Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Karczewska Karolina | Szczytno | Polska | Start biegu - 5km | Warminsko-Mazurskie Dziki | |
2 | Michalak Natalia | Szczytno | Polska | Start biegu - 5km | Warminsko-Mazurskie Dziki | |
3 | Jadeszko Michał | Szczytno | Polska | Start biegu - 5km | Warminsko-Mazurskie Dziki | |
4 | Szewc Mateusz | Ełk | Polska | Start biegu - 5km | ||
5 | Sadura Izabela | Orzysz | Polska | Start biegu - 2km | ||
6 | Sadura Anna | Grudziadz | Polska | Start biegu - 2km | ||
7 | Dobrzyński Grzegorz | Orzysz | Polska | Start biegu - 2km | 15BZ | |
8 | Sapun Izabela | Orzysz | Polska | Start biegu - 5km | ||
9 | Zieliński Paweł | Orzysz | Polska | Start biegu - 5km | ||
10 | Kowalczuk Łukasz | Orzysz | Polska | Start biegu - 2km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
11 | Sobocińska Ewelina | Orzysz | Polska | Start biegu - 5km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
12 | Konopczyński Marcin | Lenarty | Polska | Start biegu - 5km | ||
13 | Spyła Darosław | Ełk | Polska | Start biegu - 5km | Serduszko Team Ełk | |
14 | Dobrydnio Ewelina | Ełk | Polska | Start biegu - 2km | Serduszko Team Ełk | |
15 | Bańkowski Bartłomiej Bańkowski | Orzysz | Polska | Start biegu - 5km | ||
16 | MILEWSKI RAFAŁ | ORZYSZ | Polska | Start biegu - 5km | 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW/15GBZ | |
17 | Łaskowska Marzena | Olecko | Polska | Start biegu - 5km | Stone Hunters Olecko | |
18 | Łaskowski Tomasz | Olecko | Polska | Start biegu - 5km | Stone Hunters Olecko | |
19 | Junko Łukasz | Giżycko | Polska | Start biegu - 5km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
20 | Limberger Lena | Ełk | Polska | Start biegu - 2km | Serduszko Team Ełk | |
21 | Limberger Katarzyna | Ełk | Polska | Start biegu - 2km | Serduszko Team Ełk | |
22 | LIMBERGER Janusz | Ełk | Polska | Start biegu - 2km | Serduszko Team Ełk | |
23 | Kraśnicki Mariusz | Orzysz | Polska | Start biegu - 5km | ||
24 | Żbikowski Wiktor | Pisz | Polska | Start biegu - 2km | ||
25 | Żbikowska Marietta | Pisz | Polska | Start biegu - 2km | ||
26 | Żbikowski Mariusz | Pisz | Polska | Start biegu - 2km | ||
27 | Żbikowska Justyna | Pisz | Polska | Start biegu - 2km | ||
28 | Koszycka Małgorzata | Orzysz | Polska | Start biegu - 5km | ||
29 | Deptuła Piotr | Ełk | Polska | Start biegu - 5km | ||
30 | Syczew Krzysztof | Mrągowo | Polska | Start biegu - 2km | ||
31 | Koszewski Artur | Orzysz | Polska | Start biegu - 5km | 15 BSAP | |
32 | Fogtman Marcin | Ełk | Polska | Start biegu - 5km | ||
33 | Banachowska Paulina | Biała Piska | Polska | Start biegu - 2km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
34 | Rycerski Bogdan | Iłowa | Polska | Start biegu - 5km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
35 | Smoła Mateusz | Nowe Guty | Polska | Start biegu - 2km | ||
36 | Borys Agnieszka | Orzysz | Polska | Start biegu - 5km | ||
37 | Kowalska Karolina Estera | Ełk | Polska | Start biegu - 5km | ||
38 | AUGUSTYNOWICZ PIOTR | EŁK | Polska | Start biegu - 5km | POLSKA ORGANIZACJA WOJSKOWA | |
39 | duchnowski łukasz | ełk | Polska | Start biegu - 5km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
40 | Tomala Paweł | Orzysz | Polska | Start biegu - 2km | 15 GBZ | |
41 | Bębenek Jacek | Gizycko | Polska | Start biegu - 5km | ||
42 | Jelinski Krzysztof | Orzysz | Polska | Start biegu - 2km | 15 GBZ | |
43 | Jelinska Julia | Orzysz | Polska | Start biegu - 2km | zespół szkolno przedszkolny Orzysz | |
44 | Jelinski Jakub | Orzysz | Start biegu - 2km | zespół szkolno przedszkolny Orzysz klub Wikingowie Pisz | ||
45 | Jelinska Sylwia | Orzysz | Polska | Start biegu - 2km | ||
46 | Janczewska Aneta | Orzysz | Polska | Start biegu - 2km | 15 Giżycka Brygada zmechanizowana | |
47 | Kulesza Kuba | Odoje | Polska | Start biegu - 2km | Szkoła Podstawowa im.mjr.Henryka Sucharskiego w Orzyszu | |
48 | Siergiej Zbigniew | Odoje | Polska | Start biegu - 5km | ||
49 | Siergiej Elzbieta | Odoje | Polska | Start biegu - 5km | ||
50 | Hyjek Karol | Giżycko | Polska | Start biegu - 5km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
51 | Syczew Rafał | Mrągowo | Polska | Start biegu - 5km | ||
52 | Rosowski Zygmunt | Suwałki | Polska | Start biegu - 2km | ||
53 | Jagiełło Paweł | Giżycko | Polska | Start biegu - 5km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
54 | Lipiński Marcin | Gołdap | Polska | Start biegu - 5km | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy |
Wyświetleń: 4731