Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Sarama Arkadiusz Lubin 10 km 1970 40.00 PLN
2 Karch Tomasz Świebodzice 10 km 1982 40.00 PLN
3 Dobosz Stanisława Bolków 2 km 1945 40.00 PLN
4 Niewiadomska Henryka Bolków 2 km 1953 40.00 PLN
5 Rybinski Tomasz Pastewnik 10 km 1994 40.00 PLN
6 Szymecki Piotr Świebodzice 10 km 1976 40.00 PLN
7 Gryczuk Krystian Kamienna Góra 10 km 1994 40.00 PLN
8 Przemyślak Weronika Opawa 2 km SMS Szklarska Poręba 2001 40.00 PLN
9 Przemyślak Wiktoria Opawa 2 km SMS Szklarska Poręba 2001 40.00 PLN
10 Sawicki Krzysztof Bolków 10 km 2001 opłacono
11 Poznański Mariusz Jelenia Góra 10 km 1971 40.00 PLN
12 Słowiński Damian Kamienna góra 10 km Kamiennogórska Grupa Biegowa 1982 opłacono
13 Szywała Katarzyna Bolków 10 km 1981 40.00 PLN
14 Karwat Dawid Świebodzice 10 km 1990 opłacono
15 Jankowski Tomasz Chełmiec 2 km jks Salamandra 1978 opłacono
16 Olszewska Edyta Lubin 10 km 1977 40.00 PLN
17 Olszewski Tomasz Olszewski Lubin 10 km Ratownicy Zg Rudna 1976 40.00 PLN
18 ambrosiewicz henryk jelenia gora 10 km kb lew legnica 1949 40.00 PLN
19 Czyż Mariusz Kamienna Góra 10 km Kamiennogórska Grupa Biegowa 1976 40.00 PLN
20 Taborski Andrzej Bolków 10 km 1966 opłacono
21 Siwczyk Andrzej Rybnik 10 km CHEMIKA RYBNIK 1957 40.00 PLN
22 HALINIAK ARKADIUSZ KAMIENNA GÓRA 10 km 1961 opłacono
23 Kuliński Bogdan GŁOGÓW 10 km GŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHM 1959 40.00 PLN
24 Kołodziej Andrzej Miłkowice 10 km strzegomska dwunastka 1970 40.00 PLN
25 Cybulski Mariusz Jelcz-Laskowice/Bierutów 10 km Saint-Gobain Squad , @biegajzmankiem 1978 40.00 PLN
26 Ściubidło Adrian Chocianów 10 km RUNATTACK 1990 opłacono
27 Olejnik Sylwia Opole 2 km 1972 opłacono
28 Olejnik Henryk Opole 2 km 1967 opłacono
29 Łapiński Grzegorz Jugowa 2 km 1975 opłacono
30 Polak Justyna Marciszów 10 km 1978 40.00 PLN
31 Wolano Anna Słotwina 2 km Świdnicka Grupa Biegowa 1977 40.00 PLN
32 Swiebodzińska Anna Jawor 10 km 1983 40.00 PLN
33 Krakowski Łukasz Jawor 10 km JKS Salamandra 1978 40.00 PLN
34 Matuszewski Grzegorz Jawor 10 km JKS Salamandra 1993 opłacono
35 Broda Marcin Sierpnica 2 km 1981 opłacono
36 Obolewicz Kuba Złotoryja 2 km MLKS Sokół Lubin 1999 40.00 PLN
37 Krawczyk Krzysztof Lasek 10 km BSH Wrocław 1975 opłacono
38 Wieczorkiewicz Krzysztof Mierczyce 10 km 1984 opłacono
39 Rybińska Karolina Jelenia Góra 10 km 1993 opłacono
40 Kasenberg Edmund Wrocław 2 km Pan 1941 opłacono
41 Świderska Slawomira Bolków 2 km Pani 1955 opłacono
42 Rudkiewicz Martyna Jelenia Góra 10 km 1995 opłacono
43 Nalepa Dominika Nowa Wieś Grodziska 91b 10 km 1995 opłacono
44 Farbisz Lucyna Wałbrzych 10 km Predators Wałbrzych 1990 40.00 PLN
45 Kurowski Aleksander Wałbrzych 10 km Predators Wałbrzych 1976 opłacono
46 NIECHAJ Anna Wałbrzych 10 km Predators Wałbrzych 1979 40.00 PLN
47 Samolak Maciek Wałbrzych 10 km Predators Wałbrzych 1978 opłacono
48 Leśniak Łukasz Złotoryja 10 km RUNATTACK 1984 opłacono
49 Małecka Joanna Jelenia Góra 10 km zabiegani.com 1988 opłacono
50 Tokarska-Mazur Małgorzata Bolkow 2 km 1960 opłacono
51 Łabuda Leszek Kamienna Góra 2 km 1965 40.00 PLN
52 Łabuda Dominika Kamienna Góra 2 km Kamiennogórska Grupa Biegowa 1990 40.00 PLN
53 Fuławka Łukasz Jawor 10 km 1980 40.00 PLN
54 Sitek Anna Lipa 10 km LZS LIPA 1989 40.00 PLN
55 Jurek Anna Bolków 2 km 1978 opłacono
56 JAŁOWIECKA Emilia Wrocław 10 km 1954 opłacono
57 Drzewińska Katarzyna Wrocław 10 km 1989 opłacono
58 GRABIA JACEK POZNAŃ 10 km 1971 opłacono
59 Cepielik Wojtek Pustelnik 10 km hermit 1984 40.00 PLN
60 Puć Piotr Wałbrzych 10 km 1973 40.00 PLN
61 Trawińska Barbara Kamienna Góra 10 km 1980 opłacono
62 Natkaniec Grażyna Lipa 10 km LZS Lipa 1968 opłacono
63 Pręga Diana Bolków 10 km 1989 opłacono
64 Trawiński Krzysztof Kamienna Góra 10 km 1976 opłacono
65 Czarniecka Beata Bolków 2 km 1976 opłacono
66 Ladenberger Mateusz Jaczków 10 km 1983 40.00 PLN
67 Perun Sławomir Bolków 10 km 1982 opłacono
68 Partyka Justyna Bolków 2 km 1982 opłacono
69 Pietrzyk Tomasz Świdnica 10 km 1979 40.00 PLN
70 Pełka Grzegorz Lipa 10 km LZS Lipa 1985 opłacono
71 Bezdel Anna Bolków 10 km 1974 40.00 PLN
72 Chyrzynski Marcin Kąty Wrocławskie 10 km Brak 1992 opłacono
73 Filipiak Sebastian Lipa 10 km LZS Lipa 1978 40.00 PLN
74 Kubiak Przemysław Strzegom 10 km 1976 opłacono
75 Szarzyńska Paulina Świebodzice 10 km Świdnicka Grupa Biegowa / BZ Training System 1985 40.00 PLN
76 Żmijan Artur Bolków 10 km 1971 opłacono
77 Sadowski Roman Bolków 10 km Ślęzak Team 1968 opłacono
78 Klimek Bartosz Bloków 10 km 1977 opłacono


Wyświetleń: 2230

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ