Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żmijan Artur Bolków 10 km opłacono
2 Szarzyńska Paulina Świebodzice 10 km Świdnicka Grupa Biegowa / BZ Training System
3 Filipiak Sebastian Lipa 10 km LZS Lipa
4 Bezdel Anna Bolków 10 km
5 Pełka Grzegorz Lipa 10 km LZS Lipa opłacono
6 Perun Sławomir Bolków 10 km opłacono
7 Pręga Diana Bolków 10 km opłacono
8 Natkaniec Grażyna Lipa 10 km LZS Lipa opłacono
9 Drzewińska Katarzyna Wrocław 10 km opłacono
10 Sitek Anna Lipa 10 km LZS LIPA
11 Fuławka Łukasz Jawor 10 km
12 Leśniak Łukasz Złotoryja 10 km RUNATTACK opłacono
13 Samolak Maciek Wałbrzych 10 km Predators Wałbrzych opłacono
14 NIECHAJ Anna Wałbrzych 10 km Predators Wałbrzych
15 Nalepa Dominika Nowa Wieś Grodziska 91b 10 km opłacono
16 Rybińska Karolina Jelenia Góra 10 km opłacono
17 Wieczorkiewicz Krzysztof Mierczyce 10 km opłacono
18 Krakowski Łukasz Jawor 10 km JKS Salamandra opłacono
19 Ściubidło Adrian Chocianów 10 km RUNATTACK opłacono
20 Kołodziej Andrzej Miłkowice 10 km strzegomska dwunastka
21 Kuliński Bogdan GŁOGÓW 10 km GŁOGÓW DRUŻYNA SZPIKU KGHM
22 HALINIAK ARKADIUSZ KAMIENNA GÓRA 10 km opłacono
23 Siwczyk Andrzej Rybnik 10 km CHEMIKA RYBNIK
24 Rybinski Tomasz Pastewnik 10 km opłacono
25 Jastrzębska Agnieszka Wrocław 10 km WKB Piast Wrocław
26 Piszczek Ryszard Wrocław 10 km WKB Piast Wrocław
27 ZAPAŁA BOGDAN Sulechów 10 km Oki team opłacono
28 Mielcarek Dawid Bolków 10 km opłacono
29 Kraus Przemysław Pieszyce 10 km Żarów Biega opłacono
30 Hubka Jerzy Zabrze 10 km opłacono
31 Andrzejczak Tomasz Włocławek 10 km Kobylarnia running team opłacono
32 Pleśniarski Zbigniew Karpacz 10 km Klub Sportowy Grań w Karpaczu opłacono
33 Parzyszek Piotr Jawor 10 km opłacono
34 Kowal Grzegorz Świebodzice 10 km opłacono
35 Partyka Justyna Bolków 2 km opłacono
36 Czarniecka Beata Bolków 2 km opłacono
37 Jurek Anna Bolków 2 km opłacono
38 Tokarska-Mazur Małgorzata Bolkow 2 km opłacono
39 Świderska Slawomira Bolków 2 km Pani opłacono
40 Kasenberg Edmund Wrocław 2 km Pan opłacono
41 Obolewicz Kuba Złotoryja 2 km MLKS Sokół Lubin
42 Wolano Anna Słotwina 2 km Świdnicka Grupa Biegowa
43 Jankowski Tomasz Chełmiec 2 km jks Salamandra opłacono
44 Niewiadomska Henryka Bolków 2 km opłacono
45 Dobosz Stanisława Bolków 2 km opłacono
46 Mączka Bolesław Świętoszów 2 km opłacono
47 Mączka małgorzata Świętoszów 2 km opłacono
48 Hubka Kazimiera Zabrze 2 km opłacono
49 SZYMANKIEWICZ EDWARD GŁOGÓW 2 km CROSS STRACEŃCÓW TEAM opłacono
50 MĄCZKA MATEUSZ WAŁBRZYCH 2 km


Wyświetleń: 5463

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ