III Nocny Bieg Pamięci Zołnierzy Wyklętych
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Karczewska Karolina Szczytno Start biegu - 5km Warminsko-Mazurskie Dziki
2 Michalak Natalia Szczytno Start biegu - 5km Warminsko-Mazurskie Dziki
3 Jadeszko Michał Szczytno Start biegu - 5km Warminsko-Mazurskie Dziki
4 Dobrzyński Grzegorz Orzysz Start biegu - 2km 15BZ
5 Kowalczuk Łukasz Orzysz Start biegu - 2km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
6 Sobocińska Ewelina Orzysz Start biegu - 5km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
7 Konopczyński Marcin Lenarty Start biegu - 5km
8 Spyła Darosław Ełk Start biegu - 5km Serduszko Team Ełk
9 Dobrydnio Ewelina Ełk Start biegu - 2km Serduszko Team Ełk
10 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ Start biegu - 5km 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW/15GBZ
11 Łaskowska Marzena Olecko Start biegu - 5km Stone Hunters Olecko
12 Łaskowski Tomasz Olecko Start biegu - 5km Stone Hunters Olecko
13 Junko Łukasz Giżycko Start biegu - 5km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
14 Limberger Lena Ełk Start biegu - 2km Serduszko Team Ełk
15 Limberger Katarzyna Ełk Start biegu - 2km Serduszko Team Ełk
16 LIMBERGER Janusz Ełk Start biegu - 2km Serduszko Team Ełk
17 Kraśnicki Mariusz Orzysz Start biegu - 5km
18 Żbikowski Wiktor Pisz Start biegu - 2km
19 Żbikowska Marietta Pisz Start biegu - 2km
20 Żbikowski Mariusz Pisz Start biegu - 2km
21 Żbikowska Justyna Pisz Start biegu - 2km
22 Koszycka Małgorzata Orzysz Start biegu - 5km
23 Deptuła Piotr Ełk Start biegu - 5km
24 Syczew Krzysztof Mrągowo Start biegu - 2km
25 Banachowska Paulina Biała Piska Start biegu - 2km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
26 Borys Agnieszka Orzysz Start biegu - 5km
27 Kowalska Karolina Estera Ełk Start biegu - 5km
28 AUGUSTYNOWICZ PIOTR EŁK Start biegu - 5km POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA
29 duchnowski łukasz ełk Start biegu - 5km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
30 Tomala Paweł Orzysz Start biegu - 2km 15 GBZ
31 Bębenek Jacek Gizycko Start biegu - 5km
32 Jelinski Krzysztof Orzysz Start biegu - 2km 15 GBZ
33 Jelinska Julia Orzysz Start biegu - 2km zespół szkolno przedszkolny Orzysz
34 Jelinski Jakub Orzysz Start biegu - 2km zespół szkolno przedszkolny Orzysz klub Wikingowie Pisz
35 Jelinska Sylwia Orzysz Start biegu - 2km
36 Janczewska Aneta Orzysz Start biegu - 2km 15 Giżycka Brygada zmechanizowana
37 Kulesza Kuba Odoje Start biegu - 2km Szkoła Podstawowa im.mjr.Henryka Sucharskiego w Orzyszu
38 Siergiej Zbigniew Odoje Start biegu - 5km
39 Siergiej Elzbieta Odoje Start biegu - 5km
40 Hyjek Karol Giżycko Start biegu - 5km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
41 Syczew Rafał Mrągowo Start biegu - 5km
42 Rosowski Zygmunt Suwałki Start biegu - 2km
43 Jagiełło Paweł Giżycko Start biegu - 5km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
44 Lipiński Marcin Gołdap Start biegu - 5km 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy


Wyświetleń: 3253

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ