Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Węgrowski Sławomir | Wolica | Polska | START | GILICKI BIKE TEAM | opłacono |
2 | Piróg Paweł Piróg | Kąty Wrocławskie | Polska | START | Huzar Bike Academy | opłacono |
3 | Beśka Marek Beśka | Wieluń | Polska | START | LKK Wulkan CCC | opłacono |
4 | Pietrasiak Hubert | Kalisz | Polska | START | Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych w Kaliszu | opłacono |
5 | Nowakowski Michał | ostrow wlkp | Polska | START | Ostrowska Kawaleria Kolarska | opłacono |
6 | Nawrocki Michał | Topola Mała | Polska | START | GILICKI BIKE TEAM | opłacono |
7 | Gilicki Włodzimierz | Godziesze | Polska | START | GILICKI BIKE TEAM | opłacono |
8 | Kostecki Grzegorz | Konin | Polska | START | KTK IMAGE CYCLING TEAM | opłacono |
9 | Kokocińska Małgorzata Kokocińska | Leszno | Polska | START | THERMIC TEAM | opłacono |
10 | Rzepecka Katarzyna | WROCŁAW | Polska | START | IMMOTION SPECIALIZED SKODA GALL-ICM TEAM | opłacono |
11 | Tecław Arek | Wrocław | Polska | START | opłacono | |
12 | Gertig Waldemar | Odolanów | Polska | START | opłacono | |
13 | Rybarczyk Łukasz | Wiórek | Polska | START | MRÓZROWERY TEAM | opłacono |
14 | Wasiński Paweł | Kąkolewo | Polska | START | STREFASPORTU.PL MW INVEST | opłacono |
15 | Lis Piotr | Korytnica | Polska | START | Bike Serwis Scott Team | opłacono |
16 | Korniłowicz Arkadiusz | Kalisz | Polska | START | opłacono | |
17 | Pluciński Sławomir | Ostrów Wielkopolski | Polska | START | OTR Interkol | opłacono |
18 | Płóciennik Tomasz | Cieszków | Polska | START | LKK Wulkan Legnica | opłacono |
19 | Bal Bartosz Bal | Poznań | Polska | START | Zgrupka Team | opłacono |
20 | Pawłowski Piotr | Biała | Polska | START | Huzar Bike Academy Sobótka | opłacono |
21 | Borowiak Jakub | Ostrów Wielkopolski | Polska | START | OTR Interkol | opłacono |
22 | Wawrzyniak Piotr | Wysocko Małe | Polska | START | opłacono | |
23 | Bienias Przemysław | Ozorków | Polska | START | Peleton | opłacono |
24 | Ciapierzyński Jerzy | Ołobok | Polska | START | MTB Ołobok | opłacono |
25 | kowalski adam | Wysocko małe | Polska | START | Ostrowska Kawaleria Kolarska | opłacono |
26 | Frąckowiak Wojciech | Kalisz | Polska | START | opłacono | |
27 | Jamroziak Jakub | Ostrów Wielkopolski | Polska | START | opłacono | |
28 | Rynkowski Piotr | Ostrów Wielkopolski | Polska | START | Venetia | opłacono |
29 | Różański Mateusz Różański | Chełmce | Polska | START | Gilickibike team | opłacono |
30 | Gellert RAFAL | POZNAN | Polska | START | Zgrupka Team | opłacono |
31 | Chrzanowski Sławomir | Kalisz | Polska | START | Bike Serwis Scott Team | opłacono |
32 | Cichy Filip | Kalisz | Polska | START | Gilicki Bike | opłacono |
33 | Staszak Mateusz | Kalisz | Polska | START | mobile team | opłacono |
34 | Garncarek Jacek | Kalisz | Polska | START | Bike Serwis Scott Team | opłacono |
35 | Łukaszczyk Piotr | Kalisz | Polska | START | Pratt & Whitney Kalisz | opłacono |
36 | Kuczyński Marek | Kalisz | Polska | START | opłacono | |
37 | Stempniak Radosław | Swidnica | Polska | START | opłacono | |
38 | Drobnik Krzysztof | Wrocław | Polska | START | opłacono | |
39 | Hynas Igor | Turek | Polska | START | opłacono | |
40 | Michalski Łukasz | Kalisz | Polska | START | Pratt & Whitney Kalisz | opłacono |
41 | Wojciechowski Piotr | Kalisz | Polska | START | GILICKI BIKE TEAM | opłacono |
42 | Juszczak Adrian | Stobno | Polska | START | GILICKI BIKE TEAM | opłacono |
43 | Janiak Dawid | Kalisz | Polska | START | opłacono | |
44 | Wawrzyńczak Michał | Kalisz | Polska | START | WK KWP POZNAŃ | opłacono |
45 | Mania Wojciech Mania | Kalisz | Polska | START | mobile team | opłacono |
46 | Jaśkowiak Łukasz | Pleszew | Polska | START | opłacono | |
47 | Wasiak Roman | Konin | Polska | START | KTK IMAGE CYCLING TEAM | opłacono |
48 | Haładyn Wojciech | Skarszew | Polska | START | opłacono | |
49 | Rybacki Zbigniew | Legionowo | Polska | START | T4B Bike Team | opłacono |
50 | Bielawski Robert | kożminek | Polska | START | Pratt & Whitney Kalisz | opłacono |
51 | Kubisiak Adam | Kalisz | Polska | START | WK KWP P-ń | opłacono |
52 | Bagiński Filip | Wrocław | Polska | START | LKK Wulkan CCC | opłacono |
53 | Malinowski Patryk | Nowe Skalmierzyce | Polska | START | TR Sokół Skalmierzyce | opłacono |
54 | bartoszek Adam | Ostrów Wielkopolski | Polska | START | Bike Serwis Scott Team | opłacono |
55 | Michalski Damian | Ostrów Wlkp | Polska | START | OTR Interkol | opłacono |
56 | Szukowski Mateusz | Ostrów Wielkopolski | Polska | START | GILICKI BIKE | opłacono |
57 | Hojak Marek | Kalisz | Polska | START | GILICKI BIKE ADI PLAST TEAM | opłacono |
58 | Pawlak Konrad | Kalisz | Polska | START | Kaliski trening na szosie / Supermaraton Kalisz | opłacono |
59 | Niedzielski Mariusz | Ruda Milicka | Polska | START | Milicz | opłacono |
60 | Kluska Piotr | Wrocław | Polska | START | Twomark Sport Specialized Team | opłacono |
61 | WARGULAK TOMASZ | Ostrów Wielkopolski | Polska | START | opłacono | |
62 | Dwornik Dominik | Radłów | Polska | START | Ostrowska kawaleria kolarska | opłacono |
63 | Kruszniak Dawid | KALISZ | Polska | START | Niezrzeszony | opłacono |
64 | Grosz Zbigniew | Turek | Polska | START | opłacono | |
65 | Zdun Damian | Kalisz | Polska | START | Kaliski trening na szosie | opłacono |
66 | Bartkowiak Krzysztof | Sepno | Polska | START | opłacono | |
67 | Miela Damian | Wrocław | Polska | START | STREFASPORTU.PL MW INVEST | opłacono |
68 | Stasiak Mateusz | Pleszew | Polska | START | MRBIKE PLESZEW | opłacono |
69 | Kutschenreiter Piotr | Puszczykowo | Polska | START | FTI Racing Team | opłacono |
70 | WALCZAK JACEK | KOŁO | Polska | START | KOŁO cycling team | opłacono |
71 | Stasiak Krzysztof | SKALMIERZYCE | Polska | START | mobile team | opłacono |
72 | Jurusz Marcin | Gilów | Polska | START | opłacono | |
73 | Jurusz Artur | Prusim | Polska | START | opłacono | |
74 | Bogdajewicz Grzegorz | Przygodzice | Polska | START | OTR Interkol | opłacono |
75 | Kobza Adam | Kościelna Wieś | Polska | START | Auto Partner J. i A. Garcarek | opłacono |
76 | Mocek Przemysław | Ostów Wielkopolski | Polska | START | Bike Serwis Scott Team | opłacono |
77 | Bidziński Grzegorz | Mrówki | Polska | START | Mrówki | opłacono |
78 | Jamielucha Dariusz | Poznań | Polska | START | Zgrupka Team | opłacono |
79 | Barański Mateusz | Kalisz | Polska | START | OTR Interkol | opłacono |
80 | Słowik Mateusz | Ostrów Wielkopolski | Polska | START | Ostrowska Kawaleria Kolarska | opłacono |
81 | Nowak Zbigniew | Kalisz | Polska | START | Calisia 1974 | opłacono |
82 | Tacik Maciej | Nowe Skalmierzyce | Polska | START | opłacono | |
83 | Ostrowski Sławomir | LESZNO | Polska | START | THERMIC TEAM | opłacono |
84 | Krzywda Jakub | Kalisz | Polska | START | Kaliski trening na szosie | opłacono |
85 | Kucal Joanna | Konin | Polska | START | KTK IMAGE CYCLING TEAM | opłacono |
86 | Szlachta Dawid | Tarchały Małe | Polska | START | Ostrowska Kawaleria Kolarska | opłacono |
87 | Baturo Artur | Potasze | Polska | START | FTI Racing Team | opłacono |
88 | Seraszek Czesław | Koźmin Wlkp. | Polska | START | AGK-Koźmin Wlkp. | opłacono |
89 | Paluszkiewicz Marek | KOŁO | Polska | START | KOŁO cycling team | opłacono |
90 | Kucal Sławomir | Konin | Polska | START | KTK IMAGE CYCLING TEAM | opłacono |
91 | Weglarz Damian | Krzeptów | Polska | START | Huzar Bike Academy | opłacono |
92 | Dumitrescu Mariusz | Sławoszowice | Polska | START | Milicz | opłacono |
93 | Walaszczyk Przemysław | Kórnik | Polska | START | RAP KSA RACING TEAM | opłacono |
94 | Toboła Mariusz | Rumianek | Polska | START | DEMOCO Team | opłacono |
95 | Górcewicz Kamil | Kalisz | Polska | START | opłacono | |
96 | Mędrek Roman | Środa Wielkopolska | Polska | START | Green Bike Śrem | opłacono |
97 | Toboła Miron | Leszno | Polska | START | AMBIT Racing Team | opłacono |
98 | Tomaszewski Mateusz | Leszno | Polska | START | KLIMA LESZNO TEAM | opłacono |
99 | Karwowski Mirosław | Warszawa | Polska | START | MK Karwowski Team | opłacono |
100 | Szyszyński Piotr | Żychlin | Polska | START | DANIELO SPORTSWEAR | opłacono |
Wyświetleń: 11556