Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GÓRSKI DARIUSZ | TUCHOM | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | opłacono on-line | |
2 | Lebioda Sebastian Lebioda | Wrzeście 2 | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | limit osiągnięty | |
3 | Wiergowska Julia | Straszyn | Polska | LISTA DODATKOWA - MAŁY BIEG | opłacono on-line | |
4 | mikszuta emilia | straszyn | Polska | LISTA DODATKOWA - MAŁY BIEG | opłacono on-line | |
5 | Gwizdała Przemek | Bielkówko | Polska | LISTA DODATKOWA - MAŁY BIEG | opłacono | |
6 | Kaczmarek Dorota | Straszyn | Polska | LISTA DODATKOWA - MAŁY BIEG | opłacono on-line | |
7 | Halman Leszek | Bielkówko | Polska | LISTA DODATKOWA - MAŁY BIEG | opłacono on-line | |
8 | Kiedyk Paweł | Radunica | Polska | LISTA DODATKOWA - MAŁY BIEG | opłacono | |
9 | Wiech Mateusz | Straszyn | Polska | LISTA DODATKOWA - MAŁY BIEG | opłacono | |
10 | Mielewczyk-Gryń Aleksandra | Pruszcz Gdański | Polska | LISTA DODATKOWA - MAŁY BIEG | opłacono on-line | |
11 | Wąs Arkadiusz | Gdynia | Polska | LISTA DODATKOWA - MAŁY BIEG | opłacono on-line | |
12 | Bogdanowicz Beata | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | opłacono on-line | |
13 | Szewczak Waldemar | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
14 | Chyła Mateusz | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
15 | Oliwniak Marcin | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
16 | Parandyk Adam | Juszkowo | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
17 | Sobiesiak Gabriel | Juszkowo | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
18 | Ciesielski Witold | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | limit osiągnięty | |
19 | Andrelczyk Marek | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
20 | Wiśniewski Paweł | Pruszcz Gdański | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
21 | Apanasewicz Jerzy | Pruszcz Gdanski | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
22 | Banaszek Iwona | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
23 | Lutkiewicz Darek | Straszyn | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
24 | Łukaszewicz Sylwia | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
25 | Baumgart Michał Baumgart | Straszyn | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
26 | Dargiewicz Robert | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | opłacono on-line | |
27 | Semmerling Przemek | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
28 | Damaszke Oriana | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
29 | Kowalski Marcin | Mosty | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
30 | Pis Bartosz | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono | |
31 | Łozińska Karolina | Tarnowskie Góry | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
32 | Rzyszczak Damian | kielpino | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
33 | Kryszak Jarosław | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
34 | Rozmus Katarzyna | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
35 | Zagalski Jakub | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | opłacono on-line | |
36 | Kulas Marcin | Sztum | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
37 | Dramiński Krystian | Malbork | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
38 | Rychlewski Adrian | Czernin | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | limit osiągnięty | |
39 | Błaszak Magdalena | Malbork | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
40 | Błaszak Roman | Malbork | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
41 | Fibich Dorota | Kościerzyna | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
42 | Myszk Katarzyna | Kościerzyna | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
43 | Sperber Krzysztof | Pruszcz gdański | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
44 | Imianowski Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | opłacono on-line | |
45 | Górska Anna Górska | Tczew | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | limit osiągnięty | |
46 | Pawłowska Anna | Pruszcz Gdański | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
47 | Grabowska Wiesława | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
48 | Szostek Marek | Barcin | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | opłacono on-line | |
49 | Zakrzewski Maciej | Rumia | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | opłacono on-line | |
50 | Czernecki Ludwik | Gdańsk-Borkowo | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | limit osiągnięty | |
51 | Laszczyk Nadja | Reda | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | opłacono on-line | |
52 | Gawrylczyk Paweł | Wejherowo | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | limit osiągnięty | |
53 | Paszkowski Paweł | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
54 | Jarzabek Agnieszka | Straszyn | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
55 | Jarzabek Maciej | Straszyn | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
56 | Gandor Krzysztof | Gdynia | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | opłacono on-line | |
57 | Witkowska Malgorzata | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
58 | Witkowska Marta | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
59 | Milczewski Marcin | Reda | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | limit osiągnięty | |
60 | Kaźmierczak Aneta | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
61 | Gawrylczyk Pawel | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
62 | Garstka Małgorzata | Rusocin | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
63 | Kurzawski Andrzej | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
64 | Piwański Krzysztof | Pruszcz Gdański | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | opłacono on-line | |
65 | Wojciechowski Adam | Tczew | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
66 | Gola Agnieszka | Pogórze | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
67 | Gola Marek | Pogórze | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
68 | Radecka Ilona | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
69 | Weiland Agnieszka | Slupsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | limit osiągnięty | |
70 | Dargiewicz Ewa | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
71 | Floryszczyk Wiktor | Rotmanka | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
72 | Floryszczyk Krystyna | Rotmanka | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
73 | Olejczuk Karolina | Straszyn | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
74 | Saluk Dariusz | Juszkowo | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
75 | Saluk Marcin | Banino | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
76 | Schmidtke Monika | Gościcino | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | limit osiągnięty | |
77 | Zielke Marian | Buszkowy | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
78 | Chrząszcz Anna | Pruszcz Gdański | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
79 | Nuż Anna | Pruszcz Gdański | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
80 | Rutkowska Mirosława | Pruszcz Gdański | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
81 | Rutkowska Agata | Pruszcz Gdański | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
82 | Dambiec Katarzyna | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
83 | Cegłowski Filip | Rumia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
84 | Wielewski Marcin | Straszyn | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
85 | Kulis Katarzyna | Borkowo | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
86 | Góźdź Katarzyna | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
87 | Dobrzańska Katarzyna | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
88 | Sawiński Jarek | Straszyn | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
89 | Nowaszczuk Monika | Straszyn | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | opłacono on-line | |
90 | karolak asia | Słupsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | opłacono on-line | |
91 | Elwart Roman | PUCK | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | limit osiągnięty | |
92 | Orłowski Radosław | Gdynia | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | #KASZANIENAMOKA | opłacono on-line |
93 | Karolak Joanna | Siemianice | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | 1985 | limit osiągnięty |
94 | Dobrzeniecki Rafał | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | 1988 | opłacono on-line |
95 | Piotrowski Paweł | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | 49 Baza Lotnicza/Pruszcz Gdański | opłacono on-line |
96 | Dąbek Daniel | Gdańsk | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | 49 Baza Lotnicza/Pruszcz Gdański | opłacono on-line |
97 | Borusiński Piotr | Słupsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | AML Słupsk | opłacono on-line |
98 | Borusińska Aleksandra | Słupsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | AML Słupsk | opłacono on-line |
99 | Kwiatkowski Marcin | Gdynia | Polska | START Mały Bieg (13 km) - ze stacjami sprawnościowymi | Batalion S7 Gdynia | opłacono on-line |
100 | Zawisza Dariusz | Gdańsk | Polska | START Wielki Bieg (64 km) | BCT TEAM | opłacono on-line |
Wyświetleń: 12526