Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Piszczek Ryszard | Wrocław | Polska | 10 km | WKB Piast Wrocław | |
2 | Wieczorkiewicz Krzysztof | Mierczyce | Polska | 10 km | opłacono | |
3 | Krakowski Łukasz | Jawor | Polska | 10 km | JKS Salamandra | opłacono |
4 | Polak Justyna | Marciszów | Polska | 10 km | ||
5 | Ściubidło Adrian | Chocianów | Polska | 10 km | RUNATTACK | opłacono |
6 | Kołodziej Andrzej | Miłkowice | Polska | 10 km | strzegomska dwunastka | |
7 | Kuliński Bogdan | GŁOGÓW | Polska | 10 km | GŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHM | |
8 | HALINIAK ARKADIUSZ | KAMIENNA GÓRA | Polska | 10 km | opłacono | |
9 | Siwczyk Andrzej | Rybnik | Polska | 10 km | CHEMIKA RYBNIK | |
10 | Szywała Katarzyna | Bolków | Polska | 10 km | opłacono | |
11 | Rybinski Tomasz | Pastewnik | Polska | 10 km | opłacono | |
12 | Sarama Arkadiusz | Lubin | Polska | 10 km | opłacono | |
13 | Waligora Mateusz | Pogwizdów | Polska | 10 km | opłacono | |
14 | Jastrzębska Agnieszka | Wrocław | Polska | 10 km | WKB Piast Wrocław | |
15 | Sadowski Roman | Bolków | Polska | 10 km | Ślęzak Team | opłacono |
16 | Krawczyk Piotr Krawczyk | Goscieszowice | Polska | 10 km | opłacono | |
17 | ZAPAŁA BOGDAN | Sulechów | Polska | 10 km | Oki team | opłacono |
18 | Mielcarek Dawid | Bolków | Polska | 10 km | opłacono | |
19 | Kraus Przemysław | Pieszyce | Polska | 10 km | Żarów Biega | opłacono |
20 | Hubka Jerzy | Zabrze | Polska | 10 km | opłacono | |
21 | Andrzejczak Tomasz | Włocławek | Polska | 10 km | Kobylarnia running team | opłacono |
22 | Pleśniarski Zbigniew | Karpacz | Polska | 10 km | Klub Sportowy Grań w Karpaczu | opłacono |
23 | Dołoszyńska Ewa | Bolków | Polska | 10 km | opłacono | |
24 | Parzyszek Piotr | Jawor | Polska | 10 km | opłacono | |
25 | Kowal Grzegorz | Świebodzice | Polska | 10 km | opłacono | |
26 | Zawidzki Mateusz | Guźlin | Polska | 10 km | Kobylarnia running team | opłacono |
27 | Wiechowski Daniel | Wrocław | Polska | 10 km | Muchobronx | opłacono |
28 | Fuławka Łukasz | Jawor | Polska | 10 km | ||
29 | Pełka Grzegorz | Lipa | Polska | 10 km | LZS Lipa | opłacono |
30 | Perun Sławomir | Bolków | Polska | 10 km | opłacono | |
31 | Pręga Diana | Bolków | Polska | 10 km | opłacono | |
32 | Natkaniec Grażyna | Lipa | Polska | 10 km | LZS Lipa | opłacono |
33 | Drzewińska Katarzyna | Wrocław | Polska | 10 km | opłacono | |
34 | Bezdel Anna | Bolków | Polska | 10 km | ||
35 | Sitek Anna | Lipa | Polska | 10 km | LZS LIPA | |
36 | Chyrzynski Marcin | Kąty Wrocławskie | Polska | 10 km | Brak | opłacono |
37 | Filipiak Sebastian | Lipa | Polska | 10 km | LZS Lipa | |
38 | Kubiak Przemysław | Strzegom | Polska | 10 km | opłacono | |
39 | Szarzyńska Paulina | Świebodzice | Polska | 10 km | Świdnicka Grupa Biegowa / BZ Training System | |
40 | Leśniak Łukasz | Złotoryja | Polska | 10 km | RUNATTACK | opłacono |
41 | Samolak Maciek | Wałbrzych | Polska | 10 km | Predators Wałbrzych | opłacono |
42 | NIECHAJ Anna | Wałbrzych | Polska | 10 km | Predators Wałbrzych | |
43 | Kurowski Aleksander | Wałbrzych | Polska | 10 km | Predators Wałbrzych | opłacono |
44 | Nalepa Dominika | Nowa Wieś Grodziska 91b | Polska | 10 km | opłacono | |
45 | Żmijan Artur | Bolków | Polska | 10 km | opłacono | |
46 | Klimek Bartosz | Bolków | Polska | 10 km | opłacono | |
47 | Rybińska Karolina | Jelenia Góra | Polska | 10 km | opłacono | |
48 | MĄCZKA MATEUSZ | WAŁBRZYCH | Polska | 2 km | ||
49 | SZYMANKIEWICZ EDWARD | GŁOGÓW | Polska | 2 km | CROSS STRACEŃCÓW TEAM | opłacono |
50 | Wiechowska Natalia | Wrocław | Polska | 2 km | Muchobronx Junior | opłacono |
51 | Hubka Kazimiera | Zabrze | Polska | 2 km | opłacono | |
52 | Partyka Justyna | Bolków | Polska | 2 km | opłacono | |
53 | Mączka małgorzata | Świętoszów | Polska | 2 km | opłacono | |
54 | Mączka Bolesław | Świętoszów | Polska | 2 km | opłacono | |
55 | Czarniecka Beata | Bolków | Polska | 2 km | opłacono | |
56 | Jurek Anna | Bolków | Polska | 2 km | opłacono | |
57 | Dobosz Stanisława | Bolków | Polska | 2 km | opłacono | |
58 | Niewiadomska Henryka | Bolków | Polska | 2 km | opłacono | |
59 | Tokarska-Mazur Małgorzata | Bolkow | Polska | 2 km | opłacono | |
60 | Jankowski Tomasz | Chełmiec | Polska | 2 km | jks Salamandra | opłacono |
61 | Świderska Slawomira | Bolków | Polska | 2 km | Pani | opłacono |
62 | Wolano Anna | Słotwina | Polska | 2 km | Świdnicka Grupa Biegowa | |
63 | Kasenberg Edmund | Wrocław | Polska | 2 km | Pan | opłacono |
64 | Obolewicz Kuba | Złotoryja | Polska | 2 km | MLKS Sokół Lubin |
Wyświetleń: 7816