IV Ostrołęcki Bieg Papieski

IV Ostrołęcki Bieg Papieski pod patronatem Prezydenta Miasta

UKS CLAN Ostrołęka działający przy II LO im. C.K. Norwida zaprasza w dniu 8 kwietnia 2018 r. do udziału w Ostrołęckim Biegu Papieskim na dystansie 3 kilometrów, odbywającym się pod patronatem Prezydenta miasta, Pana Janusza Kotowskiego. To już 4. edycja biegu wiodącego po malowniczych i historycznych miejscach Ostrołęki, mającego na celu oddanie hołdu wielkiemu Polakowi, św. Janowi Pawłowi II, Patronowi Ostrołęki w 4. rocznicę Jego kanonizacji i 13. rocznicę śmierci.

Start IV Ostrołęckiego Biegu Papieskiego – godz. 14.45.

Bieg odbędzie się ulicami: Szwedzką, dołem wzdłuż ulicy Spacerowej, Staromostową, Pl. Gen. Józefa Bema, Bartosza Głowackiego, Wiktora Gomulickiego, Stanisława Staszica, gen. Ludwika Bogusławskiego, Mikołaja Kopernika. Start i meta biegu usytuowane będą przy pomniku Papieża Jana Pawła II, przy Kościele pw. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce (ul. Szwedzka 2).

Udział w biegu jest nieodpłatny. Limit miejsc: 250 (decyduje kolejność zgłoszeń).

Zapisy elektroniczne są pod adresem https://elektronicznezapisy.pl/event/2523.html aktywne od 8 lutego 2018 r. do 5 kwietnia 2018 r. do godziny 15:00 lub do wyczerpania limitu miejsc.

Regulamin, program i mapa trasy biegu oraz oświadczenie można pobrać również na stronie klubu UKS CLAN (www.uks-clan.cba.pl).

Program minutowy:

10:00-14:00 Otwarcie biura zawodów (namiot na placu przy Kościele pw. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce od strony parkingu: weryfikacja zawodników, odbiór pakietów startowych)

13:00 Msza święta

14:00 Rozgrzewka

14:30 Oficjalne otwarcie                                                                              

14:40 Powitanie zawodników na linii startu

14:45 Start IV Ostrołęckiego Biegu Papieskiego (3km)

15:15 Zakończenie Biegu 

ok. 15:30 Ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów, medali i nagród                  

15:45 Zakończenie imprezy                                           

W zgłoszeniu podajemy: imię i nazwisko, datę urodzenia, adres-miejscowość, płeć, klub/szkołę, tel./e-mail. Więcej informacji: tel.506 799 655, tel.602 711 305, tel.502 038 597.

Weryfikacja zawodników i składanie oświadczeń - w biurze zawodów (namiot na placu przy Kościele pw. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce, ul. Szwedzka 2), przy odbiorze pakietów startowych w dniu zawodów, w godzinach 10:00-13:00.  

Klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn oraz w kategoriach wiekowych: K12, K17, K25, K40, K41+, M12, M17, M25, M40, M41+,

Organizator przewiduje puchary w klasyfikacji generalnej kobiet i mężczyzn, medale, nagrody, nagrody – niespodzianki dla uczestników biegu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Organizator UKS CLAN Ostrołęka

Współpraca i współorganizacja: Miasto Ostrołęka, Starostwo Powiatowe w Ostrołęce, Parafia pw. Nawiedzenia NMP w Ostrołęce, II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Ostrołęce, Pracownia Projektowa Dróg i Mostów w Ostrołęce -Maciej Giers, NSZZ "Solidarność" Pracowników Oświaty i Wychowania, Oddział w Ostrołęce,  C.H.U. Galeria Bursztynowa w Ostrołęce, Miejski Zarząd Obiektów Sportowo- Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce, Bank Zachodni WBK, Oddział 1 w Ostrołęce, Służy Miejskie - Policja, Straż miejska i Straż Pożarna w Ostrołęce, Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, Grupa Ratownicza Stowarzyszenia Pomocy Rodzinom Nadzieja w Łomży

Wyświetleń: 3144

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ