III Nocny Bieg Pamięci Zołnierzy Wyklętych
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Karczewska Karolina Szczytno Start biegu - 5km Warminsko-Mazurskie Dziki
2 Michalak Natalia Szczytno Start biegu - 5km Warminsko-Mazurskie Dziki
3 Jadeszko Michał Szczytno Start biegu - 5km Warminsko-Mazurskie Dziki
4 Dobrzyński Grzegorz Orzysz Start biegu - 2km 15BZ
5 Kowalczuk Łukasz Orzysz Start biegu - 2km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
6 Konopczyński Marcin Lenarty Start biegu - 5km
7 Spyła Darosław Ełk Start biegu - 5km Serduszko Team Ełk
8 Dobrydnio Ewelina Ełk Start biegu - 2km Serduszko Team Ełk
9 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ Start biegu - 5km 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW/15GBZ
10 Łaskowski Tomasz Olecko Start biegu - 5km Stone Hunters Olecko
11 Junko Łukasz Giżycko Start biegu - 5km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
12 Limberger Lena Ełk Start biegu - 2km Serduszko Team Ełk
13 Limberger Katarzyna Ełk Start biegu - 2km Serduszko Team Ełk
14 LIMBERGER Janusz Ełk Start biegu - 2km Serduszko Team Ełk
15 Żbikowski Wiktor Pisz Start biegu - 2km
16 Żbikowska Marietta Pisz Start biegu - 2km
17 Żbikowski Mariusz Pisz Start biegu - 2km
18 Żbikowska Justyna Pisz Start biegu - 2km
19 Syczew Krzysztof Mrągowo Start biegu - 2km
20 Banachowska Paulina Biała Piska Start biegu - 2km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
21 AUGUSTYNOWICZ PIOTR EŁK Start biegu - 5km POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA
22 duchnowski łukasz ełk Start biegu - 5km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
23 Tomala Paweł Orzysz Start biegu - 2km 15 GBZ
24 Bębenek Jacek Gizycko Start biegu - 5km
25 Jelinski Krzysztof Orzysz Start biegu - 2km 15 GBZ
26 Jelinska Julia Orzysz Start biegu - 2km zespół szkolno przedszkolny Orzysz
27 Jelinski Jakub Orzysz Start biegu - 2km zespół szkolno przedszkolny Orzysz klub Wikingowie Pisz
28 Jelinska Sylwia Orzysz Start biegu - 2km
29 Janczewska Aneta Orzysz Start biegu - 2km 15 Giżycka Brygada zmechanizowana
30 Kulesza Kuba Odoje Start biegu - 2km Szkoła Podstawowa im.mjr.Henryka Sucharskiego w Orzyszu
31 Siergiej Zbigniew Odoje Start biegu - 5km
32 Siergiej Elzbieta Odoje Start biegu - 5km
33 Hyjek Karol Giżycko Start biegu - 5km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
34 Syczew Rafał Mrągowo Start biegu - 5km
35 Rosowski Zygmunt Suwałki Start biegu - 2km
36 Jagiełło Paweł Giżycko Start biegu - 5km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
37 Lipiński Marcin Gołdap Start biegu - 5km 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy


Wyświetleń: 3024

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ