Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Bzura Maciej | Pisz | Polska | 2 km | opłacono | |
202 | Sobiech Katarzyna | Pisz | Polska | 5 km | Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji | opłacono |
203 | Ferenc Adrian | Pisz | Polska | 2 km | opłacono | |
204 | Duda Klaudia | Łupki | Polska | 2 km | ||
205 | Olender Bartosz | Ruciane-Nida | Polska | 2 km | opłacono | |
206 | Walkowiak Anika | Ruciane-Nida | Polska | 2 km | opłacono | |
207 | Szczepańska Sandra | Pisz | Polska | 5 km | opłacono | |
208 | Bazydło Kamil | Szczytno | Polska | 5 km | opłacono | |
209 | Markowski Maciej | Pisz | Polska | 2 km | opłacono | |
210 | Świeczak Gabriela | Pisz | Polska | 2 km | opłacono | |
211 | Łomińska-Świeczak Magda | Pisz | Polska | 2 km | opłacono | |
212 | Śmiech Kornelia | Ząbki | Polska | 2 km | ||
213 | Kwiatkowski Gustaw | Pisz | Polska | 2 km | opłacono | |
214 | Kwiatkowska Barbara | Pisz | Polska | 2 km | opłacono | |
215 | Kwiatkowska Dominika | Pisz | Polska | 2 km | opłacono | |
216 | Ożarowska Barbara | Pisz | Polska | 2 km | opłacono | |
217 | Ożarowska Patrycja | Pisz | Polska | 2 km | Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji | opłacono |
218 | Przewódek Marianna | Łupki | Polska | 2 km | ||
219 | Przewódek Barbara | Łupki | Polska | 2 km | ||
220 | Przewódek Mateusz | Łupki | Polska | 2 km | ||
221 | LASKOWSKI LESZEK | GIŻYCKO | Polska | 5 km | TEAM SZARY WILK. | |
222 | Lipiński Michał | Pisz | Polska | 5 km | PISZ/15 Brygada Zmechanizowana Bcz | opłacono |
223 | Białowarczuk Anna | Pisz | Polska | 2 km | opłacono | |
224 | Wojciechowska Julia | Szczytno | Polska | 5 km | Zespół Szkół nr 1 Szczytno | opłacono |
225 | Szewczuk Alicja | Warpuny | Polska | 5 km | opłacono | |
226 | Brulińska Anna | Pisz | Polska | 2 km | Klub Morsów w Piszu | opłacono |
227 | Kropiewnicka Anna | Drygały | Polska | 2 km | opłacono | |
228 | Buszyniewicz Alina Bogna | Pisz | Polska | 5 km | Klub Morsów w Piszu | opłacono |
229 | Dąbrowski Andrzej dąbrowski | Dąbrówka | Polska | 5 km | klub Morsów w Piszu | opłacono |
230 | Lejman Teresa | Pisz | Polska | 2 km | Klub Morsów w Piszu | opłacono |
231 | Miłosek Renata | Łupki | Polska | 2 km | opłacono | |
232 | Lejman Anna | Pisz | Polska | 2 km | Klub Morsów w Piszu | opłacono |
233 | Paga Artur | Warpuny | Polska | 5 km | opłacono | |
234 | Kędzierska Julia | Szczytno | Polska | 5 km | ZS nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Szczytnie | opłacono |
235 | Grzyb Radosław | Biała piska | Polska | 2 km | Rolnik | |
236 | Druzgała Anna | Nowa Ukta | Polska | 5 km | opłacono | |
237 | Żbikowska Marietta | Pisz | Polska | 2 km | opłacono | |
238 | Żbikowski Wiktor | Pisz | Polska | 2 km | Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji | opłacono |
239 | Żbikowski Mariusz | Pisz | Polska | 2 km | opłacono | |
240 | Żbikowska Justyna | Pisz | Polska | 2 km | opłacono | |
241 | Pupek Aleksandra | Ruciane-Nida | Polska | 5 km | ||
242 | Arciszewski Adam | Giżycko | Polska | 5 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
243 | Albińska Anna | Biała Piska | Polska | 5 km | opłacono | |
244 | Tomala Paweł | Orzysz | Polska | 2 km | 15 GBZ | opłacono |
245 | Deptuła Marek | Mała Łatana | Polska | 5 km | opłacono | |
246 | Kobylas Sylwia | Szczytno | Polska | 2 km | Morsy Szczytno | |
247 | Czapska Lena | Pisz | Polska | 2 km | Klub Morsów w Piszu | opłacono |
248 | Czapski Filip | Pisz | Polska | 2 km | Klub Morsów w Piszu | opłacono |
249 | Czapski Jakub | Pisz | Polska | 2 km | Klub Morsów w Piszu | opłacono |
250 | Czapska Julita | Pisz | Polska | 2 km | Klub Morsów w Piszu | opłacono |
251 | Dąbkowska Agnieszka | Biała Piska | Polska | 2 km | opłacono | |
252 | Syczew Hania | Mrągowo | Polska | 2 km | opłacono | |
253 | Syczew Rafał | Mrągowo | Polska | 5 km | opłacono | |
254 | Kowalczuk Łukasz | Orzysz | Polska | 2 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | |
255 | Jelinski Krzysztof | Orzysz | Polska | 2 km | opłacono | |
256 | Jelinska Sylwia | Orzysz | Polska | 2 km | opłacono | |
257 | Jelinski Jakub | Orzysz | Polska | 2 km | zespół szkolno przedszkolny Orzysz klub Wikingowie Pisz | opłacono |
258 | Jelinska Julia | Orzysz | Polska | 2 km | zespół szkolno przedszkolny Orzysz | opłacono |
259 | Zadroga Joanna | Pisz | Polska | 2 km | Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji | |
260 | Zadroga Mariusz | Pisz | Polska | 2 km | Powiatowa Akademia Sportu i Rekreacji | |
261 | Wejkuć Dawid | Mrągowo | Polska | 5 km | Klub Biegacza Mrągowo | |
262 | Janczewska Aneta | Orzysz | Polska | 2 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | opłacono |
Wyświetleń: 11766