Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 MĄCZKA MATEUSZ WAŁBRZYCH 2 km
2 Wiechowska Natalia Wrocław 2 km Muchobronx Junior opłacono
3 Wiechowski Daniel Wrocław 10 km Muchobronx opłacono
4 Kowal Grzegorz Świebodzice 10 km opłacono
5 Parzyszek Piotr Jawor 10 km opłacono
6 Dołoszyńska Ewa Bolków 10 km opłacono
7 Pleśniarski Zbigniew Karpacz 10 km Klub Sportowy Grań w Karpaczu opłacono
8 Andrzejczak Tomasz Włocławek 10 km Kobylarnia running team opłacono
9 SZYMANKIEWICZ EDWARD GŁOGÓW 2 km CROSS STRACEŃCÓW TEAM opłacono
10 Hubka Kazimiera Zabrze 2 km opłacono
11 Hubka Jerzy Zabrze 10 km opłacono
12 Kraus Przemysław Pieszyce 10 km Żarów Biega opłacono
13 Mączka małgorzata Świętoszów 2 km opłacono
14 Mączka Bolesław Świętoszów 2 km opłacono
15 Mielcarek Dawid Bolków 10 km opłacono
16 ZAPAŁA BOGDAN Sulechów 10 km Oki team opłacono
17 Piszczek Ryszard Wrocław 10 km WKB Piast Wrocław
18 Jastrzębska Agnieszka Wrocław 10 km WKB Piast Wrocław
19 Sarama Arkadiusz Lubin 10 km opłacono
20 Dobosz Stanisława Bolków 2 km opłacono
21 Niewiadomska Henryka Bolków 2 km opłacono
22 Rybinski Tomasz Pastewnik 10 km opłacono
23 Szywała Katarzyna Bolków 10 km opłacono
24 Jankowski Tomasz Chełmiec 2 km jks Salamandra opłacono
25 Siwczyk Andrzej Rybnik 10 km CHEMIKA RYBNIK
26 HALINIAK ARKADIUSZ KAMIENNA GÓRA 10 km opłacono
27 Kuliński Bogdan GŁOGÓW 10 km GŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHM
28 Kołodziej Andrzej Miłkowice 10 km strzegomska dwunastka
29 Ściubidło Adrian Chocianów 10 km RUNATTACK opłacono
30 Wolano Anna Słotwina 2 km Świdnicka Grupa Biegowa
31 Krakowski Łukasz Jawor 10 km JKS Salamandra opłacono
32 Obolewicz Kuba Złotoryja 2 km MLKS Sokół Lubin
33 Wieczorkiewicz Krzysztof Mierczyce 10 km opłacono
34 Rybińska Karolina Jelenia Góra 10 km opłacono
35 Kasenberg Edmund Wrocław 2 km Pan opłacono
36 Świderska Slawomira Bolków 2 km Pani opłacono
37 Nalepa Dominika Nowa Wieś Grodziska 91b 10 km opłacono
38 NIECHAJ Anna Wałbrzych 10 km Predators Wałbrzych
39 Samolak Maciek Wałbrzych 10 km Predators Wałbrzych opłacono
40 Leśniak Łukasz Złotoryja 10 km RUNATTACK opłacono
41 Tokarska-Mazur Małgorzata Bolkow 2 km opłacono
42 Fuławka Łukasz Jawor 10 km
43 Sitek Anna Lipa 10 km LZS LIPA
44 Jurek Anna Bolków 2 km opłacono
45 Drzewińska Katarzyna Wrocław 10 km opłacono
46 Natkaniec Grażyna Lipa 10 km LZS Lipa opłacono
47 Pręga Diana Bolków 10 km opłacono
48 Czarniecka Beata Bolków 2 km opłacono
49 Perun Sławomir Bolków 10 km opłacono
50 Partyka Justyna Bolków 2 km opłacono
51 Pełka Grzegorz Lipa 10 km LZS Lipa opłacono
52 Bezdel Anna Bolków 10 km
53 Chyrzynski Marcin Kąty Wrocławskie 10 km Brak opłacono
54 Filipiak Sebastian Lipa 10 km LZS Lipa
55 Szarzyńska Paulina Świebodzice 10 km Świdnicka Grupa Biegowa / BZ Training System
56 Żmijan Artur Bolków 10 km opłacono
57 Sadowski Roman Bolków 10 km Ślęzak Team opłacono
58 Klimek Bartosz Bolków 10 km opłacono


Wyświetleń: 5766

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ