Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szywała Katarzyna | Bolków | Polska | 10 km | opłacono | |
2 | Nalepa Dominika | Nowa Wieś Grodziska 91b | Polska | 10 km | opłacono | |
3 | Rybińska Karolina | Jelenia Góra | Polska | 10 km | opłacono | |
4 | Wieczorkiewicz Krzysztof | Mierczyce | Polska | 10 km | opłacono | |
5 | Polak Justyna | Marciszów | Polska | 10 km | ||
6 | HALINIAK ARKADIUSZ | KAMIENNA GÓRA | Polska | 10 km | opłacono | |
7 | Hubka Jerzy | Zabrze | Polska | 10 km | opłacono | |
8 | Klimek Bartosz | Bolków | Polska | 10 km | opłacono | |
9 | Rybinski Tomasz | Pastewnik | Polska | 10 km | opłacono | |
10 | Sarama Arkadiusz | Lubin | Polska | 10 km | opłacono | |
11 | Waligora Mateusz | Pogwizdów | Polska | 10 km | opłacono | |
12 | Mielcarek Dawid | Bolków | Polska | 10 km | opłacono | |
13 | Krawczyk Piotr Krawczyk | Goscieszowice | Polska | 10 km | opłacono | |
14 | Drzewińska Katarzyna | Wrocław | Polska | 10 km | opłacono | |
15 | Bezdel Anna | Bolków | Polska | 10 km | ||
16 | Perun Sławomir | Bolków | Polska | 10 km | opłacono | |
17 | Pręga Diana | Bolków | Polska | 10 km | opłacono | |
18 | Kubiak Przemysław | Strzegom | Polska | 10 km | opłacono | |
19 | Żmijan Artur | Bolków | Polska | 10 km | opłacono | |
20 | Dołoszyńska Ewa | Bolków | Polska | 10 km | opłacono | |
21 | Parzyszek Piotr | Jawor | Polska | 10 km | opłacono | |
22 | Kowal Grzegorz | Świebodzice | Polska | 10 km | opłacono | |
23 | Fuławka Łukasz | Jawor | Polska | 10 km | ||
24 | Chyrzynski Marcin | Kąty Wrocławskie | Polska | 10 km | Brak | opłacono |
25 | Siwczyk Andrzej | Rybnik | Polska | 10 km | CHEMIKA RYBNIK | |
26 | Kuliński Bogdan | GŁOGÓW | Polska | 10 km | GŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHM | |
27 | Krakowski Łukasz | Jawor | Polska | 10 km | JKS Salamandra | opłacono |
28 | Pleśniarski Zbigniew | Karpacz | Polska | 10 km | Klub Sportowy Grań w Karpaczu | opłacono |
29 | Andrzejczak Tomasz | Włocławek | Polska | 10 km | Kobylarnia running team | opłacono |
30 | Zawidzki Mateusz | Guźlin | Polska | 10 km | Kobylarnia running team | opłacono |
31 | Pełka Grzegorz | Lipa | Polska | 10 km | LZS Lipa | opłacono |
32 | Natkaniec Grażyna | Lipa | Polska | 10 km | LZS Lipa | opłacono |
33 | Filipiak Sebastian | Lipa | Polska | 10 km | LZS Lipa | |
34 | Sitek Anna | Lipa | Polska | 10 km | LZS LIPA | |
35 | Wiechowski Daniel | Wrocław | Polska | 10 km | Muchobronx | opłacono |
36 | ZAPAŁA BOGDAN | Sulechów | Polska | 10 km | Oki team | opłacono |
37 | Samolak Maciek | Wałbrzych | Polska | 10 km | Predators Wałbrzych | opłacono |
38 | NIECHAJ Anna | Wałbrzych | Polska | 10 km | Predators Wałbrzych | |
39 | Kurowski Aleksander | Wałbrzych | Polska | 10 km | Predators Wałbrzych | opłacono |
40 | Leśniak Łukasz | Złotoryja | Polska | 10 km | RUNATTACK | opłacono |
41 | Ściubidło Adrian | Chocianów | Polska | 10 km | RUNATTACK | opłacono |
42 | Kołodziej Andrzej | Miłkowice | Polska | 10 km | strzegomska dwunastka | |
43 | Sadowski Roman | Bolków | Polska | 10 km | Ślęzak Team | opłacono |
44 | Szarzyńska Paulina | Świebodzice | Polska | 10 km | Świdnicka Grupa Biegowa / BZ Training System | |
45 | Jastrzębska Agnieszka | Wrocław | Polska | 10 km | WKB Piast Wrocław | |
46 | Piszczek Ryszard | Wrocław | Polska | 10 km | WKB Piast Wrocław | |
47 | Kraus Przemysław | Pieszyce | Polska | 10 km | Żarów Biega | opłacono |
Wyświetleń: 7837