI RYSZARD M 76 M 30-39 19 SŁOBITY STACJA 10km 0:59:46 10.10 [km/h]
101 116 MAZUROWSKI PIOTR M 77 M 40-49 22 PASŁĘK - 10km 0:59:55 10.07 [km/h]
102 64 PAWŁOWSKI KRZYSZTOF M 78 M 30-39 20 ELBLĄG 10km 1:00:07 10.04 [km/h]
103 74 PURZYCKI MICHAŁ M 79 M 20-29 16 PASŁĘK PIJĘ I BIEGAM 10km 1:00:15 10.02 [km/h]
104 19 JAKUBOWSKA KATARZYNA K 25 K 20-29 6 PASŁĘK 10km 1:00:18 10.01 [km/h]
105 110 ZYGAJDOWSKI KAZIMIERZ M 80 M 50-59 10 KWIDZYN 10km 1:00:31 9.97 [km/h]
106 50 MALISZEWSKA MARIANNA K 26 K 50-59 2 ELBLĄG 10km 1:00:39 9.95 [km/h]
107 20 JASIULEWICZ IZABELA K 27 K 30-39 8 ELBLĄG ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM 10km 1:00:46 9.93 [km/h]
108 85 SOWA SYLWEK M 81 M 40-49 23 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 10km 1:02:53 9.60 [km/h]
109 18 JAKUBOWSKA ANNA K 28 K 40-49 5 PASLEK 10km 1:03:19 9.53 [km/h]
110 8 CYBULSKA AGNIESZKA K 29 K 30-39 9 GDAŃSK 10km 1:05:14 9.25 [km/h]
111 109 ZYGAJDOWSKA JOANNA K 30 K 50-59 3 KWIDZYN 10km 1:06:11 9.12 [km/h]
112 88 SZANDROCHA KRZYSZTOF M 82 M 30-39 21 ELBLĄG 10km 1:07:04 9.00 [km/h]
113 3 BARSZCZ WALDEMAR M 83 M 60+ 4 ELBLĄG 10km 1:08:43 8.78 [km/h]
114 23 JURAGO KAROLINA K 31 K 30-39 10 ELBLĄG 10km 1:09:49 8.65 [km/h]
115 127 JURAGO TOMASZ M 84 M 40-49 24 ELBLĄG 10km 1:09:49 8.65 [km/h]
116 14 GŁOWACKA ANNA K 32 K 40-49 6 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 10km 1:09:52 8.64 [km/h]
117 91 SZKLARSKA ALICJA K 33 K 40-49 7 ELBLĄG 10km 1:11:21 8.46 [km/h]
118 84 SOWA RENATA K 34 K 40-49 8 ELBLĄG IKS ATAK ELBLĄG 10km 1:16:24 7.90 [km/h]
- 122 SATKIEWICZ PIOTR M - M 20-29 - PASŁĘK FINISZ MORĄG 10km DNF - [km/h]
- 60 PAŃKA MARCIN M - M 30-39 - ELBLĄG 10km DNF - [km/h]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ