Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Muza Marcin | Banino | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | MGS LAW RUN TEAM | opłacono on-line |
2 | Saluk Marcin | Banino | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
3 | Szostek Marek | Barcin | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | opłacono on-line | |
4 | Rejf Tomasz | Bartoszyce | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Sport Team Bijou | opłacono on-line |
5 | Gwizdała Przemek | Bielkówko | Polska | LISTA DODATKOWA - MAŁY BIEG | opłacono | |
6 | Halman Leszek | Bielkówko | Polska | LISTA DODATKOWA - MAŁY BIEG | opłacono on-line | |
7 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Straszyn Biega | opłacono on-line |
8 | Dzikiewicz Krzysztof | Bojano | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Ultra 3 | opłacono on-line |
9 | TKACZYK Paweł | BOJANO | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Ultra 3 | opłacono on-line |
10 | Lepa-Roman Magdalena | Bolszewo | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Przecinak77 | opłacono on-line |
11 | Roman Krzysztof | Bolszewo | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Przecinak77 | opłacono on-line |
12 | Kulis Katarzyna | Borkowo | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
13 | Michna Michał | Borkowo Łostowickie | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | SUT | limit osiągnięty |
14 | Zielke Marian | Buszkowy | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
15 | Piesik Patryk | Chojnice | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | FerPie Team | opłacono on-line |
16 | Rychlewski Adrian | Czernin | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | limit osiągnięty | |
17 | Lenckowski Lech | Dębień | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Biegam U KOLESI | opłacono on-line |
18 | Głód Michał | Elbląg | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Pozor Vlak! | opłacono on-line |
19 | Marciniak Wojciech | Gdansk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Tylko wariaci są coś warci | opłacono on-line |
20 | rogalska Magdalena | Gdansk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Run Beach Morning | opłacono on-line |
21 | Pachucki Adam | Gdansk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Wkurw_team | opłacono on-line |
22 | Grzeszczuk Łukasz | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Sztafeta Nadziei dla Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci | opłacono on-line |
23 | Bogdanowicz Beata | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | opłacono on-line | |
24 | Sertel Ula | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | LOTOS Team / Biegaj z głową | opłacono on-line |
25 | Szewczak Waldemar | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
26 | Trzaskowska Anna Maria | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Wydziałowy Team Biegowy ZIE PG | opłacono on-line |
27 | Chyła Mateusz | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
28 | Oliwniak Marcin | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
29 | Ciesielski Witold | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | limit osiągnięty | |
30 | Andrelczyk Marek | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
31 | Banaszek Iwona | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
32 | Kuraś Beata | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | xRunners | opłacono on-line |
33 | Rybarczyk Jacek | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Grupa biegowa GLC | opłacono on-line |
34 | Kwiatkowski Kajetan | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
35 | Łukaszewicz Sylwia | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
36 | Kasprzyk Katarzyna | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Osowa biega | opłacono on-line |
37 | Dargiewicz Robert | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | opłacono on-line | |
38 | Pis Bartosz | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono | |
39 | Rejmer Małgorzata | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Wydziałowy Team Biegowy ZIE PG | opłacono on-line |
40 | Kryszak Jarosław | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
41 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | RBM Team | opłacono on-line |
42 | Rozmus Katarzyna | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
43 | Zagalski Jakub | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | opłacono on-line | |
44 | KWIATKOWSKA ALICJA | GDAŃSK | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
45 | Leliwa Sylwia | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Run Beach Morning | opłacono on-line |
46 | Bąk Daniel | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | S HERO | opłacono on-line |
47 | Piotrowski Paweł | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | 49 Baza Lotnicza/Pruszcz Gdański | opłacono on-line |
48 | Dąbek Daniel | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | 49 Baza Lotnicza/Pruszcz Gdański | opłacono on-line |
49 | Gajdus Wiktor | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line |
50 | Paszkowski Paweł | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
51 | Kaźmierczak Aneta | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
52 | Dobrzeniecki Rafał | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | 1988 | opłacono on-line |
53 | Kurzawski Andrzej | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
54 | Radecka Ilona | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
55 | Brokos Tomasz | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line |
56 | Kaciuba Kamila | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
57 | KARPIŃSKI Jan | gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
58 | Kowalski Michał | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Sportowa odskocznia | opłacono on-line |
59 | Brochocki Paweł | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Glajty są Wszędzie | opłacono on-line |
60 | Łuczak Łukasz | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | xRunners | opłacono on-line |
61 | Dargiewicz Ewa | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
62 | Poźniak Michał | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
63 | Kolodziejska Lucyna | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Sztafeta Nadziei | opłacono on-line |
64 | Wierzba Krzysztof | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Gang Olsena | opłacono on-line |
65 | Szymańczak Adam | GDAŃSK | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | ST RUNNERS | opłacono on-line |
66 | SZULWACH PAWEŁ | GDAŃSK | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | KILIMANDŻARO | opłacono on-line |
67 | jarzycka agata | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Osowa biega | opłacono on-line |
68 | Zawisza Dariusz | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | BCT TEAM | opłacono on-line |
69 | Wilska-Matyjek Paulina | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | GOOD LUCK CLUB | opłacono on-line |
70 | Wojaczek Anna | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | GOOD LUCK CLUB | opłacono on-line |
71 | Nadolski Marcin | Gdańsk | Polska | LISTA DODATKOWA - MAŁY BIEG | DCT Drużyna Biegowa | opłacono on-line |
72 | Czernecki Ludwik | Gdańsk-Borkowo | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | limit osiągnięty | |
73 | Gering Mariusz | Gdańsku | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | DCT drużyna biegowa | limit osiągnięty |
74 | Bieszke Rafał | Gdynia | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Wymiatacze / ultra dreptacz | opłacono on-line |
75 | Pankow Marcin | Gdynia | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | PANKOW ULTRA T1M | opłacono on-line |
76 | Semmerling Przemek | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
77 | Damaszke Oriana | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
78 | Chalastra Michal | Gdynia | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | MIKI team | opłacono on-line |
79 | Schmidt Beata | Gdynia | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | MIKI team | opłacono on-line |
80 | Kwiatkowski Marcin | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Batalion S7 Gdynia | opłacono on-line |
81 | Wojdan Miroslaw | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Boot Camp Polska Gdynia | limit osiągnięty |
82 | Gandor Krzysztof | Gdynia | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | opłacono on-line | |
83 | Witkowska Malgorzata | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
84 | Witkowska Marta | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
85 | Gawrylczyk Pawel | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
86 | Grande Piotr | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
87 | Grube Bartosz | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
88 | Goździewicz Paweł | Gdynia | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Rozochocony Ptak Potoo | opłacono on-line |
89 | Kopeć Katarzyna | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | In Running Shoes | opłacono on-line |
90 | Dambiec Katarzyna | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
91 | Góźdź Katarzyna | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
92 | Dymowski Artur | GDYNIA | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Submarine Team | opłacono on-line |
93 | Dobrzańska Katarzyna | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
94 | Trzebiatowski Jerzy | Gdynia | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Biegamyrazem.pl | opłacono on-line |
95 | Orłowski Radosław | Gdynia | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | #KASZANIENAMOKA | opłacono on-line |
96 | Karpowicz Bartosz | Gdynia | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Leśne Dukty Gdynia | opłacono on-line |
97 | Wąs Arkadiusz | Gdynia | Polska | LISTA DODATKOWA - MAŁY BIEG | opłacono on-line | |
98 | Jeliński Mateusz | Goręczyno | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | xRunners | opłacono on-line |
99 | Schmidtke Monika | Gościcino | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | limit osiągnięty | |
100 | Bramowicz Jacek | Juszkowo | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | Pruszcz Biega | opłacono on-line |
Wyświetleń: 12510