IV Kolorowy Piski Bieg Charytatywny
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rudziński Rafał Pisz 2 km
2 Rudzińska Roksana Pisz 2 km
3 Rudzińska Wiktoria Pisz 2 km
4 Rudzińska Beata Pisz 5 km
5 Czartoryjska Anna Pisz 2 km
6 Czartoryjska Paulina Pisz 5 km
7 Czartoryska Anna Pisz 2 km
8 Ciborowska Aneta Pisz 2 km
9 Kuliś Bartosz Pisz 2 km
10 Kuliś Zuzanna Pisz 5 km
11 Kuliś Jacek Pisz 2 km
12 Kulągowski Bartekk Pisz 5 km
13 Kulągowski Bartek Pisz 5 km
14 Szczech Wanessa Pisz 2 km
15 Szczech Wiktoria Pisz 5 km
16 Szczech Milena Pisz 2 km
17 Ciborowski Fabiann Pisz 5 km
18 Ciborowski Fabian Pisz 2 km
19 Ciborowska Fabian Pisz 5 km
20 Ciborowska Iwona Pisz 2 km
21 Ciborowski Hubert Pisz 5 km
22 Gawronnn Alicjaaaa Pisz 2 km
23 Kozioł Lucyna Pisz 2 km
24 Polkowska Uliana Pisz 2 km
25 Polkowska Lidia Pisz 2 km
26 Brulińska Michalina Pisz 2 km
27 Bruliński Kacper Pisz 5 km
28 Bruliński Michał Pisz 2 km
29 Młynarczyk Paweł Pisz 5 km
30 Laskowska Marzena Pisz 2 km
31 Laskowski Tomasz Pisz 2 km
32 Łuba Cyprian Pisz 2 km
33 Jedynak Jakub Pisz 2 km
34 Jedynak Maciej Pisz 2 km
35 Rybka Mikołaj Pisz 2 km
36 Rybka Krzysztof Pisz 2 km
37 Przewódek Milena Łupki 2 km
38 Ryży Monika Biała Piska 2 km
39 Cieloszczyk Ilona Pisz 2 km
40 Górecki Filip Pisz 2 km
41 Jastrzębski Krystian Pisz 2 km
42 Frackiewicz Jan Pisz 2 km
43 Ryży Oliwia Biała Piska 2 km
44 Borak Lech Pisz 5 km
45 Ptak Tymon Pisz 2 km
46 Zarzecki Błażej Pisz 2 km
47 Zarzecka Pola Pisz 2 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji
48 Zarzecka Katarzyna Pisz 5 km
49 Zarzecki Jacek Pisz 5 km
50 Gòrski Daniel Pisz 5 km Powiatowa Akademia Sportu I Rekreacji
51 Cichomska Marzena Kętrzyn 5 km
52 Bakuła Adrian Szczytno 5 km
53 NOWAK ADRIAN PISZ 2 km SP NR 1
54 Nowak Monika Pisz 5 km
55 Szutowski Jakub Pisz 2 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji
56 Szutowska Justyna Pisz 2 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji
57 Zuzga Sebastian Pisz 2 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji
58 Duda Klaudia Łupki 2 km
59 Śmiech Kornelia Ząbki 2 km
60 Przewódek Marianna Łupki 2 km
61 Przewódek Barbara Łupki 2 km
62 Przewódek Mateusz Łupki 2 km
63 LASKOWSKI LESZEK GIŻYCKO 5 km TEAM SZARY WILK.
64 Grzyb Radosław Biała piska 2 km Rolnik
65 Pupek Aleksandra Ruciane-Nida 5 km
66 Kobylas Sylwia Szczytno 2 km Morsy Szczytno
67 Kowalczuk Łukasz Orzysz 2 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana
68 Zadroga Joanna Pisz 2 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji
69 Zadroga Mariusz Pisz 2 km Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji
70 Wejkuć Dawid Mrągowo 5 km Klub Biegacza Mrągowo


Wyświetleń: 7717

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ